Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 228 άτομα (9 μέλη και 219 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Έφαγα τα νιάτα μου να δουλεύω για 400 ευρώ όλη μέρα και γαμήσι μόνο σε στούντιο όταν μπορούσα να μαζέψω λεφτά. Γκόμενα έβγαλα μόνο όταν άλλαξα δουλειά και πήγα κάπου που είχε κόσμο. Έκανα φιλίες και γνώρισα μια που είπε σε κοινή γνωστή ότι της άρεσα και μας έκανε το κονέ. Η σχέση δεν κράτησε ούτε μήνα βέβαια. Αλλά είχα πάρει τα πάνω μου. Λίγο μετά ήρθε η πανδημία και τα γάμησε όλα.
Μνημόνια, πανδημίες, τώρα πόλεμοι, την γενιά μας την έχουν καταραστεί.:sad2:
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
και ο Τσίπρας Ανθέλληνας είναι, καλύτερα ψήφισε Κασιδιάρη ή Φαύλο Κρανιδιώτη
ο τσιπρας ομως ειναι ΤΡΙΣΚΑΛΥΤΕΡΟΣ απο τον κουλη τι να κανουμε τωρα?μακαρι να βγει ο τσιπρας και ο κουλης να παει στο διαολο.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έφαγα τα νιάτα μου να δουλεύω για 400 ευρώ όλη μέρα και γαμήσι μόνο σε στούντιο όταν μπορούσα να μαζέψω λεφτά. Γκόμενα έβγαλα μόνο όταν άλλαξα δουλειά και πήγα κάπου που είχε κόσμο. Έκανα φιλίες και γνώρισα μια που είπε σε κοινή γνωστή ότι της άρεσα και μας έκανε το κονέ. Η σχέση δεν κράτησε ούτε μήνα βέβαια. Αλλά είχα πάρει τα πάνω μου. Λίγο μετά ήρθε η πανδημία και τα γάμησε όλα.
Μνημόνια, πανδημίες, τώρα πόλεμοι, την γενιά μας την έχουν καταραστεί.:sad2:
ποσες φορες εχεις παει στον αγοραιο ερωτα?
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
σκουπιδιαρηδες και πακιστανους?μη λες μαλακιες τωρα,ποια παει με τους βρωμιαρηδες και μικροψωληδες πακιστανους,οποιος λεει ο ελληνιδες πανε με πακιστανους το λεει για να κρυψει τη ομοφυλοφιλια του ως προς τους πακιστανους.

άχρηστοι εντελώς οι Πακιστανοί και σε λιγότερο από 4-5 λεπτά χύνουν στα μπουρδέλα, αλλά οι Ελληνίδες αυτούς τους άχρηστους προτιμούν
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
άχρηστοι εντελώς οι Πακιστανοί και σε λιγότερο από 4-5 λεπτά χύνουν στα μπουρδέλα, αλλά οι Ελληνίδες αυτούς του άχρηστους προτιμούν
λες μαλακιες μεγαλες,οι ελληνιδες δε πανε με ελληνες θα πανε με τους μικροψωληδες και βρωμιαρηδες?μαλλον εισαι ομοφυλοφιλος ως προς τους πακιστανους και γιαυτο τα λες αυτα,ενας αλλος ελεγε τα ιδια με σενα και τελικα καταλαβαμε οτι γουσταρε πακιστανους απο αυτα που ελεγε,του το λεγαν και αλλοι οχι μονο εγω.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
ο τσιπρας ομως ειναι ΤΡΙΣΚΑΛΥΤΕΡΟΣ απο τον κουλη τι να κανουμε τωρα?μακαρι να βγει ο τσιπρας και ο κουλης να παει στο διαολο.

καλός μαλάκας είναι και ο Τσίπρας, άχρηστοι είναι και αυτός και ο γιος του Τέρυ Χρυσού
 

White Othellos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2022
Μηνύματα
1.301
Κριτικές
7
Like
4.983
Πόντοι
736
σκουπιδιαρηδες και πακιστανους?μη λες μαλακιες τωρα,ποια παει με τους βρωμιαρηδες και μικροψωληδες πακιστανους,οποιος λεει ο ελληνιδες πανε με πακιστανους το λεει για να κρυψει τη ομοφυλοφιλια του ως προς τους πακιστανους.
Οι Ελεεινίδες πάνε φίλε με πάκια και μάλιστα οι 20 με 25 . Προσωπικά 4-5 έχω δεί τον τελευταίο μήνα σε μαγαζί δίπλα ακριβώς στον χώρο της εργασίας μου . Και ούτε τους νοιάζει η γνώμη των υπολοίπων αφού και χεράκι-χεράκι πάνε και φιλιά σε δημόσια θέα δίνουν .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.288
Πόντοι
9.297
Δεν ξέρουν την τέχνη του φλερτ, δεν γαμιούνται, δεν κάνουν παιδιά, δεν ξέρουν να πλένουν και να μαγειρεύουν. :confused:

Πόσο μα πόσο Άχρηστες έχουν γίνει πια, σε λίγο θα είμαστε μειοψηφία στην ίδια μας την χώρα.

Εισαγωγή επειγόντως 500.000 Ρωσίδες και Ουκρανές για να λυθεί το δημογραφικό πρόβλημα και να αρχίσει επιτέλους ο Έλληνας να γαμάει και εκτός μπουρδέλων.
Εδώ συμφωνώ!
Λευκές και Ορθόδοξες θέλουμε όχι λάθρο από μουσουλμανικές χώρες υπό διάλυση.
Κατέβα στις εκλογές και θα σε στηρίξουμε και εγώ και ο νεαρός @bookworm !
Θα μας ενώσεις υπό το λάβαρο σου!
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
λες μαλακιες μεγαλες,οι ελληνιδες δε πανε με ελληνες θα πανε με τους μικροψωληδες και βρωμιαρηδες?μαλλον εισαι ομοφυλοφιλος ως προς τους πακιστανους και γιαυτο τα λες αυτα,ενας αλλος ελεγε τα ιδια με σενα και τελικα καταλαβαμε οτι γουσταρε πακιστανους απο αυτα που ελεγε,του το λεγαν και αλλοι οχι μονο εγω.

βγάλε την τσίμπλα που έχεις στα μάτια σου, τόσες περιπτώσεις ελληνίδων με πακιστανούς έχουν βγει στη δημοσιότητα από τα ΜΜΕ
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.577
Κριτικές
62
Like
45.288
Πόντοι
9.297
Οι Ελεεινίδες πάνε φίλε με πάκια και μάλιστα οι 20 με 25 . Προσωπικά 4-5 έχω δεί τον τελευταίο μήνα σε μαγαζί δίπλα ακριβώς στον χώρο της εργασίας μου . Και ούτε τους νοιάζει η γνώμη των υπολοίπων αφού και χεράκι-χεράκι πάνε και φιλιά σε δημόσια θέα δίνουν .
Αυτές ανήκουν στα white trashes...συριζομυαλες ,αποβλακωμενες από το διαδίκτυο και με παχυλό χαρτζηλικι από τους γονείς τους .
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Οι Ελεεινίδες πάνε φίλε με πάκια και μάλιστα οι 20 με 25 . Προσωπικά 4-5 έχω δεί τον τελευταίο μήνα σε μαγαζί δίπλα ακριβώς στον χώρο της εργασίας μου . Και ούτε τους νοιάζει η γνώμη των υπολοίπων αφού και χεράκι-χεράκι πάνε και φιλιά σε δημόσια θέα δίνουν .

έτσι ακριβώς :thumbsup:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.836
Like
17.890
Πόντοι
3.656
Δεν ξέρουν την τέχνη του φλερτ, δεν γαμιούνται, δεν κάνουν παιδιά, δεν ξέρουν να πλένουν και να μαγειρεύουν. :confused:

Πόσο μα πόσο Άχρηστες έχουν γίνει πια, σε λίγο θα είμαστε μειοψηφία στην ίδια μας την χώρα.

Αφού δεν χρειάζεται να κάνουν τίποτα

Οι περισσότεροι απλά θέλουν κάποια για να μην είναι μπακούρια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.836
Like
17.890
Πόντοι
3.656
γαμιούνται πολλές με σκουπιδιάριδες και πακιστανούς, αλλά έχει και πολλές που είναι αγάμητες για περισσότερο από 1,5 χρόνο

Ποιες γαμιούνται με σκουπιδιάρηδες και πακιστανούς;Ίσως μόνο στο Αθηναμπάντ,εδώ πάνω μόνο μία είχα δει να φιλιέται μ'έναν που έμοιαζε σαν Αλγερινός (αλλά μπορεί να'ταν και κανας Κύπριος ή Έλληνας)
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ποιες γαμιούνται με σκουπιδιάρηδες και πακιστανούς;Ίσως μόνο στο Αθηναμπάντ,εδώ πάνω μόνο μία είχα δει να φιλιέται μ'έναν Αλγερινό

Στην Αθήνα επί το πλείστον, στην Β. Ελλάδα σαφώς και είναι πολύ λιγότερες
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Οι Ελεεινίδες πάνε φίλε με πάκια και μάλιστα οι 20 με 25 . Προσωπικά 4-5 έχω δεί τον τελευταίο μήνα σε μαγαζί δίπλα ακριβώς στον χώρο της εργασίας μου . Και ούτε τους νοιάζει η γνώμη των υπολοίπων αφού και χεράκι-χεράκι πάνε και φιλιά σε δημόσια θέα δίνουν .
αλλος πακιστανολαγνος και ομοφυλοφιλος απο εδω,εγω παλι που δε εχω δει ουτε μια ελληνιδα με πακι τι εχεις να πεις?αν λες αληθεια μαλλον τσιγκανα με πακι θα ειδες,εχει διαφορα ομως η τσιγγανα δε ειναι ελληνιδα,αυτες πανε με οτι να ναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αρκετές. Ένα διάστημα η συχνότητα ήταν κάθε δυο μήνες. Πάντα σε στούντιο βέβαια.
αρκετες δλδ 70φορες?
 
Τελευταία τροποποίηση:

Accountant 7

Μέγας
Εγγρ.
3 Φεβ 2012
Μηνύματα
3.996
Κριτικές
33
Like
7.760
Πόντοι
3.886
Εγώ δεν έχω δει ούτε μια με πακια
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Εγώ δεν έχω δει ούτε μια με πακια
ακριβως πες τα μαγκα μου αντε γιατι οι αδερφες εδω περα οι πακιστανολαγνοι μας πριξαν,δε πανε καλα οι ανθρωποι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αρκετές τώρα δεν τις έχω μετρήσει, αλλά όχι και 70 πιστεύω πολλές είναι.
οταν λες οχι και 70 δλδ πιστευεις παραπανω?100 ας πουμε?
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
βγάλε την τσίμπλα που έχεις στα μάτια σου, τόσες περιπτώσεις ελληνίδων με πακιστανούς έχουν βγει στη δημοσιότητα από τα ΜΜΕ
τσιγγανες ηταν, δε ηταν ελληνιδες,εχουν βγει 2περιπτωσεις στα μμε οπου η μια ηταν τσιγγανα και η αλλη αλβανη πρεζακι,ελληνιδες δε ειχε αλλα οι πακιστανολαγνοι σαν εσενα αυτα λενε,ελα γιατι δε πας καλα καθολου μα καθολου ουτε εσυ ουτε οποιος πιστευει οτι οι ελληνιδες πανε με δαυτους
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλός μαλάκας είναι και ο Τσίπρας, άχρηστοι είναι και αυτός και ο γιος του Τέρυ Χρυσού
απο τον κουλη παντως προτιμω χιλιες φορες τσιπρα ειλικρινα.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Εδώ συμφωνώ!
Λευκές και Ορθόδοξες θέλουμε όχι λάθρο από μουσουλμανικές χώρες υπό διάλυση.
Κατέβα στις εκλογές και θα σε στηρίξουμε και εγώ και ο νεαρός @bookworm !
Θα μας ενώσεις υπό το λάβαρο σου!
σιγα μη στηριξω τον πακιστανολαγνο που επειδη τους θελει ο ιδιος και γαμιεται με αυτους βαζει οτι πανε και οι ελληνιδες,ποιες?οι μεγαλυτερες ντιβες θα πανε με τα σκουπιδια και εννοειται οτι δε εχω δει και ουτε μα ουτε μια φορα πακι με ελληνιδα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom