Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Soy boy γνωστό και ως Nu-Male, είναι ένας υποτιμητικός όρος που περιγράφει τους άνδρες οι οποιοι δεν έχουν ανδρικά χαρακτηριστικά. Με αυτούς πάνε (κάποιες φορές) γιατί σε αυτούς βλέπουν τον εαυτό τους καλύτερα. Οι γυναίκες ζηλεύουν τα ανδρικά χαρακτηριστικά διότι δεν έχουν επαρκή ποσότητα τεστοστερόνης οπότε αναγκάζονται να βάφονται και να φτιάχνονται. Εμείς λόγω τεστοστερόνης έχουμε έντονα χαρακτηριστικά. Στάνταρ επιστημονικά αποδεδειγμένο.
Πολύ σωστά αυτά που λες αδερφέ καλά δε πάνε και όλες με nu male μόνο οι ντίβες πάνε με τέτοιους οι φυσιολογικές πάνε με φυσιολογικούς θα μου πεις πλέον έχουμε στο 90 τοις εκατό ντίβες αλλά οκ.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Μάγκες σόρυ για το κατωτέρω μακροσκελές. Λέμε για τις Ελληνίδες αλλά η Εμπειρία απο κάτω είναι με Αρμένισα παντρεμένη με Έλληνα. Μέτρια σε σώμα και πρόσωπο αλλά είχα καιρό να ξενοκάνω κάτι και ασχολήθηκα.
Κάνουμε αραιή παρέα σαν ζευγάρια. Έχω αντιληφθεί οτι κάτι παίζει με την τύπισσα και την πάρτη μου αλλά έλεγα μεγάλο το ρίσκο. Αρχίζω και παίζω μπάλα με μυνήματα όταν ήταν στην δουλειά της. Το πήγαμε μέχρι ένα σημείο μετά το συνεχίσαμε τηλεφωνικά το μπούρου μπούρου. Ένα μεσημέρι κανονίζω να πάω να την πάρω απο την δουλειά με το αυτοκίνητο. Παρκάρουμε λίγο παρακάτω. Μιλάμε, ακουμπιόμαστε λίγο περισσότερο και πάω να το κολλήσω! Μου λέει άκου, μου αρέσει όλο αυτό αλλά δεν μπορώ να το κάνω.. άμα το κάνω θα έχω τύψεις και θα το πώ στον άντρα μου. Προτιμώ να λέμε διάφορα kinky πραγματάκια στο τηλέφωνο να αισθανόμαστε όμορφα και μέχρι εκεί.
Το προφανές είναι οτι στην φάση που το αφήσαμε, οποιοσδήποτε άντρας επέμενε λίγο - όχι πολύ - το είχε γαμήσει το γκομενάκι.
Προσωπικά ξενέρωσα (μην πώ και φοβήθηκα με την τύπισσα και την όλη φάση) και την πήγα σπίτι της. Άσεπου τώρα που το ξαναματασκέφτομαι η αίσθησή μου είναι οτι ο Θεός με φύλαξε και δεν έγινε κάτι.
Έχεις ακούσει για το Αρμένικο μουλάρι; Οι Αρμένιοι δένουν τον μοιχό και την μοιχαλίδα μπρούμυτα και όλοι μαζί φίλοι και γνωστοί του κερατά μαζί και ο κερατάς γαμανε από τον κωλο και τον μπηχτη και την γυριστρουλα.... μη το πεις ούτε του παπά, πρόσεξε μη διαρρεύσουν τα μηνύματα να εξαφανίσεις τα πάντα....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Βλακείες λες Θεσσαλονίκη μένεις τη δευτερη μεγαλη πολη μετα τη αθηνα όχι σε κάνα ξερονήσι χωρίς γυναίκες όλο δικαιολογίες είσαι,ασε τις μαλακιες,μονο γκρινιαζεις,στη αθηνα που μενω εγω πιο πολυ εχουν γκομενα οι 35αρηδες παρα οι 25 αρηδες,κοψε τις βλακειες λοιπον ηλικιακα μια χαρα σε παιρνει να βρεις.

Δε μένω Θεσσαλονίκη

Και χωρίς σχέση,δε γαμάει ούτε ο 25 ούτε ο 35
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.235
Κριτικές
18
Like
20.024
Πόντοι
4.546
Βλακείες λες Θεσσαλονίκη μένεις τη δευτερη μεγαλη πολη μετα τη αθηνα όχι σε κάνα ξερονήσι χωρίς γυναίκες όλο δικαιολογίες είσαι,ασε τις μαλακιες,μονο γκρινιαζεις,στη αθηνα που μενω εγω πιο πολυ εχουν γκομενα οι 35αρηδες παρα οι 25 αρηδες,κοψε τις βλακειες λοιπον ηλικιακα μια χαρα σε παιρνει να βρεις.
Τύπε, ο Δασκαλος είναι φτιαγμένος ΜΟΝΟ για New York City με τα 9 εκατομμύρια citizens.

ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ.

Τι να κάνει στα κατσικοχωρια Θεσσαλονίκης και Αθήνας;
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Τύπε, ο Δασκαλος είναι φτιαγμένος ΜΟΝΟ για New York City με τα 9 εκατομμύρια citizens.

ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΓΝΩΡΙΜΙΩΝ.

Τι να κάνει στα κατσικοχωρια Θεσσαλονίκης και Αθήνας;
θα τον παμε στον βορειο πολο να βρει κανα πιγκουινο ή καμια εσκιμωα απο την αναβροχια καλο και το χαλαζι.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Κ κει θέλει κύκλο
δε το ηξερα οτι θελει κυκλο να βρεις εσκιμωα η πιγκουινο χαχα,πρεπει να κανει φιλους πιγκουινους μαλλον ή φιλες εσκιμωες,ή να δουλευει μαζι με πιγκουινους και εσκιμωους,θα τα καταφερει λες?ή και εκει θαλασσα θα τα κανει?
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.235
Κριτικές
18
Like
20.024
Πόντοι
4.546
δε το ηξερα οτι θελει κυκλο να βρεις εσκιμωα η πιγκουινο χαχα,πρεπει να κανει φιλους πιγκουινους μαλλον ή φιλες εσκιμωες,ή να δουλευει μαζι με πιγκουινους και εσκιμωους,θα τα καταφερει λες?ή και εκει θαλασσα θα τα κανει?
Το σίγουρο είναι ότι ΚΑΝΕΙΣ στην Αρκτική δεν έχει κύκλο... Ούτε οι πιγκουίνοι, ούτε οι εσκιμωοι, ούτε οι πολικές αρκούδες, ούτε και οι φάλαινες...

Όλοι μόνοι τους ειναι και προβληματιζονται σχετικά με τις Ελλεηνιδες.

Τουλάχιστον, βρίσκει παρηγοριά ο ένας από τον άλλο , όταν δεν τρώει ο ένας τον άλλο.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Το σίγουρο είναι ότι ΚΑΝΕΙΣ στην Αρκτική δεν έχει κύκλο... Ούτε οι πιγκουίνοι, ούτε οι εσκιμωοι, ούτε οι πολικές αρκούδες, ούτε και οι φάλαινες...

Όλοι μόνοι τους ειναι και προβληματιζονται σχετικά με τις Ελλεηνιδες.

Τουλάχιστον, βρίσκει παρηγοριά ο ένας από τον άλλο , όταν δεν τρώει ο ένας τον άλλο.
Σιγά μη προβληματίζονται αυτοί έχουν γλιτώσει από τις μπαζολες ελληνιδες εμεις τις έχουμε φορτωθεί στη καμπούρα μας εδώ στο ελλαδισταν
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.312
Κριτικές
62
Like
44.966
Πόντοι
9.297
Βλακείες λες Θεσσαλονίκη μένεις τη δευτερη μεγαλη πολη μετα τη αθηνα όχι σε κάνα ξερονήσι χωρίς γυναίκες όλο δικαιολογίες είσαι,ασε τις μαλακιες,μονο γκρινιαζεις,στη αθηνα που μενω εγω πιο πολυ εχουν γκομενα οι 35αρηδες παρα οι 25 αρηδες γιατι πολυ απλα ο 35αρης εχει πιο σταθερη δουλεια απο τον 25αρη,εχει αυτοπεποιθηση πολυ μεγαλυτερη απο τον 25αρη και γιαυτο τον προτιμανε πολυ περισσοτερο,κοψε τις βλακειες λοιπον ηλικιακα μια χαρα σε παιρνει να βρεις.
ΑΝ μενει Θεσσαλονίκη...όμως αν μένει σε χωριό που δεν είναι καν στον Νομό Θεσσαλονίκης καταλαβαίνεις ότι τα πράγματα δυσκολεύουν πάρα πολύ.
Βέβαια ακόμα και αν μένει σε χωριό Θεσσαλονίκης έχει πολύ συγκεκριμένο ωράριο κινήσεων και φυσικά παίζει ρόλο και το οικονομικό.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
ΑΝ μενει Θεσσαλονίκη...όμως αν μένει σε χωριό που δεν είναι καν στον Νομό Θεσσαλονίκης καταλαβαίνεις ότι τα πράγματα δυσκολεύουν πάρα πολύ.
Βέβαια ακόμα και αν μένει σε χωριό Θεσσαλονίκης έχει πολύ συγκεκριμένο ωράριο κινήσεων και φυσικά παίζει ρόλο και το οικονομικό.
Εντάξει ναι παίζουν το ρόλο τους αυτά εννοείται
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Πολύ σωστά αυτά που λες αδερφέ καλά δε πάνε και όλες με nu male μόνο οι ντίβες πάνε με τέτοιους οι φυσιολογικές πάνε με φυσιολογικούς θα μου πεις πλέον έχουμε στο 90 τοις εκατό ντίβες αλλά οκ.
Όλη η ιστορία στον άνδρα είναι μέχρι τα 30-35 το πολύ να έχει γαμήσει μπόλικες γκόμενες καλές και σαπιες, μπόλικες πουτάνες κι αν είναι δυνατόν και τίποτα μακρινές θείες του. Έτσι και μόνο έτσι θα αποκτήσει ανοσία σε οποιοδήποτε γυναικουλίστικο κολπακι της πουτσας οπότε οποία έρθει για μαγκιές θα καταλήξει τρελλαδικο. Μετά τα 30 και μέχρι το γήρας που θα σαλεψει δεν θα καταλαβαίνει τίποτα. Έρωτες ξερωτες όλα Ίσωμα. Θα τα βλέπει όλα ανέκδοτα και θα ξεχωρίζει σε δευτερόλεπτα
τα πάντα σε αξία η αχρηστία.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Σιγά μη προβληματίζονται αυτοί έχουν γλιτώσει από τις μπαζολες ελληνιδες εμεις τις έχουμε φορτωθεί στη καμπούρα μας εδώ στο ελλαδισταν
Προχθές πέρασε μια πελάτισσα με την κόρη της στην δουλειά. Η κόρη ήταν σώμα Καρντάσιαν πορνοστάρ με τελείως ηλίθιο όμως ύφος. Η μάνα φορούσε ζαρτιερικό που το έδειχνε φάτσα κάρτα με κινήσεις και ήταν καραπουτανος. Έλεγε κιόλας μεγαλοφωνα στην κοράκλα της πως θέλει να την δει νύφη αρκεί να πάρει ωραίο άνδρα βαρβάτο να νιώθει πως περνάει καλά το παιδί της ως γυναίκα. Μόνο που δεν ξερογλυφοταν. Εγώ σκεφτόμουν τι ωραία παρτουζα θα έκαναν όταν κάποιος άλλος θα πλησίαζε να πει να χαίρεστε την κόρη σας στην πόρνη μάνα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Όλη η ιστορία στον άνδρα είναι μέχρι τα 30-35 το πολύ να έχει γαμήσει μπόλικες γκόμενες καλές και σαπιες, μπόλικες πουτάνες κι αν είναι δυνατόν και τίποτα μακρινές θείες του. Έτσι και μόνο έτσι θα αποκτήσει ανοσία σε οποιοδήποτε γυναικουλίστικο κολπακι της πουτσας οπότε οποία έρθει για μαγκιές θα καταλήξει τρελλαδικο. Μετά τα 30 και μέχρι το γήρας που θα σαλεψει δεν θα καταλαβαίνει τίποτα. Έρωτες ξερωτες όλα Ίσωμα. Θα τα βλέπει όλα ανέκδοτα και θα ξεχωρίζει σε δευτερόλεπτα
τα πάντα σε αξία η αχρηστία.

Πάντως δε νομίζω ο Έλληνας να'ναι και χορτασμένος μέχρι τα 30-35,πέραν των γνωστών εξαιρέσεων που γαμάνε πολύ λόγω επαγγέλματος.

Ίσα ίσα που παίζει μεγάλη μοναξιά και απελπισία σ'αυτές τις ηλικίες για σχέση και γάμους.Γι'αυτό και οι γυναίκες θα συνεχίζουν τα κόλπα τους,για όσο τις παίρνει.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Προχθές πέρασε μια πελάτισσα με την κόρη της στην δουλειά. Η κόρη ήταν σώμα Καρντάσιαν πορνοστάρ με τελείως ηλίθιο όμως ύφος. Η μάνα φορούσε ζαρτιερικό που το έδειχνε φάτσα κάρτα με κινήσεις και ήταν καραπουτανος. Έλεγε κιόλας μεγαλοφωνα στην κοράκλα της πως θέλει να την δει νύφη αρκεί να πάρει ωραίο άνδρα βαρβάτο να νιώθει πως περνάει καλά το παιδί της ως γυναίκα. Μόνο που δεν ξερογλυφοταν. Εγώ σκεφτόμουν τι ωραία παρτουζα θα έκαναν όταν κάποιος άλλος θα πλησίαζε να πει να χαίρεστε την κόρη σας στην πόρνη μάνα.
ελα ρε αυτες ειναι καριολες στη ψυχη φταινε και οι γονεις κανουν παιδια για να γινουν μεγαλα ετσι,μαλακα μη τα κανεις καλυτερα αν δε εισαι αξιος να τα μεγαλωσεις σωστα,αμα η μανα ειχε εγκεφαλο δε θα ελεγε αυτα στη κορη της και η κορη της δε θα ειχε υφος χιλιων πηθικων.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Όλη η ιστορία στον άνδρα είναι μέχρι τα 30-35 το πολύ να έχει γαμήσει μπόλικες γκόμενες καλές και σαπιες, μπόλικες πουτάνες κι αν είναι δυνατόν και τίποτα μακρινές θείες του. Έτσι και μόνο έτσι θα αποκτήσει ανοσία σε οποιοδήποτε γυναικουλίστικο κολπακι της πουτσας οπότε οποία έρθει για μαγκιές θα καταλήξει τρελλαδικο. Μετά τα 30 και μέχρι το γήρας που θα σαλεψει δεν θα καταλαβαίνει τίποτα. Έρωτες ξερωτες όλα Ίσωμα. Θα τα βλέπει όλα ανέκδοτα και θα ξεχωρίζει σε δευτερόλεπτα
τα πάντα σε αξία η αχρηστία.
ενταξει ναι η εμπειρια παιζει ρολο,καταρχιν αμα καποιος εχει γαμησει σε ιεροδουλες 1000 φορες μετα δε θα δινει καν σημασια στις ελληνιδες,θα τις βλεπει και θα γελαει,θα λεει χεστηκα ας λετε οτι θελετε εγω θα παω στις ιεροδουλες να ξεχαρμανιασω,δυστιχως ομως ο μεσος ελληνας ειναι φλωρος προτιμα να παρακαλα τη καθε ελληνιδα παρα να γαμαει στα μπουρδελα γιαυτο και οι ελληνιδες εχουν ψωνιστει και πουλανε μουρη.εγω σημασια δε δινω παντως στις ελληνιδες εχω επιλεξει τις ιεροδουλες και πηγαινω οποτε μπορω,αν ολοι οι αντρες πηγαιναν οποτε μπορουν σε ιεροδουλες θα γραφαν τις εξω οπως εγω αλλα λιγοι εχουν τη δικη μου τη μαγκια οι περισσοτεροι φλερταρουν φλωροελληνιδες.
 

Studiakias99

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2023
Μηνύματα
505
Κριτικές
1
Like
494
Πόντοι
26
Πάντως δε νομίζω ο Έλληνας να'ναι και χορτασμένος μέχρι τα 30-35,πέραν των γνωστών εξαιρέσεων που γαμάνε πολύ λόγω επαγγέλματος.

Ίσα ίσα που παίζει μεγάλη μοναξιά και απελπισία σ'αυτές τις ηλικίες για σχέση και γάμους.Γι'αυτό και οι γυναίκες θα συνεχίζουν τα κόλπα τους,για όσο τις παίρνει.
δε ειναι ολοι μουνοδουλοι ξερεις που περιμενουν τη νυφη μεχρι τα 35,υπαρχουν αντρες που μεχρι τα 35 τους γαμανε σε ιεροδουλες πανω απο 100 φορες και 200 αυτοι μονο αγαμητοι δε ειναι και απελπισμενοι θα μου πεις δε υπαρχουν πολλοι τετοιοι μαγκες γιατι οι περισσοτεροι ειναι μουνοδουλοι στις ελληνιδες αλλα υπαρχουν,δε ειναι μονο αυτοι που στα 35 εχουν γαμησει πολυ λογω επαγγελματος,υπαρχουν και οι ιεροδουλες οποιος θελει να γαμησει πολλες φορες ξερεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom