Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
1)πως είχε κάμποσες παρθένες ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΕΣ, στα 20 και στα 25 και στα 30 ;;;
ΣΗΜΕΡΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΡΘΕΝΑ ΣΤΑ 19 ;;;;;;;

Και τώρα υπάρχουν.Ειδικά όσες περνάνε σε υψηλοβαθμες σχολές,νομική,φιλοσοφικές κλπ που διαχρονικά είναι οι πιο αγάμητες
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
Για να δεις διαφορα μεταξυ Αγγλου - Ελληνα:
Ειχα αγγλακι στη δουλεια 21 χρονων, μου ειπε πως ειχε περασει συνολικα στην Ελλαδα περισσοτερο απο 1 ετος αθροιστικα απο τις καλοκαιρινες διακοπες που ερχονταν απο μικρος με την οικογενεια (1 μηνα φετος, 25 μερες τον επομενο, κλπ)
Στο ερωτημα αν σπουδασε μου ειπε πως οχι, προτιμησε να πεσει με τα μουτρα νωρις στη δουλεια και να ανεξαρτητοποιηθει
Τα ειχε φανερα με ενα ωραιο μουνι που δουλευε και αυτη στην εταιρια, (ωστοσο αργοτερα εκανε πολυ κωλο) αργοτερα τα χαλασαν και τον ειδα με αλλη εξω
Οταν εφυγε απο την εταιρια, χτυπησε μια παρομοια δουλεια που η αγγελια εγραφε 45-60Κ το χρονο (κοιτουσα συχνα αγγελιες και επειδη ηταν μικρη πολη, ειχα συγκρατησει τη συγκεκριμενη στη μνημη) οταν μου ειπε πως πηγε εκει τον ρωτησα αν καταφερε να χτυπησει το ταβανι στα λεφτα που ελεγε η θεση και μου εκανε με χειρονομια πως χτυπησε παραπανω (δηλαδη πανω απο 60Κ)

Στην Ελλαδα σε αυτην την ηλικια οι περισσοτεροι σπουδαζουνε σε καποια σχολη, δεν εχουν ταξιδεψει εκτος Ελλαδα ποτε, δεν εχουν βγαλει ουτε δεκαρα ακομα απο δουλεια, ενω μετα το περας των σπουδων τους περιμενει και στρατιωτικη θητεια :(

Ο αλλος στα 21 ειχε ξεμπερδεψει απο υποχρεωσεις, εβγαζε 60Κ απο δουλεια, εμενε μονος (σε μονοκατοικια ως συνηθως) και ητανε ετοιμος να κανει 3 παιδια μεχρι τα 25...
Μονη εγνοια που θα πιει, ποια θα πηδηξει, που θα ταξιδεψει, που θα φαει λεφτα

Τεραστιες διαφορες ευκαιριων

Εκεί όμως οι ασπούδακτοι δεν δουλεύουν για 500 ευρώ,οπότε μπορούν να ανεξαρτητοποιηθούν
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Εκεί από τα 18 βρίσκουν δουλειές και φεύγουν από το πατρικό τους. Καμία σχέση και ως προς τις ευκαιρίες και ως προς την νοοτροπία. Βέβαια δεν έχουν τόσο δεμένες οικογένειες, όπως έχουμε εδώ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
Εκεί από τα 18 βρίσκουν δουλειές και φεύγουν από το πατρικό τους. Καμία σχέση και ως προς τις ευκαιρίες και ως προς την νοοτροπία. Βέβαια δεν έχουν τόσο δεμένες οικογένειες, όπως έχουμε εδώ.

Άμα τους πεις ότι εδώ πέρα περνάει το παιδί στο πανεπιστήμιο και του παίρνουμε αμάξι,θα το πάρουν για ανέκδοτο.

Ή όταν βλέπεις συνταξιούχους να γυρνάνε σε όλο τον κόσμο,άμα τους πεις ότι εδώ οι συντάξεις...πάνε στα παιδιά και τα εγγόνια,πάλι θα βάλουν τα γέλια.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Εκεί από τα 18 βρίσκουν δουλειές και φεύγουν από το πατρικό τους. Καμία σχέση και ως προς τις ευκαιρίες και ως προς την νοοτροπία. Βέβαια δεν έχουν τόσο δεμένες οικογένειες, όπως έχουμε εδώ.
Μια χαρα δεμενες ειναι οι οικογενειες. Απλα δε μενουνε μαζι, τα παιδια φευγουν απο νωρις
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Μια χαρα δεμενες ειναι οι οικογενειες. Απλα δε μενουνε μαζι, τα παιδια φευγουν απο νωρις
Μπορεί, δεν έχω ζήσει εκεί για να ξέρω καλά. Μόνο για λίγο την επισκέφτηκα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Εκεί όμως οι ασπούδακτοι δεν δουλεύουν για 500 ευρώ,οπότε μπορούν να ανεξαρτητοποιηθούν
Ακριβως, Αυτη ειναι η μεγαλη διαφορα. Γενικα αν ενα ζευγαρακι 20-25 χρονων αποφασισει να ανοιξει το δικο του σπιτικο, ολα ειναι πολυ ευκολα αν δουλευουν και οι 2 σε ανειδικευτες δουλειες (πλην Λονδινου φυσικα)
Εγω δει ζευγαρι Βουλγαρων (γιος γνωστου μου Βουλγαρου) που δεν ηξεραν καλημερα στα αγγλικα να νοικαζουν μονοκατοικια στους 8 μηνες στο νησι, να αγοραζουνε BMW, και η κορη να μενει εγκυος, ολα αυτα μεσα σε 8 μηνες, σαν ταινια σε fast forward!!!
Εκεινος εργατης σε εργοστασιο, εκεινη αλλαζε σεντονια σε χοτελ
Βουλγαρια ειχαν να δουλεψουν και οι 2 καμια δεκαετια

Βεβαια ολα αυτα προ Brexit
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Και τώρα υπάρχουν.Ειδικά όσες περνάνε σε υψηλοβαθμες σχολές,νομική,φιλοσοφικές κλπ που διαχρονικά είναι οι πιο αγάμητες
παρθένα στην ελλάδα στα 19, αν δεν είναι 800 κιλά δεν υπάρχει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
Μια χαρα δεμενες ειναι οι οικογενειες. Απλα δε μενουνε μαζι, τα παιδια φευγουν απο νωρις

Δεμένη οικογένεια εκεί σημαίνει μαζευόμαστε και τρώμε μια φορά το χρόνο

Και όχι...έχουμε τη μαμα και την πεθερά στο σπίτι όλη μέρα να μεγαλώνει τα παιδιά
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
εγω νομιζω οτι βρισκουν οποτε θελουν υποψηφια πουτσα να γαμηθουν

Δεν είπε κανεις ότι δεν βρίσκουν,δεν θέλουν

Για τον οποιοδήποτε λόγο που έχει η καθεμιά στο κεφάλι της
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Δεν είπε κανεις ότι δεν βρίσκουν,δεν θέλουν

Για τον οποιοδήποτε λόγο που έχει η καθεμιά στο κεφάλι της
για ποιους λογους μπορει μια γκομενα να θελει να μεινει αγαμητη;
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Μια που είναι 19 χρόνων παρθένα είναι 500 κιλά. Εσείς που είστε 40 χρονών παρθένοι ποσα κιλά είστε ;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
για ποιους λογους μπορει μια γκομενα να θελει να μεινει αγαμητη;

Τρελές απαιτήσεις,κολλημένη με κάποιον και μονο μ'αυτόν,ασεξουαλ,βολεύεται με τα like στο ινσταγκραμ,διαφοροι λόγοι
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Τρελές απαιτήσεις,κολλημένη με κάποιον και μονο μ'αυτόν,ασεξουαλ,βολεύεται με τα like στο ινσταγκραμ,διαφοροι λόγοι
δεν βαρανε οι δικες τους ορμονες λες; ή δεν ζηλευουν τις φιλες που γαμιουνται με γκομενους;
 

assofmaria

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2023
Μηνύματα
63
Like
210
Πόντοι
20
Νομίζω ότι κάποτε πρέπει να κλείσει αυτό το νήμα. Τα συμπεράσματα βγήκαν. Από εδώ και πέρα επαναλαμβάνεστε και μιζεριάζετε μέσα σε μια ανούσια γκρίνια. Προχωρήστε τη ζωή σας γνωρίζοντας ότι οι γυναίκες είναι ο,τι είναι επειδή βρίσκουν και τα κάνουν. Από εμάς τους άντρες ξεκινάει το κακό.
Συμφωνώ απόλυτα με το σκεπτικό, αλλά λάβε υπόψη σου ότι το νήμα έχει και την ψυχοσωματική του αξία. Γράφοντας ο καθένας βγάζει από μέσα του τα πωθημένα και βλέποντας και άλλους να συμφωνούν παύει για λίγο να αναρωτιέται αν είναι ελέφαντας. Ίσως γι αυτό πρέπει να παραμένει ενεργό, έστω και αν επαναλαβάνονται τα ίδια μοτίβα...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
δεν βαρανε οι δικες τους ορμονες λες; ή δεν ζηλευουν τις φιλες που γαμιουνται με γκομενους;

Σιγουρα δεν βαράνε όσο των αντρών

Για το άλλο,ναι αυτός είναι ένας λόγος για να βρουν τελικά κάποιον.Δεν θέλουν να έχουν οι φίλες τους κι αυτές να τις λένε μπακούρες.Προσοχή,όχι για το σεξ,αλλά απλά για να έχουν κάποιον κι αυτές.Σαν αξεσουάρ
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
εγω παντως θυμαμαι κατι γκομενες του 2000 γεννημενες οταν ηταν 18 χρονων, μου μιλαγαν στο δρομο, μου ελεγαν απο μονες τους παμε καμια βολτα, καποιες τις πακετωνα επειδη ητανε ψιλομπαζα και δεν μου αρεσαν, τωρα ολες αυτες που εγιναν 23 χρονων, εγιναν ολες σκατοντιβες, αν δεν τις χαιρετισω εγω καμια δεν θα μου πει γεια, τις βλεπω στο λεωφορειο και στο δρομο με ενα υφακι και τουπε, επισης το 40% απο αυτες εγιναν χοντρες με κυτταριτιδα και το 40% απο αυτες διατηρουνται καλα στο σωμα αλλα απο τις καταχρησεις και τα τσιγαρα στην φατσα δειχνουν πολυ μεγαλυτερες, μονο το 20 % ειναι οπως θα επρεπε να ειναι για την ηλικια τους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
εγω παντως θυμαμαι κατι γκομενες του 2000 γεννημενες οταν ηταν 18 χρονων, μου μιλαγαν στο δρομο, μου ελεγαν απο μονες τους παμε καμια βολτα, καποιες τις πακετωνα επειδη ητανε ψιλομπαζα και δεν μου αρεσαν, τωρα ολες αυτες που εγιναν 23 χρονων, εγιναν ολες σκατοντιβες, αν δεν τις χαιρετισω εγω καμια δεν θα μου πει γεια, τις βλεπω στο λεωφορειο και στο δρομο με ενα υφακι και τουπε, επισης το 40% απο αυτες εγιναν χοντρες με κυτταριτιδα και το 40% απο αυτες διατηρουνται καλα στο σωμα αλλα απο τις καταχρησεις και τα τσιγαρα στην φατσα δειχνουν πολυ μεγαλυτερες, μονο το 20 % ειναι οπως θα επρεπε να ειναι για την ηλικια τους

Τα κατάλοιπα του ινσταγκραμ...

Όταν έχουν τους χιλιάδες πυρφοροfollowers,συν τους αγάμητους φιλους/συμφοιτητές/συναδέλφους τους που κι αυτοί τις παρακαλάνε,περιμένεις κάτι άλλο;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom