Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.587
Like
17.706
Πόντοι
3.656
η μαλακισμενη γκομενα απο τη μη μαλακισμενη φαινονται ξερεις,λιγο μυαλο να εχεις,αν δεις πχ ντιβα που θελει φυσιολογικους μεγαλυτερη,ξεκαθαρα παλαιοτερα εχει πηδηχτει με φλωροναυαγια μουσατους μπαρμαν ενω ενα καλο κοριτσι το απλο εναλακτικο ουτε να τους φτυσει αυτους ειτε στα νιατα της ειτε μεγαλη,μονο οι ντιβες πανε με αυτα τα ναυαγια.Οποτε ενας φυσιολογικος αμα παρατηρησει οτι τον θελει ντιβα ειναι ξεκαθαρο το ολο πραγμα,στα νιατα της ηθελε τους μαλακες και ξαφνικα τους φυσιολογικους οποτε αυτο το καλο παιδι δε θα τη πατησει,θα πει οχι ρε δε θα γινω εγω το παιχνιδακι της καθε καριολας.Ειναι πολυ απλο δε κανεις ΠΟΤΕ σχεση με ντιβα ωστε να μη γινεις το παιχνιδακι της,μια ντιβα ειναι λογικο οτι θα θελει φλωρους γιατι ειναι η ιδια η κατηγορια των ντιβων φλωρογκομενες.Για να θελει μια ντιβα φυσιολογικο παει να πει οτι βαρεθηκε τους φλωρους γιατι κερατωνουν και θελει να δεσει το γαιδαρο της με εναν φυσιολογικο δλδ για το συμφερον της ολα,οποτε συμβουλη ως προς τους φυσιολογικους να εχουν το νου τους,αυτα που λεω ειναι πολυ λογικα.


Κοίτα , γενικά είσαι τεράστιος μάγκας όπως διαπιστώνω , εξαίρεση σε ένα λαό που πλέον είναι για τον πούτσο.
Ωστόσο, μεγαλώνοντας, ο χύστης , παύει να είσαι συναισθηματικός και ειλικρινής και πλασάρει στον κάθε καριολίδιο την παραμύθα που θέλει να ακούσει . Υπό αυτό το πρίσμα , μπορεί να δώσει στην ντίβα που λες την παπάτζα που γουστάρει , προκειμένου να την πιτσιλίσει.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.587
Like
17.706
Πόντοι
3.656
δε ειναι ολοι μουνοδουλοι ξερεις που περιμενουν τη νυφη μεχρι τα 35,υπαρχουν αντρες που μεχρι τα 35 τους γαμανε σε ιεροδουλες πανω απο 100 φορες και 200 αυτοι μονο αγαμητοι δε ειναι και απελπισμενοι θα μου πεις δε υπαρχουν πολλοι τετοιοι μαγκες γιατι οι περισσοτεροι ειναι μουνοδουλοι στις ελληνιδες αλλα υπαρχουν,δε ειναι μονο αυτοι που στα 35 εχουν γαμησει πολυ λογω επαγγελματος,υπαρχουν και οι ιεροδουλες οποιος θελει να γαμησει πολλες φορες ξερεις.


Τιτάνας. Μία σπάνια εξαίρεση στον εσμό από μπουχέσες και κλαψουμούνηδες που κλαίνε μέχρι δακρύων για τη μαλακία που τους δέρνει .
Όλοι θα θέλαμε οι γιοί μας να γίνουν σαν εσένα και να μην είναι φρικαρισμένοι αγαπούληδες .

Μου θυμίζεις τα νιάτα μου στα 90s .

Είχα μία ρομαντική βραδιά στο ιστορικό κέντρο χθες ... με μερικά ποτά παραπάνω .... και γνωριμίες με εναλλακτικά τεμάχια
και νοιώθω πάλι παληκάρι
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Άστο ρε φίλε που έχεις και άποψη για τα πράγματα,εδώ ο άλλος ο αποτηχυμενος στο νήμα Μητσοτάκη είπε αλλα 4 χρονια επιτυχημένης πορείας και έκανες λαικ,καλός βλάκας εσύ καλός και αυτός,μάθετε πρώτα να ψηφίζετε και μετά έχετε και άποψη για αλλα θέματα,το ζήτημα είναι ότι ο παλιοκουλης επηρεάζει και έμας με τη σκαταπολιτικη του που δε τον ψηφίσαμε όχι μόνο εσάς τους άχρηστους που τον βγαλατε
Φιλε αν θες να μιλας μαζι μου θα μιλας ομορφα και θα σεβεσαι, και που μου απαντας χαρη σου κανω!
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
ειναι που ειναι γενικα για το πουτσο καβαλα οι ελλεινιδες και χαμηλου επιπεδου,τωρα που εχουμε νεα δημοκρατια κυβερνηση,δηλαδη τωρα που κυβεραει το κομμα των πλουσιων,εχουν γινει αρπακτικα πρωτου μεγεθους,ολες ψαχνουν να βρουν πλουσιο γκομενο-γονο,εχω δει μεγαλη αλλαγη απο το 2019 και μετα,ενω επι συριζα εβρισκες και καμια κανονικη κοπελιτσα,τωρα ολες gold diggers
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Όλες τα ίδια λένε για να κάνουν τις σοβαρές του στυλ δήθεν έτυχε. Ακόμα κι οι Εσκιμώες! Έπρεπε να την σούβλιζες την Αρμένισσα. Τώρα θα την αουβλίσει άλλος. Το πολύ πολύ να το ξερνούσε στον άλλον και να την σακάτευε στο ξύλο ή να ερχόταν να σε έβρισκε για τα ρέστα. Οι Αρμένιοι πάντως σε γενικές γραμμές είναι ήσυχοι. Έπρεπε να την κρατήσεις να σου έφερνε και παστουρμά. Οι Γεωργιανοί είναι πιο επικίνδυνοι. Γενικώς κάποιοι λαοί πασσάρουν τις γυναίκες τους αρκεί να μασάνε και τα κάνουν επί συννενόηση μαζί τους για τραμπούκισμα στον εραστή. Οι πιο άχρηστοι είναι οι Βούλγαροι που είναι πλήρως αδιάφοροι. Τις κοπανάνε και αράζουν Βουλγαρία περιμένοντας το μαρούλι. Συναγωνίζονται τους Μολδαβούς ή τους Ουκρανούς που το όνειρο τους είναι να γίνουν νταβάδες. Για δουλειά μην τους πεις! Βγάζουν σπυριά! Αυτά βλέπουμε γύρω μας. Και μην μου πείτε δεν είναι όλοι έτσι. Πότε δεν είναι κάτι συνολικά αίσχος.
μαγκες οι βουλγαροι δηλαδη,σε λεει απο το να με απαταει και να μη βγαζω και τιποτα,οπως κανουν οι ελλεινιδες στους ελληνες,πιο καλα να γινω νταβατζης να καθομαι να ξυνω τα ρχιδια μου ολη μερα και να εχω και λεφτα!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Είχα μία ρομαντική βραδιά στο ιστορικό κέντρο χθες ... με μερικά ποτά παραπάνω .... και γνωριμίες με εναλλακτικά τεμάχια
και νοιώθω πάλι παληκάρι

Τις γύρισες και σπίτι να μην πληρώνουν ταξί ;:tooth:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Είχα μία ρομαντική βραδιά στο ιστορικό κέντρο χθες ... με μερικά ποτά παραπάνω .... και γνωριμίες με εναλλακτικά τεμάχια
και νοιώθω πάλι παληκάρι
Ακολουθησες στρατηγικη ad hoc ενοικιασης γαμιστρωνας στο κεντρο; :headbaning1:
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Τύπε, ο Δασκαλος είναι φτιαγμένος ΜΟΝΟ για New York City με τα 9 εκατομμύρια citizens.

ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ.

Τι να κάνει στα κατσικοχωρια Θεσσαλονίκης και Αθήνας;
Τί νομίζεις ότι ήταν η Αθήνα? Πολλά μικρά κατσικοχώρια που κάποια στιγμή ονομάστηκαν δήμοι και ενώθηκαν.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Φιλε αν θες να μιλας μαζι μου θα μιλας ομορφα και θα σεβεσαι, και που μου απαντας χαρη σου κανω!
Τι να σεβαστώ?που ψηφίζεις νέα Δημοκρατία?που μας κατέστρεψε 4 χρονια ο καταραμένος ο κουλης,έβγαλε νόμους απαράδεκτους και το ζήτημα είναι ότι όλοι αυτοί οι σκατονομοι επηρεάζουν και τους υπόλοιπους που δε τον ψήφισαν και όλα αυτά για μερικά ζώα σα εσένα και τον άλλον που είπε στο νήμα ΝΔ ο Μητσοτάκης αλλα 4 χρονια επιτυχημένης πορειας δλδ να γελάνε και οι πέτρες με τις μαλακίες που λέει ο άλλος και το λαικ που κάνεις εσύ.Μπειτε μέσα στο καβούκι σας και θα σας επιτραπεί να ξαναβγειτε έξω και να έχετε άποψη όταν θα μάθετε να ψηφίζετε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Τιτάνας. Μία σπάνια εξαίρεση στον εσμό από μπουχέσες και κλαψουμούνηδες που κλαίνε μέχρι δακρύων για τη μαλακία που τους δέρνει .
Όλοι θα θέλαμε οι γιοί μας να γίνουν σαν εσένα και να μην είναι φρικαρισμένοι αγαπούληδες .

Μου θυμίζεις τα νιάτα μου στα 90s .

Είχα μία ρομαντική βραδιά στο ιστορικό κέντρο χθες ... με μερικά ποτά παραπάνω .... και γνωριμίες με εναλλακτικά τεμάχια
και νοιώθω πάλι παληκάρι
Να σαι καλά φίλε όντως ευτυχώς έχω μυαλό σε αυτό,δε κάθομαι να περιμένω δευτερόλεπτο καμία σαβουρα Ελληνίδα είναι τραγικό αυτό,μπουρδέλα και πάλι μπουρδέλα που έχω τη ευκαιρία να γαμησω πολλές φορές στη ζωή μου και πολλά μούνια.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Κοίτα , γενικά είσαι τεράστιος μάγκας όπως διαπιστώνω , εξαίρεση σε ένα λαό που πλέον είναι για τον πούτσο.
Ωστόσο, μεγαλώνοντας, ο χύστης , παύει να είσαι συναισθηματικός και ειλικρινής και πλασάρει στον κάθε καριολίδιο την παραμύθα που θέλει να ακούσει . Υπό αυτό το πρίσμα , μπορεί να δώσει στην ντίβα που λες την παπάτζα που γουστάρει , προκειμένου να την πιτσιλίσει.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και εγώ νιώθω περήφανος που δε είμαι άχρηστος Έλληνας να γίνομαι το παιχνιδάκι της κάθεμιας,οι Έλληνες μένουν αγαμητοι περιμένοντας μια βρωμοελληνιδα ντίβα οταν τους τύχει η οποία τον έχει φάει από κάθε καρυδιάς καρύδι nu-male στα 20-25 της και μετά ξαφνικά στα 30 της θέλει τους φυσιολογικούς η τσουλα αυτή και αυτός λοιπόν ο φυσιολογικος τη παίρνει έτσι όπως είναι για σχέση ενώ αυτός είναι αγαμητος έχει πάει δλδ το πολύ 1 ή 2 φορές σε ιεροδουλες,αυτό όλο είναι κατάντια τέλος.Ο σωστός ο Έλληνας γαμαει στα μπουρδέλα σύνολο 100 και 200 φορές και όταν του έρθει ντίβα τη χρησιμοποιεί μόνο για σεξ και ΠΟΤΕ για σχέση,σχέση μόνο καλά κορίτσια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.587
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Ακολουθησες στρατηγικη ad hoc ενοικιασης γαμιστρωνας στο κεντρο; :headbaning1:


Με υποτιμάς. Έχω ξαναγράψει για κολλητό με σπίτι στην πλάκα !
Μετά από καιρό , εκτίμησε τις οργανωτικές μου ικανότητες και αποφάσισε ότι του είμαι απολύτως απαραίτητως
στις νυχτερινές εξόδους.

Κατά τη δύση .... θα έχουμε πάλι έξοδο .........
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Σε ταβέρνα στην παραλιακή παρατήρησα ένα ζευγάρι που μου έκανε εντύπωση.
Ο τύπος είχε το μωρό σε μάρσιπο στην αγκαλιά και έσπρωχνε το καροτσάκι ενώ η τύπισα ήταν στο κινητό και έβγαζε φωτογραφίες. Στο μεταξύ ο τύπος φαίνονταν βορειοευρωπαίος ενώ η τύπισα είχε τα χαρακτηριστικά της φυλής μας.

Κάθονται δίπλα τραπέζι και παραγγελία δίνει η τύπισα σε άπταιστα ελληνικά ενώ μεταξύ τους μιλούσαν ολλανδικά, γερμανικα ή κάτι τέτοιο.
Όταν ήρθε η παραγγελία η τύπισα κατέβασε ένα καραφάκι ούζο και έπαιζε με το κινητό ενώ ο τύπος κοκα κολα και φρόντιζε το μωρό, γάλα και τέτοια.
Είμαι σίγουρος πως όλες οι γυναίκες στο μαγαζί τη ζήλεψαν.
Σκέφτομαι πως μέσα σε όλα που σκέφτονται οι γυναίκες να κάνουν οι άντρες είναι να αναλάβουν και το ρόλο της μάνας επειδή πλέον ούτε αυτό το έχουν μέσα τους.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Σε ταβέρνα στην παραλιακή παρατήρησα ένα ζευγάρι που μου έκανε εντύπωση.
Ο τύπος είχε το μωρό σε μάρσιπο στην αγκαλιά και έσπρωχνε το καροτσάκι ενώ η τύπισα ήταν στο κινητό και έβγαζε φωτογραφίες. Στο μεταξύ ο τύπος φαίνονταν βορειοευρωπαίος ενώ η τύπισα είχε τα χαρακτηριστικά της φυλής μας.

Κάθονται δίπλα τραπέζι και παραγγελία δίνει η τύπισα σε άπταιστα ελληνικά ενώ μεταξύ τους μιλούσαν ολλανδικά, γερμανικα ή κάτι τέτοιο.
Όταν ήρθε η παραγγελία η τύπισα κατέβασε ένα καραφάκι ούζο και έπαιζε με το κινητό ενώ ο τύπος κοκα κολα και φρόντιζε το μωρό, γάλα και τέτοια.
Είμαι σίγουρος πως όλες οι γυναίκες στο μαγαζί τη ζήλεψαν.
Σκέφτομαι πως μέσα σε όλα που σκέφτονται οι γυναίκες να κάνουν οι άντρες είναι να αναλάβουν και το ρόλο της μάνας επειδή πλέον ούτε αυτό το έχουν μέσα τους.

Αφού κατάφερε να τυλίξει βορειοευρωπαίο...και να τον κάνει σαν μουνόδουλο Ελλεεινα...της βγάζω το καπέλο

Δυστυχώς φαίνεται ότι και στην Ευρώπη υπάρχει μεγάλο θέμα με τις γυναίκες,γι'αυτό και κάποιοι κακομοίρηδες σαν αυτόν βλέπουν ακόμα και τις ελλεεινίδες σαν ξερολούκουμο :confused:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Σε ταβέρνα στην παραλιακή παρατήρησα ένα ζευγάρι που μου έκανε εντύπωση.
Ο τύπος είχε το μωρό σε μάρσιπο στην αγκαλιά και έσπρωχνε το καροτσάκι ενώ η τύπισα ήταν στο κινητό και έβγαζε φωτογραφίες. Στο μεταξύ ο τύπος φαίνονταν βορειοευρωπαίος ενώ η τύπισα είχε τα χαρακτηριστικά της φυλής μας.

Κάθονται δίπλα τραπέζι και παραγγελία δίνει η τύπισα σε άπταιστα ελληνικά ενώ μεταξύ τους μιλούσαν ολλανδικά, γερμανικα ή κάτι τέτοιο.
Όταν ήρθε η παραγγελία η τύπισα κατέβασε ένα καραφάκι ούζο και έπαιζε με το κινητό ενώ ο τύπος κοκα κολα και φρόντιζε το μωρό, γάλα και τέτοια.
Είμαι σίγουρος πως όλες οι γυναίκες στο μαγαζί τη ζήλεψαν.
Σκέφτομαι πως μέσα σε όλα που σκέφτονται οι γυναίκες να κάνουν οι άντρες είναι να αναλάβουν και το ρόλο της μάνας επειδή πλέον ούτε αυτό το έχουν μέσα τους.
Τυπε ξερεις ποσους θεονηστικους γηγενεις Ολλανδους-Γερμανους εχει η βορεια Ευρωπη; Για αυτους μια ελληνιδα νυφη με παραλιακη τριπατη μονοκατοικια στη Βουλα θεωρειται ΤΖΟΚΕΡ.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
423
Like
760
Πόντοι
81
Σκέφτομαι πως μέσα σε όλα που σκέφτονται οι γυναίκες να κάνουν οι άντρες είναι να αναλάβουν και το ρόλο της μάνας επειδή πλέον ούτε αυτό το έχουν μέσα τους.
Ποσο τρελενομαι στη σκεψη οτι μπορει αυριο μεθαυριο η μανα του παιδιου μου να ειναι τοσο αδιαφορη ........ δεν το ευχομαι σε κανεναν αυτο θελει πολυ προσοχη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Τυπε ξερεις ποσους θεονηστικους γηγενεις Ολλανδους-Γερμανους εχει η βορεια Ευρωπη; Για αυτους μια ελληνιδα νυφη με παραλιακη τριπατη μονοκατοικια στη Βουλα θεωρειται ΤΖΟΚΕΡ.

Αν είναι απ'τους Ολλανδογερμανούς...με ράστα και μούσια,συμφωνώ
 
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.587
Like
17.706
Πόντοι
3.656
Αν είναι απ'τους Ολλανδογερμανούς...με ράστα και μούσια,συμφωνώ


Και ελληνίδα με παραλιακό τριόροφο ... θα έπαιρνε τέτοιους ;
Με τέτοιους θα έμπλεκε αυτή που συχνάζει σε καταλήψεις και την παίρνουν νουμεράδα όλοι οι χασικλήδες της κατάληψης .....
Χτικιάρα με κολλητό τζην και πράσινα ή κίτρινα ολ σταρ .........
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Και ελληνίδα με παραλιακό τριόροφο ... θα έπαιρνε τέτοιους ;
Με τέτοιους θα έμπλεκε αυτή που συχνάζει σε καταλήψεις και την παίρνουν νουμεράδα όλοι οι χασικλήδες της κατάληψης .....
Χτικιάρα με κολλητό τζην και πράσινα ή κίτρινα ολ σταρ .........

Βρήκε εκεί έναν αγάμητο που δεν του άρεσαν οι ξανθιές...που αν πίνει κιόλας θα νομίζει ότι γαμάει την ελλεεινίδα Μπελούτσι...και τον τύλιξε εύκολα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom