Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Προσφατα ειδα στο μαρκετ,αγγλο ξανθο,ασπρο,ξιρισμενο χωρις μουσια,μια χαρα παιδι,με ελλεινιδα μαυριδερη,με κατι ποδια σαν μπουκαλες,φορουσε σορτς,μιλουσε αγγλικα με τον αγγλο σαν πακης και ειχε ενα ελληνακι 5χρονων μαλλον μουλικο,γιατι λεει στη μανα του στα ελληνικα θελω παγωτο,ο αγγλος ησυχος,σαν προβατακι,καλα λεω τι στο διαολο στραβοθηκε και πηρε την μπαζοελλεινιδα,που ουτε αγγλικα δεν μπορουσε να μιλησει καλα καλα,ποιος ξερει,ισως μερικοι ξενοι να θεωρουν τις ελλεινιδες σαν κατι εξωτικο,οπως εμεις εδω βλεπουε τις λατινες
κριμα ο αγγλος τον λιπαμαι που εμπλεξε με τις σκατοψυχες τις ελλεηνιδες,αυτοι ειναι αθωοι δε καταλαβαινουν τι εστι ελληνιδες.Οπως οι ξενες που πανε και δουλευουν μεταξουργειο ως ιεροδουλες ειναι αθωες γιατι δε ξερουν πρωτου πανε τι πελατακια μπαινουν δωματιο ολο τσιγγανοι,πακιστανοι,αλβανοι,αραπηδες,ινδοι και οχι τιποτα αλλο αυτοι ειναι και καφροι κριμα ειναι οι κοπελιτσες που εγω τις ιεροδουλες τις σεβομαι γιατι προσφερουν λειτουργημα και δε θελω να τις βλαπτει κανεις.Οταν τους τρωνε στη μαπα φευγουν απο το μεταξουργειο και πανε φυλης που ειναι καλυτερα τα πραγματα,γιαυτο ακουμε απειρες μεταγραφες απο κοπελες που απο μεταξουργειο δουλευουν φυλης.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
μιλαμε να εχει γαμησει καποιος σε ιεροδουλες 100 φορες ενας τετοιος ειναι νομος οτι αλλιως δε εχει γαμησει ποτε και με καμια παναγια,τωρα αν σε ολη του τη ζωη εχει παει μεχρι 50 φορες ειναι λογικο,1-2 φορες το χρονο πας για ποικιλια για αλλαγη.Πιο ξεκαθαρο δε γινεται μαν.
Πριν κάποια χρονια όλα ήταν καλύτερα. Πήγαινες με γκόμενες κι ήξεραν να γαμηθούν μια χαρά. Επίσης οι πουτάνες ήταν καλύτερες ως πακέτα. Τώρα κι οι δυο κατηγορίες είναι για ροχάλες. Όπου και να πας μετριότητα στο μάξιμουμ. Αυτά έφερε ο γυναικοκεντρισμός. Τεχνητή πριγκηποποίηση. Νομίζουν όλες ότι αξιζουν τα μέγιστα. Χώρο να έχουμε στα αρχίδια μας να τις γράφουμε. :2funny:
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Πριν κάποια χρονια όλα ήταν καλύτερα. Πήγαινες με γκόμενες κι ήξεραν να γαμηθούν μια χαρά. Επίσης οι πουτάνες ήταν καλύτερες ως πακέτα. Τώρα κι οι δυο κατηγορίες είναι για ροχάλες. Όπου και να πας μετριότητα στο μάξιμουμ. Αυτά έφερε ο γυναικοκεντρισμός. Τεχνητή πριγκηποποίηση. Νομίζουν όλες ότι αξιζουν τα μέγιστα. Χώρο να έχουμε στα αρχίδια μας να τις γράφουμε. :2funny:
Ενα πραγμα θα σου πω ποσο δικιο εχεις αδερφε.Ο σκατογυναικοκεντρισμος ισχιει παντου ακομα και στις ιεροδουλες,παω τις γαμαω νεμεν μερικες με γουσταρουν σα φατσα αλλα εχουν ενα στιλ ολες ειμαι πανεμορφη.Μονο κατι χοντρες στο μεταξουργειο που δε μπαινω ποτε εννοειται ειναι φυσιολογικες και χωρις ιχνος τουπε.Οσο για τις εξω δε το συζητω καν ακομα και οι χοντρες το παιζουν μουναρες.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Δηλαδή δευτερο βράδυ που δε θα γαμήσει ο τύπος :2funny:

Στο τρίτο...θα καταλάβει
ο tellystallone6969 ειναι πιο μαγκας απο σενα παντως γιατι παρολο που δε γαμαει εξω οπως εσυ τουλαχιστον γαμαει σε ιεροδουλες αβερτα προσπαθει σε κατι απο τα 2,εσυ ρε φιλαρακο αφου βλεπεις οτι δε μπορεις στις εξω δε πας αλλου αντιθετα ολο γκρινια εισαι.Οποτε μη τον ειρωνευεσαι ειναι καλυτερος απο σενα,σορρυ κιολας ξερεις οτι δε μου εισαι αντιπαθης αλλα να λεμε τη αληθεια
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Σαφώς. Οι Έλληνες έχουν μείνει πίσω. Όποια και να βρουν θεωρούν ότι πρέπει να την προστατεύουν κτλ μαλακιες ανδρουά. Στην ουσία αν η άλλη είναι σάπια, ας πάει να γαμηθεί και με σκυλιά.
οι γεωργιανες μεχρι και τωρα τρωνε το ξυλο της αρκουδας απο του αντρες τους,με ελεγε γεωργιανη,καλο μουνακι σχετικα,δουλευει και στελνει λεφτα πισω στο κουταισι στον τεμπελη τον αντρα της,και αγορασε και αμαξι ο αντρας με τα λεφτα της γεωργιανης..φανταζεστε ποτε κατι παρομοιο με ελλεινιδα?ουτε σε ταινια!!
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Εχει πλουσιες και ασχημες ελληνιδες (και Κυπριες) που πανε Αγγλια για σπουδες και ξεχαρβαλωνουν κρεβατια. Επισης εχει τεραστιο αριθμο Αγγλων απο την εργατικη ταξη, γενικα παμφτωχους, εξαρτημενους, ναυαγια, ανειδικευτους χωρις μοιρα στον ηλιο, κλπ
Πολυ θελει να πεσει ο αλλος στην παγιδα?
ε καλα και αυτη δεν με φαινοτανε για πλουσια,αθλια αγγλικα μιλουσε,ο αγγλος πιθανον να ηταν φτωχος,για να εμπλεξε με αυτη
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Ενα πραγμα θα σου πω ποσο δικιο εχεις αδερφε.Ο σκατογυναικοκεντρισμος ισχιει παντου ακομα και στις ιεροδουλες,παω τις γαμαω νεμεν μερικες με γουσταρουν σα φατσα αλλα εχουν ενα στιλ ολες ειμαι πανεμορφη.Μονο κατι χοντρες στο μεταξουργειο που δε μπαινω ποτε εννοειται ειναι φυσιολογικες και χωρις ιχνος τουπε.Οσο για τις εξω δε το συζητω καν ακομα και οι χοντρες το παιζουν μουναρες.
Τα σόσιαλ φταίνε. Ήταν η αρχή του κακού. Κάθε ναυάγιο με μουνί έχει 500 γαμπρούς κρεμασμένους στο προφίλ της οπότε έχει πάρει αέρα ο κωλος της. Το βλέπω και στα μπουρδέλα. Μόλις δικτυωθουν λίγο και στανιαρουν στα σόσιαλ με την καθοδήγηση που γίνεται, οι ίδιες που ρουφούσαν χυσια, τα έπαιρναν
στην μούρη τους και έκαναν όργια, μετά όχι μόνο αλλάζουν πρόγραμμα αλλά αρνούνται ότι τα έκαναν. Το ίδιο κι οι γκόμενες. Έτρωγαν κωλοδάχτυλα και γαμήσια αεροπλανικα και μετά σου λένε ότι ψάχνουν τον έρωτα. Φυσικά μια στο τόσο όλες ξεσκίζονται αλλά σε γενικές γραμμές περιόρισαν τα πάντα.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Τα σόσιαλ φταίνε. Ήταν η αρχή του κακού. Κάθε ναυάγιο με μουνί έχει 500 γαμπρούς κρεμασμένους στο προφίλ της οπότε έχει πάρει αέρα ο κωλος της. Το βλέπω και στα μπουρδέλα. Μόλις δικτυωθουν λίγο και στανιαρουν στα σόσιαλ με την καθοδήγηση που γίνεται, οι ίδιες που ρουφούσαν χυσια, τα έπαιρναν
στην μούρη τους και έκαναν όργια, μετά όχι μόνο αλλάζουν πρόγραμμα αλλά αρνούνται ότι τα έκαναν. Το ίδιο κι οι γκόμενες. Έτρωγαν κωλοδάχτυλα και γαμήσια αεροπλανικα και μετά σου λένε ότι ψάχνουν τον έρωτα. Φυσικά μια στο τόσο όλες ξεσκίζονται αλλά σε γενικές γραμμές περιόρισαν τα πάντα.
Το κακό δεν είναι ότι τα κάνουν, αλλά η ζήλια των ναυάγιων (και εγώ μέσα) που δεν τα κάνουν μαζί τους...
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Τα σόσιαλ φταίνε. Ήταν η αρχή του κακού. Κάθε ναυάγιο με μουνί έχει 500 γαμπρούς κρεμασμένους στο προφίλ της οπότε έχει πάρει αέρα ο κωλος της. Το βλέπω και στα μπουρδέλα. Μόλις δικτυωθουν λίγο και στανιαρουν στα σόσιαλ με την καθοδήγηση που γίνεται, οι ίδιες που ρουφούσαν χυσια, τα έπαιρναν
στην μούρη τους και έκαναν όργια, μετά όχι μόνο αλλάζουν πρόγραμμα αλλά αρνούνται ότι τα έκαναν. Το ίδιο κι οι γκόμενες. Έτρωγαν κωλοδάχτυλα και γαμήσια αεροπλανικα και μετά σου λένε ότι ψάχνουν τον έρωτα. Φυσικά μια στο τόσο όλες ξεσκίζονται αλλά σε γενικές γραμμές περιόρισαν τα πάντα.
Γαμησετα μαν,τα σοσιαλ μου φαινεται θελουν να καταστρεψουν τους αντρες,να μη βρισκουν οχι γυναικα εξω αλλα και οι ιεροδουλες να τους φερονται τελειως ψυχρα,καταραμενα σοσιαλ θελουν να απελπισουν τους αντρες.Γιαυτο και εγω εχω επιλεξει μια ιεροδουλη στη φυλης που μου τα κανει ολα εχω περασει 4 φορες και νοιωθω βασιλιας μου δινει αυτο το κατι και μακρια απο τις πολλες που κανουν τελειως αποστειρωμενο και βλαμμενο προγραμμα.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Το κακό δεν είναι ότι τα κάνουν, αλλά η ζήλια των ναυάγιων (και εγώ μέσα) που δεν τα κάνουν μαζί τους...
Αυτό ισχύει αλλά είναι άλλη περίπτωση. Εγώ αναφέρομαι στις ίδιες που όταν ξεκίνησαν έκαναν όργια και 6 μήνες ή 1 χρόνο μετά το παίζουν σοβαρές και το κυριότερο αρνούνται ότι έκαναν όργια. Είναι για γέλια η κατάσταση.
 
Εγγρ.
24 Νοε 2021
Μηνύματα
2.387
Like
3.705
Πόντοι
456
Αυτό ισχύει αλλά είναι άλλη περίπτωση. Εγώ αναφέρομαι στις ίδιες που όταν ξεκίνησαν έκαναν όργια και 6 μήνες ή 1 χρόνο μετά το παίζουν σοβαρές και το κυριότερο αρνούνται ότι έκαναν όργια. Είναι για γέλια η κατάσταση.
ελάχιστες θα το παραδεχτούν εως καμία, όταν το "πουτάνα" είναι καραμέλα πλεον στα χειλη του κόσμου (κ οχι αδικα πολλες φορες)
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Δεν μπορώ να την ακούω την πούστρα
καλα τα λεει στην αρχη,αλλα μονο και μονο που μας λεει οτι για τις ελλειινιδες φταιει το πασοκ και ο συριζα,αλλα δεν κανει καμια αναφορα στη νεα δημοκρατια(η κυρια υπευθυνη για την καταντια των ελλεινιδων,δειχνει τι πουστρομαλακας ειναι
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Γαμησετα μαν,τα σοσιαλ μου φαινεται θελουν να καταστρεψουν τους αντρες,να μη βρισκουν οχι γυναικα εξω αλλα και οι ιεροδουλες να τους φερονται τελειως ψυχρα,καταραμενα σοσιαλ θελουν να απελπισουν τους αντρες.Γιαυτο και εγω εχω επιλεξει μια ιεροδουλη στη φυλης που μου τα κανει ολα εχω περασει 4 φορες και νοιωθω βασιλιας μου δινει αυτο το κατι και μακρια απο τις πολλες που κανουν τελειως αποστειρωμενο και βλαμμενο προγραμμα.
σε αφηνει να γλιφεις και βυζακι?εμενα οχι,μονο να πιανω.αμα ειχαμε εγκομενα ομως θα πιπιλουσαμε βυζακι οσο θελουμε,γενικα εχει πολλα θετικα να εχεις γκομενα,ασε που θα εχεις οσο χρονο γουσταρεις εσ,και να ην γαμησει ςσημερα δενπειραζει,θα γαμησεις αυριομενω στο ντελο εχει την πιεση του χρονουν,να σηκωσεις τη σημαια
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
σε αφηνει να γλιφεις και βυζακι?εμενα οχι,μονο να πιανω.αμα ειχαμε εγκομενα ομως θα πιπιλουσαμε βυζακι οσο θελουμε,γενικα εχει πολλα θετικα να εχεις γκομενα,ασε που θα εχεις οσο χρονο γουσταρεις εσ,και να ην γαμησει ςσημερα δενπειραζει,θα γαμησεις αυριομενω στο ντελο εχει την πιεση του χρονουν,να σηκωσεις τη σημαια
τι λες ρε η συγκεκριμμενη μου εχει κανει τα παντα,γλωσσοφιλα,ελευθερο στοματικο,μου τα ειχε πιει σε τσιμπουκι τελειωτικο,της εχω γλυψει βυζια κωλομαγουλα
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
τι λες ρε η συγκεκριμμενη μου εχει κανει τα παντα,γλωσσοφιλα,ελευθερο στοματικο,μου τα ειχε πιει σε τσιμπουκι τελειωτικο,της εχω γλυψει βυζια κωλομαγουλα
για πες ειναι ξανθια?ηλικια?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom