Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Θα προσπαθήσουν να γκαστρωθούν απ'το πρώτο γαμήσι
Καλό αυτό, δεν θα χρησιμοποιείς και σκουφάκι! :thumbsup:
Και χωρίς πλάκα, κάποια στιγμή πρέπει να κάνεις και ένα παιδάκι, δε λέει να γεράσεις και να μην έχεις οικογένεια .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Καλό αυτό, δεν θα χρησιμοποιείς και σκουφάκι! :thumbsup:
Και χωρίς πλάκα, κάποια στιγμή πρέπει να κάνεις και ένα παιδάκι, δε λέει να γεράσεις και να μην έχεις οικογένεια .

Πολύ καλό :confused:

Το θέμα όμως είναι ότι απαξ και γκαστρωθεί,επόμενο γαμήσι...δε θα ξέρεις αν θα υπάρξει.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Πολύ καλό :confused:

Το θέμα όμως είναι ότι απαξ και γκαστρωθεί,επόμενο γαμήσι...δε θα ξέρεις αν θα υπάρξει.
Ο γάμος δε σκοτώνει το σεξ και αν έχεις καλη επικοινωνία με την σύντροφο τότε το σεξ θα είναι και πιο απελευθερωμένο!
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
402
Κριτικές
48
Like
2.529
Πόντοι
3.172
Θέλω γνώμες για ένα σκηνικό..βγαίνω με μια χωρισμένη..30 ετών εγώ 37...πολύ χημεία στο ποτό γλωσσοφιλα χούφτωματα..κτλ κτλ..έχουμε βγει πέντε φορές και κάθε φορά φεύγει μετά...την πίεσα να βρεθούμε κάπου μόνοι μας ..και μου λέει νιώθει ότι δεν με ξέρει καλά Και μαλακίες..καλά τις λέω παίζει κάτι άλλο...όχι μου λέει ...τι παίζει ;
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Θέλω γνώμες για ένα σκηνικό..βγαίνω με μια χωρισμένη..30 ετών εγώ 37...πολύ χημεία στο ποτό γλωσσοφιλα χούφτωματα..κτλ κτλ..έχουμε βγει πέντε φορές και κάθε φορά φεύγει μετά...την πίεσα να βρεθούμε κάπου μόνοι μας ..και μου λέει νιώθει ότι δεν με ξέρει καλά Και μαλακίες..καλά τις λέω παίζει κάτι άλλο...όχι μου λέει ...τι παίζει ;
Παίξ' το αδιάφορος.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Θέλω γνώμες για ένα σκηνικό..βγαίνω με μια χωρισμένη..30 ετών εγώ 37...πολύ χημεία στο ποτό γλωσσοφιλα χούφτωματα..κτλ κτλ..έχουμε βγει πέντε φορές και κάθε φορά φεύγει μετά...την πίεσα να βρεθούμε κάπου μόνοι μας ..και μου λέει νιώθει ότι δεν με ξέρει καλά Και μαλακίες..καλά τις λέω παίζει κάτι άλλο...όχι μου λέει ...τι παίζει ;

Ή κολλημένη ακόμα στον πρώην...ή δεν είσαι στις πρώτες επιλογές της
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Αυτοι οι 30% τις ικανοποιουν τύπε, μη νομιζεις οτι ειναι λίγοι και δεν σου λεω για πολλα λεφτα, αλλα πολλα πανω απο το μεσο ορο.
Μια φοιτήτρια 9αρα θα παει να κανει σχέση με τον φοιτητη που μένει στην εστία και θα πηγαινοερχεται με το λεωφορειο και οι γονεις θα του δινουν 100 ευρω το μηνα να περασει η με τον φοιτητη που του εχει νοικιασει ο μπαμπας 2αρι σε καλη περιοχη και του εχει παρει και το σιροκο η το γκολφ του κουτιού και καθε μηνα μπαινει στη καρτα η 1000αρα?

Μια φοιτήτρια 9αρα δεν θα τα φτιάξει με κανέναν συμφοιτητή της.Είναι ήδη καπαρωμένη...απο πριν γίνει φοιτήτρια
 

Mounokolotripidogliftis

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
402
Κριτικές
48
Like
2.529
Πόντοι
3.172
Φίλε θέλουμε και αλλες πληροφορίες για να μπορέσουμε να σχηματίσουμε γνώμη.
Εχει παιδί?πόσο καιρο ειναι χωρισμένη?εσυ τη κοβεις σεμνή?
Είναι χωρισμένη περίπου ένα χρόνο με παιδί...όχι ιδιαίτερα αφού πάνω στο ποτό μ έλεγε να τις πω τι θα τις κάνω στο σεξ..και όταν τις έλεγα να πάμε κάπου οι δύο μας το αποφεύγε...
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Είναι χωρισμένη περίπου ένα χρόνο με παιδί...όχι ιδιαίτερα αφού πάνω στο ποτό μ έλεγε να τις πω τι θα τις κάνω στο σεξ..και όταν τις έλεγα να πάμε κάπου οι δύο μας το αποφεύγε...
Αν έχει παιδί, μακρυά! Βρες άλλη.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Μια φοιτήτρια 9αρα δεν θα τα φτιάξει με κανέναν συμφοιτητή της.Είναι ήδη καπαρωμένη...απο πριν γίνει φοιτήτρια
το πολύ πολύ με καναν ομορφο νεο καθηγητή της θα γαμηθεί, ποιους συμφοιτητές ονειρεύονται κάποιοι χαχαχ
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
στα στούντιο οι περισσότεροι που πάνε παντρεμένοι ειναι φιλε
Ναι υπάρχουν και αυτοί, αλλά φίλε μου, αν δεν απολαμβάνεις το σεξ στο γαμο τότε κάτι λάθος κάνεις!



Κάτσε ρε φιλε,γιατί τουλαχιστον να μην τη πηδησει?
Δεν λεμε για γάμο, αλλα λεμε δεν το δίνει.
Καλό είναι να αποφεύγονται οι σχέσεις με χωρισμένες μητέρες, τι οποίες -σαν καλοί πατριάρχες- οφείλουμε να τις νουθετούμε να τα ξαναβρουν με τον πρωην για το καλό του παιδιού.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Απο που?αφου θα εχει φυγει απο το χωριο της η τη πολη της και τον τυπο που είχε εκει τον εχει ξεχασει ηδη μην πω διαγραψει απο τη στιγμή που μπαίνει στο λεωφορείο

1.Δεν έχω δει ποτέ 9αρι να πηγαινοέρχεται με λεωφορεία

2.Θα τα έχει ήδη με κάποιον ζηλιάρη πυρφόρο που θα την έχει 24/7 υπο επιτήρηση

3.Μην κάνεις όνειρα για τέτοιες γκόμενες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Κάτσε ρε ζιρο εγω σε λεωφορεια υπεραστικά πάντα πετυχαινα και καθομουνα διπλα σε ωραιες σνομπ φοιτητριουλες,πήγαινε παρε παρασκευή υπεραστικά απο καποια φοιτητουπολη

2 εντάξει αυτοι είπαμε μπορεί να ειναι παντού, εξαλλου η φοιτήτρια δεν νομίζω να κάτσει να θυσιασει τη φοιτητική ζωη για τον πυρφορο

3 ρε ζιρο τα ονειρα και οι ελπιδες πεθαινουν παντα τελευταία,αν και όνειρο μου ειναι να κάνω λεφτά παρα να τα εχω με 10αρι

1.Άλλο φοιτητριούλες απλά γαμήσιμες...τέτοιες όλοι βλέπουμε...κι άλλο 9αρια

2.Το 9αρι δεν έχει καν λόγο να σπουδάσει.

3.Η ελπίδα πεθαίνει πάντα πρώτη
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.068
Like
6.767
Πόντοι
1.056
Η γυναίκα το σεξ το ευχαριστιέται όταν τον γουστάρει τον άλλον όταν της αρέσει ο άλλος μόνο που είναι μέσα της δεν θέλει τίποτα άλλο νιώθει κάτι που δεν μπορώ να εξηγήσω.
Πες τα βρε Ουρσουλα, τοσο καιρο τους τα λεω..

Νομιζουν οτι επειδη η γυναικα εχει μουνι γαμιεται οποτε θελει..(μπορει να το κανει για λογους αναγκης οπως οι αντρες με τις πουτανες)

Το θεμα δεν ειναι να γαμιεται οποτε θελει, το θεμα ειναι να γαμιεται με καποιον που θελει οποτε θελει!
 

Milfomaniac

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
1.206
Κριτικές
153
Like
19.706
Πόντοι
32.478
Mην το λες...πρέπει να ξέρεις ότι στον Πειραιά υπάρχει εστιατόριο όπου οι λιμενικοί και αν δεν κάνω λάθος οι αστυνομικοί έχουν τιμητικά ειδικές τιμές εκεί.
Δυστυχώς δεν έχω δει κάτι ανάλογο στην Θεσσαλονίκη.
Άρα οι λιμενικοι στον Πειραιά εχουν σαφως υψηλότερο στάτους .
Τώρα που καλοκαιριαζει ανεβαίνουν αυτομάτως και οι μετοχές πυροσβεστών.
Αν εννοείς το Βread Factory στον Άγιο Νικόλαο λογικό είναι αφού απέναντι είναι τα γραφεια του λιμενικού. Αλλά μόνο όσοι πάνε ένστολοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom