Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 867 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 573 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.953

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Αυτά τα κάνεις στα πρώτα 1-2 ραντεβού,μετά άμα σου κάτσει για σχέση,γαμάς τζάμπα.
Λες όλα τα μέλη μας να είναι εργένηδες;
Δεν έχουμε μέλη σε σχέση η σε γάμο;
Άρα βρίσκουν κακή σχέση κόστους απόδοσης και επενδύουν στην επαγγελματική βοήθεια για να ρεφαρουν.
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Αυτά τα κάνεις στα πρώτα 1-2 ραντεβού,μετά άμα σου κάτσει για σχέση,γαμάς τζάμπα.
σιγα μη κερασεις μονο στο πρωτο και δευτερο ραντεβου μονο,που ζεις?θα κερνας και πριν σου κατσει και μετα δε συμφερει καθολου,ειχα γνωστο που ειχε χαλασει κερασμα 50 ευρω και δε του καθησε η γκομενα μονο φιληθηκαν,ενας αλλος παλι 50ευρω και δε του καθησε επισης μονο πιπα οποτε αστο,μεταξουργειο ομως και φυλης γαμας με 10 και 20 ευρω και ωραιες κοπελες,ποια εξω ωραια ή εστω μετρια θα σου κατσει με μονο 10 και 20 ευρω κερασμα ουτε γρια ή χοντρη δε σου καθετε με τοσα λιγα αν κερασεις.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Αυτό σχετίζεται με το ΠΩΣ ζει ένας άνδρας...
Ένας εργένης μόνος του σε ξένο περιβάλλον φυσικά και θα πάρει επ'ωμου το νοικοκυριό .
Εργένης ,έστω εργαζόμενος,στο σπίτι όλη του την ζωή θα κάνει παρά μόνο ελάχιστα και αυτό όταν χρειαστεί και αν χρειαστεί.Η περίπτωση αυτή έχει μεγάλο διαθέσιμο εισόδημα αλλά όχι ελευθερία.
Ο εργένης της πρώτης περίπτωσης είναι ελεύθερος αλλά οριακά βγαινει γιατί λογαριασμοι,ενοίκια, ψώνια κτλ ΟΛΑ περνάνε από την τσέπη του.

Εσύ εννοείς τον ορκισμένο εργένη που θέλει μόνο μπουρδέλα

Ο εργένης που δεν θέλει να'ναι μόνος του,προφανώς θα ψάξει για καμια γυναίκα για να μοιράζεται έξοδα/δουλειές
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Λες όλα τα μέλη μας να είναι εργένηδες;
Δεν έχουμε μέλη σε σχέση η σε γάμο;
Άρα βρίσκουν κακή σχέση κόστους απόδοσης και επενδύουν στην επαγγελματική βοήθεια για να ρεφαρουν.

Αν έβρισκαν γκόμενες,δεν ξέρω πόσοι θα επένδυαν στην επαγγελματική βοήθεια
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
σιγα μη κερασεις μονο στο πρωτο και δευτερο ραντεβου μονο,που ζεις?θα κερνας και πριν σου κατσει και μετα δε συμφερει καθολου,ειχα γνωστο που ειχε χαλασει κερασμα 50 ευρω και δε του καθησε η γκομενα μονο φιληθηκαν,ενας αλλος παλι 50ευρω και δε του καθησε επισης μονο πιπα οποτε αστο,μεταξουργειο ομως και φυλης γαμας με 10 και 20 ευρω και ωραιες κοπελες,ποια εξω ωραια ή εστω μετρια θα σου κατσει με μονο 10 και 20 ευρω κερασμα ουτε γρια ή χοντρη δε σου καθετε με τοσα λιγα αν κερασεις.

Δε μ'ενδιαφέρει τί κάνουν οι άλλοι,εγώ κερνάω 1ο ραντεβού και 2ο αν μου αρέσει πολύ η γκόμενα.Αν δε μου κάτσει,τη διαολοστέλνω.
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Δε μ'ενδιαφέρει τί κάνουν οι άλλοι,εγώ κερνάω 1ο ραντεβού και 2ο αν μου αρέσει πολύ η γκόμενα.Αν δε μου κάτσει,τη διαολοστέλνω.
ενταξει αλλα ετσι δε προκειται να σου κατσει καμια με μονο 1ο και 2ο ραντεβου,για να σου κατσει η αλλη θελει κερασμα αρκετες φορες πανω απο 50 ευρω τλχστ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Εσύ εννοείς τον ορκισμένο εργένη που θέλει μόνο μπουρδέλα

Ο εργένης που δεν θέλει να'ναι μόνος του,προφανώς θα ψάξει για καμια γυναίκα για να μοιράζεται έξοδα/δουλειές
Ναι...ΣΩΘΗΚΕ!
Αν η κοπέλα είναι όλη μέρα με το κωλοκινητο στο χέρι να παίρνει πόζες θα πάθει αβιταμίνωση από την πολλή κονσέρβα .
Και αν βρει μια τέτοια...όπως παραπάνω.
Προφανώς ιδανική περίπτωση είναι και εμφανίσιμη και νοικοκυρα.Ομως και αυτή θα παρέχει τις υπηρεσίες της στον ΠΛΕΙΟΔΟΤΗ.Δεν θα τις παραχωρήσει έτσι απλά στον πρώτο τυχόντα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Δε μ'ενδιαφέρει τί κάνουν οι άλλοι,εγώ κερνάω 1ο ραντεβού και 2ο αν μου αρέσει πολύ η γκόμενα.Αν δε μου κάτσει,τη διαολοστέλνω.
Μην είσαι τόσο ανυπόμονος ειδικά με Ελληνίδες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
ενταξει αλλα ετσι δε προκειται να σου κατσει καμια με μονο 1ο και 2ο ραντεβου,για να σου κατσει η αλλη θελει κερασμα αρκετες φορες πανω απο 50 ευρω τλχστ.

Σιγά μη σου ζητάνε και κανά νεφρό
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Αν έβρισκαν γκόμενες,δεν ξέρω πόσοι θα επένδυαν στην επαγγελματική βοήθεια
Αν είναι κάποιος ποιοτικος στο σεξ δεν θα συμβιβαστεί με κομοδίνο είτε ερασιτεχνικής είτε επαγγελματικης προελεύσεως .
Αν είναι αιδοιοδουλος φυσικά και θα υπομένει την κάθε διαταραγμένη για να μην μείνει ξανά μόνος.Δηλαδη μιλαμε για έλλειψη αυτοσεβασμού....
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Σιγά μη σου ζητάνε και κανά νεφρό
πως φαινεται οτι δε τις ξερεις καθολου τις ελληνιδες,τελος τα φτηνα μπουρδελα ειναι ποολυ πιο οικονομικα απο ελληνιδες,ενας αλλος γνωστος κερασε 6000 ευρω μια γκομενα για να του κατσει 2 φορες μονο,ασε αυτους που κερασαν 50αρικο και δε γαμησαν ποτε,μη τα βαζεις με ελληνιδες,δε πιανονται στη μαλακια με τιποτα.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
743
Πόντοι
96
παλιοτομαρα τροτσκιστες,δεν σας αξιζει η δωρεαν σοφια του Δασκαλου:rockon::rockon::rockon:
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Αν είναι κάποιος ποιοτικος στο σεξ δεν θα συμβιβαστεί με κομοδίνο είτε ερασιτεχνικής είτε επαγγελματικης προελεύσεως .
Αν είναι αιδοιοδουλος φυσικά και θα υπομένει την κάθε διαταραγμένη για να μην μείνει ξανά μόνος.Δηλαδη μιλαμε για έλλειψη αυτοσεβασμού....
συμφωνω απολυτα σε ολα
 

jimis23

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2023
Μηνύματα
74
Like
83
Πόντοι
0
Νεφρό όχι βέβαια...
Αλλά λίγα πράγματα απωθούν τις γυναίκες τόσο όσο η τσιγκουνιά.
με 10 και 20 ευρω κερασμα δε γαμας ελληνιδες ουτε καν πατσαβουρες κανεις ενω φυλης γαμας οχι απλα γυναικες αλλα και ωραιες,για μενα τα φτηνα μπουρδελα συμφερουν οι ελληνιδες με τιποτα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
με 10 και 20 ευρω κερασμα δε γαμα ελληνιδες ουτε καν πατσαβουρες κανεις ενω φυλης γαμας οχι απλα γυναικες αλλα και ωραιες,για μενα τα φτηνα μπουρδελα συμφερουν οι ελληνιδες με τιποτα.
Φαντάσου να κάνεις αναλογία και με τιμές Θεσσαλονίκης!!!!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Αν είναι κάποιος ποιοτικος στο σεξ δεν θα συμβιβαστεί με κομοδίνο είτε ερασιτεχνικής είτε επαγγελματικης προελεύσεως .
Αν είναι αιδοιοδουλος φυσικά και θα υπομένει την κάθε διαταραγμένη για να μην μείνει ξανά μόνος.Δηλαδη μιλαμε για έλλειψη αυτοσεβασμού....

Εντάξει,απλά μην τσουβαλιάζουμε ως μουνόδουλους και όσουν ψάχνουν γκόμενα.Κάποια πράγματα που ζεις με γκόμενα,δεν μπορείς να τα ζήσεις με πουτάνες,τί να κάνουμε;

Για μένα πχ είναι χειρότερο να ζητάει κάποιος αγκαλιές και γλωσσόφιλα απο πουτάνες,γιατί του λείπουν αυτά πιο πολύ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Βλέπεις ότι δεν αξίζουν οι ερασιτεχνες έναντι τιμών Αθήνας στα 10-20€.
Φαντάσου με τιμές Θεσσαλονίκης δηλαδή με 30-40€!!!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.255
Κριτικές
62
Like
44.899
Πόντοι
9.297
Εντάξει,απλά μην τσουβαλιάζουμε ως μουνόδουλους και όσουν ψάχνουν γκόμενα.Κάποια πράγματα που ζεις με γκόμενα,δεν μπορείς να τα ζήσεις με πουτάνες,τί να κάνουμε;

Για μένα πχ είναι χειρότερο να ζητάει κάποιος αγκαλιές και γλωσσόφιλα απο πουτάνες,γιατί του λείπουν αυτά πιο πολύ.
Το χειρότερο είναι να τα ψάχνει αυτά κάποιος σε επαγγελματιες κάτι που σημαίνει ότι η επισημη ερασιτεχνικής κατηγορίας είναι απλά ΑΜΠΑΛΗ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom