Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.318
Κριτικές
62
Like
44.977
Πόντοι
9.297
Ήμουν έξω τώρα το βράδυ,πιτσιρικαρία όλοι μεικτές παρέες,γκομενάκια μισοξεβράκωτα,φιλια,σαλιαρισματα...

Οι μεγαλύτεροι...μπακουροτριάδες,μπακουροτετράδες ή κλασικά ελλεεινικά ζευγάρια με ζευγάρια.Ελάχιστοι με γκόμενες,εννοείται όλοι κάτι καγκουρομούσιες.
Φυσιολογικά πράγματα...έβλεπα και εγώ κάτι μπαζολες γύρω στα 40 με τους άντρες τους από δίπλα...χαρά στο κουράγιο τους.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Δυστυχώς στην Ελλάδα,η γκόμενα είναι ο μόνος τρόπος να ξεφύγεις απ'τις μπακουροεξόδους και την αγαμία/μοναξιά/μαυρίλα

Οι γυναίκες έχουν πολλά πράγματα να τα γεμίζουν αυτά,ινσταγκραμ,ψώνια,οι άντρες τίποτα.Όποιος δεν έχει γκόμενα να βγει,δε γαμάει,νιώθει μαυρίλα μέσα του.Κι ας μην το παραδέχεται.

Κι επειδή οι άντρες είναι που βρίσκουν δυσκολότερα γκόμενα και όχι το αντίθετο,γι'αυτό πέφτουν με τα μούτρα.
Καλα,για να πουμε και του στραβου το δικιο,στην ελλαδα τα καλα κομματια ειναι λιγα,πιστευω γυρω στο 20,αντε 25 τα εκατο,τι να ζηλεψεις τωρα τους χαζους με τις φακλανες τις ελλεινιδες και κατι ασχημες με τριτοκοσμικο επιπεδο,εσυ φιλε,απο το να παντρευτω καμια φαλαινα ελλεινιδα,χιλιες φορες μπακουρι,και τραβα ε κανα σουντιακι οποτε εχεις ορεξη
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Φυσιολογικά πράγματα...έβλεπα και εγώ κάτι μπαζολες γύρω στα 40 με τους άντρες τους από δίπλα...χαρά στο κουράγιο τους.
ε αυτο αμα το σκεφτεις,τι να με πει να χω καμια μπαζολα κακιασμενη ελλεινιδα,με πολιτσιμικο επιπεδο μαο μαο,να σε πρηζει τα αρχιδια καθε μερα,καλυτερα σε κανα ντελο λεμε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.318
Κριτικές
62
Like
44.977
Πόντοι
9.297
Καλα,για να πουμε και του στραβου το δικιο,στην ελλαδα τα καλα κομματια ειναι λιγα,πιστευω γυρω στο 20,αντε 25 τα εκατο,τι να ζηλεψεις τωρα τους χαζους με τις φακλανες τις ελλεινιδες και κατι ασχημες με τριτοκοσμικο επιπεδο,εσυ φιλε,απο το να παντρευτω καμια φαλαινα ελλεινιδα,χιλιες φορες μπακουρι,και τραβα ε κανα σουντιακι οποτε εχεις ορεξη
Είσαι ένα άξιο μέλος μας!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Φυσιολογικά πράγματα...έβλεπα και εγώ κάτι μπαζολες γύρω στα 40 με τους άντρες τους από δίπλα...χαρά στο κουράγιο τους.

Έλα ρε τύπε,μ'αυτά που βλέπουμε,λέμε ξανακάνε μας 20 χρονών...έστω για ένα καλοκαίρι.

Αν είσαι 35+ και ψάχνεσαι,αντίο ζωή.Οι καλές πιασμένες,αν δεν έχεις γκόμενες στη δουλειά σου,φίλες,γνωστές κλπ πάλι αντίο ζωή,συν άγχος για το μέλλον αν δεν είσαι δ.υ ή εξασφαλισμένος απο γονείς.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.318
Κριτικές
62
Like
44.977
Πόντοι
9.297
Έλα ρε τύπε,μ'αυτά που βλέπουμε,λέμε ξανακάνε μας 20 χρονών...έστω για ένα καλοκαίρι.

Αν είσαι 35+ και ψάχνεσαι,αντίο ζωή.Οι καλές πιασμένες,αν δεν έχεις γκόμενες στη δουλειά σου,φίλες,γνωστές κλπ πάλι αντίο ζωή,συν άγχος για το μέλλον αν δεν είσαι δ.υ ή εξασφαλισμένος απο γονείς.
Πιο πιθανό βλέπω να είναι τακτοποιημένοι οι εξασφαλισμένοι από γονείς...ακόμα και αν είναι άνεργοι με το χαρτζηλικακι να πέφτει ,κυκλοφορούν και έστω με προξενιό θα βρεθεί καμμία μπαζολα να παντρευτούν και να "αποκατασταθούν".
Ένας εργαζόμενος που ζει μακρυά από τον τόπο του και έχει το νοικοκυριό επ'ωμου δεν έχει περιθώριο για γκομενιλικια ( λόγω έλλειψης κύκλου) ούτε για χλιδατη ζωή ( επειδή ο μισθός φεύγει στα ενοίκια και τα καθημερινά έξοδα).
Φυσικά όσοι είναι εργαζόμενοι στον τόπο τους αλλά χωρίς να βάζουν το χέρι στην τσέπη για πολλά πολλά έχουν το απόλυτο πλεονέκτημα.
 

thessalonikios88

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2013
Μηνύματα
141
Κριτικές
1
Like
453
Πόντοι
21
Κοινωνικό ψοφω στους σαλιαριδες στους καληνυχτακιδες στους κάνω την χάρη μπας και γαμησω στους χορηγούς χωρίς ανταπόκριση μπας και καταλάβουν οι χαζογκομενες ότι το μουνι τους δεν εξουσιάζει τον κόσμο
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Ήμουν έξω τώρα το βράδυ,πιτσιρικαρία όλοι μεικτές παρέες,γκομενάκια μισοξεβράκωτα,φιλια,σαλιαρισματα...
Ακολουθησε τη συμβουλη μου για τα 2 Σαββατοβραδα το μηνα διαμονη στη Σαλονικα και θα δεις διαφορά :headbaning1:

Καλα χτες πρεπει να ητανε και αδεια η Σαλονικη αφου οι περισσοτεροι εφυγαν για να ψηφισουν, συμπεριλαμβανομενων και των φοιτητων
 

cool11

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
4.888
Like
1.428
Πόντοι
216
Στις ΗΠΑ οι μοντέρνες γυναίκες τρώνε μεγάλη ήττα από τους άντρες γιατί κατάλαβαν τι παίζουν, οι τύπισσες πάνε και κλέγονται στο tik tok και σύμφωνα με έρευνα το 45 τοις εκατό των γυναικών θα είναι μπακούρια μέχρι το 2030. Παράδειγμα προς μίμιση πρέπει να έχουν οι μουνόδουλοι τους αμερικάνους.

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Ρε τυπε, αυτη η κουραδα που παραληρει (η γκομενα το βιντεο της οποιας σχολιαζει ο τυπαρος) δεν αντεχεται ουτε 15 δευτερολεπτα, δεν υπαρχει τρανοτερη αποδειξη απο αυτην για να τρεξει καποιος αντρας μακρια οσο πιο γρηγορα μπορει απο το dating...
Ποσο μαζωχιστης πρεπει να ειναι καποιος για να παντρευτει μια τετοια γκομενα;
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
@Sub-Zero αφου δε γαμαει ουτε αυτος ο εκατομμυριουχος, σκουρα τα πραματα για εμας τα μπατιρακια :(
1684683627191.png
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Εγώ πάντως εκτός την ψήφο σήμερα… έριξα και στην γυναίκα 2 ψήφους…
Και η μέρα έχει συνέχεια….

Καθίστε και κάντε ανάλυση γιατί δεν γαμάτε…
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
745
Πόντοι
96
@Sub-Zero αφου δε γαμαει ουτε αυτος ο εκατομμυριουχος, σκουρα τα πραματα για εμας τα μπατιρακια :(
1684683627191.png
δεν χρειαζομαστε τον εκατομμυριουχο οταν εχουμε τον Δασκαλο που η αξια της γνωσης του αξιζει τρις,ποτε θα το καταλαβετε?:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.841
Κριτικές
21
Like
10.957
Πόντοι
4.546
@Sub-Zero αφου δε γαμαει ουτε αυτος ο εκατομμυριουχος, σκουρα τα πραματα για εμας τα μπατιρακια :(
1684683627191.png
Τόσες βίζιτες έχει εκεί στο Αμέρικα, ας πάει να ψωνίσει καμία από το δρόμο.....Πέρα από την πλάκα, αυτό που λέει στο τέλος ότι οι σχέσεις και οι οικογένειες στην Αμερική είναι είδος προς εξαφάνιση, πιθανολογώ ότι οφείλεται στην έλλειψη ηθικών αξιών, μιας και όλα συμβαίνουν για το θεαθήναι. Και μιας και είμαστε χώρα που αργά ή γρήγορα επηρεάζεται από αυτή την κοινωνία, κλάφτα Χαράλαμπε....
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Όοοοχι!
Δεν είναι επειδή οι αμερικανοί έχουν σταματήσει απλά να ασχολούνται με τις αμερικανίδες πλέον.
Αλλά επειδή οι αμερικανοί κάνουν και κάτι άλλο [και αυτό είναι που έχει τρελάνει τις αμερικανίδες περισσότερο
(και απ' όσο αντιλαμβάνομαι δεν το κάνουν μόνο οι αμερικανοι αυτό)] :

 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Όοοοχι!
Δεν είναι επειδή οι αμερικανοί έχουν σταματήσει απλά να ασχολούνται με τις αμερικανίδες πλέον.
Αλλά επειδή οι αμερικανοί κάνουν και κάτι άλλο [και αυτό είναι που έχει τρελάνει τις αμερικανίδες περισσότερο
(και απ' όσο αντιλαμβάνομαι δεν το κάνουν μόνο οι αμερικανοι αυτό)] :

Σχολιο κατω απ το βιντεο:
1684686788736.png
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Τρώνε πολύ κατούρημα και πούτσα , για να κερδίσουν τις τσάντες, τις γόβες και τα άϊφοουν .
Και καταλήγουν πολλές στα σκουπίδια.
Ποσο πιο κατω να πεσει μια γυναικα ως ανθρωπος..ξεφτιλα τελειως... το 99.9 καταληγει στα σκουπιδια γιατι εχουν τεραστιοο ανταγωνισμο μεταξυ τους και μονο μια θα <<καταφερει>> τον <<χορηγο>>
Στις ΗΠΑ οι μοντέρνες γυναίκες τρώνε μεγάλη ήττα από τους άντρες γιατί κατάλαβαν τι παίζουν, οι τύπισσες πάνε και κλέγονται στο tik tok και σύμφωνα με έρευνα το 45 τοις εκατό των γυναικών θα είναι μπακούρια μέχρι το 2030.
Και δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα για μια γυναίκα πόσο μάλλον<<φυσιολογικη>> γυναικα το γεγονος να μην κανει παιδια η να μην εχει συντροφο! Ετσι ειναι η φυση της ζωης, και με την φυση δεν τα βαζεις!
 
Τελευταία τροποποίηση:

j 1973

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2010
Μηνύματα
167
Like
259
Πόντοι
21
Σήμερα στο που γύριζα από την δουλεία, στο μέτρο αφού ψιλοεβαλα χέρι σε έναν τζαμπατζη όταν μπήκα στο βαγόνι ήταν μια καστανή λίγο κοντύτερο από εμένα με σπορ σακάκι εμφανίσιμη όταν την πρόσεξα καλύτερα όμως ήταν στο μέτωπο ζαρωμενη και έκανε περίεργους μορφασμους στο πρόσωπο της, όπως την κοίταζα ίσως όχι διακριτικά με είδε και γύρισε την πλάτη της και γύρναγε το κεφάλι της πίσω για να τσεκαρι εγώ φυσικά γύριζα και εγώ το βλέμμα μου αλλού, και σκέφτομαι εάν δεν της έβαλαν χέρι στην δουλειά, ήταν η ώρα της στραβης από περίοδο η οποιαδήποτε άλλο ψυχολογικό που θα είχε στο μυαλό της και σκέφτομαι ότι εάν κάνει ( σοβαρή σχέση ) η παντρευτεί τι έχει να τραβήξει ο τύπος που θα είναι μαζί της!:confused::confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.318
Κριτικές
62
Like
44.977
Πόντοι
9.297
Σήμερα στο που γύριζα από την δουλεία, στο μέτρο αφού ψιλοεβαλα χέρι σε έναν τζαμπατζη όταν μπήκα στο βαγόνι ήταν μια καστανή λίγο κοντύτερο από εμένα με σπορ σακάκι εμφανίσιμη όταν την πρόσεξα καλύτερα όμως ήταν στο μέτωπο ζαρωμενη και έκανε περίεργους μορφασμους στο πρόσωπο της, όπως την κοίταζα ίσως όχι διακριτικά με είδε και γύρισε την πλάτη της και γύρναγε το κεφάλι της πίσω για να τσεκαρι εγώ φυσικά γύριζα και εγώ το βλέμμα μου αλλού, και σκέφτομαι εάν δεν της έβαλαν χέρι στην δουλειά, ήταν η ώρα της στραβης από περίοδο η οποιαδήποτε άλλο ψυχολογικό που θα είχε στο μυαλό της και σκέφτομαι ότι εάν κάνει ( σοβαρή σχέση ) η παντρευτεί τι έχει να τραβήξει ο τύπος που θα είναι μαζί της!:confused::confused:
Μην στενοχωριέσαι...θα βρεθεί ένα ναυάγιο χωρίς αυτοεκτιμηση ΜΗ ΜΕΛΟΣ μας και θα "αλληλοαποκατασταθουν"...ωιμε,φευ και παπαι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom