Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 869 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,8%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,2%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 323 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 91 3,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.960

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
Αφού στη ηλικία μου είναι εύκολο τοτε εσύ στη ηλικία μου γιατί δε είχες κάνει τίποτα με καμία?για πες,μη νομίζεις πως εχαψα τη δικαιολογία ότι είχες μερικές ευκαιρίες και το έπαιζες δύσκολος,ούτε τότε είχες ούτε τώρα.Απλα στο λέω να μη λες ότι στη ηλικία μου είναι εύκολο,άμα ήταν εύκολο θα είχες κάνει κάτι στα 25 σου.
δεν ξερω αν εισαι ο ιδιος που σου ειχα γραψει σε ενα αλλο προφιλ, αλλα μεχρι τα 25 θεωρεισαι στην ελλαδα νιατο και δεν χρειαζεται να λες εχω δουλεια, απλα λες οτι σπουδαζεις και οι γκομενες δεν σε θεωρουν αποτυχημενο, και να μενεις με τους γονεις σου δεν υπαρχει προβλημα, και μια τριανταρα μεγαλυτερη σου να γνωρισεις δεν θα πει ααααα ειναι 24 ο αλλος δεν εχει δουλεια και σπουδαζει, δεν τον θελω.
οταν περασεις τα 25 οι αλλες σε βλεπουν διαφορετικα, να πεις οτι σπουδαζεις ακομη θα σε θεωρησουν αχρηστο αιωνιο φοιτητη, αν δεν εχεις δουλεια θα σε πουν αχρηστο τεμπελη
για αυτο εσυ που εισαι 24 ακομη εχεις περισσοτερες ευκαιριες, και στα 30 σου θα ειναι 10 φορες πιο δυσκολο να βρεις γκομενα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Άρα σαν να λες ότι εγώ ή κάποιος άλλος που θέλει να κάνει μια σχέση δε θα κάνει ποτέ γιατί οι Ελληνίδες είναι καριολες.
Οχι, εσυ ως 23-24 δε σε αφορα το θεμα, για να μην πω το αντιθετο, το γεγονος πως θελουν κυριως συνομηλικους η εστω +-5 χρονια μαξ σε ευνοει.
Αμα ησουν σε ασιατικη χωρα θα εχανες απο πολλους μεγαλυτερης ηλικιας, αφου οι γκομενες θα τους προτιμουσαν. Στη δυση προτιμαν εσενα, οποτε ουσιαστικα κερδιζεις.
Φροντισε ομως να μη φτασεις 40+ στη δυση για τι θα πας απο την απεναντι κερκιδα :D:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.331
Πόντοι
3.656
μπορεις να χωθεις σε τουρίστριες στον δρομο? Ειναι δεκτικες?

Ε μέσα στις τόσες μπορεί να είναι κάποιες,αν είναι δύο και είστε δύο μπορεί να πιάσετε κουβέντα,αλλά παιζε και με τιντερ
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Οχι, εσυ ως 23-24 δε σε αφορα το θεμα, για να μην πω το αντιθετο, το γεγονος πως θελουν κυριως συνομηλικους η εστω +-5 χρονια μαξ σε ευνοει.
Αμα ησουν σε ασιατικη χωρα θα εχανες απο πολλους μεγαλυτερης ηλικιας, αφου οι γκομενες θα τους προτιμουσαν. Στη δυση προτιμαν εσενα, οποτε ουσιαστικα κερδιζεις.
Φροντισε ομως να μη φτασεις 40+ στη δυση για τι θα πας απο την απεναντι κερκιδα :D:
Έχεις δίκιο τώρα που είμαι νέος πρέπει να παλέψω.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
δεν ξερω αν εισαι ο ιδιος που σου ειχα γραψει σε ενα αλλο προφιλ, αλλα μεχρι τα 25 θεωρεισαι στην ελλαδα νιατο και δεν χρειαζεται να λες εχω δουλεια, απλα λες οτι σπουδαζεις και οι γκομενες δεν σε θεωρουν αποτυχημενο, και να μενεις με τους γονεις σου δεν υπαρχει προβλημα, και μια τριανταρα μεγαλυτερη σου να γνωρισεις δεν θα πει ααααα ειναι 24 ο αλλος δεν εχει δουλεια και σπουδαζει, δεν τον θελω.
οταν περασεις τα 25 οι αλλες σε βλεπουν διαφορετικα, να πεις οτι σπουδαζεις ακομη θα σε θεωρησουν αχρηστο αιωνιο φοιτητη, αν δεν εχεις δουλεια θα σε πουν αχρηστο τεμπελη
για αυτο εσυ που εισαι 24 ακομη εχεις περισσοτερες ευκαιριες, και στα 30 σου θα ειναι 10 φορες πιο δυσκολο να βρεις γκομενα
Δε έχω κλείσει καν τα 24 ακόμα είμαι 23 το ότι τα πλησιάζω δε σημαίνει ότι τα έχω κλείσει πρώτον δεύτερον έχεις απόλυτο δίκιο συμφωνώ σε όλα,οποτε θα προσπαθήσω τώρα που είναι νωρίς μη φτάσω 30 που τοτε θα είναι δύσκολο.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.002
Like
1.020
Πόντοι
96
περιμενουν τις..τουριστριες,μπας και γαμησουν,(που δεν θα γαμησουν,γιατι οι πιο πολλες τουριστριες θελουν καστανους βορειους,οχι μαβριδερους)εκει να καταλαβεις τι μεγαλο προβλημα αγαμιας εχει το ελλαντα..
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ναι,με το 100ο nick που θα φτιάξεις εδώ μέσα,άνοιξε σαμπάνια :2funny:
ποιος λες να ειναι ειναι δυσκολο να τον καταλαβω
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.331
Πόντοι
3.656
περιμενουν τις..τουριστριες,μπας και γαμησουν,(που δεν θα γαμησουν,γιατι οι πιο πολλες τουριστριες θελουν καστανους βορειους,οχι μαβριδερους)εκει να καταλαβεις τι μεγαλο προβλημα αγαμιας εχει το ελλαντα..

Παλιά πάντως γαμιόντουσαν με μαυριδερούς Ροδίτες,Κρητικούς κλπ
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
περιμενουν τις..τουριστριες,μπας και γαμησουν,(που δεν θα γαμησουν,γιατι οι πιο πολλες τουριστριες θελουν καστανους βορειους,οχι μαβριδερους)εκει να καταλαβεις τι μεγαλο προβλημα αγαμιας εχει το ελλαντα..
σιγα μην κοιταξει η αλλη η τουριστρια απο ολλανδια και σουηδια, με υψος 1.80 μοντελε σωμα και πανεμορφα χαρακτηριστικα , τον μεσο ελληνα, θα τον δουν μπροστα τους και θα πουν οτι λεμε εμεις για τις γκομενες απο κατι σουδαν και ιρακ
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Παλιά πάντως γαμιόντουσαν με μαυριδερούς Ροδίτες,Κρητικούς κλπ
Σιγά μη πηγαίνουν οι ξένες με αυτούς τους φλωροελληνες τους μαυριδερους μουσατους σα μπιφτέκια,με αυτούς πάνε μόνο οι Ελληνίδες οι άχρηστες όχι οι ξένες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.331
Πόντοι
3.656
σιγα μην κοιταξει η αλλη η τουριστρια απο ολλανδια και σουηδια, με υψος 1.80 μοντελε σωμα και πανεμορφα χαρακτηριστικα , τον μεσο ελληνα, θα τον δουν μπροστα τους και θα πουν οτι λεμε εμεις για τις γκομενες απο κατι σουδαν και ιρακ

Παλιά μια χαρά τους κοιτάζαν,και οι Σουηδέζες και όλες,δυστυχώς δεν ζήσαμε εμεις αυτές τις εποχές
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
516
Like
988
Πόντοι
86
Παλιά μια χαρά τους κοιτάζαν,και οι Σουηδέζες και όλες,δυστυχώς δεν ζήσαμε εμεις αυτές τις εποχές
ειχα δουλεψει στο εθνικο αρχαιολογικο μουσειο, ολες αυτες οι μουναρες απο σουηδια, ολλανδια, λετονια, ητανε παντελως αδιαφορες προς ελληνες. δεν ξερω τι γινοταν πιο παλια, αλλα τωρα ειναι το απολυτο μηδεν για καμακι αυτες οι γκομεναρες, αμα τις πετυχεις σε νορμαλ καταστασεις σε καμια βολτα σε μουσειο ή στην καφετερια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.229
Like
18.331
Πόντοι
3.656
ειχα δουλεψει στο εθνικο αρχαιολογικο μουσειο, ολες αυτες οι μουναρες απο σουηδια, ολλανδια, λετονια, ητανε παντελως αδιαφορες προς ελληνες. δεν ξερω τι γινοταν πιο παλια, αλλα τωρα ειναι το απολυτο μηδεν για καμακι αυτες οι γκομεναρες, αμα τις πετυχεις σε νορμαλ καταστασεις σε καμια βολτα σε μουσειο ή στην καφετερια

Τώρα ναι,αλλά εποχές 80 γαμιόντουσαν με το που κατέβαιναν απ'τα αεροπλάνα
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Τώρα ναι,αλλά εποχές 80 γαμιόντουσαν με το που κατέβαιναν απ'τα αεροπλάνα
Αλλο παλιά ρε σαμπ τότε και οι Ελληνίδες μια χαρά φυσιολογικές ήταν όχι μόνο οι ξένες,για τώρα μιλάμε εμείς.
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Παλιά μια χαρά τους κοιτάζαν,και οι Σουηδέζες και όλες,δυστυχώς δεν ζήσαμε εμεις αυτές τις εποχές
Παλιά και οι Ελληνίδες ήταν πολύ πιο λογικές και μια χαρά τις προσεγγιζες ακόμα και να μη είχες ούτε δουλειά ούτε κύκλο ούτε τίποτα τώρα έχουν αποβλακωθει στα κινητά και βρισκουν μόνο από δουλειά η κοινό γνωστό,παλιά όλα ήταν πιο χαλαρά.
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.656
Like
10.352
Πόντοι
3.506
Ενα απο τα μεγαλυτερα προβληματα της Δυσης.
Κανονικα η γυναικα ειναι ετοιμη για οικογενεια απο τα 18 της. Δε χρειαζεται τιποτε αλλο απο το να γκαστρωθει και να κανει το πρωτο της παιδι.
Ο αντρας ομως χρειαζεται χρονο για να φτιαχτει, με εξαιρεση τη μειοψηφια των γονων.
Πολλοι αντρες φτιαχνονται μετα τα 35-40-45 η και αρκετα αργοτερα. Αν προσεξετε στις παλιες ελληνικες ταινιες, οι περισσοτεροι αντρες που ειχανε ξεμεινει και εψαχναν να αποκατασταθουν ητανε πανω απο 50:
Πετρος Δουκας στο Μπακαλογατο: Ετων 68
Σταυριδης και Αυλωνιτης στο Κοροιδο Γαμπρε, πανω απο 50 και οι δυο, ο Αυλωνιτης κοντα στα 60
Λογοθετιδης στο Δεσποινις ετων 39, πανω απο 55
Ο Φανουρης και το σοι του, ο "Σολων" πανω απο 50-55
Ολοι εψαχναν-ειχαν γυναικες νεοτερες, 20 και 30 χρονια.
Αυτο ητανε το συνηθες τοτε. Φτιαχνονταν ο αντρας καποια στιγμη μετα απο δεκαετιες προσπαθειας, και τσιμπουσε μια νεαρα νοικοκυρα, της εκανε και μερικα παιδια και ζουσαν ολοι ηρεμα και ευτυχισμενα.
Σημερα η γυναικα θελει να κανει τη ζωη της μεχρι τα 30 και καπου εκει ξυπναει και αρχισει να ζηταει τον αντρα της ζωης της, αποκλειοντας ομως αντρες πολυ μεγαλυτερος, πχ 45-50!!! Που πα ρε Καραμητρο;
Η κατασταση ειναι lose-lose για ολους, αντρες-γυναικες-κοινωνια

Ευτυχως που υπαρχουν οι φτωχες οικονομιες του πλανητη, οπου εκει υπαρχει ακομα καποια κανονικοτητα και λογικη και ο αντρας εχει περαση οσο μεγαλος και αν ειναι

Οσοι ειστε πανω απο 40 και ζοριζεστε να αποκατασταθειτε, πραγματικα προτεινω να ασχοληθειτε σοβαρα με Λατινικη Αμερικη και Νοτιοανατολικη Ασια. Πολλοι αμερικανοι και ευρωπαιοι κανουν το ιδιο

Απο αορατοι στις χωρες τους, γινονται καζανοβες σε καποιες αλλες φτωχες πολιτειες, οπου γυναικες 25ρες τους θεωρουν κελεπουρια

Δυστυχως για τον αντρα ανω των 45 η Δυση ειναι τελειωμενη υποθεση ερωτικα-γκομενικα
Τα είπες όλα τύπε.

Να επισημάνω ότι ένας άντρας στα 45,ελεύθερος ,δεν είναι απαραίτητα ναυάγιο. Γυναίκα στα 45 ελεύθερη,99% είναι ναυάγιο.

Μιλάω για άτομα που ήταν πάντα ελεύθερα όχι χωρισμένους κλπ

Όταν μαζέψω ένα ποσό που έχω στο μυαλό μου ,και πατήσω τα πενήντα θα την κάνω για Ταυλανδη η Καμποτζη. Σιγά μη κάτσω να μου τα φάνε οι κυτταριτιδιασμενες κότες του Ελλαδιστάν
 

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.656
Like
10.352
Πόντοι
3.506
Τι λες μωρέ μαλάκα ;;;;

Οι παντρεμένοι πάντα είναι χειρότερα. Απλά οι περισσότεροι ανύπαντροι δεν ξέρουν να γκομενίσουν .


Σου έχω άτομα , που παντρεύτηκαν στα 35 με λεφτά.
Έκαναν χλίδα ζωή. Μένας σε σπιτάρες δικές τους !
Είχαν στην καριόλα αμαξάρα 100 χιλιάρικα.

Η ΚΑΡΙΟΛΑ ΠΗΓΑΙΝΕ ΚΑΙ ΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΠΛΟΥΣΙΑ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ, ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΑ , ΠΙΣΙΝΕΣ, ΤΕΝΝΙΣ, ΜΠΟΥΖΟΥΚΙΑ , ΣΟΥΣΑΔΙΚΑ με άλλες καριόλες ....
γαμήθηκε με σεφ, τρέηνερ, δάσκαλο σκι/τέννις ..............


ΤΟΥΣ ΠΗΡΕ ΤΗΝ ΑΜΑΞΑΡΑ .... ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΗ ΣΠΙΤΑΡΑ "ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΑΛΛΑΞΟΥΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ"
ΤΟΥΣ ΠΑΙΡΝΕΙ ΚΑΙ 3-4 ΧΙΛΙΑΡΙΚΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ....


ΚΑΙ ΓΑΜΙΕΤΑΙ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΤΟΥΣ, ΜΕ ΤΗΝ ΑΜΑΞΑΡΑ ΤΟΥΣ, ΜΕ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΟΥΣ .... ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΦ, ΤΡΕΗΝΕΡ, ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΚΙ/ΤΕΝΝΙΣ


....


Αν θέλετε να γαμάτε την πέφτετε . Όσο δεν γαμάτε, συνεχίζετε να την πέφτετε.
Αν δεν πετυχαίνετε καμία, στοχεύετε χαμηλότερα. ΓΚΡΙΝΙΑ ΠΟΤΕ.


Κανείς δεν δικαιούται να γκρινιάζει όσο είναι όρθιος.
Οποίος το έπαθε αυτό το άξιζε.

Ο θεός δεν πρέπει να δίνει λεφτά σε αγαπουληδες και θύματα
 

Arxontas1999

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2023
Μηνύματα
233
Like
124
Πόντοι
1
Τα είπες όλα τύπε.

Να επισημάνω ότι ένας άντρας στα 45,ελεύθερος ,δεν είναι απαραίτητα ναυάγιο. Γυναίκα στα 45 ελεύθερη,99% είναι ναυάγιο.

Μιλάω για άτομα που ήταν πάντα ελεύθερα όχι χωρισμένους κλπ

Όταν μαζέψω ένα ποσό που έχω στο μυαλό μου ,και πατήσω τα πενήντα θα την κάνω για Ταυλανδη η Καμποτζη. Σιγά μη κάτσω να μου τα φάνε οι κυτταριτιδιασμενες κότες του Ελλαδιστάν
Κυταριτιδιασμενες κότες του ελλαδισταν αλλά όλοι τις γλύφετε σα μαλακες να σας κάτσουν εγώ ούτε καν τις γλύφω πάω στις τανες και τέλος(ξέρω δε είναι το ίδιο με το να έχεις γκόμενα διότι στα μπουρδέλα είναι συγκεκριμένο χρόνο ενώ στη γκόμενα είναι αλλιώς αλλά χεστηκα από το να καταντησω μουνοδουλος σα εσάς καλύτερα σεξ με τα λεπτά.Παντως να το κάνεις αυτό μάζεψε ένα ποσό και πήγαινε εξωτερικο εκεί έστω μια γυναίκα θα βρεις συγουρα όχι το χαλί εδώ που Έλληνας άντρας παίζει να μη σταυρώσει ούτε μια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Μέγας
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.656
Like
10.352
Πόντοι
3.506
Κυταριτιδιασμενες κότες του ελλαδισταν αλλά όλοι τις γλύφετε σα μαλακες να σας κάτσουν εγώ ούτε καν τις γλύφω πάω στις τανες και τέλος.Παντως να το κάνεις αυτό μάζεψε ένα ποσό και πήγαινε εξωτερικο εκεί έστω μια γυναίκα θα βρεις συγουρα όχι το χαλί εδώ που Έλληνας άντρας παίζει να μη σταυρώσει ούτε μια.
Να σου πω κάτι που έγινε πρόσφατα στα ΚΤΕΛ.

Περιμένω να φύγω για Θεσσαλονίκη. Ο οδηγός βάζει μπρος το λεωφορείο, κάνει δυο μέτρα με όπισθεν χτυπάει το κινητό.

Από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνω πως είναι από τα εκδοτήρια (κάθομαι μπροστά μπροστά) του λένε πως μια κοπέλα είναι σε ταξί ,τους πήρε τηλέφωνο και ρωτάει,αν μπορεί να περιμένει πέντε λεπτά.

Περιμένει αυτός. 17 λεπτά μετά την προγραμματισμένη αναχώρηση έρχεται αυτή. Μετριότατη. Σιγά το μουνι, εξαρακι. Όχι άσχημη αλλά όχι τίποτα καλό. 25-30 αυτή όσο και ο οδηγός.

Γεμάτο το ΚΤΕΛ ,την βάζει και κάθεται δίπλα του (άνοιξε μια θέση που κάθονται αυτοί που κόβουν εισιτήρια).

Και αυτή στην αρχή όλο χαρά όλο χαμόγελο και ευχαριστώ κλπ κλπ.

Και ξεκινάει ο μαλακας ο οδηγός και της πιάνει την κουβέντα χωρίς σταματημό. Και που ησουν και που μένεις και τι κανεις και που συχνάζεις και δε ξέρω γω τι.

Αυτή αρχικά απαντούσε ,μετά μονολεκτική. Στο τέλος της διαδρομής της ζητάει ινσταγκραμ. Αυτή του λέει δεν έχω. Της ζητάει κινητό , δε του δίνει.

Αυτοί οι λεχριτες έχουν καταστρέψει το μουνι στην Ελλάδα. Και κάτι πίπες για μικρές κοινωνίες τα ακούω βερεσέ. Αυτός για μένα δεν είναι άντρας ένας λεχρίτης με αρχιδια είναι. Γιατί αν του λέγανε περίμενε κανα γερο η κανα γλειφομουνιξ θα έλεγε ας πάρει το επόμενο (μια ώρα μετά).
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.381
Like
3.710
Πόντοι
456
Να σου πω κάτι που έγινε πρόσφατα στα ΚΤΕΛ.

Περιμένω να φύγω για Θεσσαλονίκη. Ο οδηγός βάζει μπρος το λεωφορείο, κάνει δυο μέτρα με όπισθεν χτυπάει το κινητό.

Από τα συμφραζόμενα καταλαβαίνω πως είναι από τα εκδοτήρια (κάθομαι μπροστά μπροστά) του λένε πως μια κοπέλα είναι σε ταξί ,τους πήρε τηλέφωνο και ρωτάει,αν μπορεί να περιμένει πέντε λεπτά.

Περιμένει αυτός. 17 λεπτά μετά την προγραμματισμένη αναχώρηση έρχεται αυτή. Μετριότατη. Σιγά το μουνι, εξαρακι. Όχι άσχημη αλλά όχι τίποτα καλό. 25-30 αυτή όσο και ο οδηγός.

Γεμάτο το ΚΤΕΛ ,την βάζει και κάθεται δίπλα του (άνοιξε μια θέση που κάθονται αυτοί που κόβουν εισιτήρια).

Και αυτή στην αρχή όλο χαρά όλο χαμόγελο και ευχαριστώ κλπ κλπ.

Και ξεκινάει ο μαλακας ο οδηγός και της πιάνει την κουβέντα χωρίς σταματημό. Και που ησουν και που μένεις και τι κανεις και που συχνάζεις και δε ξέρω γω τι.

Αυτή αρχικά απαντούσε ,μετά μονολεκτική. Στο τέλος της διαδρομής της ζητάει ινσταγκραμ. Αυτή του λέει δεν έχω. Της ζητάει κινητό , δε του δίνει.

Αυτοί οι λεχριτες έχουν καταστρέψει το μουνι στην Ελλάδα. Και κάτι πίπες για μικρές κοινωνίες τα ακούω βερεσέ. Αυτός για μένα δεν είναι άντρας ένας λεχρίτης με αρχιδια είναι. Γιατί αν του λέγανε περίμενε κανα γερο η κανα γλειφομουνιξ θα έλεγε ας πάρει το επόμενο (μια ώρα μετά).
η κατάντια του μουνοδουλάρα ελληναρά σε όλο το "μεγαλειο".. ΜΟΥΝΟΔΟΥΛΙΑΣΗ τέρμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom