Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
θεωρεις οτι χωρίς κοινωνικό κύκλο, ούτε δουλειά με μουνιά τριγύρω υπάρχει ελπίδα δλδ? και μην μου πεις σόσιαλ μιντια..
λάθος επάγγελμα ειπα για τους οδηγους μάλλον αλλά ξερεις και εσύ καλα οτι καποια επαγγέλματα είναι κυριολεκτικά αρχιδόκαμποι
Άστον να λέει ρε άμα δε έχει κύκλο ή δουλειά με γκόμενες μέσα δε βρίσκεις γκόμενα στο άγνωστο κανείς δε τα κατάφερε όλες από κύκλο και δουλειά βρίσκουν,δυστιχως ο τελυ δε ξέρει τίποτα από τη ζωή όπως φαίνεται .
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.408
Πόντοι
3.656
Η μονη καλη εποχη ητανε οταν υπηρχαν ντισκο, μεχρι το 92-93
Πολύ λες. Χειμώνα 1990 ..... τέλη της χρονιάς .... πολλά μαγαζιά ... από ντίσκο έγιναν κλαμπ ρεστοράν ...........

είχε τελειώσει ήδη η καλή εποχή ....

Επαρχία και δεύτερες περιοχές μέχρι 1992-1993 που λες.
Στις πρώτες .... από το καλοκαίρι του 1990 ... ΠΑΠΑΛΑ .....


Μετά το 1993 ... παντού σκατά .



Η μεγαλύτερη απάτη ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΚΥΚΛΑΔΟΝΗΣΙ .... ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΓΚΟΜΕΝΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΙΞΕΙΣ ΠΗΓΑΙΝΕΣ.


Μόνο όσοι πήγαιναν με τη γκόμενα !


Αλλά και εκείνοι μαλάκες ήταν !
Πήγαιναν τη γκόμενα που γάμαγαν και στην αθήνα στο κυκλαδονήσι ..... για να ξοδεύουν 100 χιλιάρικα την ημέρα σε μπόμπες !!!!!!!!
και να γαμάνε την ίδια !!!!!!!!!!



τέρμα μαλάκες !



Πήγα καλοκαίρι 2001 με κολλητούς κυκλαδονήσι ...................


σε 3-4 μέρες χεστήκαμε στο μπαρ ... γίναμε κώλος .............

ΤΟΥΣ ΛΕΩ ΕΓΩ ΦΕΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΚΑΤΣΙΚΟΓΑΜΗΔΕΣ .... .πάω στον πολιτισμό !!!!


Ακολούθησε ένας κολλητός !

Μετά από 2 μέρες ήμασταν ίμπιζα !

Φάγαμε από 2 !!!!!!!!!


Στο κυκλαδονήσι ακόμη να ήμασταν , το πουλί μας θα παίζαμε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.408
Πόντοι
3.656
Άστον να λέει ρε άμα δε έχει κύκλο ή δουλειά με γκόμενες μέσα δε βρίσκεις γκόμενα στο άγνωστο κανείς δε τα κατάφερε όλες από κύκλο και δουλειά βρίσκουν,δυστιχως ο τελυ δε ξέρει τίποτα από τη ζωή όπως φαίνεται .


Εσύ δεν ξέρεις τι σου γίνεται .


Θες να γίνεις ο σαντμαν Νο2 . Με γεια σου με χαρά σου.

ψάξε βρες το κλασικο lay guide του ross jefrie και διάβασε ...... διάβασε για ... εξετάσεις !


Μπορεί να προλάβεις το καλοκαίρι και τη ζωή !!!


Αλλιώς .... κάτσε να κλαίγεσαι σαν το σαντ μαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι απλά κοίταζε τα λεφτά αυτή και σε όσους φαινοτουσαν ότι δε είχαν πολλά λεφτα απλά εμενε στο φάσωμα φιλία χουφτωματα το μουνι το έδινε μόνο σε εκείνους που είχαν το κάτι παραπάνω.
να έλεγες ότι είσαι λεφτάς .....
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Εσύ δεν ξέρεις τι σου γίνεται .


Θες να γίνεις ο σαντμαν Νο2 . Με γεια σου με χαρά σου.

ψάξε βρες το κλασικο lay guide του ross jefrie και διάβασε ...... διάβασε για ... εξετάσεις !


Μπορεί να προλάβεις το καλοκαίρι και τη ζωή !!!


Αλλιώς .... κάτσε να κλαίγεσαι σαν το σαντ μαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


να έλεγες ότι είσαι λεφτάς .....
Δε θέλω καθόλου να γίνω ο 2ος Σαντ μαν αλλά δυστιχως άμα δεν έχει κύκλο και δουλειά με γκόμενες δε βρίσκεις κακά τα ψέματα,στο άγνωστο καμία δεν ανταποκρίνεται τέλος.Σε μπαρ πάλι δε πάω γιατί δε έχω κύκλο στα μπαρ πας με παρέα τουλάχιστον για αρχή όχι μόνος.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Όπως και να έχει για 90σ μιλάς άρα και πάλι αποδεικνύεται αυτό που λέω ότι στα 90σ οι γκόμενες είχαν πιο μυαλό από σήμερα.
Ητανε αλλη η φιλοσοφια. Στη ντισκο υπηρχε περισσοτερο σκοταδι (οποτε ο ναρκισσισμος τους πηγαινε περιπατο), περισσοτερη κινηση, χορος, και περισσοτερη επαφη. Στα ενδιαμεσα επαιζαν συνεχεια μπλουζ, Γκαρι Μουρ-Στιλ Γκατ δε Μπλουζ, Is this love, κλπ και χορευες αγκαλια με τη γκομενα-φιλη-αγνωστη διπλανη που σου χαμογελασε. Υπηρχε σωματικη επαφη.
Επισης ολοι κοιτουσαν στην πιστα, υπηρχε κοινος παρονομαστης.
Μπορει να μην ησουν πχ ωραιος, αλλα μπορει να ανεβαινες στην πιστα να χορευες ωραια, με αυτοπεποιθηση και να τραβουσες βλεμματα απο γκομενες. Ειχαν την ευκαιρια να σε ζυγισουν με την ανεση τους, τωρα δε σε ριχνουν ουτε ματια.
Ολα αυτα τα μικρα-απλα πραγματα χαθηκαν σε λιγους μηνες και μαζι χαθηκε και το ωραιο ρομαντικο παιχνιδι, το οποιο σημειωτεον μια χαρα κρατει σε καθε πολη του Ευρωπαικου Βορρα, ακομα και σημερα, εκτος απο εδω
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Ητανε αλλη η φιλοσοφια. Στη ντισκο υπηρχε περισσοτερο σκοταδι (οποτε ο ναρκισσισμος τους πηγαινε περιπατο), περισσοτερη κινηση, χορος, και περισσοτερη επαφη. Στα ενδιαμεσα επαιζαν συνεχεια μπλουζ, Γκαρι Μουρ-Στιλ Γκατ δε Μπλουζ, Is this love, κλπ και χορευες αγκαλια με τη γκομενα-φιλη-αγνωστη διπλανη που σου χαμογελασε. Υπηρχε σωματικη επαφη.
Επισης ολοι κοιτουσαν στην πιστα, υπηρχε κοινος παρονομαστης.
Μπορει να μην ησουν πχ ωραιος, αλλα μπορει να ανεβαινες στην πιστα να χορευες ωραια, με αυτοπεποιθηση και να τραβουσες βλεμματα απο γκομενες. Ειχαν την ευκαιρια να σε ζυγισουν με την ανεση τους, τωρα δε σε ριχνουν ουτε ματια.
Ολα αυτα τα μικρα-απλα πραγματα χαθηκαν σε λιγους μηνες και μαζι χαθηκε και το ωραιο ρομαντικο παιχνιδι, το οποιο σημειωτεον μια χαρα κρατει σε καθε πολη του Ευρωπαικου Βορρα, ακομα και σημερα, εκτος απο εδω
Εε ναι το λες μόνος σου στον τελυ πες το που προσπαθεί να βγάλει τη τότε εποχή σκάρτη σα τη σημερινή.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Εσύ δεν ξέρεις τι σου γίνεται .


Θες να γίνεις ο σαντμαν Νο2 . Με γεια σου με χαρά σου.

ψάξε βρες το κλασικο lay guide του ross jefrie και διάβασε ...... διάβασε για ... εξετάσεις !


Μπορεί να προλάβεις το καλοκαίρι και τη ζωή !!!


Αλλιώς .... κάτσε να κλαίγεσαι σαν το σαντ μαν
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


να έλεγες ότι είσαι λεφτάς .....
Δε πήγα καλά ντυμένος εκείνη τη μέρα ήμουν και 20χρονων τότε και δε μου έκοψε πειραματιζομουν ακόμα στο ντύσιμο οπότε γι'αυτό δε έπειθα και να έλεγα ότι είχα λεφτά.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Οι ντισκο ειχανε πολυ καθορισμενη γεωμετρια.
Εδω στο κεντρο ειναι η πιστα και χορευετε
Παραδιπλα ειναι το μονοπατι για να πηγαινοερχεστε περα δωθε και να περνετε-να σας περνουν ματι
Στις ακρες ειναι τα σκοτεινα "σκαλακια", "καναπεδες" για χαμουρα την ωρα που ολοι κοιτανε στην πιστα και δεν ασχολειτε κανενας μαζι σας

Αυτη η γεωμετρια χαθηκε. Στην επομενη γενια μαγαζιων υπαρχει μονο το μπαρ και ολο το υπολοιπο μαγαζι ειναι ενα και το αυτο, που κοιταει ο ενας τον αλλον και οι γκομενες το κινητο τους

Στις ντισκο δεν υπηρχε συζητηση. Οι μονες αποδεκτες κουβεντες ητανε
"καλο μουνι ε;",
"ω μαλακα, κοιτα πισω στο βαθος το ξανθο πως χορευει"
"παμε να χορεψουμε λιγο να ξεμουδιασουμε"

Στα τωρινα μαγαζια, ανοιγονται συζητησεις για ΣΥΡΙΖΑ, Κουλη, αυτοκινητα, ομαδες, σπουδες, κλπ αφου δεν μπορεις να κανεις και πολλα πραγματα. Σαββατο βραδυ 1 η ωρα. Κοινωνικες αναλυσεις...
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Φίλε οι αγάμητοι και οι μαλακες είναι παντου ίδιοι.
Ενας μεσος ελληνας στην Αμερική για να πηδήξει δεν έχει καμία τύχη.
Μονο αν παει ασια μπλοκ αλλαζουν τα νούμερα.
Αμερικη ελλαδα που εχω ζησει και στις 2 χωρες είναι δύσκολο κάποιος να γαμησει.
Οι ελληνιδες ειναι μυτουδες σνομπ οι αμερικανες θεοτρελες με ψυχολογικα τίγκα λ,άκρη δεν βγαζεις ουτε με τις μεν ουτε με τις δεν
Εδώ συμφωνούμε όντως και οι Αμερικανες και οι Ελληνίδες είναι γτπ
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Εγω έκανα χρονια πολεμική τεχνη και μετά το εριξα στα γυμναστήριο οχι για τις γκομενες αλλά μου άρεσε να με βλεπω ντουκι.
Όμως εγώ και άλλοι μας ετρωγε η μαλακία, γκόμενες είτε μεσα στα γυμναστηρια ειτε εκτός τα εμπλεκαν με κατι φλωρους οπως λες.
Εμεις οι φουσκωτοί ειμασταν 5 καλοι φίλοι μπακουρια χειλοπιτα πολυ τη πεφταμε εδω και εκει τιποτα,ειμασταν ομως μεροκαματιαριδες,ο ενας ερχοταν με ποδηλατο ο αλλος με τα ποδια με λιγα λόγια οικονομικα δεν,και μια μουνα 9αρα που ερχοταν εσκαγε ο γκομενος με την slk να την παίρνει και να αφηγηται ιστορίες στο γυμναστήριο για πολυτελή ρεστοραν διακοπες και ακριβα δωρα που τις έκανε
Εντάξει το ότι εσύ ήσουν άντρας εμφανησιακα και ήσουν μπακουρι και το 9 αεί πήγαινε με το φλωρο επειδή έχει λεφτά δε σημαίνει πως όλοι οι φλωροι που πάνε έξω οι Ελληνίδες 20-25 έχουν λεφτά τα έχεις λάθος στο μυαλό σου δε πάνε με τους φλώρους γιατί έχουν λεφτά αλλά γιατί απλά θέλουν έναν γυναικωτο σα αυτές ώστε να μη κλονιστεί ο φεμινισμός τους,ο φεμινισμός είναι υπέρ των φλωρων.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Βγες ενα σαββατο βραδι και παρατήρησε καλά τις γκόμενες, δες εκτός από τους φλώρους το ντύσιμο των φλωρων,τα μαγαζια που τις πανε οι φλώροι, τα αμαξια των φλωρων και τα κινητα ολοι με ιφονια.
Αν δεις 9αρα με φλωρο που δεν εχει αυτα τα χαρακτηριστικά πες μου πέτυχα 2 3 10 τετοιες.
Όχι η αλήθεια είναι ότι όλοι είχαν αμάξι ή μηχανάκι στα 20-25 τους.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Δεν υπάρχουν καταλληλες σταλονε,ολες λιγο πολύ εχουν τα στανταρ τους κοπιπειστ φαση.
Απλά κάποιες καβαλανε το καλαμι πολύ αλλες οχι τόσο.
Πες του τα γιατί εγώ όταν του τα λέω μου λέει ότι δε ξέρω τι λέω.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Μη το λες ξεκωλιαζονται στα μπουρδελα και τα fkk ειδικά αν η νταλίκα πηγαινει προς Γερμανία Αυστρία,ασε που εχουν συγκεκριμένα μερη που τρωνε πίνουν κυριως σε βαλκανια και ντοπιες βαλκανιοπουλες επαρχιωτισσες κουνανε την ουρα τους για κανα χαρτζιλίκι.
Στο βρανιε στη Σερβία ενας φιλος μου πηδαγε μια στο εστιατόριο που πηγαινε να φάει με τη νταλικα.
Ηταν χωρισμενη και δουλευε και με ενα 50αρι του εκανε το καλύτερο γαμησι αφου ελεγε τυφλα να εχουν τα μπουρδελα,ηταν 35αρα τότε και καλη την ειχε δείξει σε φωτογραφια.
Όταν λες με ένα 50αρι?άρα η Σερβα ήταν ιερόδουλη?
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Οχι σερβιτορα,απλά τη χαρτζιλίκωνε και του καθόταν
Αφου οταν έβλεπε κοκκινο σκανια πεταγοταν σαν ελατήριο μηπως ήταν ο συγκεκριμένος
Εφόσον τη χαρτζηλικωνε για να του κάτσει ήταν ιερόδουλη,σεξ χωρίς λεφτά τουλάχιστον όχι χαρτζηλικι στη μουρη αλλά κάνα κέρασμα σε μαγαζιά κάνα δωρο στιλ είναι κανονική και όχι ιερόδουλη.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.408
Πόντοι
3.656
Ητανε αλλη η φιλοσοφια. Στη ντισκο υπηρχε περισσοτερο σκοταδι (οποτε ο ναρκισσισμος τους πηγαινε περιπατο), περισσοτερη κινηση, χορος, και περισσοτερη επαφη. Στα ενδιαμεσα επαιζαν συνεχεια μπλουζ, Γκαρι Μουρ-Στιλ Γκατ δε Μπλουζ, Is this love, κλπ και χορευες αγκαλια με τη γκομενα-φιλη-αγνωστη διπλανη που σου χαμογελασε. Υπηρχε σωματικη επαφη.
Επισης ολοι κοιτουσαν στην πιστα, υπηρχε κοινος παρονομαστης.
Μπορει να μην ησουν πχ ωραιος, αλλα μπορει να ανεβαινες στην πιστα να χορευες ωραια, με αυτοπεποιθηση και να τραβουσες βλεμματα απο γκομενες. Ειχαν την ευκαιρια να σε ζυγισουν με την ανεση τους, τωρα δε σε ριχνουν ουτε ματια.
Ολα αυτα τα μικρα-απλα πραγματα χαθηκαν σε λιγους μηνες και μαζι χαθηκε και το ωραιο ρομαντικο παιχνιδι, το οποιο σημειωτεον μια χαρα κρατει σε καθε πολη του Ευρωπαικου Βορρα, ακομα και σημερα, εκτος απο εδω


Δεν ήταν μόνο αυτά. Μπαίναν όλοι . Οπότε υπήρχε ισότητα. Δεν αισθάνονται οι γκόμενες από πάνω. Στα κλαμπ , μπαίναν μόνο γκόμενες μόνες και ζευγάρια. Όχι άνδρες μόνοι . Αμέσως δηλαδή γίνονταν μηδενικά οι άνδρες. Οι γυναίκες απογειώνονταν . Ήταν αυτές που καθόριζαν αν θα μπει κάποιος ή όχι . Τους απέξω τους θέλαν σκουπίδια.

Έπειτα στις ντίσκο , έπαιζε μόνο είσοδος. Απλή με ποτό .Μπορούσαν σχεδόν όλοι να την πληρώσουν . Όταν έγιναν κλαμπ .... έπαιζαν μπουκάλια . Ανέβηκε το κόστος. Άρχισαν και οι πιατέλες με τα σκατά . Πολύ παραπάνω κόστος.


Οι μόνοι άνδρες με το να μείνουν έξω, έμεινε έξω και το καμάκι . Αφού πήγαιναν γυναίκες μόνες και ζευγάρια. Ποιός να έκανε καμάκι ;
Οπότε περιθωριοποιήθηκε και το καμάκι !


Μέχρι το 1990 ήταν ο παλιός κόσμος. Ο σημερινός σκατένιος , άρχισε το 1990 .

Η κρίση έκανε καλό μετά το 2010 και 2015 που την ένοιωσαν όλοι και όσοι το παίζαν τρελίτσα τα πρώτα 5 χρόνια.

Κλείσαν τα μπουρδέλα της ποζεριάς. Δεν υπάρχουν πλέον Στο διάολο . Δεν λείπουν σε κανέναν .
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.224
Like
18.323
Πόντοι
3.656
Μη το λες ξεκωλιαζονται στα μπουρδελα και τα fkk ειδικά αν η νταλίκα πηγαινει προς Γερμανία Αυστρία,ασε που εχουν συγκεκριμένα μερη που τρωνε πίνουν κυριως σε βαλκανια και ντοπιες βαλκανιοπουλες επαρχιωτισσες κουνανε την ουρα τους για κανα χαρτζιλίκι.
Στο βρανιε στη Σερβία ενας φιλος μου πηδαγε μια στο εστιατόριο που πηγαινε να φάει με τη νταλικα.
Ηταν χωρισμενη και δουλευε και με ενα 50αρι του εκανε το καλύτερο γαμησι αφου ελεγε τυφλα να εχουν τα μπουρδελα,ηταν 35αρα τότε και καλη την ειχε δείξει σε φωτογραφια.

Καλά,ασ'τους νταλικέρηδες,αυτοί είναι ξεχωριστή κατηγορία

Λεωφοριατζήδες,πουλμαντζήδες τί γαμάνε που μας λέει ο άλλος;Μονο τη γυναίκα τους γαμάνε,αν ε΄χουν κιόλας
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Δεν ήταν μόνο αυτά. Μπαίναν όλοι . Οπότε υπήρχε ισότητα. Δεν αισθάνονται οι γκόμενες από πάνω. Στα κλαμπ , μπαίναν μόνο γκόμενες μόνες και ζευγάρια. Όχι άνδρες μόνοι . Αμέσως δηλαδή γίνονταν μηδενικά οι άνδρες. Οι γυναίκες απογειώνονταν . Ήταν αυτές που καθόριζαν αν θα μπει κάποιος ή όχι . Τους απέξω τους θέλαν σκουπίδια.

Έπειτα στις ντίσκο , έπαιζε μόνο είσοδος. Απλή με ποτό .Μπορούσαν σχεδόν όλοι να την πληρώσουν . Όταν έγιναν κλαμπ .... έπαιζαν μπουκάλια . Ανέβηκε το κόστος. Άρχισαν και οι πιατέλες με τα σκατά . Πολύ παραπάνω κόστος.


Οι μόνοι άνδρες με το να μείνουν έξω, έμεινε έξω και το καμάκι . Αφού πήγαιναν γυναίκες μόνες και ζευγάρια. Ποιός να έκανε καμάκι ;
Οπότε περιθωριοποιήθηκε και το καμάκι !


Μέχρι το 1990 ήταν ο παλιός κόσμος. Ο σημερινός σκατένιος , άρχισε το 1990 .

Η κρίση έκανε καλό μετά το 2010 και 2015 που την ένοιωσαν όλοι και όσοι το παίζαν τρελίτσα τα πρώτα 5 χρόνια.

Κλείσαν τα μπουρδέλα της ποζεριάς. Δεν υπάρχουν πλέον Στο διάολο . Δεν λείπουν σε κανέναν .
ισχύει, η νύχτα που περιγράφεις σχεδόν εξαφανίστηκε στην θεσσαλονίκη πολύ λίγα πράγματα εμειναν, για αθήνα δεν ξέρω
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.029
Like
18.408
Πόντοι
3.656
Δε θέλω καθόλου να γίνω ο 2ος Σαντ μαν αλλά δυστιχως άμα δεν έχει κύκλο και δουλειά με γκόμενες δε βρίσκεις κακά τα ψέματα,στο άγνωστο καμία δεν ανταποκρίνεται τέλος.
Τέλος της μαλακίας σου.

Αν και επειδή είναι σαν το σύμπαν , άπειρη , όπως του Σαντ Μαν ... δεν έχει αρχή και τέλος. Είναι απλά ... . άπειρη !


Εμένα κολλητός μου .... 50++ .... βγαίνει μόνος .... ΤΩΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ .....
και την πέφτει σε τουρίστριες πλάκα, μοναστηράκι ψυρρή ..... δυτικές ..... ελληνίδες .... ταγάρια ............


γαμάει αβέρτα ο καριόλης !


Αν του πω ότι δεν γαμάνε 25ρηδες και κλαίγονται ότι δεν υπάρχει καμάκι .............. θα του φύγει ο κώλος από τα γέλια !

Λέμε γαμάει αβέρτα !
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Τέλος της μαλακίας σου.

Αν και επειδή είναι σαν το σύμπαν , άπειρη , όπως του Σαντ Μαν ... δεν έχει αρχή και τέλος. Είναι απλά ... . άπειρη !


Εμένα κολλητός μου .... 50++ .... βγαίνει μόνος .... ΤΩΡΑ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΜΕΡΕΣ .....
και την πέφτει σε τουρίστριες πλάκα, μοναστηράκι ψυρρή ..... δυτικές ..... ελληνίδες .... ταγάρια ............


γαμάει αβέρτα ο καριόλης !


Αν του πω ότι δεν γαμάνε 25ρηδες και κλαίγονται ότι δεν υπάρχει καμάκι .............. θα του φύγει ο κώλος από τα γέλια !

Λέμε γαμάει αβέρτα !
Άλλο τουρίστριες άλλο Ελληνίδες όμως έχει διαφορά.Οι Ελληνίδες στο καμάκι το άγνωστο δε προσεγγίζονται δε θελουν.Δε είμαι 25,23 ειμαι.Το ότι συγκρίνεις 50 χρόνων κολογερο με εμένα με ξεπερνάει,λογικό ο 50αρης να μη ντρέπεται να μιλάει αβερτα εγώ ντρέπομαι περισσότερο και εκτός αυτού ο 50αρης φίλος σου θα γαμαει τίποτα 50αρες μόνο που αυτές δε έχουν και πολύ νόημα το θέμα είναι να γαμας 25-35 το πολυ χρόνων γκόμενες.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom