Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.728
Like
3.136
Πόντοι
506
Μολις βλέπουν καμια πιο ωραία απο αυτές,την κοιτάνε με μισό μάτι

Και είναι λογικό γιατί το νο1 προσόν στη γυναίκα είναι η εμφάνιση.Και στους άντρες,η επιτυχία τους στις γυναίκες.Κι εμεις αν δούμε κανα χιμπατζή να έχει γκομεναρα,δεν χαιρόμαστε

Είναι εξοργιστικό να βλέπεις άσχημους με όμορφες γυναίκες.

Απ την άλλη βέβαια χασκογελώ μέσα μου γιατί ξέρω ότι η συγκεκριμένη περνάει κάθε φορά ένα μαρτύριο όταν γδύνεται μπροστά της ο ...... κουασιμόδος που επέλεξε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.041
Πόντοι
9.297
Φυσικά και υπάρχουν περιθώρια. Ξέρω κι εγώ, έχω δουλέψει και με 400.
Όλοι μας τα ζήσαμε τα μνημόνια.
Αλλά πλέον οι μισθοί ανεβαίνουν (ίσως και λόγω πληθωρισμού λίγο) και θα ανέβουν κι άλλο.
Προχτές μάλιστα, υπεγράφη νέα συλλ. σύμβαση για την εστίαση!
Το έμαθα και ελπίζω να μην υπάρχουν περιθώρια για το κάθε λαμόγιο να βρει παραθυρακια ώστε να δίνει πιο λίγα.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Το έμαθα και ελπίζω να μην υπάρχουν περιθώρια για το κάθε λαμόγιο να βρει παραθυρακια ώστε να δίνει πιο λίγα.
Δύσκολα θα βρεθεί λαμογιο να σε κλέψει, ειδικά εδώ Αθήνα. Και αν βρεθεί σηκώνεσαι και φεύγεις και βρίσκεις αλλού αμέσως.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.041
Πόντοι
9.297
Δύσκολα θα βρεθεί λαμογιο να σε κλέψει, ειδικά εδώ Αθήνα. Και αν βρεθεί σηκώνεσαι και φεύγεις και βρίσκεις αλλού αμέσως.
Μακάρι να είναι έτσι...ενημέρωσε όταν πας στην καινούρια δουλειά να βεβαιωθω ότι είδες καλή περίπτωση χωρίς να πεις ονόματα φυσικά.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
Δε είπα λεφτά εκατομμύρια είπα ο άλλος να παίρνει ένα χιλιάρικο το μήνα ας πούμε στα 30 του ή αν είναι 20-25 να έχει ο πατέρας του κάποια λεφτά και να του δίνει του γιου χαρτζηλικι το μήνα 500 ευρώ ώστε να μπορεί να πήγαινει μια γκόμενα από εδώ και από εκεί,εγώ όσους 25 αρηδες έχω δει με γκόμενα έχουν όλοι αμάξι ή μηχανή άστα οι γκόμενες θέλουν λουσα και επειδή τα εκατομμύρια δε μπορούν να τα βρουν συμβιβάζονται απλά με 1000 ευρώ μισθό στον άντρα ή να του δίνει ο μπαμπάς του Πιτσιρικά 20-25 κανονικο μισθό ως χαρτζηλικι.
ξεχαστε αυτα στον καπιταλισμο που ειναι ο απολυτος εχθρος του λευκου ανδρα

αυτα ΜΟΝΟ στον εθνικοινωνισμο:rockon::rockon::rockon::rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Είναι εξοργιστικό να βλέπεις άσχημους με όμορφες γυναίκες.

Απ την άλλη βέβαια χασκογελώ μέσα μου γιατί ξέρω ότι η συγκεκριμένη περνάει κάθε φορά ένα μαρτύριο όταν γδύνεται μπροστά της ο ...... κουασιμόδος που επέλεξε

Τύπε οι γυναίκες γίνονται πόρνες και πηγαίνουν με όποιον να'ναι.Παχύσαρκο,παραμορφωμένο,βρωμύλο κλπ

Τη γυναικεία ψυχοσύνθεση δεν μπορεί να την κατανοήσει κανεις εύκολα
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
Γενικά ισχύουν αυτά όμως αυτές που έχουν παιδιά -ιδιως αν δεν έχουν διαρκώς βοήθεια -υφίστανται απίστευτη φθορά και αυτό βγαίνει σωματικά και ψυχολογικά.
αν συνθλιβεις οικονομικα τον λευκο ινσελ πως περιμενεις να υπαρχει κοινωνια?:rockon::rockon::rockon:
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
596
Like
892
Πόντοι
86
Αφού υπάρχει ισότητα, γιατί δεν βλέπω στην οικοδομή γυναικες;η στα ορυχεία η στο Δήμο να ξεβουλωνουν αποχετεύσεις η στη δεη με το πέδιλο πάνω στη κολώνα.
Είναι απλό οι γυναίκες επιλέγουν τις πιο εύκολες δουλειές και τις βαριες τις αφήνουν για τον άντρα, βεβαια θελουμε ισότητα σε ολα και αύξηση των μισθών των γυναικών, ειναι το ίδιο ο ενας που κρέμεται πανω στη κολώνα της δεη με μια που είναι καθαρίστρια, πρέπει να παίρνουν τον ίδιο μισθό βάση καποιων οργανισμών

Παρατηρούσα 3 άνδρες καθαριστές τζαμιών κυριολεκτικά Spider-man και σκεφτόμουν στο tinder πάρα πολλές γυναίκες ότι το ίδιο κάνουν σαν hobby βέβαια.

Η υποκρισία πιάνει μεγάλα ύψη...
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
Λογικο δεν ειναι; Ολα τα χωραφια, τα οχηματα (νταλικες, ταξι, πρμηθευτικα, κλπ), τα καραβια-ψαροκαικα, τα εργοστασια, τα συνεργεια οικοδομων, κλπ ειναι γεματα αντρες, επομενως στους δρομους μενουν οι γυναικες, πολλες εκ των οποιων επαγγελονται νοικοκυρες. Επισης τις αρεσει πιο πολυ να ψωνιζουν, να ψαχνουν, να δοκιμαζουν, κλπ οποτε η αγορα ως επι το πλειστον ανηκει στις γυναικες
οι κεφαλαιοκρατες θελουν βιαια να δολοφονησουν σε ολα τα επιπεδα τον λευκο ινσελ και να περασει η ιδιωτικη και δημοσια χερια στα χερια αλλοεθνων,γυναικων και κεφαλαιοκρατων:rockon::rockon::rockon:
 

It's All Good Man

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2019
Μηνύματα
596
Like
892
Πόντοι
86
αν συνθλιβεις οικονομικα τον λευκο ινσελ πως περιμενεις να υπαρχει κοινωνια?:rockon::rockon::rockon:

Με το white guilt τον στίβουν οικονομικά αργά και σταθερά.

Όπως έχω πει... Οι περισσότεροι παντρεμένοι είναι incels.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.041
Πόντοι
9.297
Τύπε οι γυναίκες γίνονται πόρνες και πηγαίνουν με όποιον να'ναι.Παχύσαρκο,παραμορφωμένο,βρωμύλο κλπ

Τη γυναικεία ψυχοσύνθεση δεν μπορεί να την κατανοήσει κανεις εύκολα
Μπρος στα (οικονομικά) κάλλη τι είναι ο πόνος( με έναν ασχημανδρα );
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
το 24ωρο μιας γκόμενας είναι πάντα γεμάτο, αλλά αμφιβάλλω οτι πολλές όμορφες πάνε σε πρωινές δουλειές ειδικά με τα μμμ
Ήμουν οδηγός λεωφορείου. Λοιπόν πρωί βλέπεις στο λεωφορείο. Μετανάστριες από Αλβανία, Ουκρανία, ρωσοποντιες, επίσης μικρές ελληνοαλβανες που πανε για δουλειές σε μαγαζιά.. Από ελλεινιδες δνε είδα πχ 25 άρες όμορφες να πηγαίνουν για δουλειά στις 7 το πρωί. Άρα λέω οι ελλεινιδες οι όμορφες έχουν χορηγούς και δεν δουλεύουν.. Πιο πιθανό ειναι να βρεις αφρικανη να πηγαίνει για δουλειά το πρωί με το λεωφορείο, πάρα όμορφη ελλενεινιδα(ξαναλέω οι όμορφους ητνα όλες ξένες αλβανοδες, πόντιες ρουμανες κτλ).. Αυτα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.041
Πόντοι
9.297
Ήμουν οδηγός λεωφορείου. Λοιπόν πρωί βλέπεις στο λεωφορείο. Μετανάστριες από Αλβανία, Ουκρανία, ρωσοποντιες, επίσης μικρές ελληνοαλβανες που πανε για δουλειές σε μαγαζιά.. Από ελλεινιδες δνε είδα πχ 25 άρες όμορφες να πηγαίνουν για δουλειά στις 7 το πρωί. Άρα λέω οι ελλεινιδες οι όμορφες έχουν χορηγούς και δεν δουλεύουν.. Πιο πιθανό ειναι να βρεις αφρικανη να πηγαίνει για δουλειά το πρωί με το λεωφορείο, πάρα όμορφη ελλενεινιδα(ξαναλέω οι όμορφους ητνα όλες ξένες αλβανοδες, πόντιες ρουμανες κτλ).. Αυτα
Νομίζω ότι οι νεαρές Ελληνίδες πάνε πιο πολύ σε δουλειές ιδ.τομεα που πιάνουν από τις 8 μέχρι 9 το πρωί.
Αρκετές θα έχουν αμάξι κυρίως από γονείς.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Συν το ότι Θεσσαλονίκη (και Αθήνα προφανώς) έχουν μαζευτεί όλες οι γυναίκες.Οπότε λογικό είναι να βλέπεις και πολλές έξω.
Βέβαια, οι γυναίκες πάνε και μένουν στις μεγαλες πόλεις, πρώτον για να βρίσκουν ευκολα χορηγούς, και δεύτερον για να έχουν κοντά τα μαγαζιά να πηγαίνουν για ψώνια ρούχα, στις σχολές χορού, στα μπαρ στις καφετέριες και στα εστιατόρια, για αυτό έχουν αδειάσει τα χωριά από ελλεεινιδες
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Νομίζω ότι οι νεαρές Ελληνίδες πάνε πιο πολύ σε δουλειές ιδ.τομεα που πιάνουν από τις 8 μέχρι 9 το πρωί.
Αρκετές θα έχουν αμάξι κυρίως από γονείς.
Ναι και αυτό ότι έχουν αμάξι αγορασμένο από μπαμπά και γκομενο
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.084
Κριτικές
63
Like
46.041
Πόντοι
9.297
Ναι και αυτό ότι έχουν αμάξι αγορασμένο από μπαμπά και γκομενο
Κυρίως από γονείς...σε τέτοιες ηλικίες και οι γκόμενοι ανάλογης ηλικίας είναι δύσκολα οικονομικά.Πιο μεγάλες θα βρουν και σουγκαρ νταντυδες για να τις πάρει και αμάξι.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Πού τα βλέπεις αυτά φίλε μου? Στο ίνστα? Εκεί σε αυτά τα μέρη ξέρεις πόσες κοπελίτσες ωραίες δουλεύουν?



Σε μια πιτσαρία που δούλευα παλιά, είχαμε πιτσαδώρο γυναίκα η οποία βάραγε και 10ωρα!
ok, δεν ήταν οικοδομή αλλά δούλευε ασταμάτητα, κουβάλαγε αλεύρια, ζύμωνε κλπ.
Και ήταν ένα πλάσμα γλυκύτατο! (Αλλά ήταν λογοδοσμένη).
Αλβανίδα ήταν όμως αυτή που βαρουσε τα δέκα ώρα, αυτά γιατί ξεχνάτε να τα λέτε σεις οι υποστηρικτές των ελλενιδων?
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Αλβανίδα ήταν όμως αυτή που βαρουσε τα δέκα ώρα, αυτά γιατί ξεχνάτε να τα λέτε σεις οι υποστηρικτές των ελλενιδων?
Ελληνίδα ήταν.
Δεν ήταν υπερμοντέλο βέβαια, αλλά ήταν υπέροχο πλάσμα και με τρόπους!
Υπάρχουν και αυτές οι ψυχές. Την είχα ερωτευτεί αλλά ήταν με άλλον.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.218
Like
18.319
Πόντοι
3.656
Βέβαια, οι γυναίκες πάνε και μένουν στις μεγαλες πόλεις, πρώτον για να βρίσκουν ευκολα χορηγούς, και δεύτερον για να έχουν κοντά τα μαγαζιά να πηγαίνουν για ψώνια ρούχα, στις σχολές χορού, στα μπαρ στις καφετέριες και στα εστιατόρια, για αυτό έχουν αδειάσει τα χωριά από ελλεεινιδες

Χορηγούς δεν ξέρω αν βρίσκουν,αλλά γενικά όσες θέλουν :knockinb: :pipa1: :2on1:

κάθονται στις πόλεις.Συν φυσικά τα μαγαζιά,η αγορά κλπ

Γι'αυτό λέμε ότι ζωη για εργένηδες υπάρχει μόνο εκεί.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
ξεχαστε αυτα στον καπιταλισμο που ειναι ο απολυτος εχθρος του λευκου ανδρα

αυτα ΜΟΝΟ στον εθνικοινωνισμο:rockon::rockon::rockon::rockon:
Εε ναι έχουμε καταντήσει αμα ο άλλος δουλεύει και έχει μια κανονική δουλειά των 600 ευρώ για τη γκόμενα να είναι σα να μη κάνει τίποτα ενώ αυτός ξέρω γω λιώνει τα 8 ώρα.Πανε σε τύπους που παίρνουν μόνο 1200 και 1500 ευρώ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom