Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (6 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.239
Κριτικές
18
Like
20.029
Πόντοι
4.546


serres-gamos.jpg



Τί να πεις...:sad2:

Όλες βρίσκουν λέμε
Και στις Σέρρες και στα Χανιά, πολλά τα κυβικά...
Αλήθεια είναι, όλες οι Ελλεηνιδες βρίσκουν πυρφορους, οποία ώρα και στιγμή το θελήσουν.
 

Donald-Duck

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.850
Like
8.093
Πόντοι
2.356
Περισσοτερο οι αντρες φταινε.

Η γυναικα ειναι οπως την μαθεις!
Πολύ σωστά. Οι Έλληνες είναι χέστηδες και φοβούνται μην φάνε άκυρο ως μαλάκες που είναι οπότε το τρενάρουν να την πέσουν παίρνοντας τ αρχίδια τους ή όταν βρουν κάποια από φόβο μην την χάσουν, φοράνε λουράκι οι ίδιοι στο λαιμό τους. Τι νομίζετε ότι είναι οι γυναίκες; άνθρωποι είναι όπως εμείς. Το ότι είναι πυρότουβλα κι αλλάζουν συνέχεια συμπεριφορά, δεν πρέπει να πτοεί κανέναν. Όταν θα σας μιλάει γυναίκα, θα κλάνετε ότι λέει και θα κοιτάτε να περνάτε καλά. Δεν υπάρχει γεφύρωση σε διάλογο. Μην τους δίνετε σημασία σε ότι λένε. Για γαμήσι είναι κι αν κοιμηθεί
ο Θεός μπορεί να βρεθεί κάποια νορμάλ στον σωρό. Οπότε οι πιθανότητες είναι φανερά αίσχος. Κοιτάξτε την πάρτη σας.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.673
Κριτικές
1
Like
6.756
Πόντοι
1.056
Ωραιο νημα!

Τα δικα μου φιλαρακια,ντρέπομαι για το πως καταντησαν με τις γυναικες τους.Να απιστησουν δεν παιζει,τους εχουν να παρακαλαν για λιγο γαμησι.Και δεν τους το δινουν κ αυτο.

Καλα ξηγιουνται οι γυναικες.Πολυ τις γουσταρω.

Η δικια μου αρραβωνιαρα,εφυγε μια νυχτα με φεγγαρι.Εφυγε απο το σπιτι μου χωρις να πει τιποτα.

Καλα εκανε για μενα και στ απελε μου.Η ζωη ειναι πολυ μικρη για να αναλωνόμαστε σε σκεψεις και εξηγησεις.Μονο ο ανθρωπος το «καίει» ψάχνοντας εξηγησεις,ολη η υπόλοιπη πλάση,γαμει όποτε γουσταρει.
 

Alberto2

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2023
Μηνύματα
276
Like
288
Πόντοι
21

riding:​

"Η δικια μου αρραβωνιαρα,εφυγε μια νυχτα με φεγγαρι.Εφυγε απο το σπιτι μου χωρις να πει τιποτα." Σαν να λέμε σε παράτησε απροειδοποίητα κι έφυγε? κοινώς την έκανε Λούης...Αυτό για επιτυχία το καταγράφεις? ή δεν το διατύπωσες καλά?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.315
Κριτικές
62
Like
44.974
Πόντοι
9.297

riding:​

"Η δικια μου αρραβωνιαρα,εφυγε μια νυχτα με φεγγαρι.Εφυγε απο το σπιτι μου χωρις να πει τιποτα." Σαν να λέμε σε παράτησε απροειδοποίητα κι έφυγε? κοινώς την έκανε Λούης...Αυτό για επιτυχία το καταγράφεις? ή δεν το διατύπωσες καλά?
Έχεις δίκιο...
Ίσως η κοπέλα ήθελε "αποκατάσταση" την οποία ο @riding δεν προσφερε...έκανε την ερώτηση "που πάμε;" και απάντηση δεν έλαβε( πιθανότατα).
 

Ουρσουλα

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
99
Like
143
Πόντοι
0
Ούρσουλα ας πούμε μερικές αλήθειες οι όμορφες γυναίκες λένε οι άντρες είναι λιγουρια και δεν την πέφτουν η δεν ξέρουν να την πέφτουν (η αλήθεια πίσω από αυτές τις λέξεις είναι δεν μας την πέφτουν οι άντρες που μας αρέσουν) κακά τα ψέματα μια χαρά ανταποκρίνεστε όταν γουστάρετε
Ναι πολλές όχι όλες ηστε απρόσιτες γιατί έχετε την επιβεβαίωση και την επιλογή στο κινητό σας από παραπολλα σχόλια και pm στα social.
Γιατί βρε Θεσσαλονίκιε εσύ δεν θα ανταποκριθείς σε μία κοπέλα που σου αρεσει-γουσταρεις θα ανταποκριθείς εγώ γιατί να μην ανταποκριθώ σε ένα αγόρι που μαρέσει φυσικό είναι,δηλαδή να ασχολούμαι με κάποιο που δεν μου αρέσει για ποιο λόγο;Ότι κάποιοι δεν ξέρουνε Να φλερτάρουν δεν ξέρουν άμα πούνε Βυζαρα κωλάρα και κάτι τέτοια τι να ασχοληθείς.στο Ωραίο φλερτ και θα χαμογελάσεις και θα πεις μια όμορφη κουβέντα και ότι άλλο Προκύψει φυσικα εαν σου αρέσει ο αλλος .Σε αυτό με τα social δε φταίμε εμείς ναι θα μου πεις είστε προκλητικές Και το επιδιώκεται αλλά όταν ξεκινάει ο άλλος από κάτω κούκλα πως θα σε δω κούκλα μπορώ να σου δώσω ότι θέλεις κούκλα τι δώρο θα ήθελες να σου πάρω Σαφώς ανεβαίνει αυτόπεποίθεση.Απλά εγώ πιστεύω το μπέρδεμα γίνεται στις καύλες άλλη συχνότητα καύλας έχετε εσείς άλλη συχνότητα έχουμε εμείς και ένα μαλάκα να έχουμε να μας Ταλαιπωρεί και να κάνουμε σεξ οπότε βρίσκει χρόνο μία στο τόσο μπορεί να κάτσουμε και ένα χρόνο μαζί του αγαματες γιατι είμαστε κολλημένες.Ξέρεις μερικές φορές δε λέμε αλήθειες για να μη στεναχωρήσουμε όπως και οι άντρες δεν λενε την αλήθεια σε κάποια πράγματα για να μην στεναχωρηθούμε.Αλλά να έχουμε και μία αυτογνωσία και οι γυναίκες και οι άντρες Τις ηλικίες και τις εμφανίσεις μας.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96


serres-gamos.jpg



Τί να πεις...:sad2:

Όλες βρίσκουν λέμε
Και βλέπω ο τύπος κάνει και διατροφή αυστηρή μην τυχόν και χάσει το κελεπούρι σε λεει από ολότελα καλή και η παναγιωτενα
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.512
Like
11.524
Πόντοι
3.506

riding:​

"Η δικια μου αρραβωνιαρα,εφυγε μια νυχτα με φεγγαρι.Εφυγε απο το σπιτι μου χωρις να πει τιποτα." Σαν να λέμε σε παράτησε απροειδοποίητα κι έφυγε? κοινώς την έκανε Λούης...Αυτό για επιτυχία το καταγράφεις? ή δεν το διατύπωσες καλά?
Είναι σαφέστατα επιτυχία αν τη δεις από την οπτική ότι μακροπρόθεσμα γλύτωσε. Γάμο, γκρίνια, κέρατα, οικονομική αφαίμαξη..
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.673
Κριτικές
1
Like
6.756
Πόντοι
1.056

riding:​

"Η δικια μου αρραβωνιαρα,εφυγε μια νυχτα με φεγγαρι.Εφυγε απο το σπιτι μου χωρις να πει τιποτα." Σαν να λέμε σε παράτησε απροειδοποίητα κι έφυγε? κοινώς την έκανε Λούης...Αυτό για επιτυχία το καταγράφεις? ή δεν το διατύπωσες καλά?
Οχι,το κατέγραψα ως μια «διαφοροποίηση» των σχέσεων του 2023.Μετ επειτα εμαθα πως εχει ονομασία και λεγεται Ghosting.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.315
Κριτικές
62
Like
44.974
Πόντοι
9.297
Και βλέπω ο τύπος κάνει και διατροφή αυστηρή μην τυχόν και χάσει το κελεπούρι σε λεει από ολότελα καλή και η παναγιωτενα
( Κουτό)Πονηρά σκέφτηκε ο τύπος όπως πάρα πολλοί...λέει τώρα"τέτοιο μπαζο που δεν το παίρνει ούτε ο ύπνος δεν θα το κοιτάξει άλλος και μπορεί να είναι και παρθένα"...δεν αντέχει ποιότητα και βολεύεται με μπαζο.Περαστικα του...
 

thessalonikios88

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
453
Πόντοι
21
Γιατί βρε Θεσσαλονίκιε εσύ δεν θα ανταποκριθείς σε μία κοπέλα που σου αρεσει-γουσταρεις θα ανταποκριθείς εγώ γιατί να μην ανταποκριθώ σε ένα αγόρι που μαρέσει φυσικό είναι,δηλαδή να ασχολούμαι με κάποιο που δεν μου αρέσει για ποιο λόγο;Ότι κάποιοι δεν ξέρουνε Να φλερτάρουν δεν ξέρουν άμα πούνε Βυζαρα κωλάρα και κάτι τέτοια τι να ασχοληθείς.στο Ωραίο φλερτ και θα χαμογελάσεις και θα πεις μια όμορφη κουβέντα και ότι άλλο Προκύψει φυσικα εαν σου αρέσει ο αλλος .Σε αυτό με τα social δε φταίμε εμείς ναι θα μου πεις είστε προκλητικές Και το επιδιώκεται αλλά όταν ξεκινάει ο άλλος από κάτω κούκλα πως θα σε δω κούκλα μπορώ να σου δώσω ότι θέλεις κούκλα τι δώρο θα ήθελες να σου πάρω Σαφώς ανεβαίνει αυτόπεποίθεση.Απλά εγώ πιστεύω το μπέρδεμα γίνεται στις καύλες άλλη συχνότητα καύλας έχετε εσείς άλλη συχνότητα έχουμε εμείς και ένα μαλάκα να έχουμε να μας Ταλαιπωρεί και να κάνουμε σεξ οπότε βρίσκει χρόνο μία στο τόσο μπορεί να κάτσουμε και ένα χρόνο μαζί του αγαματες γιατι είμαστε κολλημένες.Ξέρεις μερικές φορές δε λέμε αλήθειες για να μη στεναχωρήσουμε όπως και οι άντρες δεν λενε την αλήθεια σε κάποια πράγματα για να μην στεναχωρηθούμε.Αλλά να έχουμε και μία αυτογνωσία και οι γυναίκες και οι άντρες Τις ηλικίες και τις εμφανίσεις μας.
Έχεις απόλυτο δίκιο και συν φωνω μαζί αλλά υπάρχει ένα τεράστιο ΑΛΛΑ όλοι εδώ μέσα τα έχουμε με τον γυναικείο ανεξήγητο ναρκισσισμό και τ τουπε που που πολλές από εσάς δεν μπενεται καν στον κόπο να μας απορρίψετε με ωραίο τρόπο. Αυτό πάει αγκαζε με το ωραίο πέσιμο που είπες άστο. Εμείς φταίμε που γίνατε νάρκισσος και έχετε τουπε. Είναι κύκλος όλο αυτό αυτό γι αυτό δεν θα βγάλουμε άκρη μεταξύ μας
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.424
Κριτικές
15
Like
6.108
Πόντοι
1.496
Και στις Σέρρες και στα Χανιά, πολλά τα κυβικά...
Αλήθεια είναι, όλες οι Ελλεηνιδες βρίσκουν πυρφορους, οποία ώρα και στιγμή το θελήσουν.
Τα εχει πει αυτα εδω και καιρο ο Δασκαλος Σαντ Μαν και καποιοι τον κοροιδευανε, τον βριζανε (γιατι, θιχτηκαν λες και ειναι Ελλεινιδες;)
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Πόσο μοιάζουν οι αμερικανίδες με τις δικές μας, μα πόσο!!!

Τουλάχιστον οι Αμερικανίδες εμφανισιακά είναι καλύτερες,όχι σαν κάτι ζουμπάδες εδώ που το παίζουν και γκόμενες
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Τουλάχιστον οι Αμερικανίδες εμφανισιακά είναι καλύτερες,όχι σαν κάτι ζουμπάδες εδώ που το παίζουν και γκόμενες
ποσες αμερικανιδες εχεις δει στη ζωη σου;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Πόσο μοιάζουν οι αμερικανίδες με τις δικές μας, μα πόσο!!!
Ολες οι γυναικες των δυτικων χωρων μοιαζουν στη νοοτροπια.
Βασικα εχουν δημιουργηθει 5 ζωνες γυναικειας νοοτροπιας στον πλανητη:
1. Δυτικη
2. Ασιατικη
3. Λατινες
4. Μουσουλμανικη
5. Αφρικανικη

Οι ζωνες που μπορει να παιξει ο αντρας σημερα με καλες προοπτικες ειναι 2, 3 και 5

Ζωνη 1 ο αντρας ειναι ισοβια υπο. Απο πρωτη δημοτικου μεχρι 15 χρονια αφου παρει συνταξη, παντα θα ειναι απο κατω και στην τσιτα...

Ζωνη 4 ειναι μονο για γηγενεις, πολλοι απο αυτους περνανε καλα. Δυτικος δεν αγγιζει τετοιες ζωνες

Το κακο ειναι οτι η Ρωσια και οι πρωην ΕΣΣΔ χωρες εχουν πλεον παει στην κατηγορια 1 για τα καλα

Ζωνες 2 και 3 εχουν αρκετα κοινα, με κυριο χαρακτηριστικο το οτι ο Δυτικος αντρας εκει ειναι στην κορυφη της διατροφικης αλυσιδας

Οι ταξιδεψαντες ανα τον κοσμο και εχοντες μεγαλυτερη εμπειρια, αλλα αντιθετη αποψη, ας την καταθεσουν, θα ειχε ενδιαφερον
 
Τελευταία τροποποίηση:

Dr. Hanniban Lecter

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2023
Μηνύματα
10
Like
10
Πόντοι
0
Τουλάχιστον οι Αμερικανίδες εμφανισιακά είναι καλύτερες,όχι σαν κάτι ζουμπάδες εδώ που το παίζουν και γκόμενες
ο Νικος Βαμβακουλας εχει ωραιοτερα ποδια απο τις Αμερικανιδες που ετυχε να γνωρισω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.315
Κριτικές
62
Like
44.974
Πόντοι
9.297
Τουλάχιστον οι Αμερικανίδες εμφανισιακά είναι καλύτερες,όχι σαν κάτι ζουμπάδες εδώ που το παίζουν και γκόμενες
Το παίζουν γκόμενες γιατί υπάρχουν σαβουρολατρες χωρίς αυτοεκτιμηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom