Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Δεν χρειαζόταν ίντερνετ.

Η μουνάρα, πήγαινε σε ένα αγώνα , μπασκετ ποδόσφαιρο ό,τι ναναι ... σχολικό , γειτονιά , ω3 εθνική ....

αμέσως την την πέφταν παίκτες που παίζαν για να γνωρίζουν μουνέτα , προπονητές, παράγοντες με bmw , μπάρμαν κολλητοί που είχαν γίνει μπαρμαν για να γνωρίζουν μουνιά, μαγαζάτορες κτλ ....

και από 5 εξόδους η 18χρονη του 1992

ΕΚΑΝΕ ΓΝΩΡΙΜΙΕΣ ΠΟΥ ΤΗ ΒΓΑΖΟΥΝ ΕΞΩ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΕΡΝΑΝΕ ΜΕΧΡΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 49χρονη !!!!!!!!!!!!!!

Το ίδιο και η 18χρονη του 2002 .... που σήμερα είναι 39χρονη .............


ΚΑΝΕΝΑ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ.


Εσύ τις βλέπεις στο ίντερνετ σήμερα.


Τότε θα μπορούσες να τις δεις με τα κυάλια, πριν μπουν στα ξενυχτάδικα ΟΛΑ ΤΣΑΜΠΑ ΑΥΤΕΣ .........

ή σε κανά καφέ από 10 τραπέζια απόσταση , γιατί τότε ήταν μεγάλα τα καφέ .........



Τώρα κάθεσαι σε διπλανό και παίρνεις μυρωδιά ....
Το καταλάβαινεις όμως ότι τότε μόνο οι ωραίες ήταν ντίβες? Τώρα λόγω του ίντερνετ επειδή έχουν όλες ευκαιρίες είναι και οι πατσαβουρες ντίβες,εδώ είπε ο άλλος 66 χρόνων και ζηταγε κοιλιακούς δουλειά καλή αμάξι και πολλά άλλα ηλικία 58,στο ίντερνετ τη πέφτουν σε όλες για να γαμησουν δε καταλαβαίνουν όμως ότι αυτές παίρνουν ψεύτικη αυτοπεποίθηση γιατί μόνο να γαμησουν θέλουν οι άντρες τίποτα άλλο και αυτές νομίζουν πως είναι μουναρες μετά.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αυτό που κάτι μαλακισμένα αγέννητα, έχετε άποψη για χρόνια που δεν είχατε γεννηθεί ... με ξεπερνά ......


Εμείς είχαμε άντερα όταν δεν γαμάγαμε και πηγαίναμε σε πουτάνες.

Δεν κλαίγαμε πάντως.
Και εγώ πάω φουλ σε πουτανες δε κλαίγομαι απλά λέω ζήσατε καλές εποχές τότε ενώ εμείς ζούμε σκατα τώρα.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
20
Like
3.775
Πόντοι
1.446
Ο τελυ Σταλόνε και μάλλον και εσύ προσπαθείτε να παραμυθιαστειτε ότι η τωρινή εποχή είναι σα αυτή του 90s.Ξεζασε το αυτό μαν η εποχή αυτή είναι η χειρότερη απολεςζτα 90s ήταν χρυσή εποχή σε σχέση με τώρα.
Δεν είπε κανένας ότι αυτή η εποχή είναι σαν την δεκαετία του 90...
Πως σου ήρθε αυτό;
Είπα ότι από τότε τέθηκαν οι βάσεις για την σημερινή κατάσταση και το έχω ξαναπεί αυτό...
Η δεκαετία του 90 ήταν κάτι σαν σημείο καμπής...
Φυσικά κάθε πέρυσι και καλύτερα (υπό σχετικά κανονικές συνθήκες) για εμάς τους πολλούς...
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Οι μπάνικες ήταν ντίβες. Πάντα. Και τώρα και τότε.

Αν δεν μπορείς να φας ούτε μέτρια, είσαι γκασμάς.


Η αυτογνωσία είναι καλό πράγμα.


Αν συνειδητοποιήσεις ότι είσαι γκασμάς, μπορεί να αποφασίσεις σε μερικά χρόνια να αλλάξεις κάτι .


Ενώ αν σαν τον σαντμαν , δεν το συνειδητοποιήσεις ποτέ, πάντα θα κλαίγεσαι.
Δες το σαντμαν .... και το 2005 20ρηδες δεν γάμαγε .... και το 2015 30ρης δεν γάμαγε ... και τώρα δεν γαμάει ......


πάντα άλλοι του φταίνε.........


ότι είναι γκασμάς δεν το πήρε χαμπάρι ποτέ
Μπορεί να είναι και εγώ λίγο γκάμας στο φλερτ και να μη έχω πολλές παρέες ώστε να γνωρίσω κάποια άλλα και πάλι ζω σε τελείως σκατα εποχή όλες οι 20-25 θέλουν του μοντερνοφλωρους εγώ είμαι κλασσικός δε έχω σχέση με αυτούς.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν είπε κανένας ότι αυτή η εποχή είναι σαν την δεκαετία του 90...
Πως σου ήρθε αυτό;
Είπα ότι από τότε τέθηκαν οι βάσεις για την σημερινή κατάσταση και το έχω ξαναπεί αυτό...
Η δεκαετία του 90 ήταν κάτι σαν σημείο καμπής...
Φυσικά κάθε πέρυσι και καλύτερα (υπό σχετικά κανονικές συνθήκες) για εμάς τους πολλούς...
Όχι αυτή η εποχή τώρα είναι η πιο σκατα τότε ήταν αγγελικά σε σχέση με τώρα.
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
317
Like
336
Πόντοι
21
λόγω καφρίλας στην ελληνική εκπαίδευση η κοινωνία μας έχει άγνοια σε πολλά θέματα.
Δυστυχώς η πλειοψηφία των ανδρών δεν μπορει να εξελιχτει για να προσαρμοστει....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.408
Πόντοι
3.656
Και εγώ πάω φουλ σε πουτανες δε κλαίγομαι απλά λέω ζήσατε καλές εποχές τότε ενώ εμείς ζούμε σκατα τώρα.
Τι καλές εποχές ;
Η διαφορά ήταν ότι οι καφετέριες τότε ήταν 10πλάσιες με 20πλάσιο κόσμο η κάθεμία.
Η μεγαλύτερη στην αττική τότε .... στο μπουρνάζι .... είχε 2500 καρέκλες γεμάτες μόνιμα ..... τώρα έχει 200 που δεν έχουν πληρότητα ούτε 30% ....

Και είχε και κλαμπ και σκυλάδικα γεμάτα μόνιμα.

Καμία άλλη διαφορά.

Τώρα ένας μάγκας ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ .... μπορεί να βγάλει κάτι από ίντερνετ ..............


τότε ... ομάδα μπάσκετ πολο βολλευ ποδοσφαιρο .... ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ....
δουλειά στη νύχτα ..... κολλητιλίκια με ανθρώπους της νύχτας .... και με άλλα καθίκια/αρχίδια ................

τώρα λιγότερο δύσκολο να μιλήσεις και σε γκόμενα .... άλλης περιοχής ....................


τότε αν έμενες αθήνα .... και έλεγες καλησπέρα σε γκόμενα από το .... μαρούσι ....


θα αναρωτιόταν πως τόλμησες και της μίλησες ...............

αν είχατε πιάσει κουβέντα σε παραλία .... και δεν ήξερε που έμενες .... και έδειχνε να γουστάρει ........


και της το έλεγες μετά ..... ΔΙΑΚΤΙΝΙΖΟΤΑΝ ! αναρωτιόσουν αν την τηλεμεταφέραν στο σταρ τρεκ !

άφαντη γινόταν λέμε και δεν την ξανάβλεπες ποτέ !!!!!
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Τι εύσωμος ρε μπουχεσας το λέμε στο χωριό μου. Μου θες και γυναίκα ρε πατσοκοιλιά.
Όχι δε είμαι και μπουχεσας απλά δε είμαι και κάνα μοντέλο αλλά αθλουμαι τρέχω κάθε μέρα,γιατί να μη θέλω γυναίκα ρε φίλε μόνο αυτοί με τους κοιλιακούς πρέπει να θέλουν.Ελα είσαι πολύ ρατσιστής χωρίς λόγο.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.408
Πόντοι
3.656
Μπορεί να είναι και εγώ λίγο γκάμας στο φλερτ και να μη έχω πολλές παρέες ώστε να γνωρίσω κάποια άλλα και πάλι ζω σε τελείως σκατα εποχή όλες οι 20-25 θέλουν του μοντερνοφλωρους εγώ είμαι κλασσικός δε έχω σχέση με αυτούς.
Ε να αλλάξεις ..... αν ντύνεσαι σαν δάσκαλος της δεκαετίας του 1960 ..... να γίνεις πιο μοντέρνος να γουστάρουν οι γκόμενες ...........


δεν είναι ανάγκη να γίνεις αδελφή .............

να γίνεις απλά αποδεκτός ..........
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Οι μπάνικες ήταν ντίβες. Πάντα. Και τώρα και τότε.

Αν δεν μπορείς να φας ούτε μέτρια, είσαι γκασμάς.


Η αυτογνωσία είναι καλό πράγμα.


Αν συνειδητοποιήσεις ότι είσαι γκασμάς, μπορεί να αποφασίσεις σε μερικά χρόνια να αλλάξεις κάτι .


Ενώ αν σαν τον σαντμαν , δεν το συνειδητοποιήσεις ποτέ, πάντα θα κλαίγεσαι.
Δες το σαντμαν .... και το 2005 20ρηδες δεν γάμαγε .... και το 2015 30ρης δεν γάμαγε ... και τώρα δεν γαμάει ......


πάντα άλλοι του φταίνε.........


ότι είναι γκασμάς δεν το πήρε χαμπάρι ποτέ
αν δεν έχει κοινωνικές παρέες επειδή δουλεύει 10ωρα σε ψωλοδουλειά τύπου οδηγός νταλίκας, αποθήκη κλπ δεν φταίει και τόσο
κάποια πράγματα είναι άδικα στη ζωή από μόνα τους
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.408
Πόντοι
3.656
αν δεν έχει κοινωνικές παρέες επειδή δουλεύει 10ωρα σε ψωλοδουλειά τύπου οδηγός νταλίκας, αποθήκη κλπ δεν φταίει και τόσο
κάποια πράγματα είναι άδικα στη ζωή από μόνα τους


οι περισσότεροι που ξέρω σε νταλίκες .... έχουν γυναίκες ....

οδηγοί λεωφορείων πουλματζήδες όλοι !!!


άρα κάτι άλλο φταίει !
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Ε να αλλάξεις ..... αν ντύνεσαι σαν δάσκαλος της δεκαετίας του 1960 ..... να γίνεις πιο μοντέρνος να γουστάρουν οι γκόμενες ...........


δεν είναι ανάγκη να γίνεις αδελφή .............

να γίνεις απλά αποδεκτός ..........
Όχι ντύνομαι απλά δλδ μια απλή μπλούζα και ένα απλό τζιν δε ντύνομαι σα μπάρμαν ή σα τραπερ αυτό εννοώ ντύνομαι νορμάλ.Οχι σιγά μη ντυθώ σα μπάρμαν ή σα τραπερ αυτά που λυπάμαι αυτά θα ντυθω?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.408
Πόντοι
3.656
Όχι ντύνομαι απλά δλδ μια απλή μπλούζα και ένα απλό τζιν δε ντύνομαι σα μπάρμαν ή σα τραπερ αυτό εννοώ ντύνομαι νορμάλ.Οχι σιγά μη ντυθώ σα μπάρμαν ή σα τραπερ αυτά που λυπάμαι αυτά θα ντυθω?


τι απλά και τα αρχίδια μου μωρέ μαλάκα ..............................


δηλάδή θες να μου πεις ότι αν πάμε έξω από 2-3 γαμιστρώνες ......
και τη στήσουμε 4-5 ώρες .... και μπανίζουμε ζευγάρια ...........


ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ 2-3 με ίδιο ντύσιμο με το δικό σου .... ΝΑ ΓΑΜΑΝΕ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ;;;;;


Αν με αμφισβητείς .... κάντο !


Θα δεις με ντύσιμο σαν το δικό σου, με σκουτεράκια ... με χρέπια αμάξια ... να γαμάνε.


Δεν φταίνε ούτε τα ρούχα, ούτε τα κοσμήματα ούτε τα ρολόγια , ούτε τα αμάξια .............



να την πέσεις στις κατάλληλες και σωστά θέλει ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
τι απλά και τα αρχίδια μου μωρέ μαλάκα ..............................


δηλάδή θες να μου πεις ότι αν πάμε έξω από 2-3 γαμιστρώνες ......
και τη στήσουμε 4-5 ώρες .... και μπανίζουμε ζευγάρια ...........


ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΜΕ 2-3 με ίδιο ντύσιμο με το δικό σου .... ΝΑ ΓΑΜΑΝΕ ΜΟΥΝΑΡΕΣ ;;;;;


Αν με αμφισβητείς .... κάντο !


Θα δεις με ντύσιμο σαν το δικό σου, με σκουτεράκια ... με χρέπια αμάξια ... να γαμάνε.


Δεν φταίνε ούτε τα ρούχα, ούτε τα κοσμήματα ούτε τα ρολόγια , ούτε τα αμάξια .............



να την πέσεις στις κατάλληλες και σωστά θέλει ΤΙΠΟΤΕ ΑΛΛΟ
Εε ναι δε έχω και πολλές παρέες ώστε να μου γνώρισουν οι δουλειές που έκανα δε έτυχε να έχουν γκόμενες μέσα και δε φλερτάρω και κάθε μέρα τη έχω πέσει σε 15 περίπου αλλά με μια έκατσε κάτι τη φίλησα στο στόμα και τη χουφτωσα βυζιά αυτά δε προχωρήσαμε παραπέρα δε ήθελε παραπέρα.Δε είναι έτσι αν πας και μιλήσεις έξω στο άγνωστο σε γκόμενα δε έχει αποτέλεσμα εγώ όμως δε έχω κύκλο να μου γνώρισουν οι φίλοι μου αυτοί είναι πιο άσχετοι από μένα επίσης τώρα αναζητώ δουλειά δε έχω ψάχνω οι γκόμενες από αυτά τα 2 όμως βρίσκουν γκόμενο στο άγνωστο πότε κανείς δε βρήκε,είδες ότι λες βλακείες?
 
Τελευταία τροποποίηση:

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
Τι καλές εποχές ;
Η διαφορά ήταν ότι οι καφετέριες τότε ήταν 10πλάσιες με 20πλάσιο κόσμο η κάθεμία.
Η μεγαλύτερη στην αττική τότε .... στο μπουρνάζι .... είχε 2500 καρέκλες γεμάτες μόνιμα ..... τώρα έχει 200 που δεν έχουν πληρότητα ούτε 30% ....

Και είχε και κλαμπ και σκυλάδικα γεμάτα μόνιμα.

Καμία άλλη διαφορά.

Τώρα ένας μάγκας ΑΝ ΠΑΙΖΕΙ ΚΑΛΑ .... μπορεί να βγάλει κάτι από ίντερνετ ..............


τότε ... ομάδα μπάσκετ πολο βολλευ ποδοσφαιρο .... ΓΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙ ΓΚΟΜΕΝΑ ....
δουλειά στη νύχτα ..... κολλητιλίκια με ανθρώπους της νύχτας .... και με άλλα καθίκια/αρχίδια ................

τώρα λιγότερο δύσκολο να μιλήσεις και σε γκόμενα .... άλλης περιοχής ....................


τότε αν έμενες αθήνα .... και έλεγες καλησπέρα σε γκόμενα από το .... μαρούσι ....


θα αναρωτιόταν πως τόλμησες και της μίλησες ...............

αν είχατε πιάσει κουβέντα σε παραλία .... και δεν ήξερε που έμενες .... και έδειχνε να γουστάρει ........


και της το έλεγες μετά ..... ΔΙΑΚΤΙΝΙΖΟΤΑΝ ! αναρωτιόσουν αν την τηλεμεταφέραν στο σταρ τρεκ !

άφαντη γινόταν λέμε και δεν την ξανάβλεπες ποτέ !!!!!
πρεπει να μεριμνα το κρατος υπερ της σεξουλαικης ζωης των λευκων ανδρων Ζελικο μου?:rockon::rockon:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.408
Πόντοι
3.656
με μια έκατσε κάτι τη φίλησα στο στόμα και τη χουφτωσα βυζιά αυτά δε προχωρήσαμε παραπέρα δε ήθελε παραπέρα.
Αν τη φίλησες και δεν γάμησες, έκανες κάποια χοντρή μαλακία.΄
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Αν τη φίλησες και δεν γάμησες, έκανες κάποια χοντρή μαλακία.΄
Όχι απλά κοίταζε τα λεφτά αυτή και σε όσους φαινοτουσαν ότι δε είχαν πολλά λεφτα απλά εμενε στο φάσωμα φιλία χουφτωματα το μουνι το έδινε μόνο σε εκείνους που είχαν το κάτι παραπάνω.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Και εγώ πάω φουλ σε πουτανες δε κλαίγομαι απλά λέω ζήσατε καλές εποχές τότε ενώ εμείς ζούμε σκατα τώρα.
Η μονη καλη εποχη ητανε οταν υπηρχαν ντισκο, μεχρι το 92-93
Και οι γκομενες που γαλουχηθηκαν σε ντισκο, προλαβαν εστω να ριξουν μια στροφη απεναντι στον καθρεφτη υπο τον ηχο του Μπιλυ Τζιν, αυτες ειχαν αλλη νοοτροπια ολες, ολοκληρη η γενια
Οσες δεν προλαβαν ντισκο και γαλουχηθηκαν στα μαγαζια που επικρατουν μεχρι και σημερα, του στυλ "κοιτα με να σε κοιτω, να ανεβουμε το βουνο" ειναι πιο δυσκολες και πιο ντιβες
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.408
Πόντοι
3.656
Δεν είπε κανένας ότι αυτή η εποχή είναι σαν την δεκαετία του 90...
Πως σου ήρθε αυτό;
Είπα ότι από τότε τέθηκαν οι βάσεις για την σημερινή κατάσταση και το έχω ξαναπεί αυτό...
Η δεκαετία του 90 ήταν κάτι σαν σημείο καμπής...
Φυσικά κάθε πέρυσι και καλύτερα (υπό σχετικά κανονικές συνθήκες) για εμάς τους πολλούς...
Τη δεκαετία του 80 .... ήταν καλά !
Εγώ ήμουν μπόμπιρας.
Τέλη 80s είχα κάνει φάση στα 15 με φοιτήτριες άσχετος σε ντίσκο . Χορό φιλιά αγκαλιές μπαλαμούτι .

Μετά το 1990 , ήμουν μεγαλύτερος, αλλά η εποχή εκείνη είχε τελειώσει.
Πίστες δεν υπήρχαν πια.
Ούτε χορός.
Έβαλαν τραπέζια και έρχονταν στα κλαμπ μποζουκόμαγκες και παράγγελναν πιατέλες με μαλακίες άδειες,
σαν αυτές που ποζάρουν οι τωρινές καριόλες και ινφλουένσερς.

Το καριολίκι είχε αρχίσει από τότε.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Η μονη καλη εποχη ητανε οταν υπηρχαν ντισκο, μεχρι το 92-93
Και οι γκομενες που γαλουχηθηκαν σε ντισκο, προλαβαν εστω να ριξουν μια στροφη απεναντι στον καθρεφτη υπο τον ηχο του Μπιλυ Τζιν, αυτες ειχαν αλλη νοοτροπια ολες, ολοκληρη η γενια
Οσες δεν προλαβαν ντισκο και γαλουχηθηκαν στα μαγαζια που επικρατουν μεχρι και σημερα, του στυλ "κοιτα με να σε κοιτω, να ανεβουμε το βουνο" ειναι πιο δυσκολες και πιο ντιβες
Όπως και να έχει για 90σ μιλάς άρα και πάλι αποδεικνύεται αυτό που λέω ότι στα 90σ οι γκόμενες είχαν πιο μυαλό από σήμερα.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
οι περισσότεροι που ξέρω σε νταλίκες .... έχουν γυναίκες ....

οδηγοί λεωφορείων πουλματζήδες όλοι !!!


άρα κάτι άλλο φταίει !
θεωρεις οτι χωρίς κοινωνικό κύκλο, ούτε δουλειά με μουνιά τριγύρω υπάρχει ελπίδα δλδ? και μην μου πεις σόσιαλ μιντια..
λάθος επάγγελμα ειπα για τους οδηγους μάλλον αλλά ξερεις και εσύ καλα οτι καποια επαγγέλματα είναι κυριολεκτικά αρχιδόκαμποι
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Τη δεκαετία του 80 .... ήταν καλά !
Εγώ ήμουν μπόμπιρας.
Τέλη 80s είχα κάνει φάση στα 15 με φοιτήτριες άσχετος σε ντίσκο . Χορό φιλιά αγκαλιές μπαλαμούτι .

Μετά το 1990 , ήμουν μεγαλύτερος, αλλά η εποχή εκείνη είχε τελειώσει.
Πίστες δεν υπήρχαν πια.
Ούτε χορός.
Έβαλαν τραπέζια και έρχονταν στα κλαμπ μποζουκόμαγκες και παράγγελναν πιατέλες με μαλακίες άδειες,
σαν αυτές που ποζάρουν οι τωρινές καριόλες και ινφλουένσερς.

Το καριολίκι είχε αρχίσει από τότε.
Το ίδιο λέμε μαν το 1980 έστω ήταν χρυσή εποχή σε σχέση με σήμερα και πάλι χρυσές εποχές έζησες διότι έκανες φάσεις εύκολα όπως λες,ήταν άλλη η νοοτροπία το 1980 τώρα είναι κατεστραμμένη εποχή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom