Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Εννοείται δεν θα τον αποδεχτώ τον παραμυθατζή

Σιγα μη βγαίνει 50αρης έξω μόνος του και την πέφτει σε γυναίκες.Θα τον είχαμε δει ήδη...στις ειδήσεις
Άμα δε ντρέπεται όπως εγώ και εσύ και μιλάει όλο και κάτι μπορεί να φορτώνει αλλά 50 χρόνων και άγνωστος μη περιμενεις να γαμαει νέες 25-30 χρόνων θα γαμαει μόνο κάτι 50-70αρες.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Και τί σημαίνει αυτό;Ότι...την είδε στην Πλάκα και της την έπεσε;

Μπορεί να'ναι λεφτάς,μπορεί να'ναι αφεντικό της,μπορεί να'ταν βιζιτα.Τί μπορεί δηλαδή,κάτι απ'αυτά θα ήταν σίγουρα
Κάνα φτωχαδακι θα ήτανε μωρέ ο μπάρμπας, απλά η γκόμενά γουστάρει τον εσωτερικό του κοσμο
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
παρθένα στην ελλάδα στα 19, αν δεν είναι 800 κιλά δεν υπάρχει
Μπα παρθένα Ελληνίδα 18+ δε θα βρεις έστω με έναν θα έχουν πάει παρθένες μόνο 15 και 17 χρόνων υπάρχουν αλλά αυτές είναι ανήλικες μακριά.Μονο 18+ κοιτάζω εγώ είμαι 23
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Καλά,ασ'τους νταλικέρηδες,αυτοί είναι ξεχωριστή κατηγορία

Λεωφοριατζήδες,πουλμαντζήδες τί γαμάνε που μας λέει ο άλλος;Μονο τη γυναίκα τους γαμάνε,αν ε΄χουν κιόλας
Οι πιο πολλοί πουλμανζτηδες είναι αγαμητοι.. Μόνο έναν είχα δει με γκόμενά.. Μονο ματι παίρνουν τις ξεβρακοτες τις ελλεινιδες.. Αλλά και οι ελλεινιδες δεν καθοντε σε πουλμανζτηδες, θελουν πλουσιους. Και γενικά η εταιρεια είναι πόλη αυστηρή, μα την πέσεις σε ελλενιδαζνα και το πει στην εταιρία μπορεί να φας απόλυση για πλακα
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Kατι ξέρουμε και εμείς από λοφορια για αυτό λέω σε όλους τους μουνοδουλουσ γλιφτες των ελλενιδων οτι λενε βλακειες.. Οτι οι ελλεινιδες δεν γουστάρουν να μιλάνε σε άγνωστους, θελουν μόνο πλουσιουςη να είσαστε στην ίδια παρεα-κυκλο
 

Συνημμένα

  • IMG_20230331_170943.jpg
    IMG_20230331_170943.jpg
    4,2 MB · Εμφανίσεις: 32

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.030
Like
18.407
Πόντοι
3.656
Και τί σημαίνει αυτό;Ότι...την είδε στην Πλάκα και της την έπεσε;

Μπορεί να'ναι λεφτάς,μπορεί να'ναι αφεντικό της,μπορεί να'ταν βιζιτα.Τί μπορεί δηλαδή,κάτι απ'αυτά θα ήταν σίγουρα
ή και τα 3 μαζί !

το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν γαμάει !

μετά θα πήγαινε σπίτι να τον παίξει !

αφού κανείς δεν γαμάει !
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.030
Like
18.407
Πόντοι
3.656
Αν λες έμενα εγώ δε λέω δε γαμαει κανείς,εγώ λέω απλά ότι γαμανε οι λίγοι και οχι οι πολλοί.Εγω δε αμφιβάλω ο 50αρης φίλος σου μπορεί να μη ντρέπεται σα εμένα και να μιλάει,εγώ δε μιλάω πολύ αλλά 50 χρόνων άνθρωπος και όχι κανας γνωστός μη περιμένεις να γαμαει τίποτα πιπινια 25 χρόνων ή 30 όλο κάτι γριές 50-70 χρόνων θα γαμαει,που αυτές δε έχουν καμία αξία.Νοημα είναι να γαμας 25-35 το πολύ.


Ρε μεγάλε .... δεν είναι μουρλός ..... με τουρίστριες 35-50 πιανει κουβέντα .....


αν δεις μια καναδέζα ντούκι 52 που είχε γνωρίσει ...... θα σου έφευγε το κλαπέτο .......

ο τύπος έχει στόρυ .... μένει κοντά .... δεν τον έπαιρνε ύπνος .... βγήκε για ποτάκι ....

σπιτάρα σε τουριστική περιοχή ......

ξεκωλιάζει λέμε
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.223
Like
18.323
Πόντοι
3.656
ή και τα 3 μαζί !

το μόνο σίγουρο είναι ότι δεν γαμάει !

μετά θα πήγαινε σπίτι να τον παίξει !

αφού κανείς δεν γαμάει !

Ποιος είπε ρε οτι δε γαμάει κανεις;

Η πλειοψηφία δε γαμάει λέμε.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Ρε μεγάλε .... δεν είναι μουρλός ..... με τουρίστριες 35-50 πιανει κουβέντα .....


αν δεις μια καναδέζα ντούκι 52 που είχε γνωρίσει ...... θα σου έφευγε το κλαπέτο .......

ο τύπος έχει στόρυ .... μένει κοντά .... δεν τον έπαιρνε ύπνος .... βγήκε για ποτάκι ....

σπιτάρα σε τουριστική περιοχή ......

ξεκωλιάζει λέμε
Εγώ δε είμαι σα τον Σαντμαν πιστεύω πως γαμαει αλλά θα γαμαει 50-70 χρόνων γυναίκες με τίποτα παρακατω αλλά αυτές δε έχουν αξία.Σκοπος είναι να γαμας 25-30 όχι πιο πάνω.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Ποιος είπε ρε οτι δε γαμάει κανεις;

Η πλειοψηφία δε γαμάει λέμε.
Άστο Σαντ μαν προσπαθείς να παραμυθιαστεις εσύ ότι δε γαμαει κανείς όχι κάποιοι συγουρα γαμανε αλλά οι λίγοι όχι οι πιο πολλοί εσύ πιστεύεις πως κανείς δε γαμαει έχει διαφορά.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
To αλφα male το καθορίζει η επιτυχία η ζήτηση το πρότυπο.
Π.χ στην ασια ενας αντρας με μαλλί μακρυ και με ωραία χαρακτηριστικα θεωρείται ωραιος,στο ανατολικο μπλοκ ενας κοντοκουρεμενος ψηλός γυμνασμενος,στην ευρωπη ενας γυμανσμενος με τατουαζ κοντο μαλλι στα πλαγια μεγαλο επανω με φραντζα σκουλαρικια και γενια η μούσια.
Είναι καθαρά τι πιάνει στη καθε κοινωνια τι αρέσει.
Και μίλησα μονο για εμφανιση φαντασου απο τα υπολοιπα χαρακτηριστικά
Όχι στις Ελληνίδες αρέσουν οι φλωροι τύπου αργύρου μουσατοι ή μπάρμαν το ότι αρέσουν αυτές οι φλωρουμπες δε σημαίνει πως είναι και άλφα αρσενικά.Αλφα αρσενικά είναι όσοι είναι κλασσικοί και γενικως είναι άντρες όχι φλωρομοντερνοι,τα έχεις πολύ λάθος στο μυαλό σου δυστυχώς.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Μαν γιατι ψαχνεις χαρακτηριστικα; Μιλησα για το ποσοστο των αντρων που εκ του αποτελεσματος τραβανε τις περισσοτερες γυναικες. Το 20% των καλυτερων.
Ενα Εξελ με τους 5.000.000 αντρες της Ελλαδα, με 2 στηλες: Ονοματεπωνυμο και ποσοστο επιτυχιων ανα 100 πεσιματα για τον καθενα
Ταξινομηση ανα ποσοστο επιτυχιων σε φθινουσα σειρα
Απο αυτους παιρνεις το 20% των καλυτερων. Οκ επειδη βγαινουν εξω παππουδες μπαιδια κλπ παρε απο τους 100.000 τους πρωτους 20.000
Αυτους αφορα η συζητηση
Οι υπολοιποι 80.000 τραβανε αλλα μονοπατια

Τωρα εσυ αναζητας τις αιτιες και τα χαρακτηριστικα αυτων των 20.000 κατι που δε θα μπω στον κοπο να ψαξω και δε με ενδιαφερει. Και μπορει να υπαρχουν μεγαλες διαφορες. Αλλος να λεει ωραια ανεκδοτα, αλλος να εχει μουσκουλα Σβαρτζενεγκερ, αλλος ψωλη φαρμακι, αλλος ωραιο χρωμα στη...Λαμποργκινι του

Δεν εχει σημασια στην εν λογω συζητηση, ειναι αλλη κουβεντα αυτη
Άρα δεν υπάρχει τέτοιο αρχέτυπο 'alpha male', είναι μια επιστημονικοφανής ορολογία για να πουλούν βιβλία οι red pill-γκουρουζ.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.654
Like
10.331
Πόντοι
3.506
Και ομως στη νυχτερινη ζωη η Αγγλια φυσαει τυπε
Γεματη ντισκο (κλαμπ) με μπολικο χορ και μιλιουνια γκομενες που πινουν τ αντερα τους και ειναι ετοιμες να γαμηθουν, ουδε εκει στα ορθια
Ναι τύπε δε διαφωνώ της γαμας.

Αλλά είναι αυτές γυναίκες να ανοίξουν σπίτι ,να μεγαλώσουν παιδιά ,να φτιάξουν την κοινωνία καλύτερη;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Ναι τύπε δε διαφωνώ της γαμας.

Αλλά είναι αυτές γυναίκες να ανοίξουν σπίτι ,να μεγαλώσουν παιδιά ,να φτιάξουν την κοινωνία καλύτερη;
Και ομως, αυτο που βλεπεις στη νυχτερινη ζωη, δεν εχει καμια σχεση με το ποσο νοικοκυρες η εργατικες ειναι. Ειναι πραγματικα σοκαριστικο οταν το βλεπεις απο κοντα.
Να πινουν τ αντερα τους μεχρι το πρωι και στις 09:00 νταν στο ποστο τους να δουλευουν σα σκυλια. Και ετσι ειναι και στο σπιτι τους, νοικοκυρες και καλες μανες. Οκ λεσια εχει παντου, αλλα η πλειοψηφια ειναι αξιολογες.
Για αυτο τις γουσταρω τις Αγγλιδες γιατι ειναι πρωτες και στο πιωμα, πρωτες και στη δουλεια. Και στα λεω επειδη τις εχω ζησει απο διπλα.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Δεν κατάλαβες δεν τα εχω εγω στο μυαλό μου,αλλά προσπαθώ να σου περιγραψω τη πραγματικότητα τι ισχύει, εγώ αλλιως ήθελα τα πράγματα.
Το a male δεν μου αρεσει σαν ορισμός αλλα ειναι αυτός που ειναι αρεστος στη κοινωνία,το κελεπούρι.
Οταν τωρα βλέπεις εσυ 9αρες και 10ρες με συγκεκριμένους τυπους κοπιπειστ οσο και να θες να αλλαξεις εσυ τα πρότυπα δεν γίνεται,ένας τραγουδιστής διάσημος μπορεί.
Επίσης παίζει ρόλο και η μόδα, το 1960 οι άντρες ντυνονταν με κουστούμια με πιετες και θεωρουταν καλο ντύσιμο, τωρα αν μεταφερεις αυτο το ντύσιμο και βγεις ραντεβού θα φας ακυρο στιλιστικά, θα εισαι ντεμοντε η και να εχεις μουστάκι και ρολοι τσέπης.
Ακολουθείς τη μοδα τα πρότυπα το αρεστό,αν δεν θες οκ απλά να μην είναι ακυρο εντελως με την εποχή.
Μείναμε στην εμφάνιση πολυ και δεν αναλύουμε τον χαρακτήρα καθόλου
το οτι οι 20 εως 25 θεωρουν το στιλ του αργυρου ή του καθε αργυρου αποδεκτο δε σημαινει πως αυτο το στιλ ειναι και αλφα μαλε επειδη το εχουν αυτες ετσι στο κεφαλι τους,αυτες ζουν στη πλανη τους,η αληθεια ειναι μονο μια,ενα πραγματικο αλφα μαλε αντρακλας που λεμε δε ειναι με καμια παναγια ποτε σα τον αργυρο.Ενα αλφα μαλε δε εχει μουσια,ειναι σωματωδης οχι αδυνατος σα τον αργυρο δε ντυνεται φλωρομοντερνα σα εκεινον και φυσικα δε εχει τατουαζ ειναι απλος κλασσικος δλδ μια μπλουζα απλη και ενα τζινακι απλα πραγματα.
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
986
Like
3.141
Πόντοι
446
το οτι οι 20 εως 25 θεωρουν το στιλ του αργυρου ή του καθε αργυρου αποδεκτο δε σημαινει πως αυτο το στιλ ειναι και αλφα μαλε επειδη το εχουν αυτες ετσι στο κεφαλι τους,αυτες ζουν στη πλανη τους,η αληθεια ειναι μονο μια,ενα πραγματικο αλφα μαλε αντρακλας που λεμε δε ειναι με καμια παναγια ποτε σα τον αργυρο.Ενα αλφα μαλε δε εχει μουσια,ειναι σωματωδης οχι αδυνατος σα τον αργυρο δε ντυνεται φλωρομοντερνα σα εκεινον και φυσικα δε εχει τατουαζ ειναι απλος κλασσικος δλδ μια μπλουζα απλη και ενα τζινακι απλα πραγματα.

τυπε εισαι ο bookworm, και μετέπειτα studiakias99?
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Ναι τύπε δε διαφωνώ της γαμας.

Αλλά είναι αυτές γυναίκες να ανοίξουν σπίτι ,να μεγαλώσουν παιδιά ,να φτιάξουν την κοινωνία καλύτερη;
δηλαδη οι ελλεινιδες ειναι ικανες να φτιαξουν σπιτι?αχρηστες ειναι,οι αγγλιδες ισως να ειναι πιο ικανες για μανες
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
και τζιμακο εχουμε και βανταμα..κουβεντα να κανουμε ειανι ωραια
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Όχι στις Ελληνίδες αρέσουν οι φλωροι τύπου αργύρου μουσατοι ή μπάρμαν το ότι αρέσουν αυτές οι φλωρουμπες δε σημαίνει πως είναι και άλφα αρσενικά.Αλφα αρσενικά είναι όσοι είναι κλασσικοί και γενικως είναι άντρες όχι φλωρομοντερνοι,τα έχεις πολύ λάθος στο μυαλό σου δυστυχώς.
αρχοντα ποιος σε πειραξε στο νημα ποσο τελιωμενος παιζει να εισαι?ανεβαζε φωτο,εισαι ωραιο παιδι,γαμισε τες ολες τις ελλεινιδες απο ολες τις τρουπες λεμε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom