Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Το ότι ήσουν χάχας και στο σχολείο και στο πανεπιστήμιο και τώρα, γιαυτό ποτέ δεν γάμαγες, το ξέρουμε ρε ! Μη μας το θυμίζεις.
Όχι δεν με βάζαν να κάνω κονέ ! Στη συγκεκριμένη φάση στο λύκειο , οι ξεκωλιάρες κολλητές, είχαν γκόμενους 20+ και λεφτάδες.
Μαζευόταν μεγάλο σκυλολόϊ ......... και από τις ξέμπαρκες, όλοι κάτι τσιμπάγαμε.

Εσύ ήθελες να γαμήσεις τις μουνάρες , χωρίς προσπάθεια και να σε παρακαλέσουν κι όλας.
Για αυτό το δουλεύεις 40 χρόνια στο χειροκίνητο .

Φαντάσου να βγαίνεις με ξεκωλιάρες...και να μην μπορείς ούτε να τις αγγίξεις :2funny:

Ή να σε αγκαλιάζουν κιόλας..σαν να'σαι καμια τελειωμένη λούγκρα :2funny: :2funny:

Χίλιες φορές με ψωλαρία παρά αυτό το μαρτύριο
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
ρε μαν δε καταλαβαινεις οτι μια στα 15 νοιωθει αβολα να κανει σεξ,λιγες ειναι τοσο πουτανες που θα γαμηθουν απο τοσο νωρις με τους συμμαθητες τους,η αδερφη μου μου τα ελεγε που ειναι 19 τωρα οι περισσοτεροι ελεγε στα φιλακια εμεναν σε φλωροσχεσουλες,μη λες κουταμαρες.
τι λες μωρε,σαν σκυλες τον παρινουν τα πουτανακια,ακου λεει ντρεποντε
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.824
Πόντοι
3.656
δηλαδη τις φιλανε αλλα δεν τις γαμανε?το δυσκολο ειναι να γνωρισεις και να την καταφερεις να σε φιλησει,μετα ειναι ευκολο


Τύπε .... ξεχνιέσαι ότι μιλάς για βλαμμένα .......

Δεν μιλάμε να φιλήσεις 30αρα σε σκυλάδικο και να μη γαμηθείτε ..........
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Φαντάσου να βγαίνεις με ξεκωλιάρες...και να μην μπορείς ούτε να τις αγγίξεις :2funny:

Ή να σε αγκαλιάζουν κιόλας..σαν να'σαι καμια τελειωμένη λούγκρα :2funny: :2funny:

Χίλιες φορές με ψωλαρία παρά αυτό το μαρτύριο
και μετα θα λεεν μεταξυ τους οι γκομενες καλο παιδι,κριμα ομως που ειναι αδελφη
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
τι λες μωρε,σαν σκυλες τον παρινουν τα πουτανακια,ακου λεει ντρεποντε
αν δε καταλαβαινεις οτι μια στα 15 ειναι φουλ ανωριμη για σεξ τοτε οκ,σου λεω δε το κανουν με τους συμμαθητες στους στα φιλια μενουν μου τα ειχε πει η αδερφη μου τι καναν στο σχολειο της.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Με κάθε σου ποστ, δείχνεις ότι είσαι χαζός και σου αξίζει 100% η κατάστασή σου.
Πως την έχεις δει αρχηγέ μου ;;;;; Ότι αν έχεις 20 κολλητές ξεκωλιάρες στα 17 , πρέπει να τις γαμάς ; Και όλες ε ;;;

Το μπερδεύεις με τη μαλακία. Που τράβαγες 20 , την ημέρα, για κάθε μία, από τις 1000 ξεκωλιάρες της περιοχής, που είχες πλησιάσει στα 20 μέτρα.
Κάθε μέρα.

Εγώ τότε, με το να είμαι κολλητός με καριόλες , ου φέρναν 20ρηδες γαμιάδες στις παρέες και σε εξόδους, το έπαιζα κολλητός και στους γαμιάδες !
Επειδή μπόλικοι ήταν λεφτάδες ........ και τσάμπα εισόδους είχαμε και γνωστός γινόμουν και έπινα τον κώλο μου τσάμπα.
Μετά από όλα αυτά και κονέ έκανα και έβγαζα κι εγώ γκόμενες.

Εσύ , κλαιγόσουν πάντα. Γαμάνε οι χοντροί , οι μουσάτοι , οι τατουαζάτοι .... όλοι εκτός από σένα.

Είχες 20 κολλητές ΞΕΚΩΛΙΑΡΕΣ...και δε γαμούσες ούτε μία

Να'λεγες 20 κολλητές...θεούσες...καλόγριες...θα το καταλάβαινα.Αλλά ξεκωλιάρες;

Κράταγες και το φανάρι με τους γκόμενους :2funny:

Ναι,καλύτερα να τις βλέπω απ'τα 20 μέτρα παρά να τις έχω στο μισό μέτρο με τα μπούτια έξω και να μου λένε για τους μαλάκες τους
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.824
Πόντοι
3.656
Είχες 20 κολλητές ΞΕΚΩΛΙΑΡΕΣ...και δε γαμούσες ούτε μία

Να'λεγες 20 κολλητές...θεούσες...καλόγριες...θα το καταλάβαινα.Αλλά ξεκωλιάρες;

Δες ρε τι παραθέτεις. Και τι μαλακίες γράφεις. Ξαναδιάβασέ το 3-4 φορές.
Φωναχτά στην ανάγκα . Φοβάσαι ; Ακούγεσαι από το παιδικό σου δωμάτιο στο δωμάτιο των γονιών και θα ξυπνήσουν ;;;;

Απαρίθμησα ότι είχα 20 ΞΕΚΩΛΙΑΡΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ;;;

Να υιοθετήσω .... την παλιά θεωρία περί .... τύφλωσης ;;;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Δες ρε τι παραθέτεις. Και τι μαλακίες γράφεις. Ξαναδιάβασέ το 3-4 φορές.
Φωναχτά στην ανάγκα . Φοβάσαι ; Ακούγεσαι από το παιδικό σου δωμάτιο στο δωμάτιο των γονιών και θα ξυπνήσουν ;;;;

Απαρίθμησα ότι είχα 20 ΞΕΚΩΛΙΑΡΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ ;;;

Να υιοθετήσω .... την παλιά θεωρία περί .... τύφλωσης ;;;

Ρε παντοφλάκια μην κάνεις ντρίμπλες

Είναι δυνατόν να ξέρει κάποιος 20 πουτανάκια...να βγαίνει μαζί τους...και να μη γαμήσει ούτε μία;ΟΥΤΕ ΜΙΑ;Πώς το κατάφερες;...:jerking:

Έπρεπε να γίνεις φαναρτζής,θα'χες χεστεί στο χρήμα με τόση εμπειρία :2funny:
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Ρε παντοφλάκια μην κάνεις ντρίμπλες

Είναι δυνατόν να ξέρει κάποιος 20 πουτανάκια...να βγαίνει μαζί τους...και να μη γαμήσει ούτε μία;ΟΥΤΕ ΜΙΑ;Πώς το κατάφερες;...:jerking:

Έπρεπε να γίνεις φαναρτζής,θα'χες χεστεί στο χρήμα με τόση εμπειρία :2funny:
ας ελεγε 5 τουλαχισοτν,μπας και τον πιστεψει κανας χαζουλης
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Ρε παντοφλάκια μην κάνεις ντρίμπλες

Είναι δυνατόν να ξέρει κάποιος 20 πουτανάκια...να βγαίνει μαζί τους...και να μη γαμήσει ούτε μία;ΟΥΤΕ ΜΙΑ;Πώς το κατάφερες;...:jerking:

Έπρεπε να γίνεις φαναρτζής,θα'χες χεστεί στο χρήμα με τόση εμπειρία :2funny:
παλι γλεντι Δασκαλε?:rockon::rockon::rockon:
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
αν δε καταλαβαινεις οτι μια στα 15 ειναι φουλ ανωριμη για σεξ τοτε οκ,σου λεω δε το κανουν με τους συμμαθητες στους στα φιλια μενουν μου τα ειχε πει η αδερφη μου τι καναν στο σχολειο της.
τι ανωριμη ειναι μια 15αρα,απλα τα μπουτια ανοιγει και τρωει πουτσα,καλα,τις πιπες οι μικρες τις εχουν ψωμοτυρι
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
εγω επιασα καινουρια δουλεια,ελεγα σε εναν που δουλευουμε μαζι για ενα γκομενακι που δουλευει και αυτη μαζι μας,(ελλεινιδα 30χρονων)καλη ειναι λεω αλλα γυναικα διχως βιζους,εκλησια χωρις τζισους,τωρα βλεπω η τυπισα με εχει μπλοκαρει απο fb και,insta,περα απο ενα γεια δεν της εχω μιλησει καθολου,μαλακισμενες ελλεινιδες λεμε!
 

LovelyGirl

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2023
Μηνύματα
13
Like
19
Πόντοι
0
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί πολλοί άντρες επιμένουν να λένε ότι προτιμούν τις ξένες από τις Ελληνίδες. Εγώ αυτό το εκλαμβάνω ότι απλά δεν τους κάθονται οι Ελληνίδες και τις κατηγορούν. Άλλο να βρει κάποιος μια όμορφη και καλή κοπέλα από άλλη χώρα και να είναι μαζί και άλλο αυτό που πολλοί λένε ότι όλες οι ξένες είναι καλύτερες από τις Ελληνίδες και εμφανισιακά αλλά και σε συμπεριφορά, διότι αυτό δεν ισχύει. Ο κάθε άνθρωπος έχει την δικιά του προσωπικότητα και δεν έχει να κάνει με την χώρα προέλευσης του. Υπάρχουν και πολλές ξένες που είναι φιλοχρήματες και ξεδιάντροπες, μην σας πω οι περισσότερες είναι έτσι. Γι'αυτό άλλωστε και στους οίκους ανοχής βλέπουμε πιο πολλές ξένες και σχεδόν καθόλου Ελληνίδες. Οι ξένες που έρχονται στην Ελλάδα κοιτάνε πολύ το χρήμα, γι'αυτό να μην γενικεύεται ότι οι Ελληνίδες δεν κάνουν για σχέση η για σπίτι και οι ξένες είναι οι σωστές και οι τίμιες γιατί πραγματικά κάτι τέτοιο δεν ισχύει και είναι γελοίο. Όσο για την ομορφιά επίσης είναι υποκειμενικό υπάρχουν και πολύ ωραίες Ρωσίδες, υπάρχουν και άσχημες, όπως επίσης υπάρχουν και πολύ ωραίες Ελληνίδες αλλά υπάρχουν και άσχημες. Δεν είναι τίποτα απόλυτο!
 

pipinokinigos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2020
Μηνύματα
91
Κριτικές
21
Like
797
Πόντοι
990
αν ερθει ο τσιπρας μπορει να κανει τετοια πραγματα να βοηθησει,ο κουλης τετοια πραγματα δε προκειται να κανει ΠΟΤΕ μονο θα κλεβει την οικονομια και θα αθωωνει βιαστες.
Ασφαλως κ θα δινει και αλλες ταυτοτητες διαβατηρια σε οσες εχουν κοκινη σφραγιδα απελασης , θα τους δεχεται κ με αλλο ονοματεπωνυμο κ ασφαλως θα τον ενισχυουνε με την ψηφο αλλα κ οικονομικα αφου εχει ΚΑΠΟΥ ΕΚΕΙ παρακειμενα γραφεια στην λεωνιδου διπλα καθετα στην κολωνου ειναι ..... ΝΑ ΜΗ τους βλεπουν κιολας το βραδυ ...Θα βαλει και καθε ανθελληνα οπως εκανε η προιγουμενη κυβερνηση , οχι πως αυτοι ειναι καλυτεροι ....λοιπον ( οι πακιστανοι οι αγαπημενοι κοντοτσουτσουνοι των ιεροδουλων ανατολικης προσελευσης τους εχουν κ τους φερονται σαν ανδρες τους σαν γκομενοι ....εμεις στειλαμε στο εξωτερικο τους καταξιωμενους επιστημονες κ μας εφερε ο αθρησκος τους αμορφωτους πακιστανους τις μπαμπατσικες πορνες με το κοντο ασπρο αγορε μαλι που στη πατριδα τους δε θα πιαναν μια κ οοολλεεεςςς εχουν και πποινικο μητρωο )
ΕΝΑ ΑΠΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ: αυτες ολες λενε οτι εχουν κανει το εμβολιο στο ρουσκα .... κ εχουν κ περγαμηνες οτι το εχουν κανει δηλαδη πηγαν εν καιρο πολεμου για τις 2 ρωσικες δοσεις εμβολιου κ το χαψανε οι εδω αρχες .... οπως κ οτι αυτες για να παραμεινουν στην πολύπαθη ελλαδιτσα πληρωνουν πλαστα ενσημα για 3-6 μηνες ημιαπασχοληση ωστε να μπορουν να πέρνουνε επιδομα ανεργειας στα 200 ευρ περιπου να περνουνε τσαμπα εισιτηρια στις συγκοινωνιες τσαμπα στα θεατρα ( εαν εχεις παει εσυ .....) τσαμπα τροφημα που δινει ο δημος καθε 3 μηνες τσαμπα γαλοπουλα τα χριστουγενα καρτα με χρηματα για το σουπερ μαρκετ , τσαμπα 3 χ5λιτρα ελαιολαδο τσαμπα φακες φασολια ρεβυθια απο 5 κιλα εκαστο ειδος , μειωμενο κοινωνικο τιμολογιο ρευματος να μην αναφερθω τα ταξιδια τους στη γειτονικη τουρκεια οπου εκει στελνουν τα χρηματα που βγαζουν εδω με σκοπο να τα στειλουν στο ρουσκα .....ΕΠΕΙΔΗ Η ΤΟΥΡΚΕΙΑ ΜΕ ΤΗ ΡΩΣΙΑ ΕΧΕΙ ΚΑΛΕΣ ΣΧΕΣΕΙΣ .... ΟΙ ΤΡΑΠΕΖΕΣ ΤΟΥΣ ...
Κατσε τωρα ελληναρα μου να αμπελοφιλοσοφεις αμα ζησεις μεχρι τα 69 70 που θα παρεις ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ προσεξε οχι συνταξη συνταγματικα κατοχυρωμενη οπως παλια δηλαδη εως το 2025 ( ΕΧΟΥΝ ΒΡΕΙ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΤΑΓΜΑΤΙΚΗ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΑ ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΙΚΑ ) ΑΛΛΑ Ε Π Ι Δ Ο Μ Α !!!!, ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ ΤΑ ΚΑΝΑΝ ΓΥΑΛΙΑ ΚΑΡΦΙΑ απο τα 62 στα 64.... ( που ειναι λοιπον η παραεξουσια των συνδικατων των μεν κ των δε ????? )
ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΣΥ ΝΕΟΕΛΛΗΝΑ ΝΑ ΤΙΣ ΓΑΜΑΣ Κ ΝΑ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΣΕ ΑΓΑΠΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΜΕ ΕΝΑ ΧΤΥΠΗΜΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ......
 
Τελευταία τροποποίηση:

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.977
Πόντοι
1.056
Βλέπω κάτι μπάζα εδώ στην περιοχή μου που τις θυμόμουν από παλιά,μερικές έχουν γίνει πιο μπάζα απ'όσο ήταν,και όλες παντρεμένες με παιδιά.Κάτι τάπες,χοντροκώλες,χοντρομπούτες,πώς τις πηδάνε ρε γαμώτο αυτές;Και η πλάκα είναι ότι πολλές απ'αυτές έχουν ψιλοκανονικούς άντρες,όχι χοντρούς ή να μη βλέπονται καθόλου.Τί να πεις,γαμώ την απελπισία που μας δέρνει...
αυτο ακριβως. ο αντρας για να μη μεινει μονος παιρνει οτι βρει και αναγκαζεται να ανεχεται ενα σωρο μαλακιες για να μη τη χασει
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.824
Πόντοι
3.656
Κατσε τωρα ελληναρα μου να αμπελοφιλοσοφεις αμα ζησεις μεχρι τα 69 70 που θα παρεις ΣΥΝΤΑΞΙΟΔΟΤΙΚΟ ΕΠΙΔΟΜΑ προσεξε οχι συνταξη συνταγματικα κατοχυρωμενη οπως παλια δηλαδη εως το 2025 ΑΛΛΑ ΕΠΙΔΟΜΑ !!!!, ΟΤΑΝ ΣΤΗΝ ΓΑΛΛΙΑ ΤΑ ΚΑΝΑΝ ΓΥΑΛΙΑ ΚΑΡΦΙΑ απο τα 62 στα 64.... ( που ειναι λοιπον η παραεξουσια των συνδικατων των μεν κ των δε ????? )
Πριν κανά μήνα σε ομιλία των συλλόγων επαγγελματιών επιστημόνων , είπαν τα προεδρεία ...

ΟΤΙ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ , ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ , ΙΑΤΡΟΙ , ΛΟΓΙΣΤΕΣ ....
με 40 χρόνια ένσημα στη χαμηλή κατηγορία
θα πάρουν σύνταξη


750€ μεικτά δηλ

630€ καθαρά !

Οι ιατροί δεν προλαβαίνουν μέχρι τα 67 να έχουν 40 χρόνια ένσημα ...

ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ ΑΚΟΜΗ ΛΙΓΟΤΕΡΑ !!!!!!!!!

40 χρόνια από 275€ το μήνα (που θα αυξάνει κάθε χρόνο ανάλογα με πληθωρισμό+ανάπτυξη)
για 630€ και βγάλε μετά τα 67 ....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι...όμως το κορίτσι έχει επίπεδο.Τα γραπτά της εδώ είναι ένα κριτήριο.


Φαίνεται ενδιαφέρουσα !
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom