Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.782
Like
7.013
Πόντοι
1.056
Τι λες μωρέ οι πιτσιρίκες Ελληνίδες 20-25 είναι οι περισσότερες για τον πουτσο καραντιβες και κυκλοφορούν όλο με φλωρομοντερνους.Αν μιλάς για τις 30-35 αρες τότε ναι λίγες είναι οι ντίβες.
παλι μπαν ρε τζιμακο?
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Δεν είναι οι περισσότερες. Καταρχάς, με τί φόντα αφού οι λεφτάδες άντρες είναι λίγοι.
Ρε συ απλά νοιώθουν ότι ετσι είναι το επίκεντρο του κόσμου επειδή έχουν μια α εμφάνηση και άμα δεις οι 20-25 όλες με φλωρουμπες πάνε αυτό νόμος.Δες έξω και θα καταλάβεις,πάντως με άντρες του στιλ μου δε πάνε εγώ είμαι κλασσικός σωματωδης και αντρική φάτσα δε θέλουν τέτοιους οι συνομιλικες μου πάνε με φλώρους.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

παλι μπαν ρε τζιμακο?
Ποιος είναι αυτός ο τζιμακος?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.249
Like
1.599
Πόντοι
216
Ρε συ απλά νοιώθουν ότι ει σι το επίκεντρο του κόσμου επειδή έχουν μια α εμφάνηση και άμα δεις οι 20-25 όλες με φλωρουμπες πάνε αυτό νόμος.Δες έξω και θα καταλάβεις,πάντως με άντρες του στιλ μου δε πάνε εγώ είμαι κλασσικός σωματωδης και αντρική φάτσα δε θέλουν τέτοιους οι συνομιλικες μου πάνε με φλώρους.
Προσωπικά δεν με νοιάζει η συγκεκριμένη ηλικιακή ομάδα, από 20 ως 25 η κοπέλα είναι πολύ μικρή και λόγω ηλικίας εγώ (37) υπάρχει πλέον χάσμα, οπότε τί παρέα να κάνεις με μια 20χρονη?
Εγώ κοιτάζω από 25+++ και πάνω (μέχρι 45 να πιάνει και τα ωραία μιλφ! ).
 
Τελευταία τροποποίηση:

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Προσωπικά δεν με νοιάζει η συγκεκριμένη ηλικιακή ομάδα, από 20 ως 25 η κοπέλα είναι πολύ μικρή και λόγω ηλικίας εγώ (37) υπάρχει πλέον χάσμα, οπότε τί παρέα να κάνεις με μια 20χρονη?
Εγώ κοιτάζω από 25+++ και πάνω (μέχρι 45 να πιάνει και τα ωραία μιλφ! ).
Αυτό σου λέω εγώ όμως που είμαι 23 λογικό είναι να κοιτάω κοπέλες 20-25 και πίστεψέ με είναι γτπ όλες αυτής της ηλικίας,πάνε όλες με φλώρους καμία με το στιλ μου,είμαι όπως είπα κλασσικό στιλ που δε πάει με τη μαλακομοδα επίσης είμαι σωματωδης και όχι φλωρικο σώμα και τέλος αντρική φάτσα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Πραγματικά μπορώ να αναφέρω άπειρα περιστατικά για το πόσο αβολα νιώθουν οι Ελλεινιδες μπροστά σε έναν αρρενωπό και μυώδη άνδρα ...
ακόμα και όταν είναι ήρεμος και ευγενικός μαζί τους


Αντιθετως τις βλέπω πολυ ανετες κυρίως με άνδρες που είναι μικρόσωμοι και φλώροι ... χαμηλών τόνων και τελείως beta males ...

Νομίζω ότι στο μέλλον θα παντρεύονται πουστηδες απλα για το παλαμάρε ...
και θα τις γαμανε όσοι άνδρες που εχουν απομεινει ...
και εγω το παρατηρω αυτο,δε γουσταρουν του γυμνασμενους οι ελλεινιδες,εγω πχ οταν γυμναζομε φουσκονω λιγο,μονο αλβανιδες και ρωσοποντιες με κοιτανε,και πιο παλια που πηγαινα πιο συχνα γυμναστηριο,αντιθετα βλεπω ελεεινιδες να εχουν ολο καιτ αγυμνασοτυς για γκομενους με μια πλατουλα σαν γυναικουλα και ενα χερακι σαν δεκαχρονου
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Θεωρείς ότι ένας ++40αρης σήμερα δεν μπορεί να παίξει άνετα μπάλα με μια -+30άρα ?
βρε αμα εχεις λεφτα και 60αρης να εισαι θα τη γαμησεις ευκολα,αλλα μιλαμε να ξοδευεις λεφτα για παρτη της
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Σιγά μην πάνε λάντζα οι ελλεεινίδες.Αλβανέζες θα'ταν
αλβανιδες γεωργιανες και ρουμανες δουλευουν σερβιτορες λαντζα και καμαριερες,οι ελλεινιδες δεν δουλεβουν,εχουν το μπαμμα και το γκομενο να τους τα σκαει εω αυτες ξινουν το μουνι τους ολη μερα και μαθαινουν λατιν χορους
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
αλβανιδες γεωργιανες και ρουμανες δουλευουν σερβιτορες λαντζα και καμαριερες,οι ελλεινιδες δεν δουλεβουν,εχουν το μπαμμα και το γκομενο να τους τα σκαει εω αυτες ξινουν το μουνι τους ολη μερα και μαθαινουν λατιν χορους

Μέχρι σερβιτόρες το πολύ
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Τοτε και οι σερβιτόρες ειναι ολες αλβανιδες?
Μην έχετε μεγαλη ιδεα για τις ελλεινιδες.
Μπορεί κάποια να δουλέυει λαντζα και ενα σκ να σας ντυθεί μοντελε και να λέτε ειναι ντίβα.
Σίγουρα αν βρουν ευκαιρια η σπονσορα θα το δώσουν,απλα δεν κανουν ολες με το άθλημα
ελλεινιδα που να κανει τετοιες δουλειες δεν υπαρχει,ολες αλβανιδες ειναι,εγω ειχα φνωρισει μια μουναρα σερβιτορα απο τα απλμπις,και ηταν μιση βορειηπειρωτισα μιση αλβανιδα,και μιαλμε μοναρα καστανοξανθη,αδυνατη,μιλουσε ελληνικα σαν ελλεινιδα,ηθελα να την αρχισω στα φιλια,στο σερβις ολες αλβανιδες ειανι,και στα λιντλ στα τζαμπο ολες αλβανιδες
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Τοτε και οι σερβιτόρες ειναι ολες αλβανιδες?
Μην έχετε μεγαλη ιδεα για τις ελλεινιδες.
Μπορεί κάποια να δουλέυει λαντζα και ενα σκ να σας ντυθεί μοντελε και να λέτε ειναι ντίβα.
Σίγουρα αν βρουν ευκαιρια η σπονσορα θα το δώσουν,απλα δεν κανουν ολες με το άθλημα
Οι σερβιτόρες σε μπαρ είναι Ελληνίδες αλλά σε μπαρ σερβιτόρες ή σε καφετέριες εκεί πάνε αυτές οι ντίβες.Τα χειρονακτικά όπως λατζα δε πάνε επίσης οι ταβέρνες είναι κλασσικές και παραδοσιακές δε θα πάρουν τις σαβουροντιβες που είναι γελοίες θα πάρουν προσωπικό κλασσικό που να μπορεί να αντιπροσωπεύει μια κλασσική ταβέρνα,οι ντίβες δε μπορούν πάντως.Οι ντίβες αντιπροσωπεύουν τα μπαρ και τις καφετέριες και όχι τις ταβέρνες άρα και θα τις πάρουν μόνο σε μπαρ και καφετέριες όχι σε ταβέρνες σε ταβέρνες θα πάρουν κλασσικά απλά αγόρια και κλασικά απλά κορίτσια.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Οι σερβιτόρες σε μπαρ είναι Ελληνίδες αλλά σε μπαρ σερβιτόρες ή σε καφετέριες εκεί πάνε αυτές οι ντίβες.Τα χειρονακτικά όπως λατζα δε πάνε επίσης οι ταβέρνες είναι κλασσικές και παραδοσιακές δε θα πάρουν τις σαβουροντιβες που είναι γελοίες θα πάρουν προσωπικό κλασσικό που να μπορεί να αντιπροσωπεύει μια κλασσική ταβέρνα,οι ντίβες δε μπορούν πάντως.Οι ντίβες αντιπροσωπεύουν τα μπαρ και τις καφετέριες και όχι τις ταβέρνες άρα και θα τις πάρουν μόνο σε μπαρ και καφετέριες όχι σε ταβέρνες σε ταβέρνες θα πάρουν κλασσικά απλά αγόρια και κλασικά απλά κορίτσια.
και στα μπαρ αλβανιδες ειναιαπλα το κρυβουν
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Αυτο που λες ισχύει για το 30% το υπολοιπο 70% και σερβιτόρες ειναι και καμαριερες
εγώ είμαι της εξής αποψης οι ντίβες Ελληνίδες δε πάνε σε δουλειές όπως λατζα σερβιτόρες σε ταβέρνα κλπ θα πάνε μόνο σερβιτορες σε καφετέριες και σε μπαρ,οι απλές Ελληνίδες οι εναλλακτικές πάνε και σε ταβέρνες και καμαριέρες αλλά οι ντίβες όχι.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.328
Πόντοι
3.656
Σ' ένα μαγαζί που δούλευα παλιά, είχε έρθει μια ελληνίδα 10αρι για σερβις και τις έκανε όλες τις δουλειές και μάλιστα ταχύτατα! Μέχρι και σκούπισμα-σφουγγάρισμα έκανε, τα πάντα. Κομάντος.

Όταν λες 10αρι,πώς ήταν δηλαδή;Σαν την Κουλιανού;Την Ευη Αδάμ;Την Αραβανή;Γιατί αυτές είναι 10αρια

Ήρθε τέτοια γκόμενα και σκούπιζε-σφουγγάριζε;
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Αν κάποιος εχει λεφτακαι εμφάνιση και δεν του καθονται οι ελληνιδες εχει θέμα.
Ρε τυπε οσο και σκληρός να το παίξεις ανετα σε πετάνε σαν τη τριχα απο το ζυμάρι, θα σε πουν μισογυνη θα πετάξουν και τη ταμπέλα και θα πανε στον φλώρο βουτυρομπεμπε να χαζολογανε.
Νομίζεις οτι με το αντριλικι θα πέφτουν ξερες?.πανε αυτά εχουν αλλαξει οι εποχές
Δε το παίζω καθόλου σκληρός απλά είμαι άντρας στη εμφάνηση αντρικό σώμα αντρική φάτσα αντρικό στιλ(απλό ντύσιμο όχι φλωρομοντερνο) απλά με τέτοιους δε πάνε γιατί ο φεμινισμός είναι υπέρ των φλωρων άρα και θα πάνε με τους φλώρους και όχι με τους άντρες τους φυσιολογικούς αφού οι 20-25 είναι ξεκάθαρα φεμινίστριες.Ο φεμινισμός τα έκανε όλα.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Ελα ρε φιλε που ειναι ολες αλβανιδες, προγραματτα εσπα και συμβάσεις είναι όλες.
Ναι υπάρχουν αλβανιδες αλλα ειναι λιγες οι περισσότερες ειναι ελληνιδες.
Γιατι σου εχει κατσει οτι ολες οι ελληνιδες ειναι ντιβες?
Γιατί έτσι είναι οι περισσότερες Ελληνίδες στα 20-25 είναι ντίβες αυτές μη περιμενεις να πάνε σε δουλειές λατζα κλπ οι ντίβες θα πάνε να πλασάρουν τη κορμοστασιά τους στα μπαρ και στις καφετέριες ως σερβιτόρες.Σε λατζα δε πάνε γιατί είναι χειρονακτικο και σε ταβέρνες και να θέλουν δε τις παίρνουν γιατί μια ταβέρνα πρέπει να τη αντιπροσωπεύουν κλασικοί απλοί άνθρωποι και όχι οι σάπιες φλωροντιβες.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Ο φεμινισμος εκανε χαλάστρα στη πιάτσα τύπε,αλλα απο εκεί και πέρα στο χέρι του καθενος ειναι.
Οι γυναίκες κοιτάνε επένδυση κοιτανε αποκατάσταση κοιτανε δημοσιότητα κοιτανε τη καλοζωια το ευκολο και γρηγορο χρημα.
Αν δεις τι κοιτάνε τοτε θα λυθεί και το πρόβλημα.
Δε μου απαντάς όμως γιατί όλες οι 20-25 πάνε με φλώρους μοντέρνους?έχουν μόνο οι φλωροι οι μοντέρνοι λεφτά και οι κλασσικοί εύσωμοι σα εμένα όχι ?είδες ότι λες χαζομάρες?απλά ο φεμινισμός λέει όχι στους φυσιολογικούς κλασικούς άντρες αλλά ναι στους φλώρους και γι'αυτό οι 20-25 πάνε με τέτοιους.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Ελα ρε φιλε εισαι λάθος θα το δεις στο μελλον.
Τωρα αν θες να πιστευεις αυτο που λες πιστευε το οι φλώροι εκει θα είναι και θα πηδανε.
Και σου απαντώ στην ερώτηση πάνε για να αποκατασταθουν,αν ενας φλώρος φοιτητης εχει το γκολφ λεφτα απο το μπαμπα γιατρό δικηγορο της κάνει δώρα τη παει εκδρομή βγαινουν καθε μερα εδω και εκει τρωνε σε ρεστοραν κλπ
Απαντησε μου για πιο λογο να παει μια ελληνιδα με ενα ευσωμο γυμναστηριακια?
Σκασιλα μου και αν θα πηδαν οι φλωροι απλά σου λέω ότι οι 20-25 με τέτοιους πάνε εγώ τα βλέπω έξω.Λες βλακείες φιλαράκο δε μπορεί μόνο οι φλωροι να έχουν λεφτά και οι ευσωμοι φυσιολογικοί άντρες σα εμένα να μη έχουν γιατί οι γκόμενες 20-25 μόνο με τους φλώρους πάνε άρα μόνο αυτοί έχουν για σένα άρα δε στέκει αυτό που λες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom