Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (6 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Πόσο μοιάζουν οι αμερικανίδες με τις δικές μας, μα πόσο!!!
Μα οτι μαλακια ξεκιναει στην δυση το αντιγραφουν και οι υπολοιποι..

Κατι αναλογο ειναι και με τα σκυλια, πλεον αντι να κανουν σχεσεις οι ανθρωποι μεταξυ τους κανουν με σκυλια..:jerking:

Βεβαια οι περισσοτεροι που εχουν σκυλο, το εχουν για ψυχολογικη υποστηριξη, χωρις βεβαια να το παραδεχονται..
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Ολες οι γυναικες των δυτικων χωρων μοιαζουν στη νοοτροπια.
Βασικα εχουν δημιουργηθει 5 ζωνες γυναικειας νοοτροπιας στον πλανητη:
1. Δυτικη
2. Ασιατικη
3. Λατινες
4. Μουσουλμανικη
5. Αφρικανικη

Οι ζωνες που μπορει να παιξει ο αντρας σημερα με καλες προοπτικες ειναι 2, 3 και 5

Ζωνη 1 ο αντρας ειναι ισοβια υπο. Απο πρωτη δημοτικου μεχρι 15 χρονια αφου παρει συνταξη, παντα θα ειναι απο κατω και στην τσιτα...

Ζωνη 4 ειναι μονο για γηγενεις, πολλοι απο αυτους περνανε καλα. Δυτικος δεν αγγιζει τετοιες ζωνες

Το κακο ειναι οτι η Ρωσια και οι πρωην ΕΣΣΔ χωρες εχουν πλεον παει στην κατηγορια 1 για τα καλα

Ζωνες 2 και 3 εχουν αρκετα κοινα, με κυριο χαρακτηριστικο το οτι ο Δυτικος αντρας εκει ειναι στην κορυφη της διατροφικης αλυσιδας

Οι ταξιδεψαντες ανα τον κοσμο και εχοντες μεγαλυτερη εμπειρια, αλλα αντιθετη αποψη, ας την καταθεσουν, θα ειχε ενδιαφερον
Συμφωνώ ακριβώς, κάπως έτσι τα έχω κατατάξει και εγώ στο μυαλό μου! Αλλά για να γνωρίσεις γυναίκες από Ασία ή Λατινική Αμερική είναι αρκετά δύσκολο, τέτοια ανοίγματα έχουν την άνεση να κάνουν μόνο οι ναυτικοί.
 

Dsar263

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Αυγ 2021
Μηνύματα
938
Κριτικές
32
Like
10.045
Πόντοι
3.436
Πολύ σωστά. Οι Έλληνες είναι χέστηδες και φοβούνται μην φάνε άκυρο ως μαλάκες που είναι οπότε το τρενάρουν να την πέσουν παίρνοντας τ αρχίδια τους ή όταν βρουν κάποια από φόβο μην την χάσουν, φοράνε λουράκι οι ίδιοι στο λαιμό τους. Τι νομίζετε ότι είναι οι γυναίκες; άνθρωποι είναι όπως εμείς. Το ότι είναι πυρότουβλα κι αλλάζουν συνέχεια συμπεριφορά, δεν πρέπει να πτοεί κανέναν. Όταν θα σας μιλάει γυναίκα, θα κλάνετε ότι λέει και θα κοιτάτε να περνάτε καλά. Δεν υπάρχει γεφύρωση σε διάλογο. Μην τους δίνετε σημασία σε ότι λένε. Για γαμήσι είναι κι αν κοιμηθεί
ο Θεός μπορεί να βρεθεί κάποια νορμάλ στον σωρό. Οπότε οι πιθανότητες είναι φανερά αίσχος. Κοιτάξτε την πάρτη σας.

ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Το κακο ειναι οτι η Ρωσια και οι πρωην ΕΣΣΔ χωρες εχουν πλεον παει στην κατηγορια 1 για τα καλα

Και σ'αυτές,οι γηγενείς περνάνε καλά,συν δυτικοί με καλές δουλειές σε πολυεθνικές κλπ.Νon go έχουν γίνει για...μαυριδερούς μουσάτους,αλκοολικούς Άγγλους κλπ που κι αυτοί κάποτε θα γαμούσαν εκεί
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Σε ευχαριστώ για την ψήφο εμπιστοσύνης αλλά νομίζω ότι όλοι ξέρουμε πως έχουν τα πράγματα. Στην αρχή μικροί κάνουμε μαλακίες και μετά βήμα βήμα γινόμαστε ατσάλι. Στο τέλος όταν ζήσουμε μπόλικες περιπέτειες, κάνουμε επίδειξη ισχύος. Δηλαδή φτάνουμε να λέμε ποιο πουτανάκι θα έρθει να μου κουνηθεί να του κλείσω το σπίτι; Είναι καθαρά θέμα κυριαρχίας και δύναμης. Όποιο κοριτσάκι κάθεται ήσυχα, καθόμαστε κι εμείς ήσυχα. Η αλήθεια όμως είναι ότι κατά βάθος θέλουμε να μας κουνηθεί κάποια να την πάρει ο διάολος για να σπάσουμε τον γυναικοκεντρισμό.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Άντε να πιάσει 8.000…
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Άντε να πιάσει 8.000…
Άστα. Ο γυναικοκεντρισμός έχει καταστρέψει τα πάντα. Κι εδώ που αφήνουν το θέμα, το επιτρέπουν για επαγγελματικους λόγους ώστε να τονίσουν την πορνεία ως λύση. Τι να το κάνεις όμως αν δεν θίγεις τις γυναίκες κατά μέτωπο; Να τα λέμε μόνοι μας; Μαλακία κατάντησε. Στο φατσιβιβλίο δεν μπορείς να μιλήσεις πια. Σκέτη χούντα μην θιχθούν τα μουνόσκυλα. :confused:
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
983
Like
3.146
Πόντοι
446
Ολες οι γυναικες των δυτικων χωρων μοιαζουν στη νοοτροπια.
Βασικα εχουν δημιουργηθει 5 ζωνες γυναικειας νοοτροπιας στον πλανητη:
1. Δυτικη
2. Ασιατικη
3. Λατινες
4. Μουσουλμανικη
5. Αφρικανικη

Οι ζωνες που μπορει να παιξει ο αντρας σημερα με καλες προοπτικες ειναι 2, 3 και 5

Ζωνη 1 ο αντρας ειναι ισοβια υπο. Απο πρωτη δημοτικου μεχρι 15 χρονια αφου παρει συνταξη, παντα θα ειναι απο κατω και στην τσιτα...

Ζωνη 4 ειναι μονο για γηγενεις, πολλοι απο αυτους περνανε καλα. Δυτικος δεν αγγιζει τετοιες ζωνες

Το κακο ειναι οτι η Ρωσια και οι πρωην ΕΣΣΔ χωρες εχουν πλεον παει στην κατηγορια 1 για τα καλα

Ζωνες 2 και 3 εχουν αρκετα κοινα, με κυριο χαρακτηριστικο το οτι ο Δυτικος αντρας εκει ειναι στην κορυφη της διατροφικης αλυσιδας

Οι ταξιδεψαντες ανα τον κοσμο και εχοντες μεγαλυτερη εμπειρια, αλλα αντιθετη αποψη, ας την καταθεσουν, θα ειχε ενδιαφερον

Πολύ καλό ποστ

Η άποψη μου είναι οτι οι ελλεηνιδες ειναι ενα κραμα του 1 (φεμινισμος κλπ) μαζι με το 4 (ψευτοπουριτανισμος)
 

pefotis

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
63
Like
84
Πόντοι
0
Κέντρο της Αθήνας... Πιο κέντρο δεν γίνεται..Πατησίων...

Ώρα 5 το απόγευμα, πολύς κόσμος.

Κάθομαι σε μαγαζί που έχει τραπεζάκια πάνω στην Πατησίων και πίνω ούζα.

Από την απέναντι πλευρά της Πατησίων εμφανίζεται ελληνίδα (όπως διαπίστωσα αργότερα) καμιά 35-αριά χρονών.

Φοράει μια κλειστή μπλούζα μεχρι το λαιμό, αλλά κάνει μπαμ ότι δεν φοράει σουτιέν.

Καλό βυζί και ρώγα που έβγαζε μάτι. Αν εξαιρέσεις το βυζί όλο το υπόλοιπο πακέτο είναι να σε πληρώνει και να λες ``όχι ευχαριστώ``.

Περιμένω να περάσει απέναντι να τη δω από κοντά. Καθώς περνάει τον δρόμο βλέπω ότι φοράει αθλητικά με σόλα 30 πόντους που τη βοηθούσε να φτάσει το 1.60.

Κακάσχημη και κρετίνα!

Στο φανάρι μπροστά-μπροστά ένας άνθρωπος γύρω στα 65 πάνω σε παπάκι. Καμία σχέση με αλανιάρη, πορνόγερο ή κάτι τέτοιο.

Ένας άνθρωπος ταλαιπωρημένος που τον χτύπαγε ο ήλιος και είχε γείρει πάνω στο τιμόνι και περίμενε να ανάψει το φανάρι.

Τη βλέπει να περνά μπροστά του και γυρίζει το κεφάλι απορημένος κοιτάζοντας τη για 3-4 δευτερόλεπτα ενώ περνούσε από μπροστά του.

Μόλις η χαμούρα φτάνει στο απέναντι πεζοδρόμιο γυρίζει και του λέει ``Τι κοιτάς ρε γαμημένε? Άντε γαμήσου και γύρνα το κεφάλι σου απ' την άλλη``!

Δεν θα ξεχάσω ποτέ το βλέμμα αυτού του ανθρώπου και το σφίξιμο που ένιωσα στο στομάχι.

Έρχεται προς το μέρος μου και καθώς με προσπερνάει, την κοιτάζω πιο έντονα απ' ότι θα κοίτζα αν δεν είχε προηγηθει το σκηνικό αυτό,

αλλά λιγότερο έντονα απ' όσο απαιτούσε η στιγμή. Φοβήθηκα τη συνέχεια.

Καθώς με κοιτάζει νιώθω ότι ετοιμάζεται να ξανανοίξει το βόθρο της. Υποθέτω ότι τα κόκκινα μάτια και το θολό βλέμμα μου την απέτρεψαν.

Μόλις με προσπερνά, συνειδητοποιώ ότι γλίτωσα από μια από τις πιο επικίνδυνες καταστάσεις της ζωής μου και ξεφυσάω ανακουφισμένος.

Περνάει κανά μισάωρο κι όλη αυτή την ώρα το τσόκαρο δεν βγαίνει απ το μυαλό μου.

Φωνάζω τη σερβιτόρα να πληρώσω και καθώς περιμένω τα ρέστα τη ξαναβλέπω μπροστά μου.

Πηγαίνει πάλι στο ίδιο φανάρι και περιμένει να περάσει απέναντι.

Καθώς περιμένει, σηκώνει και τα 2 χέρια πάνω από το κεφάλι και αρχίζει να τεντώνεται προτάσσοντας το στήθος όσο δεν πάει.

Το ίδιο τσόλι που 30 λεπτά πριν ξεφτίλισε έναν άνθρωπο μόνο και μόνο επειδή είχε την ατυχία να βρεθεί μπροστά της.

Καθώς στρίβει το κεφάλι με βλέπει ότι την κοιτάω και με καρφώνει. Αυτή τη φορά την καρφώνω με το βλέμμα χωρίς καμία διακριτικότητα.

Κοιτάζει για λίγο και μετά γυρνά το κεφάλι απ' την άλλη. Μόνο που αυτή τη φορά πρόλαβα να δω ότι είχε κλάσει μέντες.

Περνάει τον δρόμο και συνειδητοποιώ ότι για πρώτη φορά στη ζωή μου, λίγο πριν κλείσω τα 50, ευχήθηκα να πεθάνει άνθρωπος.

Σιχαίνομαι τον εαυτό μου λίγο παραπάνω από όσο σιχάθηκα τη σερβιέτα και σηκώνομαι να φύγω.

Μία ακόμα μέρα στο μπουρδέλο (που κάποτε λεγόταν) Ελλάς μόλις είχε γαμηθεί...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.315
Κριτικές
62
Like
44.974
Πόντοι
9.297
Κέντρο της Αθήνας... Πιο κέντρο δεν γίνεται..Πατησίων...

Ώρα 5 το απόγευμα, πολύς κόσμος.

Κάθομαι σε μαγαζί που έχει τραπεζάκια πάνω στην Πατησίων και πίνω ούζα.

Από την απέναντι πλευρά της Πατησίων εμφανίζεται ελληνίδα (όπως διαπίστωσα αργότερα) καμιά 35-αριά χρονών.

Φοράει μια κλειστή μπλούζα μεχρι το λαιμό, αλλά κάνει μπαμ ότι δεν φοράει σουτιέν.

Καλό βυζί και ρώγα που έβγαζε μάτι. Αν εξαιρέσεις το βυζί όλο το υπόλοιπο πακέτο είναι να σε πληρώνει και να λες ``όχι ευχαριστώ``.

Περιμένω να περάσει απέναντι να τη δω από κοντά. Καθώς περνάει τον δρόμο βλέπω ότι φοράει αθλητικά με σόλα 30 πόντους που τη βοηθούσε να φτάσει το 1.60.

Κακάσχημη και κρετίνα!

Στο φανάρι μπροστά-μπροστά ένας άνθρωπος γύρω στα 65 πάνω σε παπάκι. Καμία σχέση με αλανιάρη, πορνόγερο ή κάτι τέτοιο.

Ένας άνθρωπος ταλαιπωρημένος που τον χτύπαγε ο ήλιος και είχε γείρει πάνω στο τιμόνι και περίμενε να ανάψει το φανάρι.

Τη βλέπει να περνά μπροστά του και γυρίζει το κεφάλι απορημένος κοιτάζοντας τη για 3-4 δευτερόλεπτα ενώ περνούσε από μπροστά του.

Μόλις η χαμούρα φτάνει στο απέναντι πεζοδρόμιο γυρίζει και του λέει ``Τι κοιτάς ρε γαμημένε? Άντε γαμήσου και γύρνα το κεφάλι σου απ' την άλλη``!

Δεν θα ξεχάσω ποτέ το βλέμμα αυτού του ανθρώπου και το σφίξιμο που ένιωσα στο στομάχι.

Έρχεται προς το μέρος μου και καθώς με προσπερνάει, την κοιτάζω πιο έντονα απ' ότι θα κοίτζα αν δεν είχε προηγηθει το σκηνικό αυτό,

αλλά λιγότερο έντονα απ' όσο απαιτούσε η στιγμή. Φοβήθηκα τη συνέχεια.

Καθώς με κοιτάζει νιώθω ότι ετοιμάζεται να ξανανοίξει το βόθρο της. Υποθέτω ότι τα κόκκινα μάτια και το θολό βλέμμα μου την απέτρεψαν.

Μόλις με προσπερνά, συνειδητοποιώ ότι γλίτωσα από μια από τις πιο επικίνδυνες καταστάσεις της ζωής μου και ξεφυσάω ανακουφισμένος.

Περνάει κανά μισάωρο κι όλη αυτή την ώρα το τσόκαρο δεν βγαίνει απ το μυαλό μου.

Φωνάζω τη σερβιτόρα να πληρώσω και καθώς περιμένω τα ρέστα τη ξαναβλέπω μπροστά μου.

Πηγαίνει πάλι στο ίδιο φανάρι και περιμένει να περάσει απέναντι.

Καθώς περιμένει, σηκώνει και τα 2 χέρια πάνω από το κεφάλι και αρχίζει να τεντώνεται προτάσσοντας το στήθος όσο δεν πάει.

Το ίδιο τσόλι που 30 λεπτά πριν ξεφτίλισε έναν άνθρωπο μόνο και μόνο επειδή είχε την ατυχία να βρεθεί μπροστά της.

Καθώς στρίβει το κεφάλι με βλέπει ότι την κοιτάω και με καρφώνει. Αυτή τη φορά την καρφώνω με το βλέμμα χωρίς καμία διακριτικότητα.

Κοιτάζει για λίγο και μετά γυρνά το κεφάλι απ' την άλλη. Μόνο που αυτή τη φορά πρόλαβα να δω ότι είχε κλάσει μέντες.

Περνάει τον δρόμο και συνειδητοποιώ ότι για πρώτη φορά στη ζωή μου, λίγο πριν κλείσω τα 50, ευχήθηκα να πεθάνει άνθρωπος.

Σιχαίνομαι τον εαυτό μου λίγο παραπάνω από όσο σιχάθηκα τη σερβιέτα και σηκώνομαι να φύγω.

Μία ακόμα μέρα στο μπουρδέλο (που κάποτε λεγόταν) Ελλάς μόλις είχε γαμηθεί...
Θα πετύχεις μέσα σε τόσες γυναίκες εκεί που είσαι και μια που θα σε κάνει να σκεφτείς θετικά.
Θα ήταν πρόβλημα αν ήσουν σε κλειστή κοινωνία χωρίς περιθώρια ρεφαρισματος.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Κέντρο της Αθήνας... Πιο κέντρο δεν γίνεται..Πατησίων...

Ώρα 5 το απόγευμα, πολύς κόσμος.

Κάθομαι σε μαγαζί που έχει τραπεζάκια πάνω στην Πατησίων και πίνω ούζα.

Από την απέναντι πλευρά της Πατησίων εμφανίζεται ελληνίδα (όπως διαπίστωσα αργότερα) καμιά 35-αριά χρονών.

Φοράει μια κλειστή μπλούζα μεχρι το λαιμό, αλλά κάνει μπαμ ότι δεν φοράει σουτιέν.

Καλό βυζί και ρώγα που έβγαζε μάτι. Αν εξαιρέσεις το βυζί όλο το υπόλοιπο πακέτο είναι να σε πληρώνει και να λες ``όχι ευχαριστώ``.

Περιμένω να περάσει απέναντι να τη δω από κοντά. Καθώς περνάει τον δρόμο βλέπω ότι φοράει αθλητικά με σόλα 30 πόντους που τη βοηθούσε να φτάσει το 1.60.

Κακάσχημη και κρετίνα!

Στο φανάρι μπροστά-μπροστά ένας άνθρωπος γύρω στα 65 πάνω σε παπάκι. Καμία σχέση με αλανιάρη, πορνόγερο ή κάτι τέτοιο.

Ένας άνθρωπος ταλαιπωρημένος που τον χτύπαγε ο ήλιος και είχε γείρει πάνω στο τιμόνι και περίμενε να ανάψει το φανάρι.

Τη βλέπει να περνά μπροστά του και γυρίζει το κεφάλι απορημένος κοιτάζοντας τη για 3-4 δευτερόλεπτα ενώ περνούσε από μπροστά του.

Μόλις η χαμούρα φτάνει στο απέναντι πεζοδρόμιο γυρίζει και του λέει ``Τι κοιτάς ρε γαμημένε? Άντε γαμήσου και γύρνα το κεφάλι σου απ' την άλλη``!

Δεν θα ξεχάσω ποτέ το βλέμμα αυτού του ανθρώπου και το σφίξιμο που ένιωσα στο στομάχι.

Έρχεται προς το μέρος μου και καθώς με προσπερνάει, την κοιτάζω πιο έντονα απ' ότι θα κοίτζα αν δεν είχε προηγηθει το σκηνικό αυτό,

αλλά λιγότερο έντονα απ' όσο απαιτούσε η στιγμή. Φοβήθηκα τη συνέχεια.

Καθώς με κοιτάζει νιώθω ότι ετοιμάζεται να ξανανοίξει το βόθρο της. Υποθέτω ότι τα κόκκινα μάτια και το θολό βλέμμα μου την απέτρεψαν.

Μόλις με προσπερνά, συνειδητοποιώ ότι γλίτωσα από μια από τις πιο επικίνδυνες καταστάσεις της ζωής μου και ξεφυσάω ανακουφισμένος.

Περνάει κανά μισάωρο κι όλη αυτή την ώρα το τσόκαρο δεν βγαίνει απ το μυαλό μου.

Φωνάζω τη σερβιτόρα να πληρώσω και καθώς περιμένω τα ρέστα τη ξαναβλέπω μπροστά μου.

Πηγαίνει πάλι στο ίδιο φανάρι και περιμένει να περάσει απέναντι.

Καθώς περιμένει, σηκώνει και τα 2 χέρια πάνω από το κεφάλι και αρχίζει να τεντώνεται προτάσσοντας το στήθος όσο δεν πάει.

Το ίδιο τσόλι που 30 λεπτά πριν ξεφτίλισε έναν άνθρωπο μόνο και μόνο επειδή είχε την ατυχία να βρεθεί μπροστά της.

Καθώς στρίβει το κεφάλι με βλέπει ότι την κοιτάω και με καρφώνει. Αυτή τη φορά την καρφώνω με το βλέμμα χωρίς καμία διακριτικότητα.

Κοιτάζει για λίγο και μετά γυρνά το κεφάλι απ' την άλλη. Μόνο που αυτή τη φορά πρόλαβα να δω ότι είχε κλάσει μέντες.

Περνάει τον δρόμο και συνειδητοποιώ ότι για πρώτη φορά στη ζωή μου, λίγο πριν κλείσω τα 50, ευχήθηκα να πεθάνει άνθρωπος.

Σιχαίνομαι τον εαυτό μου λίγο παραπάνω από όσο σιχάθηκα τη σερβιέτα και σηκώνομαι να φύγω.

Μία ακόμα μέρα στο μπουρδέλο (που κάποτε λεγόταν) Ελλάς μόλις είχε γαμηθεί...
Αμαρτία ξομολογημενη, η μισή συγχωρεμενη.
Και δεν μου λες, όταν λες η ρογα κάγκελο, πόσο κάγκελο;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: j 1973

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Κλασσικο προτυπο συγχρονης Ελλεηνιδας..

Ουτε το σαλιο σας μην χαλατε γιαυτες..ουτε καλημερα!

Μακρια!!
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.228
Κριτικές
81
Like
7.955
Πόντοι
7.865
Κέντρο της Αθήνας... Πιο κέντρο δεν γίνεται..Πατησίων...

Ώρα 5 το απόγευμα, πολύς κόσμος.

Κάθομαι σε μαγαζί που έχει τραπεζάκια πάνω στην Πατησίων και πίνω ούζα.

Από την απέναντι πλευρά της Πατησίων εμφανίζεται ελληνίδα (όπως διαπίστωσα αργότερα) καμιά 35-αριά χρονών.

Φοράει μια κλειστή μπλούζα μεχρι το λαιμό, αλλά κάνει μπαμ ότι δεν φοράει σουτιέν.

Καλό βυζί και ρώγα που έβγαζε μάτι. Αν εξαιρέσεις το βυζί όλο το υπόλοιπο πακέτο είναι να σε πληρώνει και να λες ``όχι ευχαριστώ``.

Περιμένω να περάσει απέναντι να τη δω από κοντά. Καθώς περνάει τον δρόμο βλέπω ότι φοράει αθλητικά με σόλα 30 πόντους που τη βοηθούσε να φτάσει το 1.60.

Κακάσχημη και κρετίνα!

Στο φανάρι μπροστά-μπροστά ένας άνθρωπος γύρω στα 65 πάνω σε παπάκι. Καμία σχέση με αλανιάρη, πορνόγερο ή κάτι τέτοιο.

Ένας άνθρωπος ταλαιπωρημένος που τον χτύπαγε ο ήλιος και είχε γείρει πάνω στο τιμόνι και περίμενε να ανάψει το φανάρι.

Τη βλέπει να περνά μπροστά του και γυρίζει το κεφάλι απορημένος κοιτάζοντας τη για 3-4 δευτερόλεπτα ενώ περνούσε από μπροστά του.

Μόλις η χαμούρα φτάνει στο απέναντι πεζοδρόμιο γυρίζει και του λέει ``Τι κοιτάς ρε γαμημένε? Άντε γαμήσου και γύρνα το κεφάλι σου απ' την άλλη``!

Δεν θα ξεχάσω ποτέ το βλέμμα αυτού του ανθρώπου και το σφίξιμο που ένιωσα στο στομάχι.

Έρχεται προς το μέρος μου και καθώς με προσπερνάει, την κοιτάζω πιο έντονα απ' ότι θα κοίτζα αν δεν είχε προηγηθει το σκηνικό αυτό,

αλλά λιγότερο έντονα απ' όσο απαιτούσε η στιγμή. Φοβήθηκα τη συνέχεια.

Καθώς με κοιτάζει νιώθω ότι ετοιμάζεται να ξανανοίξει το βόθρο της. Υποθέτω ότι τα κόκκινα μάτια και το θολό βλέμμα μου την απέτρεψαν.

Μόλις με προσπερνά, συνειδητοποιώ ότι γλίτωσα από μια από τις πιο επικίνδυνες καταστάσεις της ζωής μου και ξεφυσάω ανακουφισμένος.

Περνάει κανά μισάωρο κι όλη αυτή την ώρα το τσόκαρο δεν βγαίνει απ το μυαλό μου.

Φωνάζω τη σερβιτόρα να πληρώσω και καθώς περιμένω τα ρέστα τη ξαναβλέπω μπροστά μου.

Πηγαίνει πάλι στο ίδιο φανάρι και περιμένει να περάσει απέναντι.

Καθώς περιμένει, σηκώνει και τα 2 χέρια πάνω από το κεφάλι και αρχίζει να τεντώνεται προτάσσοντας το στήθος όσο δεν πάει.

Το ίδιο τσόλι που 30 λεπτά πριν ξεφτίλισε έναν άνθρωπο μόνο και μόνο επειδή είχε την ατυχία να βρεθεί μπροστά της.

Καθώς στρίβει το κεφάλι με βλέπει ότι την κοιτάω και με καρφώνει. Αυτή τη φορά την καρφώνω με το βλέμμα χωρίς καμία διακριτικότητα.

Κοιτάζει για λίγο και μετά γυρνά το κεφάλι απ' την άλλη. Μόνο που αυτή τη φορά πρόλαβα να δω ότι είχε κλάσει μέντες.

Περνάει τον δρόμο και συνειδητοποιώ ότι για πρώτη φορά στη ζωή μου, λίγο πριν κλείσω τα 50, ευχήθηκα να πεθάνει άνθρωπος.

Σιχαίνομαι τον εαυτό μου λίγο παραπάνω από όσο σιχάθηκα τη σερβιέτα και σηκώνομαι να φύγω.

Μία ακόμα μέρα στο μπουρδέλο (που κάποτε λεγόταν) Ελλάς μόλις είχε γαμηθεί...
Απο την δική μου εμπειρία στην καθημερινότητα, οι νεότερες γυναίκες στην Ελλάδα είναι ο πάτος του βαρελιου. Χαμένες μεταξυ μόδας, καιροσκοπικών ιδεολογιών και κακότροπης συμπεριφοράς και έλλειψης τρόπων, που νομίζουν ότι ο συνδυασμός τους είναι μαγκιά. Βεβαια αν κάνει κάποιος ότι κάνεις εσύ, απλά να τις καρφώνεις με το βλέμμα επίμονα, χωρίς καν να κάνεις κάτι άλλο, κλάνουν μαλλί και αν πέσει και κανένα καντήλι σοβαρό, σκύβουν το κεφάλι. Όλα είναι όμως με το μέρος τους.π.χ. αν ο κύριος που αναφέρεις ανταπαντουσε ή έκανε κίνηση να την πλησιάσει, χωρίς καμία περεταίρω πρόθεση, θα βρίσκονταν οι λευκοι ιππότες και θα του έκαναν μαλακίες.Μπορεί να τον μάζευαν κιόλας. Αν πας αστυνομία θα γελάνε,ενω αν παει κάποια μαλάκω θα την προσκυνάνε οι Beta άχρηστοι κερατράδες πίρφοροι καθυστερημένοι μπάτσοι. Ακομα και για το περιστατικό στην Θεσσαλονίκη που η άλλη η μεθούκλω χτύπησε τον σύντροφό της στο μπαρ επειδή πρότεινε να μην πιεί άλλο, οι μπάτσοι τον ειχαν 3 ώρες και τον πιλάτευαν να μην κάνει τίποτε, γιατί ήταν μεθυσμένη κτλ κτλ κτλ.Αν ηταν το αντίστροφο περιστατικό θα τον είχαν μπαουλιασει στο ξύλο και θα έλεγαν για απόπειρα γυναικοκτονίας.
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
276
Like
288
Πόντοι
21
υπάρχει μια άποψη που λέει ότι μεγάλο ποσοστό Ελλήνων ανδρών είναι κακοφτιαγμένοι ,ή υπέρβαροι με όχι όμορφα πρόσωπα με αποτέλεσμα υπο κανονικές συνθήκες εμφανίσιμη γυναίκα να μην υπάρχει περίπτωση να τους κάτσει εάν δεν κεράσουν πολλά...δεν δωρίσουν πολύ ...δεν πουν ψέματα πολλά ,αν δεν κοροιδέψουν αρκετά !!!!!
Όταν αυτά τελειώσουν... η γυναίκα απλά φεύγει γιατι βλέπει την αλήθεια χωρίς αυτά και δεν της αρέσει !!!!
Μπορεί να μην συμφέρει ένα σημαντικό ποσοστό ανδρών αυτη η παραδοχή...αλλά οκ είναι μια μεγάλη αλήθεια που τη βλέπουμε !!!!
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Εγώ έχω δει και μίλησε με αρκετές Αμερικανός, πρώτα από όλα Εμφανισιακά είναι πολύ πιο ωραίες από ελλεινιδες, ειδικά οι λευκές αμερικάνες που μπορεί να είναι ιταλικής γερμανικής αγγλικής εβραϊκής ιρλανδικής καταγωγης, καμία σχέση με τις μπαζο ελλενιδες, δεύτερον μια χαρα κοπέλες με φάνηκαν,ευγενικές, μιλάνε κανό ΙΚΑ όχι σαν τις βρωμοελλενιδες, και έχουν πολύ καλό cultural level, ενω Οι ελλενιδες, αστο, ας γελάσω, αν είχα λίγο χρόνο παραπάνω θα τους την έπεφτα
 

Ghajnsielem

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
808
Κριτικές
1
Like
2.207
Πόντοι
446
Αν η γυναίκα είναι σκατόψυχη, καλό ψόφο της εύχεστε απλά τα πράγματα γιατί δεν πρέπει να αναπαραχθεί το είδος της.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Οι αμερικάνες ρε τύποι κια χαρά μωρά είναι,στην Αμερική ίσως οι Αντρέ να είναι λίγο γκεουλες και κότες για αυτό φωνάζουν ότι δνε βρίσκουν γκόμενές, οι αραπαδες και οι Μεξικάνοι μια χαρά τις περνάνε σουβλάκι καλαμάκι στην αμερικη, στη Ελλάδα οι αιτίες είναι άλλες, Λλα οι ελλεεινιδες είναι κεκς γυναίκες, με πάρα πολύ χαμηλό πολιτισμικό επίπεδο, ουτε αγγλικά δεν μπορούν να μιλήσουν καλά καλά, και το κερασάκι στη τούρτα, ότι γαμιουντε μόνο με μαλακες από την κοινή τους παρέα,ολαα αυτα δεν τα βλέπετε καθε μέρα?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Κέντρο της Αθήνας... Πιο κέντρο δεν γίνεται..Πατησίων...

Ώρα 5 το απόγευμα, πολύς κόσμος.

Κάθομαι σε μαγαζί που έχει τραπεζάκια πάνω στην Πατησίων και πίνω ούζα.

Από την απέναντι πλευρά της Πατησίων εμφανίζεται ελληνίδα (όπως διαπίστωσα αργότερα) καμιά 35-αριά χρονών.

Φοράει μια κλειστή μπλούζα μεχρι το λαιμό, αλλά κάνει μπαμ ότι δεν φοράει σουτιέν.

Καλό βυζί και ρώγα που έβγαζε μάτι. Αν εξαιρέσεις το βυζί όλο το υπόλοιπο πακέτο είναι να σε πληρώνει και να λες ``όχι ευχαριστώ``.

Περιμένω να περάσει απέναντι να τη δω από κοντά. Καθώς περνάει τον δρόμο βλέπω ότι φοράει αθλητικά με σόλα 30 πόντους που τη βοηθούσε να φτάσει το 1.60.

Κακάσχημη και κρετίνα!

Το χειρότερο είναι ότι 9 στους 10 θα έμπαιναν
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
276
Like
288
Πόντοι
21
υπάρχει μια άποψη που λέει ότι μεγάλο ποσοστό Ελλήνων ανδρών είναι κακοφτιαγμένοι ,ή υπέρβαροι με όχι όμορφα πρόσωπα με αποτέλεσμα υπο κανονικές συνθήκες εμφανίσιμη γυναίκα να μην υπάρχει περίπτωση να τους κάτσει εάν δεν κεράσουν πολλά...δεν δωρίσουν πολύ ...δεν πουν ψέματα πολλά ,αν δεν κοροιδέψουν αρκετά !!!!!
Όταν αυτά τελειώσουν... η γυναίκα απλά φεύγει γιατι βλέπει την αλήθεια χωρίς αυτά και δεν της αρέσει !!!!
Μπορεί να μην συμφέρει ένα σημαντικό ποσοστό ανδρών αυτη η παραδοχή...αλλά οκ είναι μια μεγάλη αλήθεια που τη βλέπουμε !!!!
πέρασε ασχολίαστο ? μεγάλο ποσοστό Ελλήνων είναι κακοφτιαγμένοι με όλα τα συνεπακόλουθα που μετά θέλουν χρόνο ανάλυση και μπλά μπλα αιώνων για να εξηγηθούν !!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom