Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Ξέρεις, ήταν απ' τις περιπτώσεις που σου είπα πιο πάνω, καλή, ευγενική αλλά απροσέγγιστη. Πιο πολύ παιχνίδι την έβλεπες ότι έκανε με τους υπέυθυνους κλπ. Όταν λέμε παιχνίδι, κατάλαβες τώρα, ψου-ψου-ψου και αστειάκια σε στιγμές χαλάρωσης.
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
855
Κριτικές
1
Like
2.311
Πόντοι
446
Μία εργάτρια του αγοραίου έρωτα μου είπε μία φόρα ότι οι ελληνίδες είναι σχεδόν ανύπαρκτες στο επάγγελμα αυτό και δεν θέλουν να δουλέψουν γιατί την βρίσκουν ζόρικη ειδικά οι νεαρές.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Οχι φίλε δεν ισχύει, η εμφάνιση δεν μετραει,αυτοί οι φλώροι που λες ειναι κατι βουτυροπαιδα τα οποία εχουν καθε μήνα σε καρτα 1000 και 1500 απο το μπαμπά μιλάμε για ηλικιες μεχρι 23 αντε 25
Μετα αυτοι καβαντζωνονται καπου καλά και το χρημα ρεει,αυτη ειναι μια καλή επένδυση για καποια μυτου ελλεινιδα μιας και ξέρει οτι δεν θα ζησει με στερησεις,το χειρότερο τους είναι να ζουν στερημενα χωρις ψωνια ταξιδια κλπ.
Οπότε τι να σε κανει εσενα τον ωραιο αν δεν εχεις παραδάκι?
μονο οι φλωροι εχουν λεφτα?οχι οι αντρες σαν εμενα?νομιζω λες πραγματα που δε ισχυουν.Απλα πανε με φλωρους οι συνομιλικες μου γιατι ειναι φεμινιστριες ολες και θελουν τους μη φυσιολογικους τους φλωρους για να νοιωσουν οτι δε θα κλωνιστει ο φεμινισμος τους,ξερουν οι γκομενες οτι οι φυσιολογικοι αντρες σα εμενα οι κλασσικοι δε γουσταρουν τους φεμινισμους και τις μοντερνιες.Τελος ο φεμινισμος ειναι η αιτια που πανε με φλωρουμπες οι ελληνιδες.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Οι αλβανες δεν σηκώνουν μπαιρακι εκτος και εαν εχουν γεννηθεί εδω η εχουν έρθει μικρες πολυ.
Αυτές δεν τις μετράμε καν σαν αλβανιδες,είναι ελληνοποιημενες.
Οι αλβανες ειναι πιο εργατικές και αδικα τοσα χρονια στην Ελλάδα ειχαν δυσμημιστει.
Βεβαια έφταιγαν γιατί έρχονταν απο τα ορεινα χωριά μες στη σβουνια και νομιζαμεοτι είναι ολες έτσι.
κανεις λαθος αμα η αλλη ειναι αλβανεζα και χρονια να μενει εδω παλι αλβανεζα θεωρειται.Μια ειναι ελληνιδα αν καταγεται απο ελλαδα απο μπαμπα και μαμα.Οποτε αυτες που ειδε στη λατζα ειναι αλβανες,ελληνιδες και ειδικα οι ντιβες δε θα πανε σε λατζα γιατι ειναι χειρονακτικο και το σνομπαρουν.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Σ' ένα μαγαζί που δούλευα παλιά, είχε έρθει μια ελληνίδα 10αρι για σερβις και τις έκανε όλες τις δουλειές και μάλιστα ταχύτατα! Μέχρι και σκούπισμα-σφουγγάρισμα έκανε, τα πάντα. Κομάντος.
ενταξει αυτη προφανως δε θα ηταν απο αυτες τις αντιπαθητικες τις ντιβες θα ηταν εναλακτικη και εργατικη.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Μία εργάτρια του αγοραίου έρωτα μου είπε μία φόρα ότι οι ελληνίδες είναι σχεδόν ανύπαρκτες στο επάγγελμα αυτό και δεν θέλουν να δουλέψουν γιατί την βρίσκουν ζόρικη ειδικά οι νεαρές.
ε κοίταξε ούτε οι αλλοδαπές θα κάνανε αυτή τη δουλειά αν μπορούσαν αλλιώς , δεν ειναι τυχαίο ότι όλες ξεκόβουν όταν παντρεύονται ή βολευτουν οικονομικα
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
428
Πόντοι
21
κανεις λαθος αμα η αλλη ειναι αλβανεζα και χρονια να μενει εδω παλι αλβανεζα θεωρειται.Μια ειναι ελληνιδα αν καταγεται απο ελλαδα απο μπαμπα και μαμα.Οποτε αυτες που ειδε στη λατζα ειναι αλβανες,ελληνιδες και ειδικα οι ντιβες δε θα πανε σε λατζα γιατι ειναι χειρονακτικο και το σνομπαρουν.
Έχει ένα δίκιο ο φίλος....με αλβανίδα είμαι που είναι μεγαλωμένη εδώ και έχει δουλέψει από λάντζα μέχρι τώρα σέρβις και ας είναι μικρή ηλικιακά
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Έχει ένα δίκιο ο φίλος....με αλβανίδα είμαι που είναι μεγαλωμένη εδώ και έχει δουλέψει από λάντζα μέχρι τώρα σέρβις και ας είναι μικρή ηλικιακά
Αυτές δε είναι σνομπ σα τις Ελληνίδες πάνε γενικά σε διάφορα οι Ελληνίδες οι ντίβες κάνα μπαράκι μόνο και πολύ είναι.
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
428
Πόντοι
21
Αυτές δε είναι σνομπ σα τις Ελληνίδες πάνε γενικά σε διάφορα οι Ελληνίδες οι ντίβες κάνα μπαράκι μόνο και πολύ είναι.
Ναι η δικιά μου και δουλειά και εντάξει θέλει και την καλοπέραση μετά. Ενώ οι μεγαλύτερες σε ηλικία αλβανίδες μόνο την δουλειά κοιτάνε.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Ναι η δικιά μου και δουλειά και εντάξει θέλει και την καλοπέραση μετά. Ενώ οι μεγαλύτερες σε ηλικία αλβανίδες μόνο την δουλειά κοιτάνε.
Ναι κατάλαβα,εντάξει εγώ δε θα έμπλεκα με αλβανεζα ούτε θα έκανα φίλο αλβανο δε τους εμπιστεύομαι σα ανθρώπους, έχουν ακουστεί πολλά που έχουν κάνει και στις ειδήσεις και παντού.Ομως ότι οι αλβανεζες είναι εργατικές και όχι σνομπ είναι η αλήθεια.
 

DArie94

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2022
Μηνύματα
181
Like
428
Πόντοι
21
Ναι κατάλαβα,εντάξει εγώ δε θα έμπλεκα με αλβανεζα ούτε θα έκανα φίλο αλβανο δε τους εμπιστεύομαι σα ανθρώπους, έχουν ακουστεί πολλά που έχουν κάνει και στις ειδήσεις και παντού.Ομως ότι οι αλβανεζες είναι εργατικές και όχι σνομπ είναι η αλήθεια.
Φίλε είσαι προκατηλημενος...Αλβανός είμαι δεν υπάρχει αυτό που λες. Μια χαρά παιδιά είμαστε
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
903
Like
1.835
Πόντοι
206
Ναι κατάλαβα,εντάξει εγώ δε θα έμπλεκα με αλβανεζα ούτε θα έκανα φίλο αλβανο δε τους εμπιστεύομαι σα ανθρώπους, έχουν ακουστεί πολλά που έχουν κάνει και στις ειδήσεις και παντού.Ομως ότι οι αλβανεζες είναι εργατικές και όχι σνομπ είναι η αλήθεια.
άλλο 1 μέλος που θα βάλω στην block list
Σε πιάσανε αγορινα μου οι ανησυχίες για τις Ελληνίδες, και από Τρίτη (εγγραφή στο σάιτ) δεν γραφείς για πουτανες…

Αλλά dress code και για φλωρους και τι θέλουν οι γυναίκες, βάση της εμπειρίας σου….

Έλα άλλο 1 Clονακι είσαι από τους άλλους τους μαλακες που γράφουν την δυστυχία τους….
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
ενταξει αυτη προφανως δε θα ηταν απο αυτες τις αντιπαθητικες τις ντιβες θα ηταν εναλακτικη και εργατικη.
Ούτε ντίβα, ούτε εναλλακτική θα έλεγα. Απλώς εργατική και νορμάλ.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Φίλε είσαι προκατηλημενος...Αλβανός είμαι δεν υπάρχει αυτό που λες. Μια χαρά παιδιά είμαστε
Ναι μια χαρά που ο άλλος στη Ακρόπολη ο Αλβανός μαχαιρωσε στο λαιμό το παλικαρακι και το έκλεψε πολύ μια χαρά.Τα χίλια 2 έχουν ακουστεί στις ειδήσεις ότι κάνετε.Το ότι εσύ μπορεί να είσαι η εξερεση δε σημαίνει πως ειστε σα σύνολο καλοί άνθρωποι.Καταρχιν από το σύνολο γυναικοκτονιων που έχουν γίνει οι μισές ήταν από Αλβανούς οπότε άστο δε με πείθεις.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
άλλο 1 μέλος που θα βάλω στην block list
Σε πιάσανε αγορινα μου οι ανησυχίες για τις Ελληνίδες, και από Τρίτη (εγγραφή στο σάιτ) δεν γραφείς για πουτανες…

Αλλά dress code και για φλωρους και τι θέλουν οι γυναίκες, βάση της εμπειρίας σου….

Έλα άλλο 1 Clονακι είσαι από τους άλλους τους μαλακες που γράφουν την δυστυχία τους….
Σταματά τώρα φιλαράκι κούρασες δε είμαι καν κλονακι όπως λες.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Ούτε ντίβα, ούτε εναλλακτική θα έλεγα. Απλώς εργατική και νορμάλ.
Ακριβώς ούτε εναλλακτική ούτε και ντίβα όμως άμα ήταν ντίβα ούτε που θα πλησίαζε λατζες μόνο μπαράκια και πολύ είναι.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Ακριβώς ούτε εναλλακτική ούτε και ντίβα όμως άμα ήταν ντίβα ούτε που θα πλησίαζε λατζες μόνο μπαράκια και πολύ είναι.
Οι περισσότερες δεν θα έλεγα ότι είναι ντίβες. Είναι λίγες αυτές.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Οι περισσότερες δεν θα έλεγα ότι είναι ντίβες. Είναι λίγες αυτές.
Τι λες μωρέ οι πιτσιρίκες Ελληνίδες 20-25 είναι οι περισσότερες για τον πουτσο καραντιβες και κυκλοφορούν όλο με φλωρομοντερνους.Αν μιλάς για τις 30-35 αρες τότε ναι λίγες είναι οι ντίβες.
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Τι λες μωρέ οι πιτσιρίκες Ελληνίδες 20-25 είναι οι περισσότερες για τον πουτσο καραντιβες και κυκλοφορούν όλο με φλωρομοντερνους.Αν μιλάς για τις 30-35 αρες τότε ναι λίγες είναι οι ντίβες.
Δεν είναι οι περισσότερες. Καταρχάς, με τί φόντα αφού οι λεφτάδες άντρες είναι λίγοι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom