Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.593
Like
17.713
Πόντοι
3.656
Μα πάντα εν κινήσει κοιτάνε.Ποτέ δεν κοιτάνε όταν κάθονται κάπου,σε μαγαζιά,στάσεις,παγκάκια κλπ γιατί φοβούνται μην πας να τις μιλήσεις


και στατικά κοιτάνε !
μερικοί μιλάνε .... σπάνια αποδίδει ....... αλλά είναι καλό όταν αποδίδει ........
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Αυτογνωσία...σε άλλη χώρα θα σάρωνε αυτό το στοιχείο.

Ναυγαγιο που ψαχνει τον τελειο αντρα σε Badoo και Tinder με διαφορετικα ονοματα...Γυναικα γαριδα
Εγώ πληρώ όλα τα κριτήρια που έχει θέσει όμως δεν ψήνομαι...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Ειναι και επιμονη...αν δεν της απανταω ρωταει συνεχεια αν συμβαινει κατι κλπ
Γυναικεία ανασφάλεια!Έτσι ξέρεις ότι δεν κρύβεται από πίσω κανένας δροσερουλης...
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.169
Like
2.055
Πόντοι
456
Τύπε μήπως το είπες κάπως έτσι και θύμωσε;

Άσε μωρέ,ο μαλάκας ο συγκάτοικος βρήκε μια καριόλα και ήθελε να μείνει μ'αυτήν.Γύρισα σπίτι μου κι έχω τη μάνα μου να μου πρήζει τ'αρχίδια.

:tooth:
Μπα. Πάντα ευγενικός είμαι.

Το πρόβλημα μου βέβαια δεν είναι το πως έγινε. Το πρόβλημα μου είναι ότι έγινε. Μπορεί να το κάνει για να μου φάει τη δουλειά. Μετά ένα τσιμπουκάκι στο αφεντικό και τη πείρε εντελώς.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Κλασικό δείγμα απελπισμένου Έλληνα πυρφόρου :headbang:


.

Είναι αφραγκη και από τότε που είμαστε μαζί την βοηθάω οικονομικά. Η κατάσταση αυτή με έχει κουράσει ψυχολογικά γιατί τα λιγοστά χρήματα που παίρνω από τη δουλειά μου τα δίνω όλα για τα δικά της έξοδα. Για τον εαυτό μου δε μένει τίποτα. Πληρώνω τα τσιγάρα της, το φαγητό της, το φαγητό των κατοικίδιων της, τη βενζίνη για το αυτοκίνητο της, την κάρτα για το κινητό της, το ίντερνετ της, τα ρούχα της. Πληρώνω ακόμα και το ενοίκιο της, ενώ δεν μένουμε μαζί. Δεν κάνει καμία προσπάθεια να βρει δουλειά και όταν την πιεζω λέει ότι δεν προλαβαινει γιατί διαβάζει για το μεταπτυχιακό της. Με έχει ξενερωσει αυτη η κατασταση και πλέον δε νιώθω τίποτα γι' αυτήν. Ούτε περνάμε καλά μαζί. Πολλες φορές με καλεί σπίτι της μόνο για να της δώσω χρήματα ή φαγητό και κατ' ευθείαν με διώχνει. Θελω να την χωρίσω, αλλά ήμουν πολλά χρόνια μόνος και δυσκολεύτηκα να την βρω. Δεν αντέχω να σκέφτομαι ότι θα μείνω πάλι μόνος


Λογικά ούτε θα του κάθεται κιόλας.Αλλά αφού δεν είναι μόνος,όλα καλά :2funny: :2funny: :2funny:
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Λογικά γράφω στο λάθος θρέντ αλλά θα την πώ την απορία μου , τώρα τελευταία οταν περπατάω έξω με κοιτάνε γυναίκες και μπορώ να πώ πως προβληματίζομαι ιδιαίτερα καθόσον δεν γνωρίζω για ποιό λόγο κοιτάν , κοιτάν με 'καλό' σκοπό ή με 'κακό' ? , πως θα το ξεχωρίζω ? , γενικά δεν με κοιτούσαν αλλά τελευταία όπως προείπα οταν περπατάω συνήθως 1-2 με κοιτούν , τι μπορεί να συμβαίνει ?.
Μην αγχωνεσαι μαν ειναι απο τα χρονια αγαμιας..

Αλλο λιγο και θα τον πετυχουμε τον σκοπο μας που ειναι να μας παρακαλανε να τις γαμησουμε!

Συνεχιζουμε το εργο μας και δεν δινουμε σημασια σε καμια! (εκτος απο αυτες που αξιζουν)
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Δυο ενδεχόμενα:

1)ότι εμφανισιακά τους αρέσεις

2)για να δουν αν τις κοιτάς κι εσύ (οπτικό like)


τριτο ενδεχομενο :

να κυκλοφορει καπως ετσι ο τυπος..! :confused:
jim carrey sweat GIF
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Κλασικό δείγμα απελπισμένου Έλληνα πυρφόρου :headbang:


.

Είναι αφραγκη και από τότε που είμαστε μαζί την βοηθάω οικονομικά. Η κατάσταση αυτή με έχει κουράσει ψυχολογικά γιατί τα λιγοστά χρήματα που παίρνω από τη δουλειά μου τα δίνω όλα για τα δικά της έξοδα. Για τον εαυτό μου δε μένει τίποτα. Πληρώνω τα τσιγάρα της, το φαγητό της, το φαγητό των κατοικίδιων της, τη βενζίνη για το αυτοκίνητο της, την κάρτα για το κινητό της, το ίντερνετ της, τα ρούχα της. Πληρώνω ακόμα και το ενοίκιο της, ενώ δεν μένουμε μαζί. Δεν κάνει καμία προσπάθεια να βρει δουλειά και όταν την πιεζω λέει ότι δεν προλαβαινει γιατί διαβάζει για το μεταπτυχιακό της. Με έχει ξενερωσει αυτη η κατασταση και πλέον δε νιώθω τίποτα γι' αυτήν. Ούτε περνάμε καλά μαζί. Πολλες φορές με καλεί σπίτι της μόνο για να της δώσω χρήματα ή φαγητό και κατ' ευθείαν με διώχνει. Θελω να την χωρίσω, αλλά ήμουν πολλά χρόνια μόνος και δυσκολεύτηκα να την βρω. Δεν αντέχω να σκέφτομαι ότι θα μείνω πάλι μόνος


Λογικά ούτε θα του κάθεται κιόλας.Αλλά αφού δεν είναι μόνος,όλα καλά :2funny: :2funny: :2funny:
καλα το κανει το μουνοσκυλο σιχαμα η σαπια ελλεινιδα ετσι στραγγισμα θελει η ανθρωποσερβιετα :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Κλασικό δείγμα απελπισμένου Έλληνα πυρφόρου :headbang:


.

Είναι αφραγκη και από τότε που είμαστε μαζί την βοηθάω οικονομικά. Η κατάσταση αυτή με έχει κουράσει ψυχολογικά γιατί τα λιγοστά χρήματα που παίρνω από τη δουλειά μου τα δίνω όλα για τα δικά της έξοδα. Για τον εαυτό μου δε μένει τίποτα. Πληρώνω τα τσιγάρα της, το φαγητό της, το φαγητό των κατοικίδιων της, τη βενζίνη για το αυτοκίνητο της, την κάρτα για το κινητό της, το ίντερνετ της, τα ρούχα της. Πληρώνω ακόμα και το ενοίκιο της, ενώ δεν μένουμε μαζί. Δεν κάνει καμία προσπάθεια να βρει δουλειά και όταν την πιεζω λέει ότι δεν προλαβαινει γιατί διαβάζει για το μεταπτυχιακό της. Με έχει ξενερωσει αυτη η κατασταση και πλέον δε νιώθω τίποτα γι' αυτήν. Ούτε περνάμε καλά μαζί. Πολλες φορές με καλεί σπίτι της μόνο για να της δώσω χρήματα ή φαγητό και κατ' ευθείαν με διώχνει. Θελω να την χωρίσω, αλλά ήμουν πολλά χρόνια μόνος και δυσκολεύτηκα να την βρω. Δεν αντέχω να σκέφτομαι ότι θα μείνω πάλι μόνος


Λογικά ούτε θα του κάθεται κιόλας.Αλλά αφού δεν είναι μόνος,όλα καλά :2funny: :2funny: :2funny:
Eιναι η ντροπή του ανδρικού φύλου...πρέπει να αυτοκτονήσει ΧΘΕΣ.
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
Κλασικό δείγμα απελπισμένου Έλληνα πυρφόρου :headbang:


.

Είναι αφραγκη και από τότε που είμαστε μαζί την βοηθάω οικονομικά. Η κατάσταση αυτή με έχει κουράσει ψυχολογικά γιατί τα λιγοστά χρήματα που παίρνω από τη δουλειά μου τα δίνω όλα για τα δικά της έξοδα. Για τον εαυτό μου δε μένει τίποτα. Πληρώνω τα τσιγάρα της, το φαγητό της, το φαγητό των κατοικίδιων της, τη βενζίνη για το αυτοκίνητο της, την κάρτα για το κινητό της, το ίντερνετ της, τα ρούχα της. Πληρώνω ακόμα και το ενοίκιο της, ενώ δεν μένουμε μαζί. Δεν κάνει καμία προσπάθεια να βρει δουλειά και όταν την πιεζω λέει ότι δεν προλαβαινει γιατί διαβάζει για το μεταπτυχιακό της. Με έχει ξενερωσει αυτη η κατασταση και πλέον δε νιώθω τίποτα γι' αυτήν. Ούτε περνάμε καλά μαζί. Πολλες φορές με καλεί σπίτι της μόνο για να της δώσω χρήματα ή φαγητό και κατ' ευθείαν με διώχνει. Θελω να την χωρίσω, αλλά ήμουν πολλά χρόνια μόνος και δυσκολεύτηκα να την βρω. Δεν αντέχω να σκέφτομαι ότι θα μείνω πάλι μόνος


Λογικά ούτε θα του κάθεται κιόλας.Αλλά αφού δεν είναι μόνος,όλα καλά :2funny: :2funny: :2funny:
αυτος τυπε δεν ειναι πυρφορος, αυτος ειναι μλκας με διδακτορικο!
αν πραγματικα ειναι αληθεια, δε του αξιζει ουτε φτυσιμο!
δουλευουμε ρε πστ μου 50ωρες για 650 δε φτανουν για να ζησουμε εμεις, οχι να τα δινουμε σε γυναικα ποσο μαλλον χωρις γαμισι.
ετσι και αλλιως κομματια απο τη δουλεια, δε μενει χρονος για τπτ, βαζεις ενα 50αρικο ακρη να πας πουτανες 2 φορες το μηνα, φτανει :D:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γύρισα με τους δικούς μου για λίγο καιρό , μέχρι να βρω καινούργιο συγκάτοιμο. Ήμουν μαλωμένος για ένα διάστημα με τη μητέρα μου. Της το είπα και μου θύμωσε. That's it. Nothing more.
για ποιο λογο ρε τυπε να πεις κατι τοσο προσωπικο σε μια αγνωστη? να εισαι 20ετων οκ, στα @@ σου, αλλα οχι σε επιπεδο δουλειας κτλ, ειναι συνταγη αποτυχιας...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
αυτος τυπε δεν ειναι πυρφορος, αυτος ειναι μλκας με διδακτορικο!
αν πραγματικα ειναι αληθεια, δε του αξιζει ουτε φτυσιμο!
δουλευουμε ρε πστ μου 50ωρες για 650 δε φτανουν για να ζησουμε εμεις, οχι να τα δινουμε σε γυναικα ποσο μαλλον χωρις γαμισι.
ετσι και αλλιως κομματια απο τη δουλεια, δε μενει χρονος για τπτ, βαζεις ενα 50αρικο ακρη να πας πουτανες 2 φορες το μηνα, φτανει :D:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


για ποιο λογο ρε τυπε να πεις κατι τοσο προσωπικο σε μια αγνωστη? να εισαι 20ετων οκ, στα @@ σου, αλλα οχι σε επιπεδο δουλειας κτλ, ειναι συνταγη αποτυχιας...
Μάλλον κάπου εκεί είναι η ηλικία του...
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
Μάλλον κάπου εκεί είναι η ηλικία του...
τοτε στα @@ του ολα, σε τετοια ηλικια δεν παιρνεις τπτ σοβαρα, ουτε οτι λες ουτε οτι σου λενε.
τετοια δουλεια θα ξαναβρει (λογικα σε φροντ που πληρωνεται /ωρα θα ειναι) υπαρχουν επιλογες.
Αν ειναι 30-40 σε τετοια δουλεια με τετοιους συναδελφους-εργοδοτες το προβλημα ειναι αλλου και θα πρεπει να ψαχνει για κατι αλλο απο χθες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom