Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Vienezos1_

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2022
Μηνύματα
315
Like
285
Πόντοι
21
Οι απόψεις για τις ελεηνίδες έχουν βάση και νόημα , και από σχολιαστές νεαρούς που τώρα βγαίνουν στη ζωή αλλά κυρίως απ τους πιο ώριμους που είναι εδώ μέσα κατά εκατοντάδες κι έχουν σχηματίσει άποψη μετά από 3-4 σχέσεις ζωής, 1 τουλάχιστον γάμο, νέες απόπειρες μετά και τελικά συσωρευμένη εμπειρία χρόνων και γυναικών πολλών …
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
αν ερθει ο τσιπρας μπορει να κανει τετοια πραγματα να βοηθησει,ο κουλης τετοια πραγματα δε προκειται να κανει ΠΟΤΕ μονο θα κλεβει την οικονομια και θα αθωωνει βιαστες.
Αν έρθει ο Τσίπρας θα δώσει φράγκα σε όλους και μετά θα γαμηθουμε ΟΛΟΙ με άλλα δύο τρία μνημόνια.
Ευτυχώς θα γυρίσει στο μεροκάματο και το κόμμα του θα διαλυθεί στις συνιστώσες ...άντε να τελειώνουμε.
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
905
Like
1.839
Πόντοι
206
Δεν μπορώ να διαβάζω οτι δεν υπάρχει τρόπος να βγάλετε γκομενα Ελληνίδα (όμορφη) γιατί αυτή ζητάει τον ουρανό με τα άστρα.
Να είσαι κούκλος
Να έχεις κοινωνικό status
Να έχεις €€€

Τα ως άνω είναι και σε τι υποδομή είναι οι γονείς σας και μέχρι που σας φτάσανε : σπουδες - βοήθεια οικονομική - επαγγελματικες γνωριμίες , πλην την εξωτερική εμφάνιση που είναι γονίδιά.

Μετρανε σε ποσοστό %%% σε ποια απευθύνεστε και τι ζητάει και όχι στο γενικό σύνολο.

αλλά θέλει μια καθηγήτρια πανεπηστημιου με Ακαδημαϊκή καριέρα , και αλλά κάποια που περνάει τον χρόνο της στο instagram ολη μέρα. Δεν πάει να πει ότι αυτή που κάνει Ακαδημαϊκή καριέρα, δεν μπορεί να είναι μουναρα…

Δεν εχω social media πλέον , ειχα φτιάξει το 2007 Facebook και βρήκα κάποιους - κάποιες που ήμασταν παιδιά σχολείο, το έκλεισα το 2009 μιας και δεν μπορούσα να απαντάω σε ηλίθιες ερωτήσεις “δεν μου έκανες like γιατί ; “

Τα instagram - twitter- tik tok δεν τα χρησιμοποίησα πότε, δεν με ενδιαφέρει τι κάνει ο καθένας στον προσωπικό του χρόνο, και ο κόσμος χαλάει πολύ χρόνο μέσα σε ένα virtual reality κόσμο.

Εχω κάνει 3 γάμους και δεν κώλωσα ποτέ και πουθενά, και η μια ήταν καλύτερη της άλλης, και οι 3 τους ήταν γκομεναρες και οι 2 απο τις 3 κονομημενες , με εξερεση την 1η που ήταν σε normal €€€

Σχέσεις πάθους και μίσους ήταν όλες

Καβαλημένες ;;;
Μόνο η 1η που είχε Ακαδημαϊκή καριέρα και επειδή δεν με έφτανε στα €€€ έβγαζε όλο το κόμπλεξ της στο επίπεδο μόρφωσης και ότι ειχα απλά 1 λύκειο.

η 2η ήταν τσιγγάνα γνήσια και ο φτωχός της υπόθεσης ήμουν εγώ, ευτυχώς δεν είχε κόμπλεξ με αυτά τα ασήμαντα για εκείνη €€€ και την ένοιαζε ότι χάλαγε πολύ χρόνο στο παιδί μου απο την 1η.

η 3η λοιπόν επιλογή και έχοντας χλμ στην πλάτη από τις 2 βασικές μαζι με τις παράλληλες , και τις πριν απο αυτές, ειναι επιλογη που δεν έβαλα μόνο την εξωτερική εμφάνιση 1ο σημείο αναφοράς, αλλα όλο το πακέτο.

Η μόνη φράση που μου έρχεται στο μυαλό στα λαϊκά είναι :

Όλες οι γυναίκες να ψήσουν το αυγό τους θέλουν, ανεξαρτήτως ποιες είναι και τι προσφέρουν

Τώρα αν βλέπετε πουτανακια στο instagram - tik tok κτλ κτλ κτλ , ολη μέρα από κάποιες που νομίζουν ότι είναι κάποιες… τον χρόνο σας χαλάτε.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Αν έρθει ο Τσίπρας θα δώσει φράγκα σε όλους και μετά θα γαμηθουμε ΟΛΟΙ με άλλα δύο τρία μνημόνια.
Ευτυχώς θα γυρίσει στο μεροκάματο και το κόμμα του θα διαλυθεί στις συνιστώσες ...άντε να τελειώνουμε.
τουλαχιστον να μη βγει η εγκληματικη νεα δημοκρατια του καριολη κουλη,ο τσιπρας τοσο αλητης σα τον κουλη δε ειναι παντως μη τους βαζεις στο ιδιο καζανι.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297

Trikavalos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2017
Μηνύματα
1.686
Like
1.093
Πόντοι
216
το μόνο που τους νοιάζει είναι να πληρώνει ο άντρας...λες και μας κάνουν χάρη.. τουλάχιστον εμείς πάμε και κανένα μπουρδέλο..πρέπει να πέφτει πολύ αγγούρι στα μυκητιασμενα μούνια τους
Όλες πάνω κάτω απάντησαν τα ίδια,και επειδή είσαι το σύνολο των 5 ατόμων που αλληλεπιδράς καθημερινά,ή τις πηδάνε οι ίδιοι και οι ίδιοι,ή οι φίλοι των φίλων/κολλητών τους…Έχουν υποστεί κατήχηση.

Αυτή που άξιζε ήταν η χουβαρδού (σε έψαχνα μια ζωή,αλλά άργησες…..)

B5208081-8AD6-4957-98E9-A873DF9568DA.jpeg


ενώ το μαύρο γυαλί στην νύχτα είναι σίγουρα μέλος,όχι ο θρυλικός δόπας πάντως….νομίζω.

F1A1869C-EA0A-4AE3-9F68-2C40B9732E1B.jpeg
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.645
Κριτικές
1
Like
5.587
Πόντοι
2.356
αντιγραφη απο καταργημενο μπλογκ:

Η ιστορια δεν τελειωνει εδω. Ενω ο αντρας λοιπον ηταν εκει εξω λυνοντας προβληματα, κατασκευαζοντας πραματα, ανακαλυπτοντας τους νομους που διεπουν αυτον τον κοσμο και πως μπορει να τους εκμεταλλευτει, η γυναικα αραζε διπλα στη φωτια μεσα σε μια σπηλια και σκιαζοταν με τις σκιες και τους θορυβους μεχρι τα ξημερωματα. Ετσι ανακαλυψε και το κουτσομπολιο. Αλλα κυριως εκεινη την εποχη αρχισε να διαγραφεται μεσα της το αχνο περιγραμμα της ψυχοσυνθεσης της.



ΤΑ ΤΡΙΑ 'Π' ΚΑΙ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ 'Ε'


Εδω θα αποπειραθω να απαντησω στο μεγαλο ερωτημα "ΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ;"
Η απαντηση ειναι απλη. Η υπαρξη της γυναικας, ολα της τα ονειρα και καθε κρυφη πτυχη της ζωης της συνοψιζονται σε τρια πραματα. Σε τρια απλα ΠΙ.

ΠΑΡΟΧΗ

ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ

ΠΟΥΤΣΟΣ


Τιποτα αλλο δε μετραει. Γραφτε ποιηματα, φερτε εντελβαις, ριχτε σχοινι και πνιγειτε, χτυπηστε τον κωλο σας χαμω... αυτα τα τρια Πι ειναι αυτα που χρειαζεται μια γυναικα για να υποκριθει οτι ειναι ευτυχισμενη (γιατι ξεχασα να σας πω πως οι γυναικες δεν μπορουν ΠΟΤΕ να ειναι πραγματικα ευτυχισμενες). Γι αυτο πανε με τους ψωλαραδες, τους λεφταδες και τους δυνατους. Γι αυτο και θα σας εγκαταλειψουν ΑΜΕΣΩΣ για τον επομενο καυλεα που περιμενει στη ουρα. Γι αυτο θα σας πουλησουν επιτοπου για ενα δαχτυλιδι, ενα αυτοκινητο σμαρτ ή ενα εξοχικο στον Καλαμο. Γι αυτο ειναι κατα βαθος ΠΟΡΝΕΣ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ! Γι αυτο! Αυτη ειναι η αληθεια και λυπαμαι αν σας χαλαει. Εγω εχω κανει πλεον την ειρηνη μου με αυτο και καταλαβαινω τη συμπαντικη αναγκαιοτητα μιας τετοιας συμπεριφορας. Και εξηγω: Οι γυναικες πανε παντα με τον πλειοδοτη ΕΠΕΙΔΗ αυτο εξασφαλιζει την επιβιωση του ειδους. Αυτος που παρεχει. Αυτος που προστατευει. Αυτος που πουτσωνει!

Οριστε. Αυτη ειναι η μια και μοναδικη αληθεια και οσο πιο γρηγορα την αναγνωρισετε, τοσο πιο γρηγορα θα αρχισετε να καταλαβαινετε το Μεγαλο Αστειο.

Και απο την αλλη (στην πλευρα των ανδρων) εχουμε το μεγαλο Εψιλον. Εχετε αναρωτηθει ποτε ρε μαγκες γιατι δειχνετε αμεσως σεβασμο σε μια ομορφη ενω τις ασχημες τις εχετε κλασμενες; Επειδη αυτο σας ανεβαζει κυριοι ανδρες! Η καλη γκομενα ειναι ανεβαστικη. Ξερετε γιατι στο σεξ, η μιση καυλα ειναι να τα διηγιεσαι στους φιλους σου; Επειδη σε τριπαρει με την παρτη σου και νιωθεις καλυτερος. Ξερετε γιατι οποτε βλεπετε γυναικα θελετε να βαλετε το πραμα σας στο πραμα της; Επειδη σας φτιαχνει για μια βδομαδα!
Το εψιλον κυριοι ειναι ο Εγωισμος. Αυτη ειναι η μοναδικη μας αναγκη. Τιποτα αλλο.
 

kachaplias

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
6.645
Κριτικές
1
Like
5.587
Πόντοι
2.356
Ωραίος ο Κατσαπλιάς…
δεν ειναι δικο μου το κειμενο τυπε! απλα θυμομουν οτι το ειχα διαβασει απο εναν σοφο καποτε (σιγουρα πρεπει να ηταν μελος εδω μιας και σε αλλα κειμενα ειχε φρασεις και λεξεις που χρησιμοποιουνται εδω μεσα)

με ακραια γραφη και τρολλαρισμα δειχνει τα πολυ βασικα ενστικτωδη στοιχεια που κινουνται τα θηλυκα...
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
τουλαχιστον να μη βγει η εγκληματικη νεα δημοκρατια του καριολη κουλη,ο τσιπρας τοσο αλητης σα τον κουλη δε ειναι παντως μη τους βαζεις στο ιδιο καζανι.
Τελικά μήπως η δουλειά που βρήκες είναι μηδενεξηνταράκιας στην Κουμουνδουρου.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Τελικά μήπως η δουλειά που βρήκες είναι μηδενεξηνταράκιας στην Κουμουνδουρου.
τελικα μηπως εισαι υπερ της νεας δημοκρατιας και με ειρωνευεσαι κιολας γιατι ειμαι κατα?
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
τελικα μηπως εισαι υπερ της νεας δημοκρατιας και με ειρωνευεσαι κιολας γιατι ειμαι κατα?
Σε ειρωνεύομαι γενικά για την ολη παρουσία σου εδώ μέσα. Αλλά είμαστε σε ένα σάιτ για πουτανες και μας τα έχεις κάνει τσουρέκια σπαμάροντας για τον Κουλη και το ΣΥΡΙΖΑ.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Σε ειρωνεύομαι γενικά για την ολη παρουσία σου εδώ μέσα. Αλλά είμαστε σε ένα σάιτ για πουτανες και μας τα έχεις κάνει τσουρέκια σπαμάροντας για τον Κουλη και το ΣΥΡΙΖΑ.
ενταξει δε ξαναλεω κατι αρκετα σπαμαρα
 
Τελευταία τροποποίηση:

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Θα βροουμε κανα μουνι φετος το καλοκαιρι,εγω δεν εχω καλο προαισθημα,αν επαιζα στοιχημα θα εβαζα ολα τα λεφτα μου στο οχι
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
Θα βροουμε κανα μουνι φετος το καλοκαιρι,εγω δεν εχω καλο προαισθημα,αν επαιζα στοιχημα θα εβαζα ολα τα λεφτα μου στο οχι
@Sub-Zero ,βγες από την ψυχή του συναγωνιστή @givrgaras95 !!!!
Πεισματική αισιοδοξία ρεεεε!!!!Αγώνας διαρκείας !!!!
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
το καλοκαιρι ειναι η εποχη που θα επρεπε να γαμαμε!αμα δεν γαμαμε ουτε το καλοκαιρι τοτε δεν ξερω τι αλλο να περιμενουμε στη ζωη!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom