Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.536
Like
11.701
Πόντοι
3.506
μέχρι και το πούτσο μου έπιανε στο ποτό....
Γιατί δεν της είπες "βγάλτον έξω μωρό μου να δεις τι θα απολαύσεις" εκείνη την ώρα; Τέτοιες ευκαιρίες να κάνετε escalation χάνετε και μετά απορείτε που δεν κάθονται οι γκόμενες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: SKEF

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
402
Κριτικές
48
Like
2.529
Πόντοι
3.172
Γιατί δεν της είπες "βγάλτον έξω μωρό μου να δεις τι θα απολαύσεις" εκείνη την ώρα; Τέτοιες ευκαιρίες να κάνετε escalation χάνετε και μετά απορείτε που δεν κάθονται οι γκόμενες.
Τις είπα διάφορα..δεν μασάω γενικά ...χύμα ...αλλά δεν ...παίζει ...κάποιος άλλος την πηδάει είναι προφανές..αφού και μετά πήγαμε βόλτα και την χαμουρεψα άγρια... χούφτωματα κτλ...αλλά δεν ήθελε να συνεχίσουμε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.081
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
Αν εννοείς το Βread Factory στον Άγιο Νικόλαο λογικό είναι αφού απέναντι είναι τα γραφεια του λιμενικού. Αλλά μόνο όσοι πάνε ένστολοι.
Ναι σιγά...αν πάει ο άλλος με φόρμες( η...βερμούδα) αλλά τον ξέρουν δεν θα πάρει έκπτωση;
Δεν μπορώ να θυμηθώ όνομα μαγαζιού.
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.641
Κριτικές
8
Like
3.422
Πόντοι
456
Ναι υπάρχουν και αυτοί, αλλά φίλε μου, αν δεν απολαμβάνεις το σεξ στο γαμο τότε κάτι λάθος κάνεις!
Παντρεμενος?
Καλό είναι να αποφεύγονται οι σχέσεις με χωρισμένες μητέρες, τι οποίες -σαν καλοί πατριάρχες- οφείλουμε να τις νουθετούμε να τα ξαναβρουν με τον πρωην για το καλό του παιδιού.
Καμμια δε τα βρισκει με τον πρωην για πανω απο κανα μηνα αντε δυο
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
318
Like
888
Πόντοι
81
στα στούντιο οι περισσότεροι που πάνε παντρεμένοι ειναι φιλε
Χριστούγεννα, πάσχα, επέτειος, ίσως 15αύγουστος και γεννέθλια. Μέχρι 5 φορές το χρόνο κι ενδιάμεσα οπότε βρουν cash για στούντιο.
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Άμα θέλουν κύρος να πάνε να πνιγουνε,εγώ μια δουλειά θα βρω με έναν μισθό και τέλος,αν αυτές θέλουν προϊσταμένους εγώ θέλω γκόμενα που να έχει πάει με έναν η κανέναν αλλά δε υπάρχει τέτοια γκόμενα.Λες και άμα εγώ ήμουν προϊστάμενος θα πήγαινα με τη καθεμία εύκολη,θα ήθελα μόνο εκείνη που έχει πάει με 1 η κανέναν.
Φιλαρακι μου θυμιζεις ενα συμφοιτητή μου απο τα Διαβατά θεσσαλονικης Ρωσοπόντιος ηταν αυτος που μου ελεγε οτι η γυναικα που θα παρει θα ειναι μονο παρθενα. Τελικα τον ειδα μετα απο 2 χρονια που αποφοίτησαμε και μου ειπε οτι κλεφτηκε με μια ρωσοποντια 16 χρονων απο το σπιτι της και την παντρευτηκε τελικα . Εδω μιλαμε για αυτοβελτίωση με τον ιδιο σου τον εαυτο και εξελιξη αδερφε σε ολους τους τομεις της ζωης σου και αυτο θα επηρεάσει και τις γκομενες εκτος αν θες να εισαι σαν μια γλαστρα που περιμενεις να σε ποτίσουν για να ζησεις και Οχι για να ανθίσεις.
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Κάτσε ρε φίλε,πες οτι ειμαι υπαλληλος σε εταιρεια με 700 ευρώ και βρίσκω δουλειά στη καθαριότητα του δημου με 1200 ευρω.
Εδω μονο και μονο να κρατήσω το κυρος θα αφησω το 1200αρι και να μείνω με το 700αρι το οποιος ως ιδιωτικός μπορει να βρεθω ανεργος ανα πασα στιγμη?
προφανως θα εχεις μια δουλεια με εξελιξη οποια και αν ειναι αυτη. Μην ξεχναμε Η τεμπελιά προχωρα τοσο αργα που την προλαβαινει αμεσως η φτωχεια
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
750
Πόντοι
96
Κάτσε ρε ζιρο εγω σε λεωφορεια υπεραστικά πάντα πετυχαινα και καθομουνα διπλα σε ωραιες σνομπ φοιτητριουλες,πήγαινε παρε παρασκευή υπεραστικά απο καποια φοιτητουπολη

2 εντάξει αυτοι είπαμε μπορεί να ειναι παντού, εξαλλου η φοιτήτρια δεν νομίζω να κάτσει να θυσιασει τη φοιτητική ζωη για τον πυρφορο

3 ρε ζιρο τα ονειρα και οι ελπιδες πεθαινουν παντα τελευταία,αν και όνειρο μου ειναι να κάνω λεφτά παρα να τα εχω με 10αρι
τυπα μου εχεις καταλαβει οτι ο Δασκαλος βιωνει τον απολυτο εφιαλτη λογω του κανονα 80/20 και του καπιταλισμου που συνθλιβει τον γηγενη ανδρα?:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
750
Πόντοι
96
Τα ενοικια δεν συνδέονται με τους μισθους,το ριαλ εστειτ εχει τους δικους του ρυθμούς.
Ηδη λόγω μη νεων κατοικιών και αυξανόμενη ζήτηση σπιτιων οι τιμες ανεβαίνουν, στο Λονδίνο η τιμη του ενοικιου καλυπτει το 60% του βασικου μισθου με λιγα λογια αν δεν συγκατοικησεις δεν βγαίνει.

Τη κουβα την αναφερα ως παράδειγμα ότι οι γκόμενες εκει δεν είναι τοσο φιλοχρηματες οσο εδω.
Πολλοι θα πουν πως υπάρχει πορνεια κλπ ναι ισχύει αλλα στο θέμα dating δεν εχουν απαιτήσεις
ειναι η κουβα καπιταλιστικη?

εδωσες μονος σου την απαντηση:rockon::rockon::rockon:
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Χριστούγεννα, πάσχα, επέτειος, ίσως 15αύγουστος και γεννέθλια. Μέχρι 5 φορές το χρόνο κι ενδιάμεσα οπότε βρουν cash για στούντιο.
μεχρι 5 φορες τον χρονο γαμάνε την γυναίκα τους εννοείς
 

ManusMan

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
318
Like
888
Πόντοι
81
μεχρι 5 φορες τον χρονο γαμάνε την γυναίκα τους εννοείς
Ναι, όπουδήποτε μεταξύ 1 και 5 φορές το χρόνο.
Σε κάποια φάση ένας γνωστός, 58-59 ήταν τότε, παραδέχτηκε πως έχει να γαμήσει τη γυναίκα του 9 χρόνια.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Φιλαρακι μου θυμιζεις ενα συμφοιτητή μου απο τα Διαβατά θεσσαλονικης Ρωσοπόντιος ηταν αυτος που μου ελεγε οτι η γυναικα που θα παρει θα ειναι μονο παρθενα. Τελικα τον ειδα μετα απο 2 χρονια που αποφοίτησαμε και μου ειπε οτι κλεφτηκε με μια ρωσοποντια 16 χρονων απο το σπιτι της και την παντρευτηκε τελικα . Εδω μιλαμε για αυτοβελτίωση με τον ιδιο σου τον εαυτο και εξελιξη αδερφε σε ολους τους τομεις της ζωης σου και αυτο θα επηρεάσει και τις γκομενες εκτος αν θες να εισαι σαν μια γλαστρα που περιμενεις να σε ποτίσουν για να ζησεις και Οχι για να ανθίσεις.
Εγω μια δουλειά θέλω να έχω έστω των 600 ευρώ στα αρχιδια μου τα προυσταμενιλικια,μια δουλειά απλη να έχω να λέω ότι κάτι κάνω,στα παπάρια μου οι γκόμενες και το τι θέλουν.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Σωστή σκεψη αυτή,δεν πρέπει να αλλαζουμε για κανεναν,αυτοι ειμαστε σε οποιον αρέσει
Εε ναι εγώ μια δουλειά μου αρκεί δε μαρέσει το τεμπέλικο αλλά ούτε και τα προυσταμενιλικια κάτι απλό να βγάζω τα προς τα ζην μου το φαγητό μου και τα γαμησια στα μπουρδέλα.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Και εγω χρόνια έτσι ζω απλα θελω να αλλαξω λεβελ,να ανεβω οικονομικά
Δε είναι εύκολο να ανέβει κάνει οικονομικά απαιτεί να έχεις σπουδάσει και κάτι για να ανέβεις λεβελ αλλιώς θα παίρνεις 600 ευρώ μια ζωή.
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Εε ναι εγώ μια δουλειά μου αρκεί δε μαρέσει το τεμπέλικο αλλά ούτε και τα προυσταμενιλικια κάτι απλό να βγάζω τα προς τα ζην μου το φαγητό μου και τα γαμησια στα μπουρδέλα.
Αδερφε μια ζωη ετσι θα εισαι τοτε και μην περιμενεις να βρεις καμια της προκοπής μεγαλώνοντας εκτος απο κανενα ναυάγιο λιγο πριν παραδώσει πινακιδες και παει για αποσυρση.Κατσε με τις τανες κανενα προβλημα μαζι σου.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Οχι φίλε μπορείς αλλα πρέπει να είσαι δραστηριος εξυπνος και να κανεις καλα ντηλ.
Δούλεψα χρονια αμερικη και μαζεψα χρημα αρκετα για ελλαδα λιγα για αμερικη γι αυτο και γύρισα.
Αν πας ως εργαζόμενος δεν ανεβαινεις λεβελ,ανεβαινεις μονο αν το πας επιχειρηματικα θέμα.
Μια χαρά εσύ σε πουτανες πας?
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Ναι ρε φίλε, στην αμερικη τα εσκορτ δεν συμφεραν ζητουσαν πολλα.
Ερχόμουν ελλαδα καθε 11 μηνες να ξεχαρμανιασω στα μπουρδέλα.
Ευτυχώς μια περιοδο ειχα βολευτει με μια φιλλιπινεζα Αμερική αλλα δεν ηθελα να τη παντρευτώ και με άφησε.
Μια χαρά σε κόβω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom