Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

The1

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.466
Κριτικές
15
Like
4.673
Πόντοι
1.446
Πραγματικά μπορώ να αναφέρω άπειρα περιστατικά για το πόσο αβολα νιώθουν οι Ελλεινιδες μπροστά σε έναν αρρενωπό και μυώδη άνδρα ...
ακόμα και όταν είναι ήρεμος και ευγενικός μαζί τους


Αντιθετως τις βλέπω πολυ ανετες κυρίως με άνδρες που είναι μικρόσωμοι και φλώροι ... χαμηλών τόνων και τελείως beta males ...

Νομίζω ότι στο μέλλον θα παντρεύονται πουστηδες απλα για το παλαμάρε ...
και θα τις γαμανε όσοι άνδρες που εχουν απομεινει ...
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Πραγματικά μπορώ να αναφέρω άπειρα περιστατικά για το πόσο αβολα νιώθουν οι Ελλεινιδες μπροστά σε έναν αρρενωπό και μυώδη άνδρα ...
ακόμα και όταν είναι ήρεμος και ευγενικός μαζί τους


Αντιθετως τις βλέπω πολυ ανετες κυρίως με άνδρες που είναι μικρόσωμοι και φλώροι ... χαμηλών τόνων και τελείως beta males ...

Νομίζω ότι στο μέλλον θα παντρεύονται πουστηδες απλα για το παλαμάρε ...
και θα τις γαμανε όσοι άνδρες που εχουν απομεινει ...
για πες μερικα αν θες
γτ αν εχει νοημα να γίνουμε μυώδεις μονο κ μόνο για να κομπλάρουν οι ελληνίδες, ίσως να το ξανασκεφτούμε :ρ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.329
Πόντοι
3.656
Πραγματικά μπορώ να αναφέρω άπειρα περιστατικά για το πόσο αβολα νιώθουν οι Ελλεινιδες μπροστά σε έναν αρρενωπό και μυώδη άνδρα ...
ακόμα και όταν είναι ήρεμος και ευγενικός μαζί τους


Αντιθετως τις βλέπω πολυ ανετες κυρίως με άνδρες που είναι μικρόσωμοι και φλώροι ... χαμηλών τόνων και τελείως beta males ...

Νομίζω ότι στο μέλλον θα παντρεύονται πουστηδες απλα για το παλαμάρε ...
και θα τις γαμανε όσοι άνδρες που εχουν απομεινει ...

Βασικά νιώθουν άβολα με όποιον τους είναι άγνωστος.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Θεωρείς ότι ένας ++40αρης σήμερα δεν μπορεί να παίξει άνετα μπάλα με μια -+30άρα ?
Αμα ειναι φτιαγμενος μπορει να παιξει ανετα. Αμα δεν ειναι φτιαγμενος, μπορει να παιξει αλλα δυσκολα. Αν δεν ειναι φτιαγμενος, βρισκεται καθοδον προς ναυαγοποιηση
Οπως ειπαμε, ο πηχυς των γυναικων στη Δυση ειναι παντοτε το ιδιο ψηλα, αμειλικτος, δεν υπαρχουν εκπτωσεις, ουτε υποχωρησεις
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Αμα ειναι φτιαγμενος μπορει να παιξει ανετα. Αμα δεν ειναι φτιαγμενος, μπορει να παιξει αλλα δυσκολα. Αν δεν ειναι φτιαγμενος, βρισκεται καθοδον προς ναυαγοποιηση
Οπως ειπαμε, ο πηχυς των γυναικων στη Δυση ειναι παντοτε το ιδιο ψηλα, αμειλικτος, δεν υπαρχουν εκπτωσεις, ουτε υποχωρησεις
Πάντως, έχω παρατηρήσει παλιά (όχι πολύ παλιά, λίγο πριν την πανδημία μιλάμε τώρα) σε μαγαζιά που δούλευα, κοπελίτσες 20++ "χαριεντιζόντουσαν" πολύ άνετα με τους μεγαλύτερους συνάδελφους (40-50) παρά με εμάς τους μικρότερους (20-30ς).
Βέβαια αυτοί είχαν και καλύτερες θέσεις π.χ. υπεύθυνοι, μαγειροι κλπ.

Άλλο, πέρασα σήμερα από κατάστημα εστίασης γνωστής αλυσίδας να μιλήσω για δουλειά και είδα πολύ μουνί στη λάντζα/κουζίνα!
Τί έγινε? Στρώθηκαν για δουλειά οι ελληνίδες? :2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Πάντως, έχω παρατηρήσει παλιά (όχι πολύ παλιά, λίγο πριν την πανδημία μιλάμε τώρα) σε μαγαζιά που δούλευα, κοπελίτσες 20++ "χαριεντιζόντουσαν" πολύ άνετα με τους μεγαλύτερους συνάδελφους (40-50) παρά με εμάς τους μικρότερους (20-30ς).
Βέβαια αυτοί είχαν και καλύτερες θέσεις π.χ. υπεύθυνοι, μαγειροι κλπ.

Άλλο, πέρασα σήμερα από κατάστημα εστίασης γνωστής αλυσίδας να μιλήσω για δουλειά και είδα πολύ μουνί στη λάντζα/κουζίνα!
Τί έγινε? Στρώθηκαν για δουλειά οι ελληνίδες? :2funny:
Υπαρχει μια κατηγορια απο πιτσιρικια με πολλη ορεξη για δουλεια. Μπορει να ειναι μειοψηφια, αλλα δουλευουν με την καρδια τους και ειναι προθυμοι να δουλεψουν σε ο,τι να ναι απο το να καθονται. Ειναι ελπιδοφορο.
Οπου βρισκω τετοια παιδια τα μπουκωνω φιλοδωρηματα με την ψυχη μου.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.329
Πόντοι
3.656
Άλλο, πέρασα σήμερα από κατάστημα εστίασης γνωστής αλυσίδας να μιλήσω για δουλειά και είδα πολύ μουνί στη λάντζα/κουζίνα!
Τί έγινε? Στρώθηκαν για δουλειά οι ελληνίδες? :2funny:

Σιγά μην πάνε λάντζα οι ελλεεινίδες.Αλβανέζες θα'ταν
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Πάντως, έχω παρατηρήσει παλιά (όχι πολύ παλιά, λίγο πριν την πανδημία μιλάμε τώρα) σε μαγαζιά που δούλευα, κοπελίτσες 20++ "χαριεντιζόντουσαν" πολύ άνετα με τους μεγαλύτερους συνάδελφους (40-50) παρά με εμάς τους μικρότερους (20-30ς).
Βέβαια αυτοί είχαν και καλύτερες θέσεις π.χ. υπεύθυνοι, μαγειροι κλπ.
Λογικο ειναι. Το ονειρο της ειναι να πηδηχτει με τον αρχισερβιτορο, να καβατζωθει στη δουλεια και να σας εχει μετα σα σκλαβακια. Ονειρωξη...
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Λογικο ειναι. Το ονειρο της ειναι να πηδηχτει με τον αρχισερβιτορο, να καβατζωθει στη δουλεια και να σας εχει μετα σα σκλαβακια. Ονειρωξη...
Καλές κοπελίτσες ήταν και δουλευταρούδες σχετικά, απλά σε μένα φαινόντουσαν απλησίαστες. Καλά μουνιά.


Παιζει ρολο και το μαστερ σεφ
Όχι, ποιό μάστερ σεφ, στη λάντζα ήταν λέμε.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.656
Like
10.352
Πόντοι
3.506
Φίλε πλάκα κάνεις, δεν μπορεί να έγινε στα αλήθεια αυτό. Να καθυστερεί τις δουλειές και τα δρομολόγια 17 λεπτά ολόκληρα για μια τύπισσα που πήρε τηλέφωνο. Υπάρχουν άνθρωποι που μπορεί να πηγαίνουν σε κάποια δουλειά και πρέπει να είναι στην ώρα τους. Δεν μπορεί!
Τύπε έγινε. Ούτε εγώ δεν το πίστευα.

Και μεταξύ μας δεν είναι ο μόνος. Θυμάμαι περιστατικό όταν ήμουν φοιτητής,είχε γίνει ένα λάθος με τους βαθμούς. Είχαν ξεχαστεί να μετρηθούν κάποιοι βαθμοί απο εργασίες. Ο καθηγητής ζήτησε στην παράδοση να περάσουν οι φοιτητές που είχαν κάνει τη μη υποχρεωτική εργασία απο το γραφείο του για τον έξτρα βαθμό.

Πάει γκομενα μπροστά μου ,ζητάει το βαθμό και ο καθηγητής (επίκουρος μαλακας με ψευτοκαριερα σε αλυσίδα σούπερ μάρκετ) να της λέει ναι κούκλα μου (επι λέξη) και συγνώμη και θα βάλω το βαθμό και ευχαριστώ που ήρθες στο γραφείο κλπ.

Μπαίνω αμέσως μετά απο αυτήν. Ρε γλειφομουνιξ μου λέει ,ο ένας βαθμός θα σε σώσει; Το πέρασες το μάθημα τι το θες; Τεσπα θα στον δώσω το βαθμό.

Δεν διόρθωσε τη βαθμολογία το αρχιδι.

Για να μη μιλήσω για υποτροφίες στο πανεπιστήμιο του λανκαστερ (υπήρχε τότε μια συνεργασία με το πανεπιστήμιο μου) που πάντα της έδινε ο καθηγητής σε μουνακια που τους κάθονταν.

Ο μέσος Έλληνας είναι μουνοδουλος και γελοίος που υπομένει τα πάντα για να γαμησει
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Όχι, ποιό μάστερ σεφ, στη λάντζα ήταν λέμε.
Α οκ, ειπες λαντζα/κουζινα και υπεθεσα θα εχωσαν καναν φουκαρα στη λαντζα και αυτες θα ζουσαν το ονειρο του μαστερ σεφ :tooth:
Αμα επιασαν σφουγγαρι-βουρτσα-συρμα, μαγκια τους 2 φορες
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.656
Like
10.352
Πόντοι
3.506
Τον γέρο ή κανένα Γλειφομουνιξ, τι να τον κάνει ο οδηγός του ΚΤΕΛ; (εκτός αν είναι :gay:)
Ενώ την μουνίτσα (έστω την μέτρια), μπορεί σου λέει να :knockinb:
Έχει δίκιο... Έτσι θα έκαναν οι περισσότεροι (μην πω σχεδόν όλοι), μην κοιτάς που είμαστε στην απ΄έξω...
Τύπε έχω προσέξει ότι οταν το παίζω αδέκαστος σε μουνια , ειδικά αν πάνε να κάνουν Δράμα στην αρχή ,αν μείνω σταθερός ,μπορεί αρχικα να τα πάρουν αλλά μετά με κοιτάνε αλλιώς.

Έχω πηδήξει έτσι. Κάποιες φορές που το έπαιξα μουνοδουλος πάλι γαμησα ,αλλά σεβασμό δεν πήρα
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.329
Πόντοι
3.656
Τί να σου πω, για ελληνίδες τις έκοψα εγώ, αλλά μπορεί και να κάνω λάθος.

Ε τότε τιποτα πάμπτωχες θα'ταν,με γονεις ναυάγια

Οι ελλεεινίδες ούτε τα δικά τους δεν πλένουν,θα πάνε να πλένουν ξενά;
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Πραγματικά μπορώ να αναφέρω άπειρα περιστατικά για το πόσο αβολα νιώθουν οι Ελλεινιδες μπροστά σε έναν αρρενωπό και μυώδη άνδρα ...
ακόμα και όταν είναι ήρεμος και ευγενικός μαζί τους


Αντιθετως τις βλέπω πολυ ανετες κυρίως με άνδρες που είναι μικρόσωμοι και φλώροι ... χαμηλών τόνων και τελείως beta males ...

Νομίζω ότι στο μέλλον θα παντρεύονται πουστηδες απλα για το παλαμάρε ...
και θα τις γαμανε όσοι άνδρες που εχουν απομεινει ...
εχεις απολυτο δικιο σε ολα,εγω οσες βλεπω εξω να εχουν γκομενο ειναι μονο κατι φλωροι μοντερνοι και καμια σχεση με αντρικο στιλ και γενικα δε εχω δει κοπελα εξω που να τα εχει με καποιον στο στιλ μου,εχω αντρικη φατσα αντρικο στιλ και σωμα δεμενο και ογκωδες 1.81 και 110 κιλα,συνηθως οι ελληνιδες πανε με κατι τελειως μικροσωμους και το πιο τραγικο οτι εκτος απο μικροσωμοι ειναι και φλωρομοντερνοι στο στιλ.Αυτο συμβαινει λογω του φεμινισμου γιατι ξερουν αν τα φτιαξουν μαζι μου δε θα εγκρινω το φεμινισμο διοτι κανενα φυσιολογικο αρσενικο δε τον εγρκινει ενω οι φλωρουμπες που τα φτιαχνουν μια χαρα τον εγκρινουν το φεμινισμο γιατι ειναι μη φυσιολογικα αρσενικα.Οποτε τα φτιαχνουν με τυπους σα αυτες για να νοιωσουν οτι δε θα απειληθει ο φεμινισμος τους.Εγω αυτο παρατηρω οσοι ειναι φυσιολογικοι δε βρισκουν μονο κατι φλωροι βρισκουν δε ειναι τυχαιο ολο αυτο,και εγω και ο κολλητος μου που ειμαστε φυσιολογικοι δε βρισκουμε.Κοινως ο φεμινισμος εκανε ζημια μεγαλη γιαυτο και πανε με αυτα τα φλώρια ολες οι γκομενες εξω.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Σιγά μην πάνε λάντζα οι ελλεεινίδες.Αλβανέζες θα'ταν
δε πανε για λαντζα οι ελληνιδες αλβανεζες θα ηταν.Ειδικα αμα μας λες για μουναρες ελληνιδες ξεχασε το,οι μουναρες ελληνιδες δε πανε λατζα πανε σε κανα μπαρ το πολυ πολυ.Αλβανεζες θα ηταν που αυτες δε ειναι ντιβες πανε σε οτι τους κατσει.Οι ελληνιδες ειναι ντιβες οι αλβανεζες οχι.Σκεψου ηξερα στουντιοκοριτσο μουναρα την ειχα παρει και ηταν αλβανη.Ελληνιδα τετοιας εμφανησης δε θα γινοταν πουτανα ποτε.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
δε πανε για λαντζα οι ελληνιδες αλβανεζες θα ηταν.Ειδικα αμα μας λες για μουναρες ελληνιδες ξεχασε το,οι μουναρες ελληνιδες δε πανε λατζα πανε σε κανα μπαρ το πολυ πολυ.Αλβανεζες θα ηταν που αυτες δε ειναι ντιβες πανε σε οτι τους κατσει.Οι ελληνιδες ειναι ντιβες οι αλβανεζες οχι.Σκεψου ηξερα στουντιοκοριτσο μουναρα την ειχα παρει και ηταν αλβανη.Ελληνιδα τετοιας εμφανησης δε θα γινοταν πουτανα ποτε.
Σ' ένα μαγαζί που δούλευα παλιά, είχε έρθει μια ελληνίδα 10αρι για σερβις και τις έκανε όλες τις δουλειές και μάλιστα ταχύτατα! Μέχρι και σκούπισμα-σφουγγάρισμα έκανε, τα πάντα. Κομάντος.
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Σ' ένα μαγαζί που δούλευα παλιά, είχε έρθει μια ελληνίδα 10αρι για σερβις και τις έκανε όλες τις δουλειές και μάλιστα ταχύτατα! Μέχρι και σκούπισμα-σφουγγάρισμα έκανε, τα πάντα. Κομάντος.
Δε χωθηκες τυπε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom