Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Άλλο ένα θύμα του φεμινιστικού αφηγήματος που προσγειώθηκε στην πραγματικότητα όταν ήταν πια πολύ αργά... Τελικά το ελλεεινιδικό DNA είναι ανίκητο.

Τουλάχιστον αυτή έκανε καριέρα,έβγαλε χρήμα,και ήταν και παντρεμένη με ολόκληρο Μπραντ Πιτ

Οι ελλεεινίδες συνομήλικες της,που είναι παντρεμένες 20+ χρόνια,με 2 παιδιά,που πλένουν σκατωμένα βρακιά κι έχουν να γαμηθούν χρόνια,καλύτερη ζωή έχουν;
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.055
Πόντοι
456
Το γύναιο στη δουλειά ήταν αρκετά ήσυχο σήμερα. Ουφ. Μου άφησε μόνο τα καταπληκτικά της άπλυτα ... να τα πλένω εγώ.
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Λογικά γράφω στο λάθος θρέντ αλλά θα την πώ την απορία μου , τώρα τελευταία οταν περπατάω έξω με κοιτάνε γυναίκες και μπορώ να πώ πως προβληματίζομαι ιδιαίτερα καθόσον δεν γνωρίζω για ποιό λόγο κοιτάν , κοιτάν με 'καλό' σκοπό ή με 'κακό' ? , πως θα το ξεχωρίζω ? , γενικά δεν με κοιτούσαν αλλά τελευταία όπως προείπα οταν περπατάω συνήθως 1-2 με κοιτούν , τι μπορεί να συμβαίνει ?.
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.274
Κριτικές
23
Like
6.482
Πόντοι
3.446
Λογικά γράφω στο λάθος θρέντ αλλά θα την πώ την απορία μου , τώρα τελευταία οταν περπατάω έξω με κοιτάνε γυναίκες και μπορώ να πώ πως προβληματίζομαι ιδιαίτερα καθόσον δεν γνωρίζω για ποιό λόγο κοιτάν , κοιτάν με 'καλό' σκοπό ή με 'κακό' ? , πως θα το ξεχωρίζω ? , γενικά δεν με κοιτούσαν αλλά τελευταία όπως προείπα οταν περπατάω συνήθως 1-2 με κοιτούν , τι μπορεί να συμβαίνει ?.
Μην αγχωνεσαι.Να σε μυρισουν θελουν
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.315
Like
16.765
Πόντοι
3.556
fatty GIF
Λογικά γράφω στο λάθος θρέντ αλλά θα την πώ την απορία μου , τώρα τελευταία οταν περπατάω έξω με κοιτάνε γυναίκες και μπορώ να πώ πως προβληματίζομαι ιδιαίτερα καθόσον δεν γνωρίζω για ποιό λόγο κοιτάν , κοιτάν με 'καλό' σκοπό ή με 'κακό' ? , πως θα το ξεχωρίζω ? , γενικά δεν με κοιτούσαν αλλά τελευταία όπως προείπα οταν περπατάω συνήθως 1-2 με κοιτούν , τι μπορεί να συμβαίνει ?.
τύπε αυτο το παθαίνει και γνωστό τιμημένο μέλος που γραφει στα πολιτικά. οταν παει στις ΜΠΟΤΑΝΕΣ τον κοιτάνε περιεργα :undecided::undecided::undecided:

fat GIF
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
τύπε αυτο το παθαίνει και γνωστό τιμημένο μέλος που γραφει στα πολιτικά. οταν παει στις ΜΠΟΤΑΝΕΣ τον κοιτάνε περιεργα :undecided::undecided::undecided:

fat GIF
Πώ ρε πούστη μου , παρό΄λιγο να πνιγώ ρε !!! χαχαχαχ :2funny::2funny::2funny::2funny:, είπαμε οχι και ετσι , εσύ το πήγες σε άλλο επίπεδο !!!. Πόσα κυβικά είναι το σκουτερ χαχαχ ?.
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.841
Κριτικές
21
Like
10.955
Πόντοι
4.546

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.902
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Λογικά γράφω στο λάθος θρέντ αλλά θα την πώ την απορία μου , τώρα τελευταία οταν περπατάω έξω με κοιτάνε γυναίκες και μπορώ να πώ πως προβληματίζομαι ιδιαίτερα καθόσον δεν γνωρίζω για ποιό λόγο κοιτάν , κοιτάν με 'καλό' σκοπό ή με 'κακό' ? , πως θα το ξεχωρίζω ? , γενικά δεν με κοιτούσαν αλλά τελευταία όπως προείπα οταν περπατάω συνήθως 1-2 με κοιτούν , τι μπορεί να συμβαίνει ?.
Εχεισ κάνει τατουάζ στη μάπα τυπε ?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Γύρισα με τους δικούς μου για λίγο καιρό , μέχρι να βρω καινούργιο συγκάτοιμο. Ήμουν μαλωμένος για ένα διάστημα με τη μητέρα μου. Της το είπα και μου θύμωσε. That's it. Nothing more.
Τα εν οίκω μη εν δήμω...εικοσάχρονος είσαι;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Λογικά γράφω στο λάθος θρέντ αλλά θα την πώ την απορία μου , τώρα τελευταία οταν περπατάω έξω με κοιτάνε γυναίκες και μπορώ να πώ πως προβληματίζομαι ιδιαίτερα καθόσον δεν γνωρίζω για ποιό λόγο κοιτάν , κοιτάν με 'καλό' σκοπό ή με 'κακό' ? , πως θα το ξεχωρίζω ? , γενικά δεν με κοιτούσαν αλλά τελευταία όπως προείπα οταν περπατάω συνήθως 1-2 με κοιτούν , τι μπορεί να συμβαίνει ?.

Δυο ενδεχόμενα:

1)ότι εμφανισιακά τους αρέσεις

2)για να δουν αν τις κοιτάς κι εσύ (οπτικό like)
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.000
Πόντοι
3.556
Λογικά γράφω στο λάθος θρέντ αλλά θα την πώ την απορία μου , τώρα τελευταία οταν περπατάω έξω με κοιτάνε γυναίκες και μπορώ να πώ πως προβληματίζομαι ιδιαίτερα καθόσον δεν γνωρίζω για ποιό λόγο κοιτάν , κοιτάν με 'καλό' σκοπό ή με 'κακό' ? , πως θα το ξεχωρίζω ? , γενικά δεν με κοιτούσαν αλλά τελευταία όπως προείπα οταν περπατάω συνήθως 1-2 με κοιτούν , τι μπορεί να συμβαίνει ?.
Τυπε μηπως εβγαλες κανα γκαυλοσπυρο πανω απ τα ρουθουνια;
Μην ανησυχεις, ολοι το εχουμε παθει καποια στιγμη...
 

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Δυο ενδεχόμενα:

1)ότι εμφανισιακά τους αρέσεις

2)για να δουν αν τις κοιτάς κι εσύ (οπτικό like)
Συνήθως εν κινήσει με κοιτάν , οπότε , σύμφωνα πάντα με τα λεγομενά σου , για 'καλό ' σκοπό κοιτάν .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε μηπως εβγαλες κανα γκαυλοσπυρο πανω απ τα ρουθουνια;
Μην ανησυχεις, ολοι το εχουμε παθει καποια στιγμη...
Όχι μύστη μου , τίποτα τέτοιο !.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Γύρισα με τους δικούς μου για λίγο καιρό , μέχρι να βρω καινούργιο συγκάτοιμο. Ήμουν μαλωμένος για ένα διάστημα με τη μητέρα μου. Της το είπα και μου θύμωσε. That's it. Nothing more.

Τύπε μήπως το είπες κάπως έτσι και θύμωσε;

Άσε μωρέ,ο μαλάκας ο συγκάτοικος βρήκε μια καριόλα και ήθελε να μείνει μ'αυτήν.Γύρισα σπίτι μου κι έχω τη μάνα μου να μου πρήζει τ'αρχίδια.

:tooth:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297

Αρραχίων

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Απρ 2022
Μηνύματα
432
Κριτικές
5
Like
765
Πόντοι
361
Βρε τι κάθεσαι και ασχολησε με το τι έχει η κάθε μία στο μυαλό της μέσα! Πέσιμο στα ίσια για τηλέφωνακι και με την πρώτη ευκαιρία πήγαινε την για φαγητό και ...τσαπου εννοείτε!
Τι να κάνω βρε μύστη μου , εν κινήσει με κοιτάν ! , κοιτάν και προσπερνάν , φεύγουν , να τις πάρω απο πίσω και να προσπαθώ να τις προφτάσω ?.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Συνήθως εν κινήσει με κοιτάν , οπότε , σύμφωνα πάντα με τα λεγομενά σου , για 'καλό ' σκοπό κοιτάν .

Μα πάντα εν κινήσει κοιτάνε.Ποτέ δεν κοιτάνε όταν κάθονται κάπου,σε μαγαζιά,στάσεις,παγκάκια κλπ γιατί φοβούνται μην πας να τις μιλήσεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom