Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 140 άτομα (2 μέλη και 138 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Ποιες γαμιούνται με σκουπιδιάρηδες και πακιστανούς;Ίσως μόνο στο Αθηναμπάντ,εδώ πάνω μόνο μία είχα δει να φιλιέται μ'έναν που έμοιαζε σαν Αλγερινός (αλλά μπορεί να'ταν και κανας Κύπριος ή Έλληνας)
ουτε στο αθηναμπαντ,εγω αθηνα μενω κυκλοφορω καθε μερα και δε εχω δει ουτε μια φορα πακι με ελληνιδα,ολο αντροπαρεες πανε μαζι μαζι,και εχω δει κανα 2 φορες πακιστανους να πιανονται χερακι χερακι,αυτοι απο τη στερηση γινονται πουστηδες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
σιγα μη στηριξω τον πακιστανολαγνο που επειδη τους θελει ο ιδιος και γαμιεται με αυτους βαζει οτι πανε και οι ελληνιδες,ποιες?οι μεγαλυτερες ντιβες θα πανε με τα σκουπιδια και εννοειται οτι δε εχω δει και ουτε μα ουτε μια φορα πακι με ελληνιδα.
Iσως κυκλοφορεί σε Πατήσια και Ομόνοια εκεί κυκλοφορεί πολύ σκηνικό που θα ταίριαζε σε εκπομπές Αννίτας Πάνια.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Iσως κυκλοφορεί σε Πατήσια και Ομόνοια εκεί κυκλοφορεί πολύ σκηνικό που θα ταίριαζε σε εκπομπές Αννίτας Πάνια.
και εγω εχω κυκλοφορησει εκει αλλα ελληνιδα με πακιστανο δε ειδα ποτε,μια ελληνιδα θα παει με πακιστανο μονο αμα ειναι καμια χοντρη τερατομπαζο που δε τη πλησιαζει ουτε ενας ελληνας ή καμια γρια 60-70 χρονων που επισης δε τη πλησιαζει ανθρωπος γιατι περασε η μπογια της,οι ωραιες και οι μετριες δε πανε ουτε για ανεκδοτο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.020
Πόντοι
7.865
καταλαβα και εσυ υπερ της νδ εισαι,αγαπητε η ΝΔ αθωωσε τον λιγναδη και τον φιλιπιδη που κανονικα επρεπε να ειναι μεσα 20 χρονια,τουλαχιστον ο τσιπρας δε αθωωσε αυτα τα 2 τα καθηκια,η νδ ειναι μεγαλοι αλητες τελος και η εννοια της πατριδας με του κρατους εχουν μεγαλη συνδεση μεταξυ τους,αν ζουσα νορβηγια που τα πραγματα ειναι πολυ καλα θα πηγαινα φανταρος με μεγαλη χαρα εδω που ο κουλης αθωωσε τους 2 αυτους αλητες,εκλεψε και εξαθλιωσε τη οικονομια της χωρας μας δε εχω κανενα λογο ουτε εγω ουτε κανεις να παμε φανταροι να υπηρετησουμε μια πατριδα που ειναι στα χερια του αλητη κουλη.
Όποιος μισεί δηλαδή τον ΣΥΡΙΖΑ είναι ΝΔ?Όχι ΠΑΣΟΚ,ΚΚΕ,Μέρα25,Ελληνική Λύση, μ-λ ΚΚΕ,λ-μ ΚΚΕ ή απλά να τους σιχαίνεται όλους εξίσου;Και αν είμαι ΝΔ, θα με έκανες ντά ή θα έπαιρνα την άδεια σου για το τι πιστεύω; Καταλαβαίνεις ότι είναι φασιστικό όλο αυτό και τελικά δεν είναι απαραίτητο να είσαι ακροδεξιός για να φιμώνεις την ελεύθερη έκφραση του καθένα,καθώς οι νεοκομμουνιστές του ΣΥΡΙΖΑ το κάνετε μια χαρά απο μόνοι σας;Κάτι άλλο....Θεωρείς πως οι ψηφοφόροι της ΝΔ είναι χαρούμενοι και είχαν συμμετοχή στα του Λιγνάδη ή ότι τους ρώτησε κανείς;Θεωρείς ότι οι αριστερίζοντες δεν ψώνιζαν αγόρια απο δαύτον και ουσιαστικά απλά γκαρίζουν σε τηλεπαράθυρα για εντυπωσιασμό και δεν κάνουν τίποτε άλλο περεταίρω;Επίσης ο ΣΥΡΙΖΑ δεν ψήφισε όλους τους ρεζιλονόμους που όλοι οι παραβατικοί είναι έξω; Πιο συγκεκριμένα ο Παρασκευόπουλος,που έκανε την δολοφονία να έχει 7ετή φυλάκιση.Νιώσε λίγο....Δες το και ζωγραφισμένο

ΣΥΡΙΖΑ---> Δολοφονία = 7 έτη φυλάκισης

Επίσης σου είπα εγώ ότι η ΝΔ είναι καλή σε κάποιο επίπεδο γενικά; Όχι...Απλά είσαι αποπροσανατολισμένος και δεν ξέρεις τι σου γίνεται ή απλά είσαι βλάκας και εχεις κενό αέρος στο ρετιρεδάκι σου...Όσο για την Νορβηγία,αν ζουσες εκεί πάλι τις ίδιες μαλακίες θα έλεγες... Στρατό δεν πας για κανέναν κυβερνήτη,καθώς αυτοί είναι όλοι περαστικοί και ασήμαντοι.Πας να μάθεις,θεωρητικά, μερικά πράγματα για να ξέρεις πως να ρίξεις με ένα όπλο αν και εφόσον γίνει τίποτε και μέχρι εκεί και το κάνεις για την Ελλάδα,όπως ο Νορβηγός το κάνει για την Νορβηγία και ο Ελβετός για την Ελβετία κτλ. Η βλαχοαριστερομηδενιστική πολιτική των διάφορων ακραίων συνιστωσών πολιτικών μορφωμάτων όπως και ο ΣΥΡΙΖΑ σας έχουν πείσει ότι Κράτος = Έθνος, που εχει την ίδια λογική με αυτό... (να στο ζωγραφίσουμε και αυτό)

Το μπουζούκι είναι όργανο + και ο αστυφύλακας είναι όργανο ----> ο αστυφύλακας είναι μπουζούκι

Όμως ο χ Πάκης και ο ψ Μαροκάνος ανήκουν στο όποιο κράτος,αλλά όχι στο Έθνος,είτε είναι εδώ,είτε στο Βέλγιο,είτε στη Μογγολία την πατρίδα σου.Αν γίνει κάτι,εσύ θα κληθείς να πάρεις τα μέτρα σου.Πας δεν πας, στα παπάρια μας.Αν ξεκινήσει κανένα πατηρντί "Αἱ γενεαὶ πᾶσαι,ὕμνον τῇ Ταφῇ σου,προσφέρουσι Χριστέ μου" σε όποιον δεν ξέρει ούτε τα βασικά,αλλά και στην οικογένειά του.Αυτά και τέλος,γιατί πολύ απλά πέρα απο μειωμένης νοητικής δυνατότητας είσαι απλά μια τεράστια κότα που ψάχνει αιτιολογίες και κάθεται και κλαίει κατηγορώντας άλλους,αλλά χωρίς να κάνει ο ίδιος τίποτε.Βάψε και το μαλλί μπλέ,αν δεν το έχεις κάνει ήδη, πήγαινε να κάνεις το ούζο σε καμία παρτούζα με άλλους σαν και εσένα και ξεφορτώσου μας.
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Εγω συνηθως βλεπω ελλεινιδες παρεα με γκομενο μαυριδερο με μουσια,αλλα νομιζω ολοι αυτοι δεν ειναι πακιστανοι,αλλα ντοπιοι,απλα πολλοι ελληνες μοιαζουν πολυ με πακιστανους και αραβες,οι πακιστανοι νομιζω δεν βρισκουν ευκολα ελλεινιδα γιατι δεν εχουν λεφτα,εκει κολλανε οι ελλεινιδες,στα λεφτα,σαν εμφανιση πιστευω οι πακιστανοι ειναι στα γουστα τους
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
κομμουνια ειστε οσοι ψηφιζετε κνδ:rockon::rockon::rockon:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η οργή σου για πράγματα που δεν πάνε καλά πρέπει να διοχετευθεί σε κάτι δημιουργικό και όχι στους σταλινοπληκτους κατσαπλιαδες...
σκασμος ρε κομμουνι:rockon::rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: j 1973

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
τυπος αργοροτοξος μαλλον ειναι διορισμενος απο τη νδ,δεν εξηγειται αλλιως,βλεπει ακομα και στον υπνο του νταβραντιζμενους αφρικανους λαθρομετανστες,που προσπαθουν να του κλεψουνε τη χωρα..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
τυπος αργοροτοξος μαλλον ειναι διορισμενος απο τη νδ,δεν εξηγειται αλλιως,βλεπει ακομα και στον υπνο του νταβραντιζμενους αφρικανους λαθρομετανστες,που προσπαθουν να του κλεψουνε τη χωρα..
Η Ν.Δ.εχει πιο πολλούς κομμουνιστές και ΠΑΣΟΚους από τα ίδια τους τα κόμματα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
τυπος αργοροτοξος μαλλον ειναι διορισμενος απο τη νδ,δεν εξηγειται αλλιως,βλεπει ακομα και στον υπνο του νταβραντιζμενους αφρικανους λαθρομετανστες,που προσπαθουν να του κλεψουνε τη χωρα..
Στην μεζονέτα σου στο Ψυχικό μαλλον δεν έχει τέτοια στοιχεία...εγώ όταν πίνω σαλεπακι από τον @enduro στα Κάτω Πατήσια για να κατέβουν τα κωλομουνοζουμα όλο τέτοιους βλεπω.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
και συ τους ψηφιζεις,ψαξου:2funny::2funny::2funny:
Δεξιος είμαι όχι Ν.Δ....οταν η Ν.Δ.στηριζε Πατρίδα -Θρησκεια-Οικογενεια την στήριζα.
Δεν βλέπω κάτι τέτοιο πλέον...όμως δεν θέλω η χώρα μου να πέσει ξανά στα χέρια των κατσαπλιαδων.
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
7
Like
4.983
Πόντοι
736
σιγα μη στηριξω τον πακιστανολαγνο που επειδη τους θελει ο ιδιος και γαμιεται με αυτους βαζει οτι πανε και οι ελληνιδες,ποιες?οι μεγαλυτερες ντιβες θα πανε με τα σκουπιδια και εννοειται οτι δε εχω δει και ουτε μα ουτε μια φορα πακι με ελληνιδα.
1ον ,δεν με ξέρεις .2ον δεν μείωσα κανέναν γράφοντας αυτό που είδαν τα μάτια μου σχετικά με τους πάκι . 3ον αξίζει να πέσω στο επιπέδο σου και να σου γράψω ,,,,πακιστανόλαγνο να σε πεί το πρώτο σου παιδί και να'ναι από εμένα . Συνεχίσε το ,,,,,μπορώ να γίνω πολύ χειρότερος στον γραπτό λόγο ,ευκολάκι για εμένα .
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
1ον ,δεν με ξέρεις .2ον δεν μείωσα κανέναν γράφοντας αυτό που είδαν τα μάτια μου σχετικά με τους πάκι . 3ον αξίζει να πέσω στο επιπέδο σου και να σου γράψω ,,,,πακιστανόλαγνο να σε πεί το πρώτο σου παιδί και να'ναι από εμένα . Συνεχίσε το ,,,,,μπορώ να γίνω πολύ χειρότερος στον γραπτό λόγο ,ευκολάκι για εμένα .
δε θελω να σε μειωσω αλλα τερμα με αυτη τη μαλακια πλεον,οι πακιστανοι γαμιονται μεταξυ τους ή πανε σε μπουρδελα δε τους πλησιαζουν οι ελληνιδες γιατι βρωμανε,την εχουν μικρη,ειναι φτωχοι,εχουν χαλια σωματα κοκαλιαρικα και ειναι κοντοι σα 15χρονα και ειναι καφροι με τις γυναικες και οι ελληνιδες τους φοβουνται οχι να πανε μαζι τους,οποτε ναι αποδεικνυεται οτι εισαι ενας μεγαλος πακιστανολαγνος και για να τους υποστηριξεις καθεσαι και μας λες οτι πανε οι ελληνιδες μαζι τους,μηπως πανε και οι διασημες με πακιστανους οπως η μουναρα η σοφια φυρου ή η ελενη τσολακη?εε ρε τι θα ακουσουμε εδω μεσα απο τους κρυφους ομοφυλοφιλους.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Δεξιος είμαι όχι Ν.Δ....οταν η Ν.Δ.στηριζε Πατρίδα -Θρησκεια-Οικογενεια την στήριζα.
Δεν βλέπω κάτι τέτοιο πλέον...όμως δεν θέλω η χώρα μου να πέσει ξανά στα χέρια των κατσαπλιαδων.
και μονο που στηριξες εστω μια φορα νεα δημοκρατια τα παιρνω τωρα,καλυτερα να ψηφιζες πασοκ αλλα οχι νεα δημοκρατια ρε μαν.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
και μονο που στηριξες εστω μια φορα νεα δημοκρατια τα παιρνω τωρα,καλυτερα να ψηφιζες πασοκ αλλα οχι νεα δημοκρατια ρε μαν.
Το πιο αριστερό που έχω ψηφίσει είναι Ν.Δ....
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
7
Like
4.983
Πόντοι
736
δε θελω να σε μειωσω αλλα τερμα με αυτη τη μαλακια πλεον,οι πακιστανοι γαμιονται μεταξυ τους ή πανε σε μπουρδελα δε τους πλησιαζουν οι ελληνιδες γιατι βρωμανε την εχουν μικρη ειναι φτωχοι εχουν χαλια σωματα κοκαλιαρικα και ειναι κοντοι σα 15χρονα και ειναι καφροι με τις γυναικες και οι ελληνιδες τους φοβουνται οχι να πανε μαζι τους,οποτε ναι αποδεικνυεται οτι εισαι ενας μεγαλος πακιστανολαγνος και για να τους υποστηριξεις καθεσαι και μας λες οτι πανε οι ελληνιδες μαζι τους,μηπως πανε και οι διασημες με πακιστανους οπως η μουναρα η σοφια φυρου ή η ελενη τσολακη?εε ρε τι θα ακουσουμε εδω μεσα απο τους κρυφους ομοφυλοφιλους.
Το μόνο ανίκητο σε αυτήν την ζωή είναι η βλακεία . Δεν θα σου κάνω την χάρη να το συνεχίσω τώρα γιατί θα χάσω .Μείνε στο συννεφάκι που ζείς .
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Το πιο αριστερό που έχω ψηφίσει είναι Ν.Δ....
νδ δε ειναι αριστερο ειναι εγκληματικο κομμα που αθωωνει βιαστες οπως λιγναδη,πετρο φιλιπιδι,μας τα χαλας αργυροτοξε ενω φαινεσαι κομπλε ατομο και μονο που φηφισες εστω μια φορα νδ ειναι τραγικο δε υπαρχει χειροτερο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.289
Πόντοι
9.297
νδ δε ειναι αριστερο ειναι εγκληματικο κομμα που αθωωνει βιαστες οπως λιγναδη,πετρο φιλιπιδι,μας τα χαλας αργυροτοξε ενω φαινεσαι κομπλε ατομο και μονο που φηφισες εστω μια φορα νδ ειναι τραγικο δε υπαρχει χειροτερο.
Το ίδιο λέω και εγώ για όσους είναι από Ν.Δ.και αριστερότερα...
Όμως δείχνω ανωτερότητα.
Να φανταστείς είμαι Π.Α.Ο.Κ.αλλα από το σχολείο και μετά δεν έχω επαφές με ομο'ι'δεατες.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Το μόνο ανίκητο σε αυτήν την ζωή είναι η βλακεία . Δεν θα σου κάνω την χάρη να το συνεχίσω τώρα γιατί θα χάσω .Μείνε στο συννεφάκι που ζείς .
βλακεια εχεις εσυ και οποιος λεει οτι οι ελληνιδες πανε με πακιστανους ελεος παλιοαδερφες κρυφοπακιστανολαγνοι,οποιος λεει οι πακιστανοι πανε με ελληνιδες να γαμηθει με πακιστανο μπας και ηρεμησει η ηλιθιοτητα στο μυαλο του,τραβα μεταξουργειο πες την σε εναν πακιστανο για γαμησι μπας και υσηχασεις othelloula μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom