Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
Να σου πω κάτι που έγινε πρόσφατα στα ΚΤΕΛ.

Περιμένω να φύγω για Θεσσαλονίκη. Ο οδηγός βάζει μπρος το λεωφορείο, κάνει δυο μέτρα με όπισθεν χτυπάει το κινητό.

Από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνω πως είναι από τα εκδοτήρια (κάθομαι μπροστά μπροστά) του λένε πως μια κοπέλα είναι σε ταξί ,τους πήρε τηλέφωνο και ρωτάει,αν μπορεί να περιμένει πέντε λεπτά.

Περιμένει αυτός. 17 λεπτά μετά την προγραμματισμένη αναχώρηση έρχεται αυτή. Μετριότατη. Σιγά το μουνι, εξαρακι. Όχι άσχημη αλλά όχι τίποτα καλό. 25-30 αυτή όσο και ο οδηγός.

Γεμάτο το ΚΤΕΛ ,την βάζει και κάθεται δίπλα του (άνοιξε μια θέση που κάθονται αυτοί που κόβουν εισιτήρια).

Και αυτή στην αρχή όλο χαρά όλο χαμόγελο και ευχαριστώ κλπ κλπ.

Και ξεκινάει ο μαλακας ο οδηγός και της πιάνει την κουβέντα χωρίς σταματημό. Και που ησουν και που μένεις και τι κανεις και που συχνάζεις και δε ξέρω γω τι.

Αυτή αρχικά απαντούσε ,μετά μονολεκτική. Στο τέλος της διαδρομής της ζητάει ινσταγκραμ. Αυτή του λέει δεν έχω. Της ζητάει κινητό , δε του δίνει.

Αυτοί οι λεχριτες έχουν καταστρέψει το μουνι στην Ελλάδα. Και κάτι πίπες για μικρές κοινωνίες τα ακούω βερεσέ. Αυτός για μένα δεν είναι άντρας ένας λεχρίτης με αρχιδια είναι. Γιατί αν του λέγανε περίμενε κανα γερο η κανα γλειφομουνιξ θα έλεγε ας πάρει το επόμενο (μια ώρα μετά).
Φίλε πλάκα κάνεις, δεν μπορεί να έγινε στα αλήθεια αυτό. Να καθυστερεί τις δουλειές και τα δρομολόγια 17 λεπτά ολόκληρα για μια τύπισσα που πήρε τηλέφωνο. Υπάρχουν άνθρωποι που μπορεί να πηγαίνουν σε κάποια δουλειά και πρέπει να είναι στην ώρα τους. Δεν μπορεί!
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Να σου πω κάτι που έγινε πρόσφατα στα ΚΤΕΛ.

Περιμένω να φύγω για Θεσσαλονίκη. Ο οδηγός βάζει μπρος το λεωφορείο, κάνει δυο μέτρα με όπισθεν χτυπάει το κινητό.

Από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνω πως είναι από τα εκδοτήρια (κάθομαι μπροστά μπροστά) του λένε πως μια κοπέλα είναι σε ταξί ,τους πήρε τηλέφωνο και ρωτάει,αν μπορεί να περιμένει πέντε λεπτά.

Περιμένει αυτός. 17 λεπτά μετά την προγραμματισμένη αναχώρηση έρχεται αυτή. Μετριότατη. Σιγά το μουνι, εξαρακι. Όχι άσχημη αλλά όχι τίποτα καλό. 25-30 αυτή όσο και ο οδηγός.

Γεμάτο το ΚΤΕΛ ,την βάζει και κάθεται δίπλα του (άνοιξε μια θέση που κάθονται αυτοί που κόβουν εισιτήρια).

Και αυτή στην αρχή όλο χαρά όλο χαμόγελο και ευχαριστώ κλπ κλπ.

Και ξεκινάει ο μαλακας ο οδηγός και της πιάνει την κουβέντα χωρίς σταματημό. Και που ησουν και που μένεις και τι κανεις και που συχνάζεις και δε ξέρω γω τι.

Αυτή αρχικά απαντούσε ,μετά μονολεκτική. Στο τέλος της διαδρομής της ζητάει ινσταγκραμ. Αυτή του λέει δεν έχω. Της ζητάει κινητό , δε του δίνει.

Αυτοί οι λεχριτες έχουν καταστρέψει το μουνι στην Ελλάδα. Και κάτι πίπες για μικρές κοινωνίες τα ακούω βερεσέ. Αυτός για μένα δεν είναι άντρας ένας λεχρίτης με αρχιδια είναι. Γιατί αν του λέγανε περίμενε κανα γερο η κανα γλειφομουνιξ θα έλεγε ας πάρει το επόμενο (μια ώρα μετά).
Αυτοί για το πουλί τους πουλάνε και τη μάνα τους,άχρηστοι είναι περιττά όντα με αρχιδια που και αυτά δε τα τιμάνε,ούτε καν τα παντελόνια τους που φοράνε δε τιμάνε.Μετα να γιατί δε κάθεται τίποτα σε πολλούς και δε βρίσκουν,πως να κάτσουν ρε γαμωτο άμα γίνονται έτσι μπλαζε ολες?τίποτα σκατα στο τάφο τους σε κάτι τέτοιους σιχαμενους που γλύφουν Ελληνίδες σα μαλακες.Αυτοι είναι και οι ακόμα πιο τραγικοί γιατί γλύφουν και ντίβες αυτές όχι να τις γλύφεις αλλά μόνο απαξίωση αξίζουν άμα ο άντρας δε κοιτάει και το χαρακτήρα σε μια γυναίκα να πάει να γαμηθει και μια ντίβα μόνο χαρακτήρα καλό δε πρόκειται να έχει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Φίλε πλάκα κάνεις, δεν μπορεί να έγινε στα αλήθεια αυτό. Να καθυστερεί τις δουλειές και τα δρομολόγια 17 λεπτά ολόκληρα για μια τύπισσα που πήρε τηλέφωνο. Υπάρχουν άνθρωποι που μπορεί να πηγαίνουν σε κάποια δουλειά και πρέπει να είναι στην ώρα τους. Δεν μπορεί!
Και όμως μπορεί όχι να δείτε τι ζώα είναι οι άντρες Έλληνες.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Όχι δεν κατάλαβες, θα ακύρωνα το εισιτήριο κι ας μην γινόταν η δουλειά μου. Δεν τα σηκώνω αυτά, θα πρέπει οι εταιρείες να σέβονται
τωρα που εμαθες και για ποιο λογο ο μαλακας αργησε τη κατασταση να το κανεις παντα αυτο να ακυρωνεις το εισιτηριο.
 
Εγγρ.
3 Ιουν 2023
Μηνύματα
517
Like
513
Πόντοι
86
τωρα που εμαθες και για ποιο λογο ο μαλακας αργησε τη κατασταση να το κανεις παντα αυτο να ακυρωνεις το εισιτηριο.
Βρε δεν γαμιούνται και τα ΚΤΕΛ, τα σκαμπό μου και τ'αρχίδια μου :buck2:
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
986
Like
3.141
Πόντοι
446
Τα είπες όλα τύπε.

Να επισημάνω ότι ένας άντρας στα 45,ελεύθερος ,δεν είναι απαραίτητα ναυάγιο. Γυναίκα στα 45 ελεύθερη,99% είναι ναυάγιο.

Μιλάω για άτομα που ήταν πάντα ελεύθερα όχι χωρισμένους κλπ

Όταν μαζέψω ένα ποσό που έχω στο μυαλό μου ,και πατήσω τα πενήντα θα την κάνω για Ταυλανδη η Καμποτζη. Σιγά μη κάτσω να μου τα φάνε οι κυτταριτιδιασμενες κότες του Ελλαδιστάν

κατα την γνωμη σου, τι ποσο θα χρειαζοταν καποιος για να παει να ζησει μόνιμα και ανετα σε μια χωρα οπως ταυλανδη ή ινδονισία? Παλια μίλαγα με κατι ινδονήσιες (μουσουλμάνες) στο ιντερνετ, και ολες μου φαινόντουσαν μια χαρα κοπέλες, καμια σχεση με τις εδω
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.108
Κριτικές
63
Like
46.075
Πόντοι
9.297
Είμαι 23 στα 24 και να ξέρεις με το μύνημα σου με έριξες τελείως και είπα από μέσα μου οκ δε θα κάνω ποτέ σχέση.
Δεν εξαρτάται από εσένα.
Χωρίς δουλειά και λίγη ανεξαρτησία ,δηλαδή όχι να μένεις με τους δικούς σου,είναι δύσκολο.
Τα κοριτσάκια και να είναι άνεργα και να μένουν με τους δικούς τους όλο και κάτι θα βρουν.
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.537
Like
11.713
Πόντοι
3.506
Τώρα ναι,αλλά εποχές 80 γαμιόντουσαν με το που κατέβαιναν απ'τα αεροπλάνα
Άλλες οι μόδες και οι προσλαμβανουσες τότε, τύπε. Υπήρχε η αναζήτηση του εξωτικά οικείου και εμείς, στη μέση της ανατολής-δύσης κουμπώναμε τέλεια σε αυτή την εικόνα. Τώρα έχουν αλλάξει πολύ οι καιροί. Στα λεει κάποιος που τα πρόλαβε (ήμουν 20αρης το 1980 κάτοικος υπερτουριστικού νησιού).
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.656
Like
10.352
Πόντοι
3.506
κατα την γνωμη σου, τι ποσο θα χρειαζοταν καποιος για να παει να ζησει μόνιμα και ανετα σε μια χωρα οπως ταυλανδη ή ινδονισία? Παλια μίλαγα με κατι ινδονήσιες (μουσουλμάνες) στο ιντερνετ, και ολες μου φαινόντουσαν μια χαρα κοπέλες, καμια σχεση με τις εδω
Ένα κατοστάρικο και 1-2 σπίτια Ελλάδα για νοικιασμα και μια κάποιου τύπου δουλειά εκεί ,έστω παρτ ταιμ.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
20
Like
3.775
Πόντοι
1.446
Να σου πω κάτι που έγινε πρόσφατα στα ΚΤΕΛ.

Περιμένω να φύγω για Θεσσαλονίκη. Ο οδηγός βάζει μπρος το λεωφορείο, κάνει δυο μέτρα με όπισθεν χτυπάει το κινητό.

Από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνω πως είναι από τα εκδοτήρια (κάθομαι μπροστά μπροστά) του λένε πως μια κοπέλα είναι σε ταξί ,τους πήρε τηλέφωνο και ρωτάει,αν μπορεί να περιμένει πέντε λεπτά.

Περιμένει αυτός. 17 λεπτά μετά την προγραμματισμένη αναχώρηση έρχεται αυτή. Μετριότατη. Σιγά το μουνι, εξαρακι. Όχι άσχημη αλλά όχι τίποτα καλό. 25-30 αυτή όσο και ο οδηγός.

Γεμάτο το ΚΤΕΛ ,την βάζει και κάθεται δίπλα του (άνοιξε μια θέση που κάθονται αυτοί που κόβουν εισιτήρια).

Και αυτή στην αρχή όλο χαρά όλο χαμόγελο και ευχαριστώ κλπ κλπ.

Και ξεκινάει ο μαλακας ο οδηγός και της πιάνει την κουβέντα χωρίς σταματημό. Και που ησουν και που μένεις και τι κανεις και που συχνάζεις και δε ξέρω γω τι.

Αυτή αρχικά απαντούσε ,μετά μονολεκτική. Στο τέλος της διαδρομής της ζητάει ινσταγκραμ. Αυτή του λέει δεν έχω. Της ζητάει κινητό , δε του δίνει.

Αυτοί οι λεχριτες έχουν καταστρέψει το μουνι στην Ελλάδα. Και κάτι πίπες για μικρές κοινωνίες τα ακούω βερεσέ. Αυτός για μένα δεν είναι άντρας ένας λεχρίτης με αρχιδια είναι. Γιατί αν του λέγανε περίμενε κανα γερο η κανα γλειφομουνιξ θα έλεγε ας πάρει το επόμενο (μια ώρα μετά).
Τον γέρο ή κανένα Γλειφομουνιξ, τι να τον κάνει ο οδηγός του ΚΤΕΛ; (εκτός αν είναι :gay:)
Ενώ την μουνίτσα (έστω την μέτρια), μπορεί σου λέει να :knockinb:
Έχει δίκιο... Έτσι θα έκαναν οι περισσότεροι (μην πω σχεδόν όλοι), μην κοιτάς που είμαστε στην απ΄έξω...
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Δεν εξαρτάται από εσένα.
Χωρίς δουλειά και λίγη ανεξαρτησία ,δηλαδή όχι να μένεις με τους δικούς σου,είναι δύσκολο.
Τα κοριτσάκια και να είναι άνεργα και να μένουν με τους δικούς τους όλο και κάτι θα βρουν.
Από 18-25 αν είσαι οι γκόμενες δε το κοιτάνε ως πρόβλημα αυτό
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Έπρεπε να ανοιχτεί θέμα με περιστατικα μουνοδουλιασης να τα έχουμε ολα μαζεμένα εκεί μέσα.
Εγώ θα θυμηθώ ένα άλλο περιστατικό είχα κανονισει το μακρινό 2011 καλοκαίρι με ένα φίλο να πηγαίναμε εκδρομή μονοήμερη,αυτός εγω η ξαδερφη του με τον γκομενο της και μια φιλη της που τη γούσταρε λεγόμενη Χριστίνα.
Ολα κανονισμενα ο φιλος θα μας έπαιρνε ολους με το αμαξι,εγω απο βραδις ειχα ετοιμαστεί και μου λέει θα πάω να τους πάρω όλους και τελευταίο εσένα να πιάσουμε εθνική κατευθείαν, ωραία του λέω 9 το πρωι θα περιμένω.
Αυτος γούσταρε τη Χριστίνα 8αρα 22 ετων και ο φιλος 24
Παει παίρνει τη ξαδερφη με το αγορι της και πάει να πάρει τη Χριστίνα,ελα όμως που η Χριστίνα ήθελε να πάρει μαζι της μια ξαδερφη της,εκεί ο φίλος αντι να πει όχι γτ το αμαξι δεν χωράει προτίμησε να πάρει τη ξαδέρφη της Χριστίνας και να με παίρνει τηλέφωνο και να μου λεει οτι προέκυψε αυτό και δεν χωραει το αμάξι, ηταν ακριβως 9.05 που με πήρε τηλέφωνο, αρχιζα και τον μπινελίκωνα και μου λέγε πάρε το αμάξι και ακολουθεισε μας.
Τελικά δεν πήγα τον ξεγραψα απο φίλο και έφαγε μετα απο κανα μήνα και χειλοπιτα απο τη Χριστίνα που έμαθα, πούλησε το φιλο του για ένα μουνί που δεν του κάτσε κιόλας.
αλλος μουνόδουλος απο εκεί ο παλιος σου φίλος
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Παλιά πάντως γαμιόντουσαν με μαυριδερούς Ροδίτες,Κρητικούς κλπ
Μαλακιες των κρητικών.πηγα και τα είδα.. Κλασμένους τους έχουν και οιΡωσίδες και οι Αμερικανες τους νησιώτες.. Όσες πιθανότητες έχει πακης να γαμησει ελλεεινιδα αλλες τόσες εχει νησιώτης να γαμησει Αμερικάνα η Ευρωπαία..
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.019
Πόντοι
96
Παλιά και οι Ελληνίδες ήταν πολύ πιο λογικές και μια χαρά τις προσεγγιζες ακόμα και να μη είχες ούτε δουλειά ούτε κύκλο ούτε τίποτα τώρα έχουν αποβλακωθει στα κινητά και βρισκουν μόνο από δουλειά η κοινό γνωστό,παλιά όλα ήταν πιο χαλαρά.
Και εγώ έτσι νομίζω, το 1985, 1995 όλοι είχαν μια γυναίκα εκτός από τους γκει, ακόμα και οι προβληματικόι, η αυτοί που έκαναν μπάνιο μια φορά τη βδομάδα, μια ελλεεινιδα την έβρισκαν κούτσα στραβα
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Και εγώ έτσι νομίζω, το 1985, 1995 όλοι είχαν μια γυναίκα εκτός από τους γκει, ακόμα και οι προβληματικόι, η αυτοί που έκαναν μπάνιο μια φορά τη βδομάδα, μια ελλεεινιδα την έβρισκαν κούτσα στραβα
ο φεμινισμος φταιει γιαυτο πανε μονο με τους φλωρους οι ελληνιδες πλεον και οι φυσιολογικοι αντρες δε εχουν,επειδη ειναι φεμινιστριες θελουν να νοιωθουν οτι εχουν εναν γυναικωτο διπλα τους και οχι εναν αντρα για να μη κυνδινευει ο φεμινισμος τους.Ο φεμινισμος ειναι υπερ των γκει των φλωρων κλπ και επειδη γκει δε θα βρουν γιατι δε ειναι λεσβιες βρισκουν εναν φλωρο και τελος.Ειμαι συγουρος οτι γιαυτο πλεον δε βρισκουν οι φυσιολογικοι.Το 1985 βρισκαν ακομα και κατι καταντιασμενοι ηταν πολυ πιο ευκολο,τοτε οι γκομενες φλερταραν στο αγνωστο.Τωρα βρισκουν μονο απο δουλεια,χομπυ οπως ζωγραφικη χωρο και απο κοινο γνωστο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.329
Πόντοι
3.656
Μαλακιες των κρητικών.πηγα και τα είδα.. Κλασμένους τους έχουν και οιΡωσίδες και οι Αμερικανες τους νησιώτες.. Όσες πιθανότητες έχει πακης να γαμησει ελλεεινιδα αλλες τόσες εχει νησιώτης να γαμησει Αμερικάνα η Ευρωπαία..

Δες πόσοι κρητικοί καναν παιδιά με σκανδιναβές,που μετά αυτές τα πήραν κι έφυγαν.Στη Ροδο τα ίδια,οι μισοι 50+ είναι παντρεμένοι με σκανδιναβές,αγγλίδες κλπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom