Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Κανένας απ' τους δυο. Αυτές οι γυναίκες που περιγράφετε εδώ είναι πολύ μικρή μειοψηφία.
μπορεί να έχεις και δίκιο και να υπερβάλλω. μπορεί και να μας έχει επηρεάσει το ίνσταγκραμ. αλλά έξω στις καφετέριες, σε κλαμπ και μαγαζιά κλπ, και μάλιστα κάποιας υψηλής τιμής και όχι στα μαγαζάκια της σειράς, η αναλογία αντρών γυναικών που βλέπω έξω είναι 20 80
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
63
Like
46.053
Πόντοι
9.297
ακριβώς. εδώ αθλήματα και πανελλαδικές συνδυάζουν κάποιοι που είναι σχεδόν ακατόρθωτο, και αμφιβάλλουν μερικοί αν μπορεί μια γκόμενα να βγαίνει ως τα χαράματα και την άλλη μερα να δουλευει
Έχω ξημερώσει σε πουτανες και στριπτίζαδικα και με δύο ώρες ύπνο ήμουν κανονικά στην δουλειά.
Δεν είναι για κάθε μέρα αυτά φυσικά...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.220
Like
18.320
Πόντοι
3.656
Αν σηκώνεσαι νωρίς το πρωΐ για δουλειά, μέχρι το βράδυ έχεις κουραστεί και είσαι πτώμα για να βγεις έξω και να έχεις το επόμενο πρωΐ πάλι ξύπνημα.

Αν όμως είναι να βγεις το βράδυ με δυο γκομενάκια,και όχι με τιποτα ψωλαραίους...μια χαρά ξεχνάς την κούραση
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Είναι καθαρά οικονομικο το θέμα...οι άνεργοι και όσοι οριακά βγαίνουν δεν έχουν πολλά περιθώρια.
Οι γυναίκες αν βρουν χρηματοδότη ζουν ζωή χαρισάμενη χωρίς να χρειάζεται απαραίτητα να εργάζονται οι ίδιες.
χρηματοδότη βρίσκουν τα κορόιδα που κερνάνε ΤΑ ΠΑΝΤΑ και κάνουν τον ταξιτζή χωρίς να γαμάνε
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
μπορεί να έχεις και δίκιο και να υπερβάλλω. μπορεί και να μας έχει επηρεάσει το ίνσταγκραμ. αλλά έξω στις καφετέριες, σε κλαμπ και μαγαζιά κλπ, και μάλιστα κάποιας υψηλής τιμής και όχι στα μαγαζάκια της σειράς, η αναλογία αντρών γυναικών που βλέπω έξω είναι 20 80
Εγώ στις καφετέριες κάτι συνταξιούχους βλέπω. Και αυτές οι γκολντ ντίγκερ που λέμε σιγά μην πηγαίνουν για καφέ, αμφιβάλλω αν πηγαίνουν καν και για ποτά το βράδι. Αυτές δεν τις βλέπουμε παρά μόνο στο ινστα, αλλά πόσες να είναι κι αυτές ρε παιδιά σε όλη την Ελλάδα??
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Έχω ξημερώσει σε πουτανες και στριπτίζαδικα και με δύο ώρες ύπνο ήμουν κανονικά στην δουλειά.
Δεν είναι για κάθε μέρα αυτά φυσικά...
ακριβως. καθε μέρα όχι, αλλά αρκετές φορές ναι
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Εγώ στις καφετέριες κάτι συνταξιούχους βλέπω. Και αυτές οι γκολντ ντίγκερ που λέμε σιγά μην πηγαίνουν για καφέ, αμφιβάλλω αν πηγαίνουν καν και για ποτά το βράδι. Αυτές δεν τις βλέπουμε παρά μόνο στο ινστα, αλλά πόσες να είναι κι αυτές ρε παιδιά σε όλη την Ελλάδα??
κάποιες χιλιάδες είναι σίγουρα, λίγο πάνω από 10 ίσως μαζί με τις ανθυποβίζιτες και τις γουαναμπι ολων των ειδών.
οι καφετέριες στην θεσσαλονίκη είναι γεμάτες από νεες γκόμενες, παρέες κοριτσιών κλπ τα κλαμπ το ίδιο. δεν ξέρω αν ζεις σε κάποια άλλη πόλη και εχεις άλλες εμπειριες
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Έχετε βγει ποτέ απ' το σπίτι πρωϊνές ώρες να πάτε για δουλειά να δείτε που γίνεται του μουνιού το κάγκελο στα μέσα, στο δρόμο, σε δουλειές?? Αυτές όλες πότε τα προλαβαίνουν να τα κάνουν όλα αυτά??
Οι γυναικες ειναι 50-60kg κουραζονται λιγοτερο απο τις απαιτησεις της καθημερινοτητας
Εμεις ειμαστε 90-110kg γεματοι πλατες και μουσκουλα δε μπορουμε να τρεχουμε ολη μερα σαν κι αυτες
Εμενα πες μου να παω να ψωνισω σε 3 μαγαζια παντελονια, παπουτσια, και μπλουζες κλπ σε μια μερα οπως κανουν αυτες και θα λαχανιασω μονο που το σκεφτομαι

Εμεις ειμαστε η να παρουμε καμια βαριοπουλα να βαραμε ολη μερα κανα μεταλλο και να μη μιλαμε με κανεναν, η να παρουμε καμια νταλικα να την οδηγησουμε ισαμε το Αμβουργο, κλπ, η να την αραζουμε σε κανα προποτζιδικο-καφε με τις φραπεδαρες-σουβλακια-μπυρονια και να παιρνουμε ματι, δεν ειμαστε για ενδιαμεσες καταστασεις και να ειμαστε στην τσιτα ολη μερα εφευρισκοντας καινουργιους στοχους και αγγαρειες, οπως κανουν αυτες.

Επισης οι γυναικες ενοχλουνται λιγοτερο απο την καλοκαιρινη ζεστη, το εχω προσεξει, αντιθετα ειναι κρυουλιαρες το χειμωνα, προφανως λογω ελλειψης λιπους
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
63
Like
46.053
Πόντοι
9.297
χρηματοδότη βρίσκουν τα κορόιδα που κερνάνε ΤΑ ΠΑΝΤΑ και κάνουν τον ταξιτζή χωρίς να γαμάνε
Η κοπέλα σε εύλογο διάστημα οφείλει να πληρώνει/ ευχαριστεί με τον τρόπο της τον χρηματοδότη της.
Αλλιώς αυτό δείχνει αγένεια τουλάχιστον.Και αυτοί που το ανέχονται είναι αιδοιοδουλοι...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
63
Like
46.053
Πόντοι
9.297
κάποιες χιλιάδες είναι σίγουρα, λίγο πάνω από 10 ίσως μαζί με τις ανθυποβίζιτες και τις γουαναμπι ολων των ειδών.
οι καφετέριες στην θεσσαλονίκη είναι γεμάτες από νεες γκόμενες, παρέες κοριτσιών κλπ τα κλαμπ το ίδιο. δεν ξέρω αν ζεις σε κάποια άλλη πόλη και εχεις άλλες εμπειριες
Φοιτήτριες και χαρτζηλικοδοτουμενες άνεργες έχουν χρόνο .
Ίσως κάποιες να δουλεύουν με βάρδιες και να είναι έξω μέχρι να πιάσουν δουλειά.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Η κοπέλα σε εύλογο διάστημα οφείλει να πληρώνει/ ευχαριστεί με τον τρόπο της τον χρηματοδότη της.
Αλλιώς αυτό δείχνει αγένεια τουλάχιστον.Και αυτοί που το ανέχονται είναι αιδοιοδουλοι...
και τι νομιζεις ρε αργυρότοξος ότι καταλαβαίνουν τι γίνεται τα κορόιδα;
εδώ υπάρχουν περιπτώσεις που ο άλλος πυρφοριζει 2 χρόνια σχεδόν , ταξιτζής, κερνατζής και τα πάντα όλα και μόνο μαλακία τραβάει, ούτε φάσωμα
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
κάποιες χιλιάδες είναι σίγουρα, λίγο πάνω από 10 ίσως μαζί με τις ανθυποβίζιτες και τις γουαναμπι ολων των ειδών.
οι καφετέριες στην θεσσαλονίκη είναι γεμάτες από νεες γκόμενες, παρέες κοριτσιών κλπ τα κλαμπ το ίδιο. δεν ξέρω αν ζεις σε κάποια άλλη πόλη και εχεις άλλες εμπειριες
Αθήνα μένω, οι μόνες γκόμενες που βλέπω σε καφέ είναι τα μεσημέρια όταν κάνουν διάλλειμμα από τα γύρω καταστήματα/δουλειές. Ή άντε το βράδι καμια νεαρή να βγει για καφέ με τον γκόμενο. Οι περισσότερες είναι για δουλειά είτε το πρωΐ, είτε το βράδι.
Παλιά έβγαιναν και διασκέδαζαν στα νυχτερινά κέντρα μέχρι πρωΐας- κυρίως σαββατόβραδα, στις εποχές των πασοκοαγελάδων αλλά τότε έβγαιναν και οι άντρες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
63
Like
46.053
Πόντοι
9.297
Οι γυναικες ειναι 50-60kg κουραζονται λιγοτερο απο τις απαιτησεις της καθημερινοτητας
Εμεις ειμαστε 90-110kg γεματοι πλατες και μουσκουλα δε μπορουμε να τρεχουμε ολη μερα σαν κι αυτες
Εμενα πες μου να παω να ψωνισω σε 3 μαγαζια παντελονια, παπουτσια, και μπλουζες κλπ σε μια μερα οπως κανουν αυτες και θα λαχανιασω μονο που το σκεφτομαι
Εμεις ειμαστε η να παρουμε καμια βαριοπουλα να βαραμε ολη μερα κανα μεταλλο και να μη μιλαμε με κανεναν, η να παρουμε καμια νταλικα να την οδηγησουμε ισαμε το Αμβουργο, κλπ, η να την αραζουμε σε κανα προποτζιδικο-καφε με τις φραπεδαρες-σουβλακια-μπυρονια και να παιρνουμε ματι, δεν ειμαστε για ενδιαμεσες καταστασεις και να ειμαστε στην τσιτα ολη μερα εφευρισκοντας καινουργιους στοχους και αγγαρειες, οπως κανουν αυτες.

Επισης οι γυναικες ενοχλουνται λιγοτερο απο την καλοκαιρινη ζεστη, το εχω προσεξει, αντιθετα ειναι κρυουλιαρες το χειμωνα, προφανως λογω ελλειψης λιπους
Γενικά ισχύουν αυτά όμως αυτές που έχουν παιδιά -ιδιως αν δεν έχουν διαρκώς βοήθεια -υφίστανται απίστευτη φθορά και αυτό βγαίνει σωματικά και ψυχολογικά.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Αθήνα μένω, οι μόνες γκόμενες που βλέπω σε καφέ είναι τα μεσημέρια όταν κάνουν διάλλειμμα από τα γύρω καταστήματα/δουλειές. Ή άντε το βράδι καμια νεαρή να βγει για καφέ με τον γκόμενο. Οι περισσότερες είναι για δουλειά είτε το πρωΐ, είτε το βράδι.
Παλιά έβγαιναν και διασκέδαζαν στα νυχτερινά κέντρα μέχρι πρωΐας- κυρίως σαββατόβραδα, στις εποχές των πασοκοαγελάδων αλλά τότε έβγαιναν και οι άντρες.
συναυλίες δεκάδων χιλιάδων κόσμου , ακριβά εστιατόρια, νησιά το καλοκαίρι-ταξίδια εξωτερικού, ξενοδοχεία, πισίνες, ακριβές καφετέριες και κλαμπ, γενικά όπου παίζει χλίδα και κοινωνική ζωή εγώ βλέπω μεγάλη κυριαρχία γυναικών στο περιβάλλον μου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
63
Like
46.053
Πόντοι
9.297
και τι νομιζεις ρε αργυρότοξος ότι καταλαβαίνουν τι γίνεται τα κορόιδα;
εδώ υπάρχουν περιπτώσεις που ο άλλος πυρφοριζει 2 χρόνια σχεδόν , ταξιτζής, κερνατζής και τα πάντα όλα και μόνο μαλακία τραβάει, ούτε φάσωμα
Αιδοιοδουλοι πάντα υπάρχουν...
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.220
Like
18.320
Πόντοι
3.656
Αθήνα μένω, οι μόνες γκόμενες που βλέπω σε καφέ είναι τα μεσημέρια όταν κάνουν διάλλειμμα από τα γύρω καταστήματα/δουλειές. Ή άντε το βράδι καμια νεαρή να βγει για καφέ με τον γκόμενο. Οι περισσότερες είναι για δουλειά είτε το πρωΐ, είτε το βράδι.
Παλιά έβγαιναν και διασκέδαζαν στα νυχτερινά κέντρα μέχρι πρωΐας- κυρίως σαββατόβραδα, στις εποχές των πασοκοαγελάδων αλλά τότε έβγαιναν και οι άντρες.

Πρωινές ώρες,το 70-80% που κυκλοφορεί έξω είναι γυναίκες.Τουλάχιστον Θεσσαλονίκη αυτό συμβαίνει.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Πρωινές ώρες,το 70-80% που κυκλοφορεί έξω είναι γυναίκες.Τουλάχιστον Θεσσαλονίκη αυτό συμβαίνει.
γιατί το βράδυ τι γίνεται; εκτός αν πρωινές ώρες εννοείς τα χαράματα που γυρνάνε από κλαμπ σε κλαμπ ή γυρνάνε σπίτι τους μετά απο πολύωρη καλοπέραση
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.091
Κριτικές
63
Like
46.053
Πόντοι
9.297
και τι νομιζεις ρε αργυρότοξος ότι καταλαβαίνουν τι γίνεται τα κορόιδα;
εδώ υπάρχουν περιπτώσεις που ο άλλος πυρφοριζει 2 χρόνια σχεδόν , ταξιτζής, κερνατζής και τα πάντα όλα και μόνο μαλακία τραβάει, ούτε φάσωμα
Πολλά κιλά μαλακας...προφανώς το ξέρεις το παιδί ...ξύπνα το η έστω πες το να ψάξει αλλού.
Εκτός αν νομίζει ότι έτσι θα την ρίξει....αλλά αν κανεις πολύ τον μαλακό ,σε περνανε για ΜΑΛΑΚΑ.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Πρωινές ώρες,το 70-80% που κυκλοφορεί έξω είναι γυναίκες.Τουλάχιστον Θεσσαλονίκη αυτό συμβαίνει.
Λογικο δεν ειναι; Ολα τα χωραφια, τα οχηματα (νταλικες, ταξι, πρμηθευτικα, κλπ), τα καραβια-ψαροκαικα, τα εργοστασια, τα συνεργεια οικοδομων, κλπ ειναι γεματα αντρες, επομενως στους δρομους μενουν οι γυναικες, πολλες εκ των οποιων επαγγελονται νοικοκυρες. Επισης τις αρεσει πιο πολυ να ψωνιζουν, να ψαχνουν, να δοκιμαζουν, κλπ οποτε η αγορα ως επι το πλειστον ανηκει στις γυναικες
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Πολλά κιλά μαλακας...προφανώς το ξέρεις το παιδί ...ξύπνα το η έστω πες το να ψάξει αλλού.
Εκτός αν νομίζει ότι έτσι θα την ρίξει....αλλά αν κανεις πολύ τον μαλακό ,σε περνανε για ΜΑΛΑΚΑ.
σιγά μην ασχολουμαι φιλε, από τις τόσες χυλοπιτες που έχω δεχτει κατάλαβα οτι δεν αξίζει να ασχολείσαι πάνω από εβδομάδα, αν η άλλη θέλει φαίνεται απο νωρίς, το κυνήγι για μήνες είναι μονο υπέρ των μαγαζάτορων και όσων εχουν εστιατόρια κλπ που βγάζουν τα κέρδη των αποτυχημένων ραντεβού
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom