Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Μάγκες σόρυ για το κατωτέρω μακροσκελές. Λέμε για τις Ελληνίδες αλλά η Εμπειρία απο κάτω είναι με Αρμένισα παντρεμένη με Έλληνα. Μέτρια σε σώμα και πρόσωπο αλλά είχα καιρό να ξενοκάνω κάτι και ασχολήθηκα.
Κάνουμε αραιή παρέα σαν ζευγάρια. Έχω αντιληφθεί οτι κάτι παίζει με την τύπισσα και την πάρτη μου αλλά έλεγα μεγάλο το ρίσκο. Αρχίζω και παίζω μπάλα με μυνήματα όταν ήταν στην δουλειά της. Το πήγαμε μέχρι ένα σημείο μετά το συνεχίσαμε τηλεφωνικά το μπούρου μπούρου. Ένα μεσημέρι κανονίζω να πάω να την πάρω απο την δουλειά με το αυτοκίνητο. Παρκάρουμε λίγο παρακάτω. Μιλάμε, ακουμπιόμαστε λίγο περισσότερο και πάω να το κολλήσω! Μου λέει άκου, μου αρέσει όλο αυτό αλλά δεν μπορώ να το κάνω.. άμα το κάνω θα έχω τύψεις και θα το πώ στον άντρα μου. Προτιμώ να λέμε διάφορα kinky πραγματάκια στο τηλέφωνο να αισθανόμαστε όμορφα και μέχρι εκεί.
Το προφανές είναι οτι στην φάση που το αφήσαμε, οποιοσδήποτε άντρας επέμενε λίγο - όχι πολύ - το είχε γαμήσει το γκομενάκι.
Προσωπικά ξενέρωσα (μην πώ και φοβήθηκα με την τύπισσα και την όλη φάση) και την πήγα σπίτι της. Άσεπου τώρα που το ξαναματασκέφτομαι η αίσθησή μου είναι οτι ο Θεός με φύλαξε και δεν έγινε κάτι.
Όλες τα ίδια λένε για να κάνουν τις σοβαρές του στυλ δήθεν έτυχε. Ακόμα κι οι Εσκιμώες! Έπρεπε να την σούβλιζες την Αρμένισσα. Τώρα θα την αουβλίσει άλλος. Το πολύ πολύ να το ξερνούσε στον άλλον και να την σακάτευε στο ξύλο ή να ερχόταν να σε έβρισκε για τα ρέστα. Οι Αρμένιοι πάντως σε γενικές γραμμές είναι ήσυχοι. Έπρεπε να την κρατήσεις να σου έφερνε και παστουρμά. Οι Γεωργιανοί είναι πιο επικίνδυνοι. Γενικώς κάποιοι λαοί πασσάρουν τις γυναίκες τους αρκεί να μασάνε και τα κάνουν επί συννενόηση μαζί τους για τραμπούκισμα στον εραστή. Οι πιο άχρηστοι είναι οι Βούλγαροι που είναι πλήρως αδιάφοροι. Τις κοπανάνε και αράζουν Βουλγαρία περιμένοντας το μαρούλι. Συναγωνίζονται τους Μολδαβούς ή τους Ουκρανούς που το όνειρο τους είναι να γίνουν νταβάδες. Για δουλειά μην τους πεις! Βγάζουν σπυριά! Αυτά βλέπουμε γύρω μας. Και μην μου πείτε δεν είναι όλοι έτσι. Πότε δεν είναι κάτι συνολικά αίσχος.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Αν ακούς από 30+ γκομενα "όλους τους μαλακες τραβαω κ τα σχετικά",τρέχα να σωθείς. η τύπισσα είναι ναυάγιο. Όσο καλό μουνι κ να είναι δν αξίζει την ψυχική σου υγεία
Εμένα μου κωλοτρίβεται μια 30άρα στην δουλειά κι όλο μου λέει ότι της θυμίζω τον πρώην της ή πέφτει πάνω μου τυχαία ή μου σκάει φιλιά στο σβέρκο. Ενώ είναι αξιογάμητη, είναι πραγματικά θλιβερό το ποσό καθυστερημένη είναι. Φέρεται σαν 15 χρόνων χαζοχαρούμενο. Πιστεύω αν γίνει κάτι θα με αρχίσει στις φιλοσοφίες και στις μαλακίες μετά. Ντεκαυλέ βλήμα το κυριότερο αρνητικό.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Εμένα μου κωλοτρίβεται μια 30άρα στην δουλειά κι όλο μου λέει ότι της θυμίζω τον πρώην της ή πέφτει πάνω μου τυχαία ή μου σκάει φιλιά στο σβέρκο. Ενώ είναι αξιογάμητη, είναι πραγματικά θλιβερό το ποσό καθυστερημένη είναι. Φέρεται σαν 15 χρόνων χαζοχαρούμενο. Πιστεύω αν γίνει κάτι θα με αρχίσει στις φιλοσοφίες και στις μαλακίες μετά. Ντεκαυλέ βλήμα το κυριότερο αρνητικό.
οντως δε παλευεται η αλλη να ειναι βρωμοντιβα που να μας λεει και φιλοσοφιες που δε ισχουν καν.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
20
Like
26.882
Πόντοι
8.346
Εμένα μου κωλοτρίβεται μια 30άρα στην δουλειά κι όλο μου λέει ότι της θυμίζω τον πρώην της ή πέφτει πάνω μου τυχαία ή μου σκάει φιλιά στο σβέρκο. Ενώ είναι αξιογάμητη, είναι πραγματικά θλιβερό το ποσό καθυστερημένη είναι. Φέρεται σαν 15 χρόνων χαζοχαρούμενο. Πιστεύω αν γίνει κάτι θα με αρχίσει στις φιλοσοφίες και στις μαλακίες μετά. Ντεκαυλέ βλήμα το κυριότερο αρνητικό.
Μακριά από τέτοιες τηγανοχτυπημενες. Με γατες κ σκυλιά θα καταλήξουν οι μεγαλομπεμπεκες. Συναγωνίζονται τις πιτσιρικες κ καταντανε γελοίες
 

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Εμένα μου κωλοτρίβεται μια 30άρα στην δουλειά κι όλο μου λέει ότι της θυμίζω τον πρώην της ή πέφτει πάνω μου τυχαία ή μου σκάει φιλιά στο σβέρκο. Ενώ είναι αξιογάμητη, είναι πραγματικά θλιβερό το ποσό καθυστερημένη είναι. Φέρεται σαν 15 χρόνων χαζοχαρούμενο. Πιστεύω αν γίνει κάτι θα με αρχίσει στις φιλοσοφίες και στις μαλακίες μετά. Ντεκαυλέ βλήμα το κυριότερο αρνητικό.
εμας λενε ανωριμους αλλα βλεπεις πολλες εκει εξω να φερονται γυναικεια και οχι σαν 15?
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Μακριά από τέτοιες τηγανοχτυπημενες. Με γατες κ σκυλιά θα καταλήξουν οι μεγαλομπεμπεκες. Συναγωνίζονται τις πιτσιρικες κ καταντανε γελοίες
γελοιες ειναι ουτε η αλλως οι πιτσιρικες με τις αδερφες που πανε τωρα οι μεγαλες ειναι λιγο καλυτερες ορισμενες με τη εννοια οτι τουλαχιστον πανε με αντρες και οχι φλωρια σα τις μικρες αλλα οχι ολες και παλι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Εμένα μου κωλοτρίβεται μια 30άρα στην δουλειά κι όλο μου λέει ότι της θυμίζω τον πρώην της ή πέφτει πάνω μου τυχαία ή μου σκάει φιλιά στο σβέρκο. Ενώ είναι αξιογάμητη, είναι πραγματικά θλιβερό το ποσό καθυστερημένη είναι. Φέρεται σαν 15 χρόνων χαζοχαρούμενο. Πιστεύω αν γίνει κάτι θα με αρχίσει στις φιλοσοφίες και στις μαλακίες μετά. Ντεκαυλέ βλήμα το κυριότερο αρνητικό.

Το'χω πει πολλές φορές,όταν δεν υπάρχουν επιλογές και σου λείπει η επαφή με θηλυκό,κάνεις και το μαλάκα σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις για να πετύχεις το σκοπό σου.

Σε πολλές περιπτώσεις,λες κι ευχαριστώ αν έχεις τη δυνατότητα να μιλάς με γυναίκες στη δουλειά σου,και ειδικά γαμήσιμες,γιατί πολλοί δεν το έχουν ούτε αυτό...και είναι στην πλήρη απελπισία
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Το'χω πει πολλές φορές,όταν δεν υπάρχουν επιλογές και σου λείπει η επαφή με θηλυκό,κάνεις και το μαλάκα σε κάτι τέτοιες περιπτώσεις για να πετύχεις το σκοπό σου.

Σε πολλές περιπτώσεις,λες κι ευχαριστώ αν έχεις τη δυνατότητα να μιλάς με γυναίκες στη δουλειά σου,και ειδικά γαμήσιμες,γιατί πολλοί δεν το έχουν ούτε αυτό...και είναι στην πλήρη απελπισία
Αν γαμας αραιά και που (στην χειρότερη περίπτωση), δεν παρακαλάς ποτέ. Από την άλλη, είναι τόσο τρισάθλια η σημερινή κατάσταση που δεν αξίζει να κάνεις τον μαλάκα. Παρατηρώ ότι όσο πιο "κάθαρμα" είσαι τόσο καλύτερα περνάς.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
γελοιες ειναι ουτε η αλλως οι πιτσιρικες με τις αδερφες που πανε τωρα οι μεγαλες ειναι λιγο καλυτερες ορισμενες με τη εννοια οτι τουλαχιστον πανε με αντρες και οχι φλωρια σα τις μικρες αλλα οχι ολες και παλι
Soy boy γνωστό και ως Nu-Male, είναι ένας υποτιμητικός όρος που περιγράφει τους άνδρες οι οποιοι δεν έχουν ανδρικά χαρακτηριστικά. Με αυτούς πάνε (κάποιες φορές) γιατί σε αυτούς βλέπουν τον εαυτό τους καλύτερα. Οι γυναίκες ζηλεύουν τα ανδρικά χαρακτηριστικά διότι δεν έχουν επαρκή ποσότητα τεστοστερόνης οπότε αναγκάζονται να βάφονται και να φτιάχνονται. Εμείς λόγω τεστοστερόνης έχουμε έντονα χαρακτηριστικά. Στάνταρ επιστημονικά αποδεδειγμένο.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Αν γαμας αραιά και που (στην χειρότερη περίπτωση), δεν παρακαλάς ποτέ. Από την άλλη, είναι τόσο τρισάθλια η σημερινή κατάσταση που δεν αξίζει να κάνεις τον μαλάκα. Παρατηρώ ότι όσο πιο "κάθαρμα" είσαι τόσο καλύτερα περνάς.

Εύκολο είναι ακόμα και το 'αραιά και που' στην Ελλάδα;Ειδικά αν μένεις και επαρχία;Χωρίς σχέση,όλοι αγάμητοι είναι

Αν η μόνη σου επαφή με γυναίκες είναι οι συναδέλφισες,αναγκαστικά θα παίξεις εκεί.Και το ξαναλέω,ακόμα και σ'αυτό πρέπει να'σαι τυχερός για να μην είσαι σε εντελώς ψωλοκρατούμενο περιβάλλον
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Στον σημερινό υπεραναπτυγμένο γυναικοκεντρισμό, η κάθε ξεφτιλισμένη μπαίνει στα σόσιαλ και λέει τον καημό της για να βρει ανταπόκριση και ντάντεμα. Δυστυχώς βρίσκει! Αυτό τις ντοπάρει ώστε να μην χρειάζονται ρεαλισμό πλέον και για αυτό όλη μέρα είναι συνδεδεμένες στα μπουρδελοκινητά τους. Υπάρχουν ομάδες στα σόσιαλ που κάνουν αναφορές στα γαμημενα προφίλ γυναικών με το παραμικρό και κατά κύματα ώστε να τους το ρίξει το φεισμπουκ. Αν χάσουν το προφίλ καταστρέφονται. Ζουν μέσα από αυτό. Φυσικά δεν είναι τόσο εύκολο και προσωπικά θεωρώ ότι θέλει πολύ χρόνο. Μπράβο όμως σε όσους καταφέρνουν έστω κάτι.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Εύκολο είναι ακόμα και το 'αραιά και που' στην Ελλάδα;Ειδικά αν μένεις και επαρχία;Χωρίς σχέση,όλοι αγάμητοι είναι

Αν η μόνη σου επαφή με γυναίκες είναι οι συναδέλφισες,αναγκαστικά θα παίξεις εκεί.Και το ξαναλέω,ακόμα και σ'αυτό πρέπει να'σαι τυχερός για να μην είσαι σε εντελώς ψωλοκρατούμενο περιβάλλον
Είναι μια δυσκολη παράμετρος η επαρχία, δεν λέω. Δεν το έχω ζήσει. Σίγουρα θα δυσκολευόμουν πολύ.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Είναι μια δυσκολη παράμετρος η επαρχία, δεν λέω. Δεν το έχω ζήσει. Σίγουρα θα δυσκολευόμουν πολύ.

Καλά,ούτε και στις μεγάλες πόλεις είναι τόσο εύκολο αν δεν έχεις γυναίκες στη δουλειά σου.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Η πιο λυπητερή κι απελπιστική κατάσταση ανδρός, ίσως η μεγαλύτερη ντροπή του ανδρικού φύλου είναι το αγορίτσι. Ο τύπος που τις πάει και τις φέρνει στις καφετέριες, συζητά μαζί τους άχρηστα θέματα, απορροφά όλους τους κραδασμούς τους, δεν γαμάει ποτέ των ποτών και αυτές τον ποδοπατούν χρησιμοποιώντας τον για να βρίσκονται στο προσκήνιο ώστε να γνωρίσουν ανώτερους γκόμενους. Τον παρουσιάζουν σιωπηλά ως καβαλιέρο για να δείχνουν ότι αξίζουν κάτι καλύτερο. Ότι δεν είναι μόνες τους δηλαδή.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Στον σημερινό υπεραναπτυγμένο γυναικοκεντρισμό, η κάθε ξεφτιλισμένη μπαίνει στα σόσιαλ και λέει τον καημό της για να βρει ανταπόκριση και ντάντεμα. Δυστυχώς βρίσκει! Αυτό τις ντοπάρει ώστε να μην χρειάζονται ρεαλισμό πλέον και για αυτό όλη μέρα είναι συνδεδεμένες στα μπουρδελοκινητά τους. Υπάρχουν ομάδες στα σόσιαλ που κάνουν αναφορές στα γαμημενα προφίλ γυναικών με το παραμικρό και κατά κύματα ώστε να τους το ρίξει το φεισμπουκ. Αν χάσουν το προφίλ καταστρέφονται. Ζουν μέσα από αυτό. Φυσικά δεν είναι τόσο εύκολο και προσωπικά θεωρώ ότι θέλει πολύ χρόνο. Μπράβο όμως σε όσους καταφέρνουν έστω κάτι.
Φαντασου ποσο ναυαγια ειναι! Ποσο χαλια μπορει να ειναι η ζωη καποιου για να ειναι ολη μερα στα σοσιαλ!

Ποσο πιο κατω να πεσει κανεις..:zombie:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Φαντασου ποσο ναυαγια ειναι! Ποσο χαλια μπορει να ειναι η ζωη καποιου για να ειναι ολη μερα στα σοσιαλ!

Ποσο πιο κατω να πεσει κανεις..:zombie:
Κι όμως συμβαίνει. Εγώ όταν το έμαθα έπεσα από τα σύννεφα. Οι γυναίκες άχρηστες όλη μέρα μέσα κι αυτοί καταναλώνουν άπειρο χρόνο για να τους φάνε το προφίλ. Μπράβο για τον κόπο τους. Τι να πω; Το βλέπω φοβερά χρονοβόρο.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Κι όμως συμβαίνει. Εγώ όταν το έμαθα έπεσα από τα σύννεφα. Οι γυναίκες άχρηστες όλη μέρα μέσα κι αυτοί καταναλώνουν άπειρο χρόνο για να τους φάνε το προφίλ. Μπράβο για τον κόπο τους. Τι να πω; Το βλέπω φοβερά χρονοβόρο.
Τουλαχιστον αυτοι κανουν κατι καλο!:2funny:
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Καλά,ούτε και στις μεγάλες πόλεις είναι τόσο εύκολο αν δεν έχεις γυναίκες στη δουλειά σου.
Συνήθως στις μεγάλες πόλεις και στις περισσότερες δουλειές έχει πατσαβούρες στις δουλειές. Από την άλλη όμως θα είναι πάντα 1-2 που θα συγκεντρώνουν τα βλέμματα ενώ οι άλλες θα έχουν περισσότερα κόμπλεξ άρα άχρηστες.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Εύκολο είναι ακόμα και το 'αραιά και που' στην Ελλάδα;Ειδικά αν μένεις και επαρχία;Χωρίς σχέση,όλοι αγάμητοι είναι

Αν η μόνη σου επαφή με γυναίκες είναι οι συναδέλφισες,αναγκαστικά θα παίξεις εκεί.Και το ξαναλέω,ακόμα και σ'αυτό πρέπει να'σαι τυχερός για να μην είσαι σε εντελώς ψωλοκρατούμενο περιβάλλον
Βλακείες λες Θεσσαλονίκη μένεις τη δευτερη μεγαλη πολη μετα τη αθηνα όχι σε κάνα ξερονήσι χωρίς γυναίκες όλο δικαιολογίες είσαι,ασε τις μαλακιες,μονο γκρινιαζεις,στη αθηνα που μενω εγω πιο πολυ εχουν γκομενα οι 35αρηδες παρα οι 25 αρηδες γιατι πολυ απλα ο 35αρης εχει πιο σταθερη δουλεια απο τον 25αρη,εχει αυτοπεποιθηση πολυ μεγαλυτερη απο τον 25αρη και γιαυτο τον προτιμανε πολυ περισσοτερο,κοψε τις βλακειες λοιπον ηλικιακα μια χαρα σε παιρνει να βρεις.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Τουλαχιστον αυτοι κανουν κατι καλο!:2funny:
Άστο ρε φίλε που έχεις και άποψη για τα πράγματα,εδώ ο άλλος ο αποτηχυμενος στο νήμα Μητσοτάκη είπε αλλα 4 χρονια επιτυχημένης πορείας και έκανες λαικ,καλός βλάκας εσύ καλός και αυτός,μάθετε πρώτα να ψηφίζετε και μετά έχετε και άποψη για αλλα θέματα,το ζήτημα είναι ότι ο παλιοκουλης επηρεάζει και έμας με τη σκαταπολιτικη του που δε τον ψηφίσαμε όχι μόνο εσάς τους άχρηστους που τον βγαλατε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom