Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
745
Πόντοι
96
Μην ξεχνάμε και την δασκάλα που έβαλε την ταινία με τα αγοράκια να σαλιαριζουν στο ντους μια που μιλάμε για ελλεεινιδες.
Την στολισε καλα ο γίγας στο οπισθόφυλλο της "Δημοκρατίας".
Ύποπτος ο ρόλος του Ινστιτούτου που ενέκρινε την ταινία για προβολή σε ανήλικα!
εσεις βγαλατε την αγαπηδακη και την Κεραμεως βουλευτη που προωθουν τους πακιστανους και τις ατζεντες τετοιου τυπου και μιλατε για την woke δασκαλα ?:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

Capital explorer

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2023
Μηνύματα
262
Like
133
Πόντοι
1
Πιο ρεαλιστική λύση για τον εργένη της επαρχίας,μετακομίζει στην Αθήνα με βάρκα την ελπίδα και προσπαθεί να δικτυωθεί.Και θα μπορεί να ρίχνει και κανα πούτσο στη Φυλής,όσο ψάχνει.
Φίλε οτι και να κάνεις οι ελληνίδες είναι δύσκολες,μην πω απο τις δυσκολότερες.
Έχω γυρίσει την Ευρώπη και παντού έβλεπα προς εμένα μια μεγαλύτερη ευκαιρία να έχω κοπέλα σε σχέση με Ελλάδα,και σε πολλές χώρες μεσολάβουσε ως προβλημα η επικοινωνία μόνο αγγλικα.
Λιγο οι σκανδιναβες είναι δύσκολες αλλά στα μπάρ ρίχνεις εύκολα,αγγλιδες ιρλανδες πιο εύκολες από τις σκανδιναβες,επίσης εύκολες Πολωνία Τσεχία,Ουγγαρία Γερμανία γαλλια ιδιο επίπεδο,δύσκολες ελληνίδες ιταλιδες οι Γιουγκοσλαβες λίγο πιο εύκολες.
Ισπανία Πορτογαλία δεν ξέρω τι παίζει
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
20
Like
26.882
Πόντοι
8.346
Είναι σαν τα τραγούδια της Γιουροβίζιον...μέσα σε πολλές αηδιες θα βρεθεί και κάτι της προκοπής αλλά θέλει ιδιαίτερες αντοχές για να βρεις κάτι που αξίζει.
Είναι πολύ δύσκολο να τις βρεις. Είναι σαν τους μονόκερους. Κυκλοφορούν κ αυτες οι 30+ πρωην καριολες που αποφάσισαν να κρεμάσουν το στρινγκ κ θολώνουν τα νερά. Θέλει προσοχή μην σου σκάσει το ζονκ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Για μπουνιδια. Αλλά ένα πουτσο της εριχνες της καριολας
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Χωρίς μαλακίες προτιμούσα την ΑΥΘΕΝΤΙΚΗ "Γυναικάρα από το Κιλκίς"...αυτό το καρακατσουλιο το άντεξα μόνο για δεκαπέντε δευτερόλεπτα.

Βγαλμένη απ'τις σελίδες αυτού του νήματος η τύπισσα :tooth:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056

Δασκαλε ακου τον αλλο Δασκαλο:rockon::rockon::rockon:
Παντου λιγο πολυ τα ιδια ειναι φιλε, βοθρος και σαπιλα, ειναι παγκοσμιο το φαινομενο..

Τουλαχιστον εδω εχεις καλο φαγητο και καλο κλιμα!

Οταν μαθεις να απομονωνεσαι απο ολα τα σκατα, θα εισαι μια χαρα!

Εγω μενω σε ενα βουνο σε επαρχια σε μεγαλο οικοπεδο και διαλογιζομαι κιολας. Οταν κατεβαινω Αθηνα για γκομενες και πουτανες τα γαμαω ολα και μετα φευγω! Ξαναφορτιζω τις μπαταριες μου και παλι τα ιδια! Δεν θα μπορουσα ποτε να μεινω σε οποιοδηποτε κεντρο της Ελλαδας! Πραγματικα τους λυπαμαι ολους..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
εσεις βγαλατε την αγαπηδακη και την Κεραμεως βουλευτη που προωθουν τους πακιστανους και τις ατζεντες τετοιου τυπου και μιλατε για την woke δασκαλα ?:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
Μήπως είναι Συριζαια η "δασκάλα";
Την παραδίδω στα πυρά του συναδέλφου της Δημήτρη Νάτσιου της ΝΙΚΗΣ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Παντου λιγο πολυ τα ιδια ειναι φιλε, βοθρος και σαπιλα, ειναι παγκοσμιο το φαινομενο..

Τουλαχιστον εδω εχεις καλο φαγητο και καλο κλιμα!

Οταν μαθεις να απομονωνεσαι απο ολα τα σκατα, θα εισαι μια χαρα!

Εγω μενω σε ενα βουνο σε επαρχια σε μεγαλο οικοπεδο και διαλογιζομαι κιολας. Οταν κατεβαινω Αθηνα για γκομενες και πουτανες τα γαμαω ολα και μετα φευγω! Ξαναφορτιζω τις μπαταριες μου και παλι τα ιδια! Δεν θα μπορουσα ποτε να μεινω σε οποιοδηποτε κεντρο της Ελλαδας! Πραγματικα τους λυπαμαι ολους..
Επιτέλους βγήκε ένας πουστης να μιλήσει...!!!
Κάπως υπερβολικός αλλά σε καλό δρόμο...
Να τον ονομάσουμε επίτιμο μέλος;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Είναι πολύ δύσκολο να τις βρεις. Είναι σαν τους μονόκερους. Κυκλοφορούν κ αυτες οι 30+ πρωην καριολες που αποφάσισαν να κρεμάσουν το στρινγκ κ θολώνουν τα νερά. Θέλει προσοχή μην σου σκάσει το ζονκ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Για μπουνιδια. Αλλά ένα πουτσο της εριχνες της καριολας
Είναι αντικαυλωτικη τόση ηλιθιότητα σε συνδυασμο με τόση καγκουρια...
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Επιτέλους βγήκε ένας πουστης να μιλήσει...!!!
Κάπως υπερβολικός αλλά σε καλό δρόμο...
Να τον ονομάσουμε επίτιμο μέλος;
Ούτε που τον ξέρω..

Δεν ασχολούμαι με πουστηδες!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Παντου λιγο πολυ τα ιδια ειναι φιλε, βοθρος και σαπιλα, ειναι παγκοσμιο το φαινομενο..

Τουλαχιστον εδω εχεις καλο φαγητο και καλο κλιμα!

Οταν μαθεις να απομονωνεσαι απο ολα τα σκατα, θα εισαι μια χαρα!

Εγω μενω σε ενα βουνο σε επαρχια σε μεγαλο οικοπεδο και διαλογιζομαι κιολας. Οταν κατεβαινω Αθηνα για γκομενες και πουτανες τα γαμαω ολα και μετα φευγω! Ξαναφορτιζω τις μπαταριες μου και παλι τα ιδια! Δεν θα μπορουσα ποτε να μεινω σε οποιοδηποτε κεντρο της Ελλαδας! Πραγματικα τους λυπαμαι ολους..
Ωραιος τυπε, επιασες το νοημα :thumbsup:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Εγώ μίλησα για την εμφάνιση που τραβάει τις γυναίκες ,τις νεαρές ειδικά.
Στην πορεία θα μάθουν ότι δεν αξίζουν...αλλά στο μεταξύ θα έχει βγάλει γούστα το μουσατο ναυάγιο οπότε δεν θα στενοχωρηθεί και ιδιαιτερα.
Ναι με κάτι τέτοιες αδερφές ενθουσιάζονται οι νεαρές συμφωνώ αλλά σταρχιδια μας αυτές αποδεικνύουν με αυτούς που επιλέγουν τι ξενερωτες και ανοργασμικες που είναι,αυτές γίνονται ρεζίλι κανεις άλλος.Στη πορεία που θα μάθουν οι Ελληνίδες ότι δε αξίζουν αυτά τα Μουσάτα ναυάγια όμως μη νομίζεις πως θα βρουν τον φυσιολογικό μετά και να θέλουν γιατί ο φυσιολογικός θα πάει με τις φυσιολογικές και όχι με αυτές που έστω και μια στιγμή στη ζωή τους θέλαν αδερφαρες μπαρμαν με μούσια.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Ναι με κάτι τέτοιες αδερφές ενθουσιάζονται οι νεαρές συμφωνώ αλλά σταρχιδια μας αυτές αποδεικνύουν με αυτούς που επιλέγουν τι ξενερωτες και ανοργασμικες που είναι,αυτές γίνονται ρεζίλι κανεις άλλος.Στη πορεία που θα μάθουν οι Ελληνίδες ότι δε αξίζουν αυτά τα Μουσάτα ναυάγια όμως μη νομίζεις πως θα βρουν τον φυσιολογικό μετά και να θέλουν γιατί ο φυσιολογικός θα πάει με τις φυσιολογικές και όχι με αυτές που έστω και μια στιγμή στη ζωή τους θέλαν αδερφαρες μπαρμαν με μούσια.
Μπα,σιγά μην κάτσει και δώσει αναφορά με πόσους έχεις πηδηχτει....
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Μπα,σιγά μην κάτσει και δώσει αναφορά με πόσους έχεις πηδηχτει....
η μαλακισμενη γκομενα απο τη μη μαλακισμενη φαινονται ξερεις,λιγο μυαλο να εχεις,αν δεις πχ ντιβα που θελει φυσιολογικους μεγαλυτερη,ξεκαθαρα παλαιοτερα εχει πηδηχτει με φλωροναυαγια μουσατους μπαρμαν ενω ενα καλο κοριτσι το απλο εναλακτικο ουτε να τους φτυσει αυτους ειτε στα νιατα της ειτε μεγαλη,μονο οι ντιβες πανε με αυτα τα ναυαγια.Οποτε ενας φυσιολογικος αμα παρατηρησει οτι τον θελει ντιβα ειναι ξεκαθαρο το ολο πραγμα,στα νιατα της ηθελε τους μαλακες και ξαφνικα τους φυσιολογικους οποτε αυτο το καλο παιδι δε θα τη πατησει,θα πει οχι ρε δε θα γινω εγω το παιχνιδακι της καθε καριολας.Ειναι πολυ απλο δε κανεις ΠΟΤΕ σχεση με ντιβα ωστε να μη γινεις το παιχνιδακι της,μια ντιβα ειναι λογικο οτι θα θελει φλωρους γιατι ειναι η ιδια η κατηγορια των ντιβων φλωρογκομενες.Για να θελει μια ντιβα φυσιολογικο παει να πει οτι βαρεθηκε τους φλωρους γιατι κερατωνουν και θελει να δεσει το γαιδαρο της με εναν φυσιολογικο δλδ για το συμφερον της ολα,οποτε συμβουλη ως προς τους φυσιολογικους να εχουν το νου τους,αυτα που λεω ειναι πολυ λογικα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.917
Κριτικές
20
Like
26.882
Πόντοι
8.346
Αν ακούς από 30+ γκομενα "όλους τους μαλακες τραβαω κ τα σχετικά",τρέχα να σωθείς. η τύπισσα είναι ναυάγιο. Όσο καλό μουνι κ να είναι δν αξίζει την ψυχική σου υγεία
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Αν ακούς από 30+ γκομενα "όλους τους μαλακες τραβαω κ τα σχετικά",τρέχα να σωθείς. η τύπισσα είναι ναυάγιο. Όσο καλό μουνι κ να είναι δν αξίζει την ψυχική σου υγεία
το ολους τους μαλακες τραβαω ειναι η κλασσικη δικαιολογια για να μη παραδεχτει πως ειναι μια σαβουρα ντιβα που παει με φλωρους και με φυσιολογικους ποτε,μη τρελαθουμε μη ειστε χαπατα και πιστευετε τετοιες μαλακιες και προς θεου ποτε με ντιβα σχεση μονο κανας πουτσος και πολυ της ειναι και παλι θα το σκεφτω να το βαλω στο ιδιο μουνι που το εβαζε φλωρομπαρμαν,τουλαχιστον στις πουτανες που παμε δε το βαζουμε στη ιδια τρυπα που το βαζουν μπαρμαν γιατι πολυ απλα οι φλωρομπαρμαν δε πανε στα μπουρδελα,στα μπουρδελα πανε μονο αντρες στο στιλ κλασσικοι και οχι φλωρομοντερνοι της φαπας τυποι οπως οι μπαρμαν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom