Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
δεν φταίει μόνο αυτό. Άκου με που σε λέω :wink:
Συμφωνούμε...αν η άλλη είναι ξενερωτη θα επικαλεσθεί χίλιες δικαιολογίες.
Βέβαια μια ξενερωτη απορώ πως βρίσκει άνδρα....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
...και οι παντρεμένοι που πάνε σε επαγγελματίες έχουν γυναίκα που τους έχει κόψει το σεξ. Σταδιακά και μεθοδικά, όπως στο ανέκδοτο με τον βάτραχο και το ζεστό νερό. :grin:

Ποιος έχει όρεξη για σεξ με τη γυναίκα του μετά απο χρόνια;Κι αυτός βαριέται,κι αυτή βαριέται,ίδια πούτσα,ίδιο μουνί,ένας αργός θάνατος.

Αν του άντρα του έχει μείνει ακόμα τεστοστερόνη μετά απο χρόνια γάμου,θα ψάχνεται για γκόμενα ή επαγγελματίες.Γιατί έχει κι άλλους που η γυναίκα τους έχει περισσότερη τεστοστερόνη απ'αυτούς.
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Να προσθεσω και καποια φαγητα ακομα στο μενου της Ελληνιδας: αμεπλοφάσουλα,γεμιστά,μουσακας,παστιτσιο,κατσικι κοκκινιστο με πατατες τηγανιτες,μακαρόνια κόκορα,κολλιο πλακί στο φουρνο,τυροπιτα,σπανακοπιτα,κοκορετσι,σπληναντερο,γαρδουμπες,γόπα τηγανιτη,κουνελι στιφαδο,αρακα
Κασουλέ,σουπε μπουγιαμπέσα,γιουβαρλακια αυγολεμονο,βακαλαο σκορδαλια,τραχανα μελιτζανες,μαριδακι τηγανιτο,σουτζουκακια σμυρνεϊκα,μπιφτεκια ρυζι,μοσχαρι κοκκινιστο με κριθαρακι,γιδα βραστη,πατσας,κοτοπουλο πατατες,καλαμαρακι τηγανιτο,σουπια κρασατη,σπανακορυζο,φακες,φασολαδα,γιγαντες,μαυροματικα,τυροπιτα ταψιου,

Φαγητα εκτος σπιτιου:
KFC
MAC DONALD
GOODY'S
σουβλακια,πιτσες,κρεπες,
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Ποιος έχει όρεξη για σεξ με τη γυναίκα του μετά απο χρόνια;Κι αυτός βαριέται,κι αυτή βαριέται,ίδια πούτσα,ίδιο μουνί,ένας αργός θάνατος.

Αν του άντρα του έχει μείνει ακόμα τεστοστερόνη μετά απο χρόνια γάμου,θα ψάχνεται για γκόμενα ή επαγγελματίες.Γιατί έχει κι άλλους που η γυναίκα τους έχει περισσότερη τεστοστερόνη απ'αυτούς.
Και τους γαμαει με στραπ ον η γυναικα αν εχει περισσοτερη τεστοστερονη
Οπότε μην αφηνετε να πεφτει η τεστο
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.077
Κριτικές
49
Like
5.276
Πόντοι
2.846
Συμφωνούμε...αν η άλλη είναι ξενερωτη θα επικαλεσθεί χίλιες δικαιολογίες.
Βέβαια μια ξενερωτη απορώ πως βρίσκει άνδρα....
να σου απαντήσω βιωματικά;
του δίνει αυτό που θέλει - ή τον κάνει να πιστεύει ότι του δίνει αυτό που θέλει - μέχρι να δέσει το γάιδαρό της και μετά αρχίζει ο κατήφορος. Σιγά-σιγά και μεθοδικά, μη χτυπήσει καμπανάκι και την κάνει ο άντρας έγκαιρα :wink:
 

trelogiatross

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
78
Like
374
Πόντοι
20
Άλλο ένα θύμα του φεμινιστικού αφηγήματος που προσγειώθηκε στην πραγματικότητα όταν ήταν πια πολύ αργά... Τελικά το ελλεεινιδικό DNA είναι ανίκητο.
 

iliasl

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2021
Μηνύματα
793
Like
2.314
Πόντοι
446
Συμφωνούμε...αν η άλλη είναι ξενερωτη θα επικαλεσθεί χίλιες δικαιολογίες.
Βέβαια μια ξενερωτη απορώ πως βρίσκει άνδρα....

Στην αρχή δεν είναι ξενέρωτη ..Όταν γίνει το δέσιμο του γαϊδάρου κτλ , γίνονται τα αποκαλυπτήρια
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Αυτό που λες για επιχειρήματα 14χρονων μου θύμισε μια Ουκρανή (50χρονη) που μίλαγα σε ένα site και μου είχε πει ότι αυτό που είχε καταλάβει από τους άντρες στην πορεία της ζωής της, είναι ότι μένουν πάντα "μεγάλα" παιδιά...
Προσπάθεια αντιστροφής της πραγματικότητας, με ταυτόχρονη υποτίμηση του αντρικού φύλου. Την άλλη φορά που κάποια θα ισχυριστεί ότι οι άντρες ... μένουν πάντα "μεγάλα" παιδιά... ρώτα την ποιο φύλο είναι ικανό να χορεύι και να τραγουδάει όλη τη μέρα μαζί με παιδάκια, ή έχοντας αγκαλιά ένα μωρό. Θα μπλοκάρει, επειδή η απάντηση είναι φανερή
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.326
Like
9.409
Πόντοι
2.306
Περιστατικό πριν από δυο λεπτά ακριβώς.

Είμαι στο γυμναστήριο κάνω farmer walk με είκοσι κιλά στο κάθε χέρι. Περπατάω ,και γκομενα έρχεται κατά πάνω μου. Με βλέπω που κρατάω, στα δέκα μέτρα απόσταση ,δεν αλλάζει πορεία ,δεν αλλάζω και εγώ.

Αλλάζει στο τελευταίο μέτρο ,το ένα βάρος την ακουμπάει στο χέρι,βγάζει μια φωνή ,αουυυ πρόσεχε .

Τώρα είναι στο διάδρομο με το κινητό.

Η ελληνική και γυναικοκεντρικη κουλτούρα σε ένα απλό παράδειγμα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Περιστατικό πριν από δυο λεπτά ακριβώς.

Είμαι στο γυμναστήριο κάνω farmer walk με είκοσι κιλά στο κάθε χέρι. Περπατάω ,και γκομενα έρχεται κατά πάνω μου. Με βλέπω που κρατάω, στα δέκα μέτρα απόσταση ,δεν αλλάζει πορεία ,δεν αλλάζω και εγώ.

Αλλάζει στο τελευταίο μέτρο ,το ένα βάρος την ακουμπάει στο χέρι,βγάζει μια φωνή ,αουυυ πρόσεχε .

Τώρα είναι στο διάδρομο με το κινητό.

Η ελληνική και γυναικοκεντρικη κουλτούρα σε ένα απλό παράδειγμα
Δηλαδή σκεφτόταν να σου την πέσει και άλλαξε γνώμη τελευταία στιγμή;
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.326
Like
9.409
Πόντοι
2.306

callahan

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.767
Κριτικές
23
Like
3.064
Πόντοι
3.820
Περιστατικό πριν από δυο λεπτά ακριβώς.

Είμαι στο γυμναστήριο κάνω farmer walk με είκοσι κιλά στο κάθε χέρι. Περπατάω ,και γκομενα έρχεται κατά πάνω μου. Με βλέπω που κρατάω, στα δέκα μέτρα απόσταση ,δεν αλλάζει πορεία ,δεν αλλάζω και εγώ.

Αλλάζει στο τελευταίο μέτρο ,το ένα βάρος την ακουμπάει στο χέρι,βγάζει μια φωνή ,αουυυ πρόσεχε .

Τώρα είναι στο διάδρομο με το κινητό.

Η ελληνική και γυναικοκεντρικη κουλτούρα σε ένα απλό παράδειγμα
Το ιδιο μου κανε χτες ενα ζωο με το αυτοκινητο.ανεβαινω ανηφορα ,κατεβαινει ενω και προτεραιοτητα εχω,και χωρο εχει στα δεξια απλα να κοψει και να περασουμε ταυτοχρονα ,ερχεται φουλ πατημενη και φρεναρει μπροστα μου βλεποντας οτι δεν εχει χωρο..κανω λιγο δεξια της λεω και κατι ευγενη γαλλικα και εξαφανιστηκε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom