Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
εγω παντως θυμαμαι κατι γκομενες του 2000 γεννημενες οταν ηταν 18 χρονων, μου μιλαγαν στο δρομο, μου ελεγαν απο μονες τους παμε καμια βολτα, καποιες τις πακετωνα επειδη ητανε ψιλομπαζα και δεν μου αρεσαν, τωρα ολες αυτες που εγιναν 23 χρονων, εγιναν ολες σκατοντιβες, αν δεν τις χαιρετισω εγω καμια δεν θα μου πει γεια
Υπαρχει ολοκληρο υποβραθρο πισω απο ολο αυτο. Θα το ονομαζα μακροχρονιο-σταδιακο χτισιμο ναρκισσισμου
Ξεκιναει απο μικρη ηλικια και οσο η γυναικα αρχιζει και βγαινει στο κουρμπετι, να βγαινει νυχτα και να τραβαει τα βλεμματα, να δεχεται πεσιματα, να ανοιγει λογαριασμους στα σοσιαλ και να δεχεται λαικς, φολλοου, φρεντ ρικουεστς, εμοτικονς, μηνυματα, κλπ ακουει απο τριγυρω δεκαδες "καλε τι κουκλα που εισαι", "πολυ σου παει το μαλλι", "καλα ε, τα χω παιξει με το νυχι σου", "ουαου, κολλητη φυσαει το τατου σου" κ.ο.κ. (που τα μισα ειναι υποκριτικα αλλα τεσπα) αρχιζει ο ναρκισσισμος και γιγαντωνεται, αλλαζοντας σιγα-σιγα το χαρακτηρα.
Νιωθει πως δεν υπαρχει λογος να ειναι ευγενικη, καλη, κλπ αφου και ξυνη να ειναι παλι τα 500 λαικ θα τα μαζεψει, ισως και παραπανω.
Νιωθει πως μπορει και πρεπει να γινει επιλεκτικη και να αρχιζει να κεσκαρταρει ολον αυτον τον συρφετο που της την πεφτει καθημερινα και που δεν εχει χρονο να ασχοληθει.
Βεβαια το μοτιβο ειναι παντα το ιδιο. Το ξεσκαρταρισμα οδηγει παντα στην αποδοχη των ιδιων αλφα μειλ αντρων που εχουν αποδεχτει και οι υπολοιπες και στην απορριψη ολων των "καλων παιδιων" που εχουν απορριψει και οι υπολοιπες
Οι αλφα μειλ (10-20% των αντρων) δεν προλαβαινουν να γαμανε και το 80% των αντρων ακολουθει αλλους δρομους. Ειτε θα παντρευτει το 6ρι και "θα ησυχασει" ειτε θα μπαινει στο μπου σε νηματα σαν και αυτο, ειτε θα γινει ινσελ και θα ασχολειται με τζιμ, πιωμα, μπαλα, τζογο, δουλεια, σπουδες, ταξιδια, κλπ
Βεβαια ενα ποσοστο των κλασσμενων αντρων θα ειναι παντα εκει να τις κανει λαικ, να τις στελνει πουτσες και να διαιωνιζει αυτον τον φαυλο κυκλο ναρκισσιμου των γυναικων και αγαμιας των αντρων

Βεβαια ο χρονος περναει (τικ-τοκ, τικ-τοκ σαν την εφαρμογη) και μολις περασουν τα 30-35 αρχιζει σταδιακα η αποδομηση του ναρκισσισμου, βλεποντας να ξεπεταγονται νεοτερες και φρεσκοτερες ανταγωνιστριες τους και η αιγλη τους να χανεται μηνα με το μηνα, χρονο με το χρονο
Και καπου εκει τις περιμενει η παρακατω ατομαρα για ενα απολαυστικο μπουγελωμα:
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Συμφωνώ απόλυτα με το σκεπτικό, αλλά λάβε υπόψη σου ότι το νήμα έχει και την ψυχοσωματική του αξία. Γράφοντας ο καθένας βγάζει από μέσα του τα πωθημένα και βλέποντας και άλλους να συμφωνούν παύει για λίγο να αναρωτιέται αν είναι ελέφαντας. Ίσως γι αυτό πρέπει να παραμένει ενεργό, έστω και αν επαναλαβάνονται τα ίδια μοτίβα...
Ετσι ακριβως. Οπως υπαρχουν καποια φορουμ για ανωνυμους αλκοολικους, ναρκομανεις, κλπ να μπαινουν να λενε τον πονο τους, που ειναι ο ιδιος για δεκαετιες, αλλα παντα εχει νοημα καθε καινουργιος να πει τα δικα του, ετσι και εδω, καθε ελληνιδογαμημενος ζει το δικο του γολγοθα και αυτο απο μονο του δινει αξια στο νημα και ας γραφονται τα ιδια πραγματα.
Εγω γελαω οταν θυμαμαι συζητηση που ειχα με συφανταρο μου οταν απολυομασταν το 2000 απο το στρατο και λεγαμε ακριβως αυτα που γραφονται στο νημα, το ποσο δυσκολο ειναι το καμακι εξω και η σταση των γυναικων εν γενει.
Ακριβως τα ιδια ειναι και σημερα και ακριβως τα ιδια γραφονται στο εν λογω νημα
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Συμφωνώ απόλυτα με το σκεπτικό, αλλά λάβε υπόψη σου ότι το νήμα έχει και την ψυχοσωματική του αξία. Γράφοντας ο καθένας βγάζει από μέσα του τα πωθημένα και βλέποντας και άλλους να συμφωνούν παύει για λίγο να αναρωτιέται αν είναι ελέφαντας. Ίσως γι αυτό πρέπει να παραμένει ενεργό, έστω και αν επαναλαβάνονται τα ίδια μοτίβα...
Ναι αλλά αυτό είναι ναρκωτικό. Δημιουργείς μια πλαστή κοινότητα έτσι.
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
Τα κατάλοιπα του ινσταγκραμ...

Όταν έχουν τους χιλιάδες πυρφοροfollowers,συν τους αγάμητους φιλους/συμφοιτητές/συναδέλφους τους που κι αυτοί τις παρακαλάνε,περιμένεις κάτι άλλο;
ειδικα οι νεαροι που ξερω που ειναι γεννημενοι του 2001 και του 2002, ειναι πολυ σκατολιγουρια του κερατα, ποτε στην ζωη της δεν εχουν παει σε μπουρδελο, οι μισοι απο αυτοι δεν ειχαν γκομενα στην ζωη τους ,το παιζουν ανετοι οτι ειναι μια χαρα γκομενιαριδες , αλλα οταν πανε σπιτακι τους και ειναι μονοι τους και κλαιγονται που δεν εχουν κανα μουνακι, τοτε παθαινουν κοκομπλοκο και την πεφτουν σε οποια νεαρη γκομενα υπαρχει στο ινσταγκραμ.
συγκεκριμενα περυσι θυμαμαι εναν 20 χρονων του λεω ρε εσυ αυτη η συμμαθητρια σου βρηκε γκομενο τον ταδε, μου απανταει δεν με ενδιαφερει η τυπισα ειναι μπαζο και πουτανα.
υστερα εγω βρισκω αυτη την κοπελα που την εκραζε, της λεω ο πρωην συμμαθητης σου δεν λεει για σενα και τα καλυτερα λογια , τι εγινε και τσακωθηκατε, και μου ανοιγει το ινστα της και μου δειχνει τα δεκαδες μηνυματα που της ειχε στειλει αυτος και την παρακαλουσε να του κατσει και αυτη τον πακετωνε
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
Υπαρχει ολοκληρο υποβραθρο πισω απο ολο αυτο. Θα το ονομαζα μακροχρονιο-σταδιακο χτισιμο ναρκισσισμου
Ξεκιναει απο μικρη ηλικια και οσο η γυναικα αρχιζει και βγαινει στο κουρμπετι, να βγαινει νυχτα και να τραβαει τα βλεμματα, να δεχεται πεσιματα, να ανοιγει λογαριασμους στα σοσιαλ και να δεχεται λαικς, φολλοου, φρεντ ρικουεστς, εμοτικονς, μηνυματα, κλπ ακουει απο τριγυρω δεκαδες "καλε τι κουκλα που εισαι", "πολυ σου παει το μαλλι", "καλα ε, τα χω παιξει με το νυχι σου", "ουαου, κολλητη φυσαει το τατου σου" κ.ο.κ. (που τα μισα ειναι υποκριτικα αλλα τεσπα) αρχιζει ο ναρκισσισμος και γιγαντωνεται, αλλαζοντας σιγα-σιγα το χαρακτηρα.
Νιωθει πως δεν υπαρχει λογος να ειναι ευγενικη, καλη, κλπ αφου και ξυνη να ειναι παλι τα 500 λαικ θα τα μαζεψει, ισως και παραπανω.
Νιωθει πως μπορει και πρεπει να γινει επιλεκτικη και να αρχιζει να κεσκαρταρει ολον αυτον τον συρφετο που της την πεφτει καθημερινα και που δεν εχει χρονο να ασχοληθει.
Βεβαια το μοτιβο ειναι παντα το ιδιο. Το ξεσκαρταρισμα οδηγει παντα στην αποδοχη των ιδιων αλφα μειλ αντρων που εχουν αποδεχτει και οι υπολοιπες και στην απορριψη ολων των "καλων παιδιων" που εχουν απορριψει και οι υπολοιπες
Οι αλφα μειλ (10-20% των αντρων) δεν προλαβαινουν να γαμανε και το 80% των αντρων ακολουθει αλλους δρομους. Ειτε θα παντρευτει το 6ρι και "θα ησυχασει" ειτε θα μπαινει στο μπου σε νηματα σαν και αυτο, ειτε θα γινει ινσελ και θα ασχολειται με τζιμ, πιωμα, μπαλα, τζογο, δουλεια, σπουδες, ταξιδια, κλπ
Βεβαια ενα ποσοστο των κλασσμενων αντρων θα ειναι παντα εκει να τις κανει λαικ, να τις στελνει πουτσες και να διαιωνιζει αυτον τον φαυλο κυκλο ναρκισσιμου των γυναικων και αγαμιας των αντρων

Βεβαια ο χρονος περναει (τικ-τοκ, τικ-τοκ σαν την εφαρμογη) και μολις περασουν τα 30-35 αρχιζει σταδιακα η αποδομηση του ναρκισσισμου, βλεποντας να ξεπεταγονται νεοτερες και φρεσκοτερες ανταγωνιστριες τους και η αιγλη τους να χανεται μηνα με το μηνα, χρονο με το χρονο
Και καπου εκει τις περιμενει η παρακατω ατομαρα για ενα απολαυστικο μπουγελωμα:
γυναικοκεντρικος καζινοκαπιταλισμος ονομαζεται ραγιαδες:rockon::rockon::rockon:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
ειδικα οι νεαροι που ξερω που ειναι γεννημενοι του 2001 και του 2002, ειναι πολυ σκατολιγουρια του κερατα, ποτε στην ζωη της δεν εχουν παει σε μπουρδελο, οι μισοι απο αυτοι δεν ειχαν γκομενα στην ζωη τους ,το παιζουν ανετοι οτι ειναι μια χαρα γκομενιαριδες , αλλα οταν πανε σπιτακι τους και ειναι μονοι τους και κλαιγονται που δεν εχουν κανα μουνακι, τοτε παθαινουν κοκομπλοκο και την πεφτουν σε οποια νεαρη γκομενα υπαρχει στο ινσταγκραμ.
συγκεκριμενα περυσι θυμαμαι εναν 20 χρονων του λεω ρε εσυ αυτη η συμμαθητρια σου βρηκε γκομενο τον ταδε, μου απανταει δεν με ενδιαφερει η τυπισα ειναι μπαζο και πουτανα.
υστερα εγω βρισκω αυτη την κοπελα που την εκραζε, της λεω ο πρωην συμμαθητης σου δεν λεει για σενα και τα καλυτερα λογια , τι εγινε και τσακωθηκατε, και μου ανοιγει το ινστα της και μου δειχνει τα δεκαδες μηνυματα που της ειχε στειλει αυτος και την παρακαλουσε να του κατσει και αυτη τον πακετωνε

Κοίτα,20 χρονών με μια στοιχειώδη κοινωνικότητα,έστω ένα μπαζάκι μπορεί να γαμάει ο καθένας.Θα πρέπει να'ναι ή εντελώς ακοινώνητος ή καμμένος σε pc/playstation για να μην βρει

Σε χειρότερη μοίρα είναι 30ρηδες-40ρηδες,που και τα μπάζα έχουν απαιτήσεις
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.409
Πόντοι
3.656
Στην Ελλαδα σε αυτην την ηλικια οι περισσοτεροι σπουδαζουνε σε καποια σχολη, δεν εχουν ταξιδεψει εκτος Ελλαδα ποτε, δεν εχουν βγαλει ουτε δεκαρα ακομα απο δουλεια, ενω μετα το περας των σπουδων τους περιμενει και στρατιωτικη θητεια :(

Ο αλλος στα 21 ειχε ξεμπερδεψει απο υποχρεωσεις, εβγαζε 60Κ απο δουλεια, εμενε μονος (σε μονοκατοικια ως συνηθως) και ητανε ετοιμος να κανει 3 παιδια μεχρι τα 25...
Για την κατάντια του νέου, του χαμηλόμισθου

και τώρα και πριν 10 χρόνια και τα επόμενα 30 και τα επόμενα 50 ...
ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΟΝΙΜΑ

φταίνε αυτοί
Υπαρχει ολοκληρο υποβραθρο πισω απο ολο αυτο. Θα το ονομαζα μακροχρονιο-σταδιακο χτισιμο ναρκισσισμου
Ξεκιναει απο μικρη ηλικια και οσο η γυναικα αρχιζει και βγαινει στο κουρμπετι, να βγαινει νυχτα και να τραβαει τα βλεμματα, να δεχεται πεσιματα, να ανοιγει λογαριασμους στα σοσιαλ και να δεχεται λαικς, φολλοου, φρεντ ρικουεστς, εμοτικονς, μηνυματα, κλπ ακουει απο τριγυρω δεκαδες "καλε τι κουκλα που εισαι", "πολυ σου παει το μαλλι", "καλα ε, τα χω παιξει με το νυχι σου", "ουαου, κολλητη φυσαει το τατου σου" κ.ο.κ. (που τα μισα ειναι υποκριτικα αλλα τεσπα) αρχιζει ο ναρκισσισμος και γιγαντωνεται, αλλαζοντας σιγα-σιγα το χαρακτηρα.
Νιωθει πως δεν υπαρχει λογος να ειναι ευγενικη, καλη, κλπ αφου και ξυνη να ειναι παλι τα 500 λαικ θα τα μαζεψει, ισως και παραπανω.
Νιωθει πως μπορει και πρεπει να γινει επιλεκτικη και να αρχιζει να κεσκαρταρει ολον αυτον τον συρφετο που της την πεφτει καθημερινα και που δεν εχει χρονο να ασχοληθει.
Βεβαια το μοτιβο ειναι παντα το ιδιο. Το ξεσκαρταρισμα οδηγει παντα στην αποδοχη των ιδιων αλφα μειλ αντρων που εχουν αποδεχτει και οι υπολοιπες και στην απορριψη ολων των "καλων παιδιων" που εχουν απορριψει και οι υπολοιπες
Οι αλφα μειλ (10-20% των αντρων) δεν προλαβαινουν να γαμανε και το 80% των αντρων ακολουθει αλλους δρομους. Ειτε θα παντρευτει το 6ρι και "θα ησυχασει" ειτε θα μπαινει στο μπου σε νηματα σαν και αυτο, ειτε θα γινει ινσελ και θα ασχολειται με τζιμ, πιωμα, μπαλα, τζογο, δουλεια, σπουδες, ταξιδια, κλπ
Βεβαια ενα ποσοστο των κλασσμενων αντρων θα ειναι παντα εκει να τις κανει λαικ, να τις στελνει πουτσες και να διαιωνιζει αυτον τον φαυλο κυκλο ναρκισσιμου των γυναικων και αγαμιας των αντρων

Βεβαια ο χρονος περναει (τικ-τοκ, τικ-τοκ σαν την εφαρμογη) και μολις περασουν τα 30-35 αρχιζει σταδιακα η αποδομηση του ναρκισσισμου, βλεποντας να ξεπεταγονται νεοτερες και φρεσκοτερες ανταγωνιστριες τους και η αιγλη τους να χανεται μηνα με το μηνα, χρονο με το χρονο
Και καπου εκει τις περιμενει η παρακατω ατομαρα για ενα απολαυστικο μπουγελωμα:
Έχεις πολλές αλήθειες στα παραπάνω αλλά και μεγάλα λάθη.

Τα like και τα σόσιαλ δεν χάλασαν τίποτε.
Οι ντίβες των μπούζιους/πρίβιλετζ των 90s ΤΟΤΕ, δεν είχαν σόσιαλ και likes.
Πούλαγαν μούρη όμως, επειδή ήξεραν τον παραγωγό , τους πολίστες τους πορτιέρηδες , τους μπαρμαν το σκατόγερο μαγαζάτορα
που τις κέρναγαν για κράχτες . Οι θαυμαστές δηλαδή ήταν λιγότεροι , αλλά ήταν πραγματική γνωριμία και από όλους μάσαζαν κάτι .


Υπήρχαν και οι μαλάκες τότε, που τις έβγαζαν έξω με την 320Ci αγορασμένη με 72 δόσεις και υποθήκη
τις τάϊζαν , τις κέρναγαν και δεν έπιαναν ούτε σόλα .... όχι μπούτι ..........

Υπήρχαν τιτάνες της μαλακίας, που 2 σπόνσορες μαζί , πήγαιναν 2 κολλητές μαζί αράχωβα/σπέτσες ΣΚ .....
μέναν οι μαλάκες σε ένα δίκλινο και οι καριόλες στο άλλο ....
ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΟΛΑ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ....

Οι μαλάκες , μπορεί να βάραγαν μεταξύ τους καμία αλληλομαλακία ..........
οι γκόμενες αν είχαν βάλει ζώνη αγνότητας στη μούνα .... χαλαρά μπορεί να είχαν αφήσει το κλειδί στην αθήνα, σπίτι .

Στα 30-35 , καμία ημερομηνία λήξης δεν παίζει ειδικά στις τοπ γκόμενες. Μη σου πω ούτε στα 40-45 .....
Συνεχίζουν να έχουν κεραστές, ταξιτζήδες θαυμαστές. Ξέρω μέχρι και λίγο μεγαλύτερες από μένα
που στα 55 σχεδόν .... ακόμη καφέ απέξω ..... φαγητό με φίλες και μαγαζιά ......... και βόλτα το βράδι με μαλάκες ....
που μπορεί να είναι από 25 χρόνια μικρότεροι μέχρι και 70 .... ΚΟΙΝΟ ΤΟΥΣ .... ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΕΙ .....
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Για την κατάντια του νέου, του χαμηλόμισθου

και τώρα και πριν 10 χρόνια και τα επόμενα 30 και τα επόμενα 50 ...
ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΟΝΙΜΑ

φταίνε αυτοί

Έχεις πολλές αλήθειες στα παραπάνω αλλά και μεγάλα λάθη.

Τα like και τα σόσιαλ δεν χάλασαν τίποτε.
Οι ντίβες των μπούζιους/πρίβιλετζ των 90s ΤΟΤΕ, δεν είχαν σόσιαλ και likes.
Πούλαγαν μούρη όμως, επειδή ήξεραν τον παραγωγό , τους πολίστες τους πορτιέρηδες , τους μπαρμαν το σκατόγερο μαγαζάτορα
που τις κέρναγαν για κράχτες . Οι θαυμαστές δηλαδή ήταν λιγότεροι , αλλά ήταν πραγματική γνωριμία και από όλους μάσαζαν κάτι .


Υπήρχαν και οι μαλάκες τότε, που τις έβγαζαν έξω με την 320Ci αγορασμένη με 72 δόσεις και υποθήκη
τις τάϊζαν , τις κέρναγαν και δεν έπιαναν ούτε σόλα .... όχι μπούτι ..........

Υπήρχαν τιτάνες της μαλακίας, που 2 σπόνσορες μαζί , πήγαιναν 2 κολλητές μαζί αράχωβα/σπέτσες ΣΚ .....
μέναν οι μαλάκες σε ένα δίκλινο και οι καριόλες στο άλλο ....
ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΟΛΑ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ....

Οι μαλάκες , μπορεί να βάραγαν μεταξύ τους καμία αλληλομαλακία ..........
οι γκόμενες αν είχαν βάλει ζώνη αγνότητας στη μούνα .... χαλαρά μπορεί να είχαν αφήσει το κλειδί στην αθήνα, σπίτι .

Στα 30-35 , καμία ημερομηνία λήξης δεν παίζει ειδικά στις τοπ γκόμενες. Μη σου πω ούτε στα 40-45 .....
Συνεχίζουν να έχουν κεραστές, ταξιτζήδες θαυμαστές. Ξέρω μέχρι και λίγο μεγαλύτερες από μένα
που στα 55 σχεδόν .... ακόμη καφέ απέξω ..... φαγητό με φίλες και μαγαζιά ......... και βόλτα το βράδι με μαλάκες ....
που μπορεί να είναι από 25 χρόνια μικρότεροι μέχρι και 70 .... ΚΟΙΝΟ ΤΟΥΣ .... ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΕΙ .....
Διαχρονικό το κακό...
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.409
Πόντοι
3.656
Η Αμερική π.χ δεν είναι η γη της επαγγελίας οπως λένε αλλά δεν στέρησε βασικά πράγματα, το χρήμα εκει κινείται.
Και πρέπει να είσαι πολύ πιο μαλάκας , για να μη γαμάς. Έχει τέτοιους μαλάκες εκεί .
Αλλά οι μισοί αγάμητοι που στην ελλάδα δεν γαμάνε ούτε κατά λάθος, στην αμερική θα γάμαγαν .


από τους άλλους μισούς ... δεν θα γάμαγαν στις ΗΠΑ ....

στο μπλοκ ίσως γάμαγαν οι μισοί από αυτούς που δεν θα γάμαγαν ούτε στις ΗΠΑ ....


είναι κάποιοι απίστευτα χάρντκορ μαλάκες που δεν γάμαγαν πουθενά
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Υπήρχαν και οι μαλάκες τότε

Υπήρχαν τιτάνες της μαλακίας, που 2 σπόνσορες μαζί , πήγαιναν 2 κολλητές μαζί αράχωβα/σπέτσες ΣΚ .....

ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΟΛΑ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ....

Οι μαλάκες , μπορεί να βάραγαν μεταξύ τους καμία αλληλομαλακία ..........
Τι μου θυμισες:
Δεκαετια 90, ηταν ενας συνομηλικος που δηλωνε φανατικα ερωτευμενος με μια γκομενα, οκ ομορφη ηταν. Την κυνηγουσε ασυστολα, τον ειχε παρει χαμπαρι ολη η πολη.
Σε καποια φαση παω στο καλοκαιρινο κλαμπ Σαββατοβραδο, της πουτανας απο κοσμο και τον βλεπω λιγα μετρα περα απο την εισοδο που ηταν τιγκα ουρα απο κοσμο να κλαιει με λυγμους. Παω κοντα του, τι γινεσαι ρε συ Αυτε, τι επαθες; Και γυριζει και μου απανταει: "Την αγαπαω ρε συ George, την αγαπαω" μου γυριζει την πλατη και συνεχιζει το κλαμα
Δεν ηξερα αν ηθελα να γελασω η να κλαψω με το ολο σκηνικο. Ουτε ο Γκιωνακης στο Κοροιδο Γαμπρε δεν εκανε τετοια καραγκιοζιλικια. Προφανως της την επεσε και παλι, την εψαχνε, την πηρε απο πισω, την περιμενε στην πορτα, ποιος ξερει, θα του εριξε το χεσιμο της ημερας και μαζευε τα κομματια του.
Ουτε ιντερνετ τοτε ουτε σοσιαλ ουτε τιποτα. Ενας τετοιος μαλακας αξιζε οσο 70.000 φολουερς.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.409
Πόντοι
3.656
Τι μου θυμισες:
Δεκαετια 90, ηταν ενας στην πολη μου που δηλωνε φανατικα ερωτευμενος με μια γκομενα, οκ ομορφη ηταν. Την κυνηγουσε ασυστολα, τον ειχε παρει χαμπαρι ολη η πολη.
Σε καποια φαση παω στο καλοκαιρινο κλαμπ της πολης Σαββατοβραδο, της πουτανας απο κοσμο και τον βλεπω λιγα μετρα περα απο την εισοδο που ηταν τιγκα ουρα απο κοσμο να κλαιει με λυγμους. Παω κοντα του, τι γινεσαι ρε συ Αυτε, τι επαθες; Και γυριζει και μου απανταει: "Την αγαπαω ρε συ George, την αγαπαω" μου γυριζει την πλατη και συνεχιζει το κλαμα
Δεν ηξερα να ηθελα να γελασω η να κλαψω με το ολο σκηνικο. Ουτε ο Γκιωνακης στο Κοροιδο Γαμπρε δεν εκανε τετοια καραγκιοζιλικια. Προφανως της την επεσε και παλι, την εψαχνε, την πηρε απο πισω, την περιμενε στην πορτα, ποιος ξερει, θα του εριξε το χεσιμο της ημερας και μαζευε τα κομματια του.
Ουτε ιντερνετ τοτε ουτε σοσιαλ ουτε τιποτα. Ενας τετοιος μαλακας αξιζε οσο 70.000 φολουερς.


Ξέρεις το ... πρωτόκολλο των παλιών αξιωματικών .... όταν έλεγαν σε κάποιον .... ότι θα πήγαινε στρατοδικείο έτσι ....


Που τους άφηναν για λίγο μόνους ..... και πήγαιναν ... μέσα ...
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Δεν απάντησες στην ερώτηση.
Επίσης έχω δει γυμνασμενους 20 25 με γκόμενες,απλά ξεχνα να έρθει γκόμενα μαζι σου αν δεν εχει να κερδισει κατι από σένα, παει η δεκαετία του 80 που πήγαινες εδειχνες οτι εχεις μπράτσα μηχανή η αυτοκίνητο και η γκόμενα έπεφτε ξερή.
Τώρα οι γκόμενες έχουν αλλες απαιτήσεις αλλα στανταρς,φταίει ο φεμινισμός αλλα οχι μόνο, φταίει και ο καπιταλισμος που μαθαίνει τις γυναίκες οτι στη ζωή παιζουν ρολο μόνο το χρήμα η αποκατάσταση και το προσωπικό συμφέρον, πόσες εχουν χωρίσει αντρες γκομενους λόγω οικονομικών ζητημάτων,παλιά το καταπιναν τωρα όχι, σου λέει δεν μπορεί να μου προσφέρει το ενα και το άλλο βγαζω ρανταρ και αναζητώ άλλον.
Δε είναι ο γυμνασμενος με τους κοιλιακούς έχω απλά όγκο και είναι θηρίο από τη φύση μου και γενικά έχω αντρική εμφάνηση και σου ξαναλέω μαν οι 20-25 που πάνε με φλώρους όλες σημαίνει πως οι φλωροι έχουν μόνο λεφτά?και αυτοί που είναι κλασσικοί σα εμένα σε έχουν κάνεις?νομίζω το βλέπεις τελείως λάθος.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.793
Like
751
Πόντοι
96
Για την κατάντια του νέου, του χαμηλόμισθου

και τώρα και πριν 10 χρόνια και τα επόμενα 30 και τα επόμενα 50 ...
ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΜΟΝΙΜΑ

φταίνε αυτοί

Έχεις πολλές αλήθειες στα παραπάνω αλλά και μεγάλα λάθη.

Τα like και τα σόσιαλ δεν χάλασαν τίποτε.
Οι ντίβες των μπούζιους/πρίβιλετζ των 90s ΤΟΤΕ, δεν είχαν σόσιαλ και likes.
Πούλαγαν μούρη όμως, επειδή ήξεραν τον παραγωγό , τους πολίστες τους πορτιέρηδες , τους μπαρμαν το σκατόγερο μαγαζάτορα
που τις κέρναγαν για κράχτες . Οι θαυμαστές δηλαδή ήταν λιγότεροι , αλλά ήταν πραγματική γνωριμία και από όλους μάσαζαν κάτι .


Υπήρχαν και οι μαλάκες τότε, που τις έβγαζαν έξω με την 320Ci αγορασμένη με 72 δόσεις και υποθήκη
τις τάϊζαν , τις κέρναγαν και δεν έπιαναν ούτε σόλα .... όχι μπούτι ..........

Υπήρχαν τιτάνες της μαλακίας, που 2 σπόνσορες μαζί , πήγαιναν 2 κολλητές μαζί αράχωβα/σπέτσες ΣΚ .....
μέναν οι μαλάκες σε ένα δίκλινο και οι καριόλες στο άλλο ....
ΚΑΙ ΤΑ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΟΛΑ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ....

Οι μαλάκες , μπορεί να βάραγαν μεταξύ τους καμία αλληλομαλακία ..........
οι γκόμενες αν είχαν βάλει ζώνη αγνότητας στη μούνα .... χαλαρά μπορεί να είχαν αφήσει το κλειδί στην αθήνα, σπίτι .

Στα 30-35 , καμία ημερομηνία λήξης δεν παίζει ειδικά στις τοπ γκόμενες. Μη σου πω ούτε στα 40-45 .....
Συνεχίζουν να έχουν κεραστές, ταξιτζήδες θαυμαστές. Ξέρω μέχρι και λίγο μεγαλύτερες από μένα
που στα 55 σχεδόν .... ακόμη καφέ απέξω ..... φαγητό με φίλες και μαγαζιά ......... και βόλτα το βράδι με μαλάκες ....
που μπορεί να είναι από 25 χρόνια μικρότεροι μέχρι και 70 .... ΚΟΙΝΟ ΤΟΥΣ .... ΟΤΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΔΕΝ ΤΙΣ ΓΑΜΑΕΙ .....
Ζελικαρα μου,δεν μου απαντησες

πρεπει το κρατος να μεριμνα για την σεξουαλικη ζωη των λευκων ανδρων?:rockon::rockon::rockon:
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Από την δεκαετία του 90 (εσύ θα ήσουν αγέννητος, κατά τα γραφόμενά σου), που δεν υπήρχε internet και sites γνωριμιών στην Ελλάδα, η κατάσταση είναι έτσι...
Αυτά που λέμε εδώ μέσα (στο νήμα) ακριβώς λέγαμε με έναν φίλο μου...
Θυμάμαι και ένα "σύνθημα", που είχα δει σε τοίχο: "Αμάξι γαμάτο, σχέση γαμησέ τα..."
Τα λέει και ο tellystalone6969 πιο πάνω...
Ο τελυ Σταλόνε και μάλλον και εσύ προσπαθείτε να παραμυθιαστειτε ότι η τωρινή εποχή είναι σα αυτή του 90s.Ξεχασε το αυτό μαν η εποχή αυτή είναι η χειρότερη απολες.Τα 90s ήταν χρυσή εποχή σε σχέση με τώρα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
317
Like
336
Πόντοι
21
παρατήρηση: όταν η τσόντα είναι διαθέσιμη και δωρεάν παντού....τα αγόρια...(γιατί άνδρες δεν τους λες στα 20)...νομίζω ξεσκίζονται στην απλαυστική ξεκούραστη και δωρεάν μαλακία όπως γενιές και γενιές!! Σήμερα μάλιστα και χωρίς ενοχές.Παλιά ήταν χειρότερα γιατί σε γέμιζαν ενοχές...σήμερα όλα τα επιστημονικά συγγράμματα σχεδόν προτείνουν να τραβάς μαλακία και να μην αγχώνεσαι...ΕΕΕΕΕ αυτοί οι συνεχως εκτονωμένοι γιατι να κυνηγήσουν έντονα τις κοπέλες ?
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Μετά το clubbing και τις disco που έγιναν club-restautants με κρατήσεις και face control στα 90s
γίναν όλα μπουρδέλο .
Ούτε καν γίναν όλα μπουρδέλα το 90 μπουρδέλα όλα γίναν τη σημερινή εποχή στα 90σ μια χαρά περναγατε όσοι ησασταν 18 τότε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.409
Πόντοι
3.656
Ούτε καν γίναν όλα μπουρδέλα το 90 μπουρδέλα όλα γίναν τη σημερινή εποχή στα 90σ μια χαρά περναγατε όσοι ησασταν 18 τότε.


Αυτό που κάτι μαλακισμένα αγέννητα, έχετε άποψη για χρόνια που δεν είχατε γεννηθεί ... με ξεπερνά ......


Εμείς είχαμε άντερα όταν δεν γαμάγαμε και πηγαίναμε σε πουτάνες.

Δεν κλαίγαμε πάντως.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Όλα μαλακίες.

Αν η άλλη είναι πάνω από 1.65 με 1.70 και έχει κορμί , 99% θα είναι ντίβα. Έχει πολλές προτάσεις, το έχει καβαλήσει .
Αν είναι κοντόχοντρη , δεν την παίρνει απλά.
Ναι αυτό δε έχεις καταλάβει τότε ήταν ντίβες μόνο τα μοντέλα τώρα είναι ντίβες και οι άσχημες και οι χοντρές και γι'αυτό φταίει ο φεμινισμός που λέει στις γκόμενες να έχεις αυτοπεποίθηση κλπ τότε δε υπήρχε αυτό τόσο έντονα και επίσης το ιντερνετ που διπλασίασαν τις ευκαιρίες των γυναίκων δλδ αν στη παλιά εποχή μια γυναίκα χωρίς το ίντερνετ είχε 5 προτάσεις το χρόνο τώρα με το ίντερνετ έχει 90 το χρόνο οπότε εφόσον με το ίντερνετ διπλασιάστηκαν οι προτάσεις διαπλασιαστηκαν και οι ντίβες.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Αλλά οι μισοί αγάμητοι που στην ελλάδα δεν γαμάνε ούτε κατά λάθος, στην αμερική θα γάμαγαν .

από τους άλλους μισούς ... δεν θα γάμαγαν στις ΗΠΑ ....

στο μπλοκ ίσως γάμαγαν οι μισοί από αυτούς που δεν θα γάμαγαν ούτε στις ΗΠΑ ....

είναι κάποιοι απίστευτα χάρντκορ μαλάκες που δεν γάμαγαν πουθενά

Για ολους εχει φροντισει ο καλος Θεουλης

 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.409
Πόντοι
3.656
Ο τελυ Σταλόνε και μάλλον και εσύ προσπαθείτε να παραμυθιαστειτε ότι η τωρινή εποχή είναι σα αυτή του 90s.Ξεζασε το αυτό μαν η εποχή αυτή είναι η χειρότερη απολεςζτα 90s ήταν χρυσή εποχή σε σχέση με τώρα.


Η μόνη διαφορά είναι ότι οι τότε κότες, μπροστά σε εσάς, ΤΙΣ ΣΗΜΕΡΙΝΕΣ ΚΟΤΕΣ, δείχναν σκληροί της λεγεώνας των ξένων ..........
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom