Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.223
Like
18.323
Πόντοι
3.656
Εμένα κολλητός μου .... 50++ .... βγαίνει μόνος .... ΤΩΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ .....
και την πέφτει σε τουρίστριες πλάκα, μοναστηράκι ψυρρή ..... δυτικές ..... ελληνίδες .... ταγάρια ............


γαμάει αβέρτα ο καριόλης !


Αν του πω ότι δεν γαμάνε 25ρηδες και κλαίγονται ότι δεν υπάρχει καμάκι .............. θα του φύγει ο κώλος από τα γέλια !

Λέμε γαμάει αβέρτα !

Τον έχεις δει εσύ να την πέφτει και να γαμάει;

Πρέπει να'ναι μοναδική περίπτωση στα χρονικά,50ρης ΜΗ ΕΠΩΝΥΜΟΣ να βγαίνει έξω μόνος του και να γνωρίζει γυναίκες
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Όταν λες 10αρι,πώς ήταν δηλαδή;Σαν την Κουλιανού;Την Ευη Αδάμ;Την Αραβανή;Γιατί αυτές είναι 10αρια

Ήρθε τέτοια γκόμενα και σκούπιζε-σφουγγάριζε;
Όχι. Καλύτερη απ' αυτές.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Υπαρχει ολοκληρο υποβραθρο πισω απο ολο αυτο. Θα το ονομαζα μακροχρονιο-σταδιακο χτισιμο ναρκισσισμου
Ξεκιναει απο μικρη ηλικια και οσο η γυναικα αρχιζει και βγαινει στο κουρμπετι, να βγαινει νυχτα και να τραβαει τα βλεμματα, να δεχεται πεσιματα, να ανοιγει λογαριασμους στα σοσιαλ και να δεχεται λαικς, φολλοου, φρεντ ρικουεστς, εμοτικονς, μηνυματα, κλπ ακουει απο τριγυρω δεκαδες "καλε τι κουκλα που εισαι", "πολυ σου παει το μαλλι", "καλα ε, τα χω παιξει με το νυχι σου", "ουαου, κολλητη φυσαει το τατου σου" κ.ο.κ. (που τα μισα ειναι υποκριτικα αλλα τεσπα) αρχιζει ο ναρκισσισμος και γιγαντωνεται, αλλαζοντας σιγα-σιγα το χαρακτηρα.
Νιωθει πως δεν υπαρχει λογος να ειναι ευγενικη, καλη, κλπ αφου και ξυνη να ειναι παλι τα 500 λαικ θα τα μαζεψει, ισως και παραπανω.
Νιωθει πως μπορει και πρεπει να γινει επιλεκτικη και να αρχιζει να κεσκαρταρει ολον αυτον τον συρφετο που της την πεφτει καθημερινα και που δεν εχει χρονο να ασχοληθει.
Βεβαια το μοτιβο ειναι παντα το ιδιο. Το ξεσκαρταρισμα οδηγει παντα στην αποδοχη των ιδιων αλφα μειλ αντρων που εχουν αποδεχτει και οι υπολοιπες και στην απορριψη ολων των "καλων παιδιων" που εχουν απορριψει και οι υπολοιπες
Οι αλφα μειλ (10-20% των αντρων) δεν προλαβαινουν να γαμανε και το 80% των αντρων ακολουθει αλλους δρομους. Ειτε θα παντρευτει το 6ρι και "θα ησυχασει" ειτε θα μπαινει στο μπου σε νηματα σαν και αυτο, ειτε θα γινει ινσελ και θα ασχολειται με τζιμ, πιωμα, μπαλα, τζογο, δουλεια, σπουδες, ταξιδια, κλπ
Βεβαια ενα ποσοστο των κλασσμενων αντρων θα ειναι παντα εκει να τις κανει λαικ, να τις στελνει πουτσες και να διαιωνιζει αυτον τον φαυλο κυκλο ναρκισσιμου των γυναικων και αγαμιας των αντρων

Βεβαια ο χρονος περναει (τικ-τοκ, τικ-τοκ σαν την εφαρμογη) και μολις περασουν τα 30-35 αρχιζει σταδιακα η αποδομηση του ναρκισσισμου, βλεποντας να ξεπεταγονται νεοτερες και φρεσκοτερες ανταγωνιστριες τους και η αιγλη τους να χανεται μηνα με το μηνα, χρονο με το χρονο
Και καπου εκει τις περιμενει η παρακατω ατομαρα για ενα απολαυστικο μπουγελωμα:

Καλή αυτή η θεωρία, αλλά είναι θεωρία όσο δεν μας ξεκαθαρίζουν ποιός θεωρείται ως alpha male. Τί χαρακτηριστικά έχει κλπ. Το προφίλ του.

Από εμφάνιση? Από οικονομικής άποψης? Από συμπεριφορά ? Σε τί ακριβώς?

Εγώ πάντως, δεν πιστεύω ότι υπάρχουν τέτοιες διαφοροποιήσεις στους ανθρώπους.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Καλή αυτή η θεωρία, αλλά είναι θεωρία όσο δεν μας ξεκαθαρίζουν ποιός θεωρείται ως alpha male. Τί χαρακτηριστικά έχει κλπ. Το προφίλ του.

Από εμφάνιση? Από οικονομικής άποψης? Από συμπεριφορά ? Σε τί ακριβώς?

Εγώ πάντως, δεν πιστεύω ότι υπάρχουν τέτοιες διαφοροποιήσεις στους ανθρώπους.
Θα στο πω πιο απλα με νουμερα για να κουμπωσει και με το προηγουμενο σχολιο μου:
Αλφα ειναι αυτος που στο Τιντερ απο 1000 γκομενες θα παρει 200 ματσ
Βητα ειναι αυτος που θα παρει 5 ματσ απο χοντρουλες

Αλφα ειναι αυτος που στις 100 προτασεις προς γκομενες για ποτακι, θα δεχτουν οι 20
Βητα ειναι αυτος που θα δεχτει μια χοντρουλα, η η Ματινα Μανταρινακη

Αλφα ειναι ο Μπραντ Πιτ
Βητα ειναι ο Χλαπατσας στης Ελλαδος τα παιδια

Σαφη ορια δεν υπαρχουν, αλλα καταλαβαινεις το νοημα
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Θα στο πω πιο απλα με νουμερα για να κουμπωσει και με το προηγουμενο σχολιο μου:
Αλφα ειναι αυτος που στο Τιντερ απο 1000 γκομενες θα παρει 200 ματσ
Βητα ειναι αυτος που θα παρει 5 ματσ απο χοντρουλες

Αλφα ειναι αυτος που στις 100 προτασεις προς γκομενες για ποτακι, θα δεχτουν οι 20
Βητα ειναι αυτος που θα δεχτει μια χοντρουλα, η η Ματινα Μανταρινακη

Αλφα ειναι ο Μπραντ Πιτ
Βητα ειναι ο Χλαπατσας στης Ελλαδος τα παιδια

Σαφη ορια δεν υπαρχουν, αλλα καταλαβαινεις το νοημα
Οπότε πάει εμφανισιακά και στο γενικότερο στυλ/παρουσιαστικό περισσότερο. Σωστά?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.223
Like
18.323
Πόντοι
3.656
Αλφα ειναι ο Μπραντ Πιτ
Βητα ειναι ο Χλαπατσας στης Ελλαδος τα παιδια

Στην Αμερική και στην Ευρώπη

Εδώ άλφα είναι ο τατουαζατος μπαρμαν/ντι τζει/πορτιέρης/Αργυρος κλπ
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Τι εύσωμος ρε μπουχεσας το λέμε στο χωριό μου. Μου θες και γυναίκα ρε πατσοκοιλιά.
Δε είναι όλες οι γυναίκες βρε παπάρα μοντέλα ποιος σου είπε ότι θέλω τα μοντέλα?εγώ αδύνατες με άσχημες φάτσες θέλω που αυτές μια χαρά πάνε με χοντρούς γιατί παρότι χοντρος έχω ωραία φάτσα και αρέσω σε τέτοιες οπότε τραβά και πηδήξου παλιορατσιστη.Τα μοντέλα τα έχω χεσμενα,εγώ στις άσχημες πάω.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Οπότε πάει εμφανισιακά και στο γενικότερο στυλ/παρουσιαστικό περισσότερο. Σωστά?

Βασικα δε μιλησα για Αλφα και Βητα, και να μιλησα το παιρνω πισω, γιατι δεν εχω ιδεα τι εννοουν οσοι μιλανε για αυτα και ουτε με ενδιαφερει.

Εγω εστιασα σε αυτο που προτιμανε οι γυναικες, ασχετως χαρακτηριστικων.

Μπορει να ειναι ο Σβαρτζενεγκερ, ο Ιταλος τραγουδιστης που κερδισε τη Ευροβιζιον προπερσι, ο Ριτσαρντ Γκιρ, ο Μπισμπικης, ενας χλεχλες δικηγορος-ασφαλιστης που εκπεμπει γοητεια, ενας σαν το Νανο στο Game of Thrones, κλπ

Αν ανηκει στο 20% των αντρων με την μεγαλυτερη περαση στις γυναικες, κατατασσεται στο 20% ας τους πουμε για χαριν διευκολυνσης Αλφα, Καλοι, 3Α, Τοπ, Μπλε η οπως αλλιως θελεις και τους αλλους με κατι αλλο

Το ζουμι ειναι πως καποιοι πηδανε αβερτα (Αλφα, Τοπ, Μπλε, κλπ) και καποιοι εχουν να πηδηξουν απο οταν η ημερομηνια ξεκινουσε απο 200...
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Βασικα δε μιλησα για Αλφα και Βητα, και να μιλησα το παιρνω πισω, γιατι δεν εχω ιδεα τι εννοουν οσοι μιλανε για αυτα και ουτε με ενδιαφερει.

Εγω εστιασα σε αυτο που προτιμανε οι γυναικες, ασχετως χαρακτηριστικων.

Μπορει να ειναι ο Σβαρτζενεγκερ, ο Ιταλος τραγουδιστης που κερδισε τη Ευροβιζιον προπερσι, ο Ριτσαρντ Γκιρ, ο Μπισμπικης, ενας χλεχλες δικηγορος-ασφαλιστης που εκπεμπει γοητεια, ενας σαν το Νανο στο Game of Thrones, κλπ

Αν ανηκει στο 20% των αντρων με την μεγαλυτερη περαση στις γυναικες, κατατασσεται στο 20% ας τους πουμε για χαριν διευκολυνσης Αλφα, Καλοι, 3Α, Τοπ, Μπλε η οπως αλλιως θελεις και τους αλλους με κατι αλλο

Το ζουμι ειναι πως καποιοι πηδανε αβερτα (Αλφα, Τοπ, Μπλε, κλπ) και καποιοι εχουν να πηδηξουν απο οταν η ημερομηνια ξεκινουσε απο 200...
Δεν γίνεται ξεκάθαρο γιατί τα παραδείγματα είναι ηθοποιοί και όχι καθημερινοί άνθρωποι και οι ηθοποιοί συνήθως έχουν πέραση μόνο στις ηθοποιούς ξέρω γω.
Τώρα, εννοείς το στάτους?
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Στην Αμερική και στην Ευρώπη

Εδώ άλφα είναι ο τατουαζατος μπαρμαν/ντι τζει/πορτιέρης/Αργυρος κλπ
Τι μαλακίες ακούω?ο τατουάζατος μπάρμαν,ντιτζει,πορτιερης και Αργυρός είναι nu male όλοι τους,αλφα male είναι ο κλασσικός χωρίς τατουάζ,σκουλαρίκια,μούσια και γενικά μοντερνιες του κώλου.Αλφα male είναι ο κλασσικός,ο απλός χωρίς φλωριες στη εμφάνηση του.
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Δε είναι όλες οι γυναίκες βρε παπάρα μοντέλα ποιος σου είπε ότι θέλω τα μοντέλα?εγώ αδύνατες με άσχημες φάτσες θέλω που αυτές μια χαρά πάνε με χοντρούς γιατί παρότι χοντρος έχω ωραία φάτσα και αρέσω σε τέτοιες οπότε τραβά και πηδήξου παλιορατσιστη.Τα μοντέλα τα έχω χεσμενα,εγώ στις άσχημες πάω.
Λες και διαβάζω τη Δαναη Μπάρκα.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Δεν γίνεται ξεκάθαρο γιατί τα παραδείγματα είναι ηθοποιοί και όχι καθημερινοί άνθρωποι και οι ηθοποιοί συνήθως έχουν πέραση μόνο στις ηθοποιούς ξέρω γω.
Τώρα, εννοείς το στάτους?
Μαν γιατι ψαχνεις χαρακτηριστικα; Μιλησα για το ποσοστο των αντρων που εκ του αποτελεσματος τραβανε τις περισσοτερες γυναικες. Το 20% των καλυτερων.
Ενα Εξελ με τους 5.000.000 αντρες της Ελλαδα, με 2 στηλες: Ονοματεπωνυμο και ποσοστο επιτυχιων ανα 100 πεσιματα για τον καθενα
Ταξινομηση ανα ποσοστο επιτυχιων σε φθινουσα σειρα
Απο αυτους παιρνεις το 20% των καλυτερων. Οκ επειδη βγαινουν εξω παππουδες μπαιδια κλπ παρε απο τους 100.000 τους πρωτους 20.000
Αυτους αφορα η συζητηση
Οι υπολοιποι 80.000 τραβανε αλλα μονοπατια

Τωρα εσυ αναζητας τις αιτιες και τα χαρακτηριστικα αυτων των 20.000 κατι που δε θα μπω στον κοπο να ψαξω και δε με ενδιαφερει. Και μπορει να υπαρχουν μεγαλες διαφορες. Αλλος να λεει ωραια ανεκδοτα, αλλος να εχει μουσκουλα Σβαρτζενεγκερ, αλλος ψωλη φαρμακι, αλλος ωραιο χρωμα στη...Λαμποργκινι του

Δεν εχει σημασια στην εν λογω συζητηση, ειναι αλλη κουβεντα αυτη
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Λες και διαβάζω τη Δαναη Μπάρκα.
Εσύ που πιστεύεις ότι οι εύσωμοι δε έχουν δικαίωμα γυναίκας είσαι καλύτερος?λες και όλες οι γυναίκες έξω θέλουν τους φέτες,σε πληροφορω υπάρχουν γυναίκες που μια χαρά πάνε με άντρες με παραπάνω κιλά δε θα είναι μοντέλα αυτές οι γυναίκες αλλά στα αρχιδια μου.Ετσι και αλλιώς και εγώ δε κοιτάω μοντέλα,η θα κοιτάζω Χοντρουλες με καλές φάτσες όχι πολύ Χοντρουλες δε είναι πολύ ούτε εγώ ή θα κοιτάζω λεπτές με άσχημες φάτσες,πίστεψέ με μια χαρά θα αρέσω σε τέτοιες.Τα μοντέλα τα έχω γραμμένα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.407
Πόντοι
3.656
Τον έχεις δει εσύ να την πέφτει και να γαμάει;

Πρέπει να'ναι μοναδική περίπτωση στα χρονικά,50ρης ΜΗ ΕΠΩΝΥΜΟΣ να βγαίνει έξω μόνος του και να γνωρίζει γυναίκες


Τύπε, έχουμε κατανοήσει τις απαιτήσεις σου.
Για να έχει δικαίωμα ο οιοσδήποτε να γαμάει, απαιτούνται να υπάρχουν άλλες 100.000 τουλάχιστον με το ίδιο βιογραφικό .


Η δυσκολία με τον συγκεκριμένο , είναι ότι δεν χωράνε 100.000 εργένηδες πέφτουλες στην περιοχή της πλάκας.

Οπότε κατανοώ ότι δεν θα τον αποδεχτείς.


Αν ήσουν χαϊλάντερ και ζούσες μέχρι τώρα 4000 χρόνια ....


θα σου έφταιγαν που δεν γάμησες τα τελευταία 4000 χρόνια ....


ο εμφύλιος ....


ο δεύτερος παγκόσμιος ....

το κίνημα γαργαλίδη λεοναρδόπουλου ....

η δικτατορία του πάγκαλου ....

η τουρκοκρατία ....


το βυζάντιο ....


η υποδούλωση στους ρωμαίους .....


ο πάρις και ο έκτωρας .....



ο χαμουραμπί .....


ο ραμσής ....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.223
Like
18.323
Πόντοι
3.656
Τύπε, έχουμε κατανοήσει τις απαιτήσεις σου.
Για να έχει δικαίωμα ο οιοσδήποτε να γαμάει, απαιτούνται να υπάρχουν άλλες 100.000 τουλάχιστον με το ίδιο βιογραφικό .


Η δυσκολία με τον συγκεκριμένο , είναι ότι δεν χωράνε 100.000 εργένηδες πέφτουλες στην περιοχή της πλάκας.

Οπότε κατανοώ ότι δεν θα τον αποδεχτείς.

Εννοείται δεν θα τον αποδεχτώ τον παραμυθατζή

Σιγα μη βγαίνει 50αρης έξω μόνος του και την πέφτει σε γυναίκες.Θα τον είχαμε δει ήδη...στις ειδήσεις
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.407
Πόντοι
3.656
Εννοείται δεν θα τον αποδεχτώ τον παραμυθατζή

Σιγα μη βγαίνει 50αρης έξω μόνος του και την πέφτει σε γυναίκες.Θα τον είχαμε δει ήδη...στις ειδήσεις


Συνέχισε αγορίνα. Καλά το πας.

Επειδή είσαι παρθένος στα 40 και τα τελευταία 10 χρόνια που μπαίνεις εδώ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΣΕΙ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΙΑ .....


δεν γαμάει κανείς.


γαμήσι ;
τι είναι αυτό ;

δεν έχει ανακαλυφθεί ακόμη !

Βρήκες και έναν οπαδό εδώ, πρέπει να είσαι χαρούμενος.


Γράφτε άλλα 3.000.000 ποστς ότι δεν γαμάει κανείς.


Στο τέλος θα το πιστέψετε και θα το λέτε στο μονόκλινο .... με τα άσπρα μαξιλάρια στους τοίχους ....
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Εννοείται δεν θα τον αποδεχτώ τον παραμυθατζή

Σιγα μη βγαίνει 50αρης έξω μόνος του και την πέφτει σε γυναίκες.Θα τον είχαμε δει ήδη...στις ειδήσεις

Προχθες ημουνα σε κλαμπακι στου Ψυρρη. Απεναντι ενας 60+ με μουνετο
Κλαμπακι με νταμπα ντουμπα δυνατο, οχι αστεια

1 γραμμαριο δρασης ειναι 1000 τονοι θεωρια Σαντ, εβγα εξω και παιξε μπαλιτσα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.223
Like
18.323
Πόντοι
3.656
Προχθες ημουνα σε κλαμπακι στου Ψυρρη. Απεναντι ενας 60+ με μουνετο
Κλαμπακι με νταμπα ντουμπα δυνατο, οχι αστεια

1 γραμμαριο δρασης ειναι 1000 τονοι θεωρια Σαντ, εβγα εξω και παιξε μπαλιτσα...

Και τί σημαίνει αυτό;Ότι...την είδε στην Πλάκα και της την έπεσε;

Μπορεί να'ναι λεφτάς,μπορεί να'ναι αφεντικό της,μπορεί να'ταν βιζιτα.Τί μπορεί δηλαδή,κάτι απ'αυτά θα ήταν σίγουρα
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Συνέχισε αγορίνα. Καλά το πας.

Επειδή είσαι παρθένος στα 40 και τα τελευταία 10 χρόνια που μπαίνεις εδώ ΔΕΝ ΤΗΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΣΕΙ ΟΥΤΕ ΣΕ ΜΙΑ .....


δεν γαμάει κανείς.


γαμήσι ;
τι είναι αυτό ;

δεν έχει ανακαλυφθεί ακόμη !

Βρήκες και έναν οπαδό εδώ, πρέπει να είσαι χαρούμενος.


Γράφτε άλλα 3.000.000 ποστς ότι δεν γαμάει κανείς.


Στο τέλος θα το πιστέψετε και θα το λέτε στο μονόκλινο .... με τα άσπρα μαξιλάρια στους τοίχους ....
Αν λες έμενα εγώ δε λέω δε γαμαει κανείς,εγώ λέω απλά ότι γαμανε οι λίγοι και οχι οι πολλοί.Εγω δε αμφιβάλω ο 50αρης φίλος σου μπορεί να μη ντρέπεται σα εμένα και να μιλάει,εγώ δε μιλάω πολύ αλλά 50 χρόνων άνθρωπος και όχι κανας γνωστός μη περιμένεις να γαμαει τίποτα πιπινια 25 χρόνων ή 30 όλο κάτι γριές 50-70 χρόνων θα γαμαει,που αυτές δε έχουν καμία αξία.Νοημα είναι να γαμας 25-35 το πολύ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom