Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Εε ναι έχουμε καταντήσει αμα ο άλλος δουλεύει και έχει μια κανονική δουλειά των 600 ευρώ για τη γκόμενα να είναι σα να μη κάνει τίποτα ενώ αυτός ξέρω γω λιώνει τα 8 ώρα.Πανε σε τύπους που παίρνουν μόνο 1200 και 1500 ευρώ.
Κι εγώ κάποτε έπαιρνα μόνο 400.
Όσοι παίρνουν 600-700 ευρώ, καλό θα ήταν να κοιτάξουν τί άλλο μπορούν να μάθουν ή να κάνουν ώστε να ανέβουν μισθολογικά.
Κάτι σε μαγειρική τέχνη κλπ. θα πρότεινα εγώ, θα αποκατασταθείς αμέσως, θα έχεις λεφτά και όπου δουλεύεις θα γνωρίζεις και μουνάκια!
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Κι εγώ κάποτε έπαιρνα μόνο 400.
Όσοι παίρνουν 600-700 ευρώ, καλό θα ήταν να κοιτάξουν τί άλλο μπορούν να μάθουν ή να κάνουν ώστε να ανέβουν μισθολογικά.
Κάτι σε μαγειρική τέχνη κλπ. θα πρότεινα εγώ, θα αποκατασταθείς αμέσως, θα έχεις λεφτά και όπου δουλεύεις θα γνωρίζεις και μουνάκια!
Μια χαρά είναι δουλειά 600 ευρώ αρκεί να δουλεύεις,το πρόβλημα είναι άμα είσαι ανεργος για χρόνια αλλά οι γκόμενες και να δουλεύεις στα 600 ευρώ πάλι σα άνεργο σε βλέπουν τοσο μαλακισμένες είναι.Δε είμαστε όλοι για όλες τις δουλειές,ότι μπορεί ο καθένας,άμα μπορεί ο άλλος μόνο μια απλή δουλειά να κάνει των 600 ευρώ μαγκιά του αλλά οι γκόμενες δε το βλέπουν έτσι.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Μια χαρά είναι δουλειά 600 ευρώ αρκεί να δουλεύεις,το πρόβλημα είναι άμα είσαι ανεργος για χρόνια αλλά οι γκόμενες και να δουλεύεις στα 600 ευρώ πάλι σα άνεργο σε βλέπουν τοσο μαλακισμένες είναι.Δε είμαστε όλοι για όλες τις δουλειές,ότι μπορεί ο καθένας,άμα μπορεί ο άλλος μόνο μια απλή δουλειά να κάνει των 600 ευρώ μαγκιά του αλλά οι γκόμενες δε το βλέπουν έτσι.
Προφανώς θα αστειεύεσαι, έτσι?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
Εε ναι έχουμε καταντήσει αμα ο άλλος δουλεύει και έχει μια κανονική δουλειά των 600 ευρώ για τη γκόμενα να είναι σα να μη κάνει τίποτα ενώ αυτός ξέρω γω λιώνει τα 8 ώρα.Πανε σε τύπους που παίρνουν μόνο 1200 και 1500 ευρώ.
Moνο κατόπιν συνεντεύξεις καταλήγουν να κάτσουν σε κάποιον...
Τα κορίτσια μας όμως δεν ρωτάνε τίποτα...
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Moνο κατόπιν συνεντεύξεις καταλήγουν να κάτσουν σε κάποιον...
Τα κορίτσια μας όμως δεν ρωτάνε τίποτα...
Συμφωνώ οι ιερόδουλες είναι τριςκαλύτερες από τις έξω,οι έξω έχουν καταντήσει να πριζουν μπάλες,λες και μόνο αυτές έχουν στάνταρ και εγώ θέλω τη άπειρη που να έχει πάει με έναν ή κανέναν αλλά δε υπάρχει τέτοια γκόμενα όλες με 5-10 έχουν πάει τουλάχιστον,δλδ τι μόνο αυτές θα ζητάνε τα πάντα?λες και εγώ άμα επερνα 1000 ευρώ και πάνω και ήμουν στις προτιμήσεις των γυναικών θα πήγαινα με τη κάθε χρησιμοποιημένη,θα πήγαινα με αυτή που έχει πάει με έναν ή με κανέναν.Οσο δύσκολες είναι αυτές και δε πάνε με τον οποίον και όποιον έτσι και εγώ άμα ήμουν στις προτιμήσεις τους δε θα πήγαινα με την οποια και οποια.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Όχι δε αστειεύομαι καθόλου.
Αν δεν έχεις όρεξη να μάθεις κάτι ώστε να μπορείς να βγάζεις παραπάνω λεφτά, τότε αυτό σημαίνει ότι δεν έχεις όρεξη γενικότερα στη ζωή και ένας τέτοιος άνθρωπος δεν είναι και πολύ αρεστός στις γυναίκες.
Τα 600 ευρώ δεν φτάνουν ούτε για νοίκι πλέον.
Επίσης, αν ο άντρας έχει καλή δουλειά και λεφτά ανεβαίνει και η αυτοπεποίθηση του, αν δουλεύει για 600 ευρώ και μέχρι 20 του μηνός δεν έχει φράγκο τότε η αυτοπεποίθηση του είναι στο ναδίρ και γίνεται απωθητικός για τις γυναίκες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
Συμφωνώ οι ιερόδουλες είναι τριςκαλύτερες από τις έξω,οι έξω έχουν καταντήσει να πριζουν μπάλες,λες και μόνο αυτές έχουν στάνταρ και εγώ θέλω τη άπειρη που να έχει πάει με έναν ή κανέναν αλλά δε υπάρχει τέτοια γκόμενα όλες με 5-10 έχουν πάει τουλάχιστον,δλδ τι μόνο αυτές θα ζητάνε τα πάντα?λες και εγώ άμα επερνα 1000 ευρώ και πάνω και ήμουν στις προτιμήσεις των γυναικών θα πήγαινα με τη κάθε χρησιμοποιημένη,θα πήγαινα με αυτή που έχει πάει με έναν ή με κανέναν.Οσο δύσκολες είναι αυτές και δε πάνε με τον οποίον και όποιον έτσι και εγώ άμα ήμουν στις προτιμήσεις τους δε θα πήγαινα με την οποια και οποια.
Να ξέρεις ότι όσα λεφτά και να βγάλεις παρθένες δεν θα βρεις παρά μόνο σε κάνα Πομακοχώρι.
Άσε που θα τις βαρεθείς σύντομα και τις άπειρες και θα ψάχνεις και πάλι.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Bull81

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Αν δεν έχεις όρεξη να μάθεις κάτι ώστε να μπορείς να βγάζεις παραπάνω λεφτά, τότε αυτό σημαίνει ότι δεν έχεις όρεξη γενικότερα στη ζωή και ένας τέτοιος άνθρωπος δεν είναι και πολύ αρεστός στις γυναίκες.
Τα 600 ευρώ δεν φτάνουν ούτε για νοίκι πλέον.
Επίσης, αν ο άντρας έχει καλή δουλειά και λεφτά ανεβαίνει και η αυτοπεποίθηση του, αν δουλεύει για 600 ευρώ και μέχρι 20 του μηνός δεν έχει φράγκο τότε η αυτοπεποίθηση του είναι στο ναδίρ και γίνεται απωθητικός για τις γυναίκες.
Χέστηκα αν θα γίνομαι απωθητικος εγώ μια δουλειά θέλω έστω των 600 ευρώ εγώ αυτόν που δε δουλεύει για χρόνια θεωρώ τραγικό όχι αυτόν που δουλεύει γιατί αυτός κάνει κάτι τουλάχιστον.Ουτε εμενα μου είναι αρεστές οι γυναίκες γιατί αν αυτές θέλουν 1000αρικο και πάνω και εγώ θέλω αυτή που έχει πάει με έναν ή κανέναν αλλά τέτοια γυναίκα δε υπάρχει οπότε αν αυτές με σνομπαρουν που παίρνω 600 ευρώ εγώ τις σνομπαρω που είναι όλες ελαφρών ηθών και έχουν πάει με 5-10 άντρες όλες και με έναν ή κανέναν άντρα καμία.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Να ξέρεις ότι όσα λεφτά και να βγάλεις παρθένες δεν θα βρεις παρά μόνο σε κάνα Πομακοχώρι.
Άσε που θα τις βαρεθείς σύντομα και τις άπειρες και θα ψάχνεις και πάλι.
εντάξει αν όχι παρθένα να έχει πάει έστω με έναν το πολύ αλλά ούτε τέτοιες υπάρχουν.Οποτε αν αυτές σνομπαρουν αυτόν που παίρνει 600 ευρώ εγώ τις σνομπαρω που είναι όλες ξεβγαλμενες και άπειρη δε βρίσκεις.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
εντάξει αν όχι παρθένα να έχει πάει έστω με έναν το πολύ αλλά ούτε τέτοιες υπάρχουν.Οποτε αν αυτές σνομπαρουν αυτόν που παίρνει 600 ευρώ εγώ τις σνομπαρω που είναι όλες ξεβγαλμενες και άπειρη δε βρίσκεις.
Εσύ κάνε προσπάθειες και ίσως κάποτε πεσεις σε κάποια που θα σου δώσει μια ευκαιρία...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
Μην βάζεις πρόγραμμα σε αυτά ..να είσαι έτοιμος μήπως πέσει κάτι καλό μπροστά σου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.038
Πόντοι
9.297
Μην απορρίπτεις τίποτα από την αρχή.
Εσύ τουλάχιστον είσαι σε μεγάλη κοινωνία,αν βγεις έξω από την περιοχή σου μπορεί να πέσεις σε κάποια καλή.
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.445
Κριτικές
7
Like
38.551
Πόντοι
10.411
Η δουλειά δεν είναι ντροπή, και όποια υποτιμάει την πηγή εσόδων του άντρα, τότε δεν αξίζει να είναι μαζί του. Υπάρχει και κάτι που λέγεται αξιοπρέπεια.
H6ZsUuI.gif
 

Homeworker

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2023
Μηνύματα
178
Like
989
Πόντοι
81
Πολύ λες. Χειμώνα 1990 ..... τέλη της χρονιάς .... πολλά μαγαζιά ... από ντίσκο έγιναν κλαμπ ρεστοράν ...........

είχε τελειώσει ήδη η καλή εποχή ....

Επαρχία και δεύτερες περιοχές μέχρι 1992-1993 που λες.
Στις πρώτες .... από το καλοκαίρι του 1990 ... ΠΑΠΑΛΑ .....


Μετά το 1993 ... παντού σκατά .



Η μεγαλύτερη απάτη ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΥΚΛΑΔΟΝΗΣΙ .... ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΓΚΟΜΕΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΠΗΓΑΙΝΕΣ.


Μόνο όσοι πήγαιναν με τη γκόμενα !


Αλλά και εκείνοι μαλάκες ήταν !
Πήγαιναν τη γκόμενα που γάμαγαν και στην αθήνα στο κυκλαδονήσι ..... για να ξοδεύουν 100 χιλιάρικα την ημέρα σε μπόμπες !!!!!!!!
και να γαμάνε την ίδια !!!!!!!!!!



τέρμα μαλάκες !



Πήγα καλοκαίρι 2001 με κολλητούς κυκλαδονήσι ...................


σε 3-4 μέρες χεστήκαμε στο μπαρ ... γίναμε κώλος .............

ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΑΜΗΔΕΣ .... .πάω στον πολιτισμό !!!!


Ακολούθησε ένας κολλητός !

Μετά από 2 μέρες ήμασταν ίμπιζα !

Φάγαμε από 2 !!!!!!!!!


Στο κυκλαδονήσι ακόμη να ήμασταν , το πουλί μας θα παίζαμε.
Θα συμφωνήσω, δύσκολο να γαμήσεις στα περισσότερα κυκλαδονήσια. Κατεβαίνουν όλες 3-4 μέρες για να ικανοποιήσουν το insta, για να έχουν τον χειμώνα να λένε. Πήγα εδώ πήγα εκεί.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Κοιτα να δεις και οι ιερόδουλες εκμεταλλευονται αλλα εκεί πας προιδεασμενος ξέρεις ακριβώς,μην αναφερθώ σε περιστατικά εκμεταλλευσεις ιεροδουλων.
Τώρα οι κοπελες έξω είναι το πρόβλημα,οτι πανε και αυτες να εκμεταλλευτουν βαση το συμφερον τους.
Εχουν βάλει σε τρίτη μοίρα το αίσθημα τον έρωτα και πάνε καθαρα επενδυτικα ολο το θέμα, αφού οταν βλεπεις τωρα ζευγάρια σε ραντεβού ειναι λες και δινουν συνέντευξη και βγαζουν ολοι τα προσοντα τους στη φόρα.
Π.χ αντρας να λεει κανω γυμναστήριο ιστιοπλοια κανω μεταπτυχιακό η εργάζομαι ως business strategy η real estate management η εχω start up company κλπ μαλακιες
Η δε κοπελουδες μια τα ιδια στα επαγγελματα συν κάποιες να λενε ειχα ασχοληθεί με το μοντελινγκ η εκανε μπαλετο πιλατες ζουμπα κλπ ολα για το φαίνεσται ολα για μια ωραιοποιηση των πραγματων ολα αυτά τα οποια ειναι κατάλοιπα μιας κοινωνιας καπιταλιστικης οπου ο πιο μάτσο επιτυχημενος μετραει.
Οι ιερόδουλες όπως και να έχει με το λειτούργημα που κάνουν είναι καλύτερες από τις έξω που δε προσφέρουν τίποτα και είναι άχρηστες για τη κοινωνία.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Μπορείς να το παίξεις διπλο ταμπλο πουτανες κανονικές και μετα κατασταλαζεις.
Ειναι άδικο να παραδιδεις τα όπλα εκτός και αν εχεις κατασταλάξει
Μπα έχω κατασταλάξει πουτανες οι έξω είναι γτπ τουλάχιστον αυτές που ειναι στη ηλικία μου σκέψου είμαι 7αρι και ένα αντίστοιχο 7 αρι μου έριξε Χ αφού οι συμμαθητές λέγαν έλα την έχεις και τελικά δε τη είχα γιατί δε ήθελε.Οι συνομιλικες μου είναι καριολες.Αν πάω 30 ίσως βρω γιατί οι 30αρες-35αρες έχουν μυαλό.
 

Bilzerian1991

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2023
Μηνύματα
62
Like
179
Πόντοι
0
Μπα έχω κατασταλάξει πουτανες οι έξω είναι γτπ τουλάχιστον αυτές που ειναι στη ηλικία μου σκέψου είμαι 7αρι και ένα αντίστοιχο 7 αρι μου έριξε Χ αφού οι συμμαθητές λέγαν έλα την έχεις και τελικά δε τη είχα γιατί δε ήθελε.Οι συνομιλικες μου είναι καριολες.Αν πάω 30 ίσως βρω γιατί οι 30αρες-35αρες έχουν μυαλό.
Καλησπερα στη παρεα!!Καινουριος εδω , παλιος stalker που αποφασισα επιτελους να βγω στην στην επιφανεια και να παρω το βάπτισμα του πυρός . Φιλαρακι επειδη εισαι μικρος απο τι καταλαβαινω ηλικιακα και απογοητευμένος συγχρονως θελω να σου πω το εξης. Στη ζωη οι γυναικες και σκουπιδιάρης να εισαι που δεν το υποτιμώ καθολου σαν επαγγελμα θα θελουν να εισαι προϊστάμενος εκει. Με λιγα
Λογια δεν τις ενδιαφερουν απαραιτητα τα χρηματα που βγαζεις αλλα το κύρος και η εξουσία που αποπνέεις . Μην ξεχναμε οι γυναικες απο τη φυση τους μας θελουν κυριαρχους και ειναι υποτακτικες οποτε πρεπει να το δουλεψεις με τον εαυτο σου και να εξελίσσεσαι σαν ανθρωπος και θα δεις οτι θα προσελκυεις τους ανθρωπους που θελεις χωρις πολυ προσπαθεια. Ολα θεμα επιλογών ειναι στη ζωη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom