Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.654
Like
10.331
Πόντοι
3.506

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Έχεις φάει πολλές Αγγλίδες γιωργαρα;
Εχω μείνει Αγγλία, birmingham. Εσευ μας λες ότι οι ελλεινιδες είναι τελειες από το δυάρι σου στα σεπολια χωρίς να έχεις ιδέα από Αγγλία, μόνο ότι εχεις ακούσει στα πορνοκαναλα ότι οι Αγγλίδες ειναι άσχημες και πουτανες Για σκέψου.. Μήπως οι ελλεινιδες ειναι οι πουτανες?
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Πάνε για κυκλικές πουτσες οι ελλεινιδες και σήμερα. Ο κύκλος μου,ο κύκλος σου, και δεν σε μιλαω γιατί δεν είμαστε στην ίδια παρέα.. Βρωμιαρες
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Δλδ θες να μου πεις οτι μια 30αρα δεν θα κανει κατι σοβαρο με εναν 40αρη; Δεν το πιστευω.., ειδικα αν ειναι επιτυχημενος ο αντρας.., και δεν μιλαω για προικοθυρα, μιλαω για κανονικη , σωστη γυναικα που προφανως θελει ενα καλο μελλον για εκεινη και το παιδι της..
Ο προικοθήρας γράφεται με ήτα.
Κυνηγάει θηρευει την προίκα. Όχι την πόρτα την θύρα.
Να ξέρουμε τι κυνηγάμε εδώ πέρα όχι πόρτες, αλλά προίκες.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Πάνε για κυκλικές πουτσες οι ελλεινιδες και σήμερα. Ο κύκλος μου,ο κύκλος σου, και δεν σε μιλαω γιατί δεν είμαστε στην ίδια παρέα.. Βρωμιαρες
Οι κυκλικές είναι επικίνδυνες. Οι πιο καλές είναι οι ευθείες.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Είναι σνομπ και δηθεν και καποιες φοβικες.
Φίλε θύματα είναι και αυτες και δεν το εχουν πάρει χαμπάρι.
Οταν συμβαίνει ενα περιστατικο και τα καναλια και τα σοσιαλ βουιζουν για βιασμούς γυναικοκτονιες κλπ η καθε Ελληνίδα οχι αμυντική θα γίνει αλλα θα υποψιάζεται στο τελος μεχρι τους συγγενεις της,δεν θα εχει εμπιστοσύνη ουτε στο κωλο της,άντε μετά εσυ να πας στο άκυρο να κάνεις καμάκι η να παίξει γνωριμια φλερτ.
Όταν η ενημέρωση σε φοβίζει σε κανει καχύποπτο με ολους τότε κλείνεσαι αμύνεσαι και φοβασαι τον ισκιο σου.
Αυτο είναι η μια οψη,η αλλη όψη είναι οτι κοιτανε να αποκατασταθουν μέσω καποιου ματσολεφτα τύπου.
μια ζωη ετσι βλαμενες ηταν οι ελλεινιδες,προξενια θελανε,δεν ειναι οτι φοβηθηκαν τωρα το 2023..στο χερι μας ειναι να αλλαξουμε τη γαμημενη νοοτροπια τους να γαμιουντε μονο με γνωστους και φιλους,πρεπει τα καριολια οι ελλεινιδες να μαθουν να καθοντε σε αυτον που μιλαει,οχι σε αυτον που ειναι στο κυκλο τους
 
Τελευταία τροποποίηση:

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Προξενια τωρα δεν υπαρχουν τύπε και αν υπαρχουν είναι ελάχιστα
Τώρα οι γκομενες εχουν άπειρες γνωριμίες αναλώνονται σε πολλους κυκλους και γνωρίζουν 5 10 15 25 διαφορετικούς ψωλαρεους.
Έχουν προσφορά και αυτες επιλέγουν τον καλύτερο.
Μια διαφορά είναι οτι οι αντρες ειναι μαλακες και αν οχι όλοι το 90% και θα σου πω γιατί.
Οι γκόμενες αλληλονταβατζαρονται μεταξι τους π.χ λενε στη φιλη τους παμε εκει θα ειναι η ταδε και ο ταδε,με λιγα λογια οι φιλες χωνουν η μια την άλλη σε νεους κυκλους σε νεες γνωριμιες ανακατευονται.
Οι αντρες δεν το πάνε έτσι, ποτε δεν θα νταβατζαρουν φίλο η να τον χωσουν σε νεο κυκλο με μουνια,τα κρατανε για πάρτι τους αν εχουν,εγω τους λεω μουνοφαγαδες αυτους..οπότε μια γκόμενα θα γνωρίσει 20 ψωλαρεους ενας ψωλαρας θα γνωρισει 2 3 5 γκόμενες το πολυ
οταν λεω προξενιο,αυτο ακριβως που γραφεις εννοω και εγω,απλα το λεω προξενιο γιατι αμα πω για κυκλους θα αρχισουν οι μουνοδουλοι πυρφοροι τις ειρωνιες
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Αυτο είναι η μια οψη,η αλλη όψη είναι οτι κοιτανε να αποκατασταθουν μέσω καποιου ματσολεφτα τύπου.
Δεν ισχύει αυτό, ήξερα γκόμενα που ήταν από οικογένεια με λεφτά (κάτι ήταν ο πατέρας, στο διπλωματικό σώμα? αν είχα καταλάβει καλά) και η ίδια δούλευε μεροκάματο σε μαγαζί!
Και σε ένα άλλο μαγαζί που δούλευα πάλι, η κόρη του αφεντικού κατέβαινε και δούλευε κανονικά, μέτριο προς καλό μουνί.
Κοντά στα 30 και οι δυο.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Δεν ισχύει αυτό, ήξερα γκόμενα που ήταν από οικογένεια με λεφτά (κάτι ήταν ο πατέρας, στο διπλωματικό σώμα? αν είχα καταλάβει καλά) και η ίδια δούλευε μεροκάματο σε μαγαζί!
Και σε ένα άλλο μαγαζί που δούλευα πάλι, η κόρη του αφεντικού κατέβαινε και δούλευε κανονικά, μέτριο προς καλό μουνί.
Κοντά στα 30 και οι δυο.
καλα ετυχε,οι πιο πολλοι ματσωμενοι τα αρχιδια τους ξινουν
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Και εδώ μάλιστα, οι περισσότερες σπουδάζουν ή έχουν σπουδάσει οπότε κάποια στιγμή αργά ή γρήγορα θα έχουν καλή δουλειά, οπότε ίσως οι περισσότερες να μην κοιτάζουν τους ματσό (αφού και οι ματσό άντρες αντίστοιχα δεν είναι και πάρα πολλοί ή αντε στην καλύτερη αν είναι σπουδασμένοι να έχουν μια ισάξια στα λεφτά δουλειά με αυτές).
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
οταν λεμε ματσο,δεν εννοουμε μονο εφοπλιστες,οι ελλεινιδες ανοιγουν τα μπουτακια ανετα και σε εναν που βγαζει 3 χιλιαρικα το μηνα,και αυτον για πλουσιο τον βλεπουν οι πεινασμενες
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
103
Like
149
Πόντοι
1
Πάνε για κυκλικές πουτσες οι ελλεινιδες και σήμερα. Ο κύκλος μου,ο κύκλος σου, και δεν σε μιλαω γιατί δεν είμαστε στην ίδια παρέα.. Βρωμιαρες
Όπου θέλουμε θα το δίνουμε. Εμείς σου είπαμε που θα το βάλεις.ο καθένας κάνει ότι θέλει.Δηλαδή εγώ αν δε βρίσκω άντρα για σεξ είτε για κάτι πιο σοβαρό το πρόβλημα το έχουν οι άντρες αρα αρχίζω να βρίζω τους άντρες όχι το πρόβλημα το έχω και εγώ.Υπάρχουν υπέροχοι άντρες και υπέροχες γυναίκες τώρα αν εμείς καθόμαστε και βλέπουμε τους προβληματικούς είναι άλλο θέμα.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Όπου θέλουμε θα το δίνουμε. Εμείς σου είπαμε που θα το βάλεις.ο καθένας κάνει ότι θέλει.Δηλαδή εγώ αν δε βρίσκω άντρα για σεξ είτε για κάτι πιο σοβαρό το πρόβλημα το έχουν οι άντρες αρα αρχίζω να βρίζω τους άντρες όχι το πρόβλημα το έχω και εγώ.Υπάρχουν υπέροχοι άντρες και υπέροχες γυναίκες τώρα αν εμείς καθόμαστε και βλέπουμε τους προβληματικούς είναι άλλο θέμα.
δεν υπάρχει γκόμενα που να μην είναι 800 κιλά και να μην μπορεί να βρει άντρα για σεξ και για ότι άλλο θέλει
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.223
Like
18.323
Πόντοι
3.656
Είναι σνομπ και δηθεν και καποιες φοβικες.
Φίλε θύματα είναι και αυτες και δεν το εχουν πάρει χαμπάρι.
Οταν συμβαίνει ενα περιστατικο και τα καναλια και τα σοσιαλ βουιζουν για βιασμούς γυναικοκτονιες κλπ η καθε Ελληνίδα οχι αμυντική θα γίνει αλλα θα υποψιάζεται στο τελος μεχρι τους συγγενεις της,δεν θα εχει εμπιστοσύνη ουτε στο κωλο της,άντε μετά εσυ να πας στο άκυρο να κάνεις καμάκι η να παίξει γνωριμια φλερτ.
Όταν η ενημέρωση σε φοβίζει σε κανει καχύποπτο με ολους τότε κλείνεσαι αμύνεσαι και φοβασαι τον ισκιο σου.
Αυτο είναι η μια οψη,η αλλη όψη είναι οτι κοιτανε να αποκατασταθουν μέσω καποιου ματσολεφτα τύπου.

Το δέχομαι να είναι επιφυλακτικές,όπως φυσικά είμαστε και εμεις,αλλά μέχρι ένα σημείο.Όχι αυτό το πράγμα που οποιοσδήποτε πάει να φλερτάρει θεωρείται 'βιαστής'.Γιατί μην ξεχνάμε ότι μεγάλο ποσοστό αντρών που για τον α ή β λόγο δεν έχει γνωριμίες,αναγκαστικά καλείται να παίξει με άγνωστες.

Και σ'αυτό φυσικά είναι υποκρίτριες.Όταν κάποιες ανεβάζουν πχ στο ινσταγκραμ ημιγυμνες φώτο,που τις βλέπουν χιλιάδες άγνωστοι,εκεί δεν φοβούνται.Ενώ άμα έρθει κάποιος και τις μιλήσει που τον βλέπουν ποιος είναι,εκεί φοβούνται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.223
Like
18.323
Πόντοι
3.656
Προξενια τωρα δεν υπαρχουν τύπε και αν υπαρχουν είναι ελάχιστα
Τώρα οι γκομενες εχουν άπειρες γνωριμίες αναλώνονται σε πολλους κυκλους και γνωρίζουν 5 10 15 25 διαφορετικούς ψωλαρεους.
Έχουν προσφορά και αυτες επιλέγουν τον καλύτερο.
Μια διαφορά είναι οτι οι αντρες ειναι μαλακες και αν οχι όλοι το 90% και θα σου πω γιατί.
Οι γκόμενες αλληλονταβατζαρονται μεταξι τους π.χ λενε στη φιλη τους παμε εκει θα ειναι η ταδε και ο ταδε,με λιγα λογια οι φιλες χωνουν η μια την άλλη σε νεους κυκλους σε νεες γνωριμιες ανακατευονται.
Οι αντρες δεν το πάνε έτσι, ποτε δεν θα νταβατζαρουν φίλο η να τον χωσουν σε νεο κυκλο με μουνια,τα κρατανε για πάρτι τους αν εχουν,εγω τους λεω μουνοφαγαδες αυτους..οπότε μια γκόμενα θα γνωρίσει 20 ψωλαρεους ενας ψωλαρας θα γνωρισει 2 3 5 γκόμενες το πολυ

Εγώ αν μπορώ να κάνω κονέ σ'έναν φίλο μου,θα το κάνω.Δεν έχω αυτό το κόμπλεξ.Συμφωνώ ότι οι πιο πολλοί δεν θα το κάνουν

Αλλά και οι γκόμενες δεν είναι τόσο δεμένες όσο νομίζεις.Βασικά,είναι δεμένες όσο δεν έχουν γκόμενους.Όταν αρχίζουν και βρίσκουν γκόμενους,κλάνει η μια την άλλη όπως κάνουμε κι εμεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Εμείς οι άντρες θάβουμε ο ένας τον άλλον στις γκόμενές, φοβόμαστε μην μας κλέψει κανένας την ελλεεινιδα το κελεπούρι, και ξεκοβουμε από ολους
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
103
Like
149
Πόντοι
1
δεν υπάρχει γκόμενα που να μην είναι 800 κιλά και να μην μπορεί να βρει άντρα για σεξ και για ότι άλλο θέλει
Και άντρες με 800 kg βρίσκουν .Δεν είναι έτσι εύκολα όλα.Η γυναίκα το σεξ το ευχαριστιέται όταν τον γουστάρει τον άλλον όταν της αρέσει ο άλλος μόνο που είναι μέσα της δεν θέλει τίποτα άλλο νιώθει κάτι που δεν μπορώ να εξηγήσω.Το να κάνεις έτσι σεξ όπως έχει την ανάγκη να κάνει ένας άντρας σε μας δε λέει κάτι καλύτερα να το παίξουμε μόνες μας.Τώρα σε σχέση με το γάμο εσείς έχετε το πάνω χέρι στο γάμο όποτε θέλετε κάνετε πρόταση γάμου σε ότι ηλικία θέλετε Παντρεύεστε μπορείτε να κάνετε παιδάκια.Αν μία γυναίκα γονατιστή να πει σε έναν άντρα θα με παντρευτείς θα την πουν και τρελή Κάποιοι.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Και άντρες με 800 kg βρίσκουν .Δεν είναι έτσι εύκολα όλα.Η γυναίκα το σεξ το ευχαριστιέται όταν τον γουστάρει τον άλλον όταν της αρέσει ο άλλος μόνο που είναι μέσα της δεν θέλει τίποτα άλλο νιώθει κάτι που δεν μπορώ να εξηγήσω.Το να κάνεις έτσι σεξ όπως έχει την ανάγκη να κάνει ένας άντρας σε μας δε λέει κάτι καλύτερα να το παίξουμε μόνες μας.Τώρα σε σχέση με το γάμο εσείς έχετε το πάνω χέρι στο γάμο όποτε θέλετε κάνετε πρόταση γάμου σε ότι ηλικία θέλετε Παντρεύεστε μπορείτε να κάνετε παιδάκια.Αν μία γυναίκα γονατιστή να πει σε έναν άντρα θα με παντρευτείς θα την πουν και τρελή Κάποιοι.
ρε συ ποιος γάμος τώρα; για το σεξ γίνεται ολη η ιστορία. ποιος μαλάκας θα παντρευτεί για να χωρίσει και να χάσει παιδιά, περιουσία και φράγκα; άντρας ούτε 80 κιλά δεν βρίσκει χωρίς χρήμα και κύκλους, πόσο μάλλον ένας 800 κιλών
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Άκου τι λέει η άλλη, Αντρέ λέει 800 κιλά βρίσκουν γκόμενές, καλά τις λέω εγώ τις ελλεινιδες ότι μέχρι εκεί φτάνουν..
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Το θέμα δεν είναι να κλανουν η μια την άλλη, αλλα οτι πρωτου κλασουν η μια στην αλλη εχουν γνωρισει καμια 30αρια ψωλαρεους αναμεταξι τους.
Εχουν πιο δεμενες φιλιες μεχρι να δεσμευτουν ασε πως ως σινγκλ δεν καθονται σε χλωρο κλαρι,γυρνάμε σαν τις μελισσες απο λουλουδι σε λουλουδι,οι αντρες θα βγουν για ενα καφε ενα ποτο ενω αυτες θα πανε για καφε μετα φαγητο μετα ποτο μετα σε αλλο ποταδικο γυριζουν σπίτι 6τα χαραματα και 12 ωρα παραλια παλι να ανεβαζουν φωτογραφιες με το μαγιό.
Το ινστα να δουλεύει υπερωριες με φωτογραφιες απο το ποταδικο και την αλλη μερα με μαγιο στη παραλία, οι δε ακολουθοι με το δάχτυλο στο λαικ και να γράφουν γλοιωδει σχολια η τυπισσα να επιβεβαιωνεται και ο ακολουθος στην ανυπαρξία του να τραβάει και καμια μαλακία.
ακριβως οπως το εγραψες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom