Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.382
Like
9.521
Πόντοι
2.306
το καλοκαιρι ειναι η εποχη που θα επρεπε να γαμαμε!αμα δεν γαμαμε ουτε το καλοκαιρι τοτε δεν ξερω τι αλλο να περιμενουμε στη ζωη!
Πέτρα δεμένη στο λαιμο και βουτιά στη θάλασσα
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
:confused:
1682092601090.png
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
τζιμακο ακου τωρα ειχα παει το αποφευμα εξω και ηταν σε ενα παρκο ενας 16χρονος,σκαει σε 3 λεπτα ο φιλος του,εγω ακουγα απεναντι,λεει παμε στις γκομενες,να λεει ο αλλος,λεει θα γαμησουμε,ετοιμες ειναι ρε μαλακα λεει ο αλλος,ακου τωρα ποσο ευκολα γαμανε τα παιδακια,ξερω πολλοι θα λενε οτι δεν εγινε ετσι,αλλα για κρυφακουστε τι λενε τα αγορακια να δειτε οτι μονο αυτοι γαμανε στο ελλαντα
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
τζιμακο ακου τωρα ειχα παει το αποφευμα εξω και ηταν σε ενα παρκο ενας 16χρονος,σκαει σε 3 λεπτα ο φιλος του,εγω ακουγα απεναντι,λεει παμε στις γκομενες,να λεει ο αλλος,λεει θα γαμησουμε,ετοιμες ειναι ρε μαλακα λεει ο αλλος,ακου τωρα ποσο ευκολα γαμανε τα παιδακια,ξερω πολλοι θα λενε οτι δεν εγινε ετσι,αλλα για κρυφακουστε τι λενε τα αγορακια να δειτε οτι μονο αυτοι γαμανε στο ελλαντα
μακαρι οντως να γαμησαν τα παιδια,ευτυχως που υπαρχουν ακομα αλανια τετοια γτ στο γενικο συνολο παιζει πολυ απογοητευση απο τη νεα γενια
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.820
Πόντοι
3.656
τζιμακο ακου τωρα ειχα παει το αποφευμα εξω και ηταν σε ενα παρκο ενας 16χρονος,σκαει σε 3 λεπτα ο φιλος του,εγω ακουγα απεναντι,λεει παμε στις γκομενες,να λεει ο αλλος,λεει θα γαμησουμε,ετοιμες ειναι ρε μαλακα λεει ο αλλος,ακου τωρα ποσο ευκολα γαμανε τα παιδακια,ξερω πολλοι θα λενε οτι δεν εγινε ετσι,αλλα για κρυφακουστε τι λενε τα αγορακια να δειτε οτι μονο αυτοι γαμανε στο ελλαντα


Τύπε αν άκουγε κανείς και τις δικές μας παρέες στο λύκειο , θα νόμιζε ότι χαλαρά θα πηγαίναμε τον Ρόκκο Σιφρέντι να γαμήσει για πρώτη φορά
και τον Κριστώφ Κλαρκ μπουρδελότσαρκα , για να μην τον φάει η μαλακία.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
τζιμακο ακου τωρα ειχα παει το αποφευμα εξω και ηταν σε ενα παρκο ενας 16χρονος,σκαει σε 3 λεπτα ο φιλος του,εγω ακουγα απεναντι,λεει παμε στις γκομενες,να λεει ο αλλος,λεει θα γαμησουμε,ετοιμες ειναι ρε μαλακα λεει ο αλλος,ακου τωρα ποσο ευκολα γαμανε τα παιδακια,ξερω πολλοι θα λενε οτι δεν εγινε ετσι,αλλα για κρυφακουστε τι λενε τα αγορακια να δειτε οτι μονο αυτοι γαμανε στο ελλαντα

Έτσι είναι,εμεις στα 16 μπάλα,playstation και μαλακία,τώρα τα κοριτσάκια τους το δίνουν στο πιάτο :sad2:
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
Έτσι είναι,εμεις στα 16 μπάλα,playstation και μαλακία,τώρα τα κοριτσάκια τους το δίνουν στο πιάτο :sad2:
Μπες απλα σε ενα λεωφορειο και ακου τι λενε,τα 15χρονα εχουνε ξεσκιστει να γαμανε,ασε που κανουν παρεα αγορια κοριτσια μαζι και φασονουν το ενα το αλλο,και μιλαμε για ωραια μουνακια,σορσακια,κλολαρακια,βιζακια,εμας μας τρωει η αγαμια και τα μαλακισμενα καθε μερα γαμανε και ωραια μουνακια κιολας,που ζουμε!!
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.820
Πόντοι
3.656
Μπες απλα σε ενα λεωφορειο και ακου τι λενε,τα 15χρονα εχουνε ξεσκιστει να γαμανε,ασε που κανουν παρεα αγορια κοριτσια μαζι και φασονουν το ενα το αλλο,και μιλαμε για ωραια μουνακια,σορσακια,κλολαρακια,βιζακια,εμας μας τρωει η αγαμια και τα μαλακισμενα καθε μερα γαμανε και ωραια μουνακια κιολας,που ζουμε!!


Καλά ρε μάγκες ... τόσο αούγκανοι ήσασταν όλοι ;;;;
Παρέα με γκόμενες δεν κάνατε ; Σε αρρένων πηγαίνατε ;;;
Εγώ ήμουν κολλητός με όλες τις γκόμενες του σχολείου ......

τις ξεκωλιάρες, όχι τις σπασικλάρες ........

Οι μύξες του σχολείου, σαν τον μπούγκερ στους νερντς ήσασταν όλοι ;;;;
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
Καλά ρε μάγκες ... τόσο αούγκανοι ήσασταν όλοι ;;;;
Παρέα με γκόμενες δεν κάνατε ; Σε αρρένων πηγαίνατε ;;;
Εγώ ήμουν κολλητός με όλες τις γκόμενες του σχολείου ......

τις ξεκωλιάρες, όχι τις σπασικλάρες ........

Οι μύξες του σχολείου, σαν τον μπούγκερ στους νερντς ήσασταν όλοι ;;;;
αδερφε ημουν σε τεχνικο λυκειο μεσοτοιχια με το τμημα των κομμοτριων..περιτο να σου πω οτι πιο πολυ ημουν στο δικο τους τμημα παρα στο δικο μου
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Καλά ρε μάγκες ... τόσο αούγκανοι ήσασταν όλοι ;;;;
Παρέα με γκόμενες δεν κάνατε ; Σε αρρένων πηγαίνατε ;;;
Εγώ ήμουν κολλητός με όλες τις γκόμενες του σχολείου ......

τις ξεκωλιάρες, όχι τις σπασικλάρες ........

Οι μύξες του σχολείου, σαν τον μπούγκερ στους νερντς ήσασταν όλοι ;;;;
εσυ ρε γαμια αφου τα εχεις κανει ολα γαμαγες απο τα 16 μεχρι τα 50 που εισαι τωρα τοτε τι δουλεια εχεις σε ενα μπουρδελοσαιτ,αντε πηγαινε να γαμησεις τη δικια σου,τσουρεκια μας τα εχεις κανει,πρεπει να εχεις θεματα χοντρα εσυ απο το τροπο που γραφεις,ειναι ακαταλαβιστικος κατι για τα 90s λες γεγονοτα κατι γεγονοτα τωρα που συμβαινουν και ειναι ολα ακυρα,μεθισμενος εισαι οταν γραφεις στο μπου? χαχα.
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Μπες απλα σε ενα λεωφορειο και ακου τι λενε,τα 15χρονα εχουνε ξεσκιστει να γαμανε,ασε που κανουν παρεα αγορια κοριτσια μαζι και φασονουν το ενα το αλλο,και μιλαμε για ωραια μουνακια,σορσακια,κλολαρακια,βιζακια,εμας μας τρωει η αγαμια και τα μαλακισμενα καθε μερα γαμανε και ωραια μουνακια κιολας,που ζουμε
τα 15 χρονα δε γαμανε μαν αν πιστευεις το αντιθετο δειχνεις τελειως ασχετος.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.820
Πόντοι
3.656
εσυ ρε γαμια αφου τα εχεις κανει ολα γαμαγες απο τα 16 μεχρι τα 50 που εισαι τωρα τοτε τι δουλεια εχεις σε ενα μπουρδελοσαιτ
Δηλαδή τι σου είπαν ; Ότι εδώ μπαίνουν μόνο τύποι σαν εσένα, που δεν τους παίρνουν οι πρεζούδες στη σωκράτους, επειδή βρωμάνε ;
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
τζιμακο ακου τωρα ειχα παει το αποφευμα εξω και ηταν σε ενα παρκο ενας 16χρονος,σκαει σε 3 λεπτα ο φιλος του,εγω ακουγα απεναντι,λεει παμε στις γκομενες,να λεει ο αλλος,λεει θα γαμησουμε,ετοιμες ειναι ρε μαλακα λεει ο αλλος,ακου τωρα ποσο ευκολα γαμανε τα παιδακια,ξερω πολλοι θα λενε οτι δεν εγινε ετσι,αλλα για κρυφακουστε τι λενε τα αγορακια να δειτε οτι μονο αυτοι γαμανε στο ελλαντα
και τους πιστευεις εσυ?μπορει να τα λενε για εντυπωσεις και στη τελικη ειπε κοιτα τες ετοιμες ειναι,το οτι ειναι ετοιμες δε σημαινει οτι το καναν κιολας μαζι τους ξυπνατε,καποιοι λιγοι 15χρονοι μπορει να εχουν γαμησει αλλα οι περισσοτεροι στα φιλακια μενουν σε φλωροσχεσουλες που κανουν.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
Δηλαδή τι σου είπαν ; Ότι εδώ μπαίνουν μόνο τύποι σαν εσένα, που δεν τους παίρνουν οι πρεζούδες στη σωκράτους, επειδή βρωμάνε ;
ολο βλακειες λες καθεσαι και μας λες για τα 90s και για τωρα τις διαφορες γεγονοτα κατεβατα και δε ισχιει τιποτα ολα βλακειες,μεθυσμενος εισαι οταν μιλας στο μπου δε υπαρχει περιπτωση.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.820
Πόντοι
3.656
αδερφε ημουν σε τεχνικο λυκειο μεσοτοιχια με το τμημα των κομμοτριων..περιτο να σου πω οτι πιο πολυ ημουν στο δικο τους τμημα παρα στο δικο μου


Ε μη μου πεις ότί εκεί δεν κάνατε κονέ με μουνέτα ; Εγώ είχα κολλητές στο λύκειο. Κολλητάρι ήμουν . Αλλά το έπαιζα καλά. Όλες αυτές, έγιναν αβανταδόρισές μου , μετά.
 
Εγγρ.
15 Οκτ 2022
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
1
Like
6.186
Πόντοι
1.056
Ε μη μου πεις ότί εκεί δεν κάνατε κονέ με μουνέτα ; Εγώ είχα κολλητές στο λύκειο. Κολλητάρι ήμουν . Αλλά το έπαιζα καλά. Όλες αυτές, έγιναν αβανταδόρισές μου , μετά.
εσυ τι λες να αραζα στο τμημα τους για να μαθω να κανω περμανατ;!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: ALX79

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.820
Πόντοι
3.656
Σε βάζαν να τις κάνεις και κονέ μ'αυτούς που γούσταραν;:2funny:


Το ότι ήσουν χάχας και στο σχολείο και στο πανεπιστήμιο και τώρα, γιαυτό ποτέ δεν γάμαγες, το ξέρουμε ρε ! Μη μας το θυμίζεις.
Όχι δεν με βάζαν να κάνω κονέ ! Στη συγκεκριμένη φάση στο λύκειο , οι ξεκωλιάρες κολλητές, είχαν γκόμενους 20+ και λεφτάδες.
Μαζευόταν μεγάλο σκυλολόϊ ......... και από τις ξέμπαρκες, όλοι κάτι τσιμπάγαμε.

Εσύ ήθελες να γαμήσεις τις μουνάρες , χωρίς προσπάθεια και να σε παρακαλέσουν κι όλας.
Για αυτό το δουλεύεις 40 χρόνια στο χειροκίνητο .
 

givrgaras95

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2023
Μηνύματα
1.022
Like
1.037
Πόντοι
96
και τους πιστευεις εσυ?μπορει να τα λενε για εντυπωσεις και στη τελικη ειπε κοιτα τες ετοιμες ειναι,το οτι ειναι ετοιμες δε σημαινει οτι το καναν κιολας μαζι τους ξυπνατε,καποιοι λιγοι 15χρονοι μπορει να εχουν γαμησει αλλα οι περισσοτεροι στα φιλακια μενουν σε φλωροσχεσουλες που κανουν.
δηλαδη τις φιλανε αλλα δεν τις γαμανε?το δυσκολο ειναι να γνωρισεις και να την καταφερεις να σε φιλησει,μετα ειναι ευκολο
 

bookworm

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2023
Μηνύματα
406
Κριτικές
3
Like
434
Πόντοι
21
δηλαδη τις φιλανε αλλα δεν τις γαμανε?το δυσκολο ειναι να γνωρισεις και να την καταφερεις να σε φιλησει,μετα ειναι ευκολο
ρε μαν δε καταλαβαινεις οτι μια στα 15 νοιωθει αβολα να κανει σεξ,λιγες ειναι τοσο πουτανες που θα γαμηθουν απο τοσο νωρις με τους συμμαθητες τους,η αδερφη μου μου τα ελεγε που ειναι 19 τωρα οι περισσοτεροι ελεγε στα φιλακια εμεναν σε φλωροσχεσουλες,μη λες κουταμαρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom