Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Να προσθεσω και καποια φαγητα ακομα στο μενου της Ελληνιδας: αμεπλοφάσουλα,γεμιστά,μουσακας,παστιτσιο,κατσικι κοκκινιστο με πατατες τηγανιτες,μακαρόνια κόκορα,κολλιο πλακί στο φουρνο,τυροπιτα,σπανακοπιτα,κοκορετσι,σπληναντερο,γαρδουμπες,γόπα τηγανιτη,κουνελι στιφαδο,αρακα
Kαβλωσες τα στομάχια μας πρωινιατικα.....
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
Οι νόμοι του Πίκερ και οι μαλακίες τύπου:"Παίζω το πουλί μου ή γαμάω μόνο πουτάνες και το δηλώνω,
για να τιμωρήσω τις γυναίκες γιατί είναι ΟΛΕΣ πουτάνες"
είναι επιχειρήματα 14χρονων με καυλόσπυρα,όχι επιχειρήματα ενηλίκων.
Καλα ο τυπος ψιλογρασαριζε τη ροδελα του με δροσατα κωλοδαχτυλα. Και ποζαρε τον πωπο του σαν γκομενα .Κατα τα αλλα ελεγε τις αμπελοφιλοσοφιες του στο να' χαμε να λεγαμε...
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Είμαι ο πρώτος που λέει ότι το μπουρδέλο πρέπει να'ναι συμπλήρωμα της σεξουαλικής ζωής και όχι μονόδρομος.Αλλά...μην ξεχνάμε και σε τί χώρα ζούμε και με τι γυναίκες.


Με δυο λόγια,όταν δεν υπάρχουν επιλογές,δεν έχεις γύρω σου κάποια διαθέσιμη,φλερτάρεις και τρως χυλόπιτες,ή δεν θες να γίνεις μπαζογάμης,τί άλλες επιλογές υπάρχουν πλην των μπουρδέλων;
Ελα ρε σαμπ, τωρα, σοβαρα? δεν ειναι ΠΡΟΦΑΝΕΣ οτι το φυσιολογικο ειναι να εχεις, ή τουλάχιστον να προσπαθεις να κανεις σχεση, ΚΑΙ ΟΧΙ τα μπουρδελα? Οι συνεπειες ειναι τεραστιες και μονο κακες. Καλυτερα να κανεις μια σχεση, εστω με καποια που δε σ αρεσει, εστω με καποια που δεν πολυταιριαζετε και να το παλεψεις - μεχρι ενα σημειο προφανως ετσι, οχι να στησεις κωλο για να της κανεις τα χατηρια, ειπαμε - παρα να συμβιβαστεις ή να θεωρεις καλη λυση τα μπουρδελα.
Και οπως εχω ξαναπει, ναι ζουμε στην ελλαδα αλλα αυτο δε σημαινει οτι πρεπει ντε και καλα να βρεις ελληνιδα, ελεος, υπαρχει και το ιντερνετ. There is a whole world out there
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Ελα ρε σαμπ, τωρα, σοβαρα? δεν ειναι ΠΡΟΦΑΝΕΣ οτι το φυσιολογικο ειναι να εχεις, ή τουλάχιστον να προσπαθεις να κανεις σχεση, ΚΑΙ ΟΧΙ τα μπουρδελα? Οι συνεπειες ειναι τεραστιες και μονο κακες. Καλυτερα να κανεις μια σχεση, εστω με καποια που δε σ αρεσει, εστω με καποια που δεν πολυταιριαζετε και να το παλεψεις - μεχρι ενα σημειο προφανως ετσι, οχι να στησεις κωλο για να της κανεις τα χατηρια, ειπαμε - παρα να συμβιβαστεις ή να θεωρεις καλη λυση τα μπουρδελα.
Και οπως εχω ξαναπει, ναι ζουμε στην ελλαδα αλλα αυτο δε σημαινει οτι πρεπει ντε και καλα να βρεις ελληνιδα, ελεος, υπαρχει και το ιντερνετ. There is a whole world out there

Όχι,σχέση με κάποια που δε σ'αρέσει είναι απελπισία.Αυτό το κάνεις πιτσιρικάς για απόκτηση εμπειριών.

Αν είναι να κάνεις σχέση,κανε με κάποια που και θα σου αρέσει και θα περνάτε και καλά.Εγώ αυτό εννοώ ότι είναι καλύτερο απ'το μπουρδέλο.Δεν υπάρχει σύγκριση,οι γαμησάρες που ρίχνεις με κάποια που τη γουστάρεις και σε γουστάρει δεν συγκρίνονται με καμια πουτάνα.Τουλάχιστον στην αρχή.Και όπως έχω ξαναπεί,μετά απο μια ηλικία που χάνεις φίλους,παρέες κλπ,χωρίς σχέση κινδυνεύεις με περιθωριοποίηση.

Γι'αυτό που λες στο τέλος,δυστυχώς οι πιο πολλοί με ελλεεινίδες έχουμε να κάνουμε.Και αναγκαστικά ψάχνουμε για διαμάντι στα σκατά.Πού να τις βρούμε τις ξένες όσοι δεν ζούμε σε μέρη με τουρισμό;
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.178
Κριτικές
18
Like
3.594
Πόντοι
1.446
Το πρόβλημα δεν είναι αν θα γαμήσεις ή όχι.
Στην Ελλάδα γαμάς φθηνά, ειδικά στα αστικά κέντρα.

Το πρόβλημα είναι ότι κάποιοι αδυνατούν να συνάψουν στοιχειώδεις προσωπικές σχέσεις,
με αποτέλεσμα να στερούνται πολύ περισσότερα από το σεξ.
Και αντί να δουλέψουν προς αυτή την κατεύθυνση, διακατέχονται από μίσος ,
κλείνονται στον εαυτό τους και το ρίχνουν σε σολο πουτανιλίκι ή αυνανιλίκι...

Ο πληρωμένος έρωτας θα έπρεπε να είναι, κατά καιρούς, μία πρόσθετη δραστηριότητα
στην σεξουαλική ζωή ενός άντρας και όχι η μοναδική του σεξουαλική δραστηριότητα.

Οι νόμοι του Πίκερ και οι μαλακίες τύπου:"Παίζω το πουλί μου ή γαμάω μόνο πουτάνες και το δηλώνω,
για να τιμωρήσω τις γυναίκες γιατί είναι ΟΛΕΣ πουτάνες"
είναι επιχειρήματα 14χρονων με καυλόσπυρα,όχι επιχειρήματα ενηλίκων.

Όποιος νομίζει ότι το σόλο πουτανιλίκι δεν έχει συνέπειες μπορούμε να μιλήσουμε με επιστημονικούς όρους όπως τις οργανικές ουσίες της οικογένειας κατεχολαμινών ή για ακόμη πιο σπιριτουέλ καταστάσεις,
τι συμβαίνει στο εσωτερικό σου παιδί όταν το αναγκάζεις να κυλιέται σε πακοχυμένα σεντόνια
και να πρέπει να οπλίσει και να πυροβολήσει μέσα σε 10λεπτά...Επί χρόνια...
Ακόμη και μόνο σίτι τουρς να γαμάς, υπάρχει τρομερή σωματική και ψυχική φθορά,
που ο πουτανιάρης βλέπει τις συνέπειες τους, αλλά δεν τις συνδέει με τις πραγματικές αιτίες.
Αυτό που λες για επιχειρήματα 14χρονων μου θύμισε μια Ουκρανή (50χρονη) που μίλαγα σε ένα site και μου είχε πει ότι αυτό που είχε καταλάβει από τους άντρες στην πορεία της ζωής της, είναι ότι μένουν πάντα "μεγάλα" παιδιά...
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Η Ελληνιδα απο τη μερα που θα γεννηθει εχει στο DNA της ενα κάρο ψυχολογικα
Χρηζουν ατελειωτες ωρες ψυχαναλυσης ή και καποιας φαρμακευτικης αγωγης προκειμενου να ερθει σε ισ ορροπια και να νιωσει απενεχοποιημενη.
Ειναι προβληματικα τα Ελληνικα DNA(ντιενεγια)
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Όχι,σχέση με κάποια που δε σ'αρέσει είναι απελπισία.Αυτό το κάνεις πιτσιρικάς για απόκτηση εμπειριών.

Αν είναι να κάνεις σχέση,κανε με κάποια που και θα σου αρέσει και θα περνάτε και καλά.Εγώ αυτό εννοώ ότι είναι καλύτερο απ'το μπουρδέλο.Δεν υπάρχει σύγκριση,οι γαμησάρες που ρίχνεις με κάποια που τη γουστάρεις και σε γουστάρει δεν συγκρίνονται με καμια πουτάνα.Τουλάχιστον στην αρχή.Και όπως έχω ξαναπεί,μετά απο μια ηλικία που χάνεις φίλους,παρέες κλπ,χωρίς σχέση κινδυνεύεις με περιθωριοποίηση.

Γι'αυτό που λες στο τέλος,δυστυχώς οι πιο πολλοί με ελλεεινίδες έχουμε να κάνουμε.Και αναγκαστικά ψάχνουμε για διαμάντι στα σκατά.Πού να τις βρούμε τις ξένες όσοι δεν ζούμε σε μέρη με τουρισμό;
σαμπ πες ηλικια
αν θες
αλλα αληθεια, αν πεις
εστω και σε πμ, αν και δε σκαμπαζω πως να τα διαβαζω
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
35-40

Αλλά τι σχέση έχει αυτό;
ε ρε συ αν μου ελεγες οτι εισαι 65+ θα ελεγα οκ, ο ανθρωπος δεν εχει την ορεξη-δυναμη-διαθεση να βρει κατι
Αλλα σε αυτη την ηλικαι δεν ειναι δυνατον να εχεις παραιτηθει απο το αλλοδαπο, για παραδειγμα. Δε σου λεω για ελληνιδες γιατι εγω σταματησα στα 19 μου να ασχολουμαι, και φαντασου τα 19 μου ηταν πριν απο 30 σχεδον χρονια,που οι ελληνιδες δεν ηταν τοσο σκατα οσο τωρα.
Αν και ειναι σαφως πιο δυσκολο να βρεις ρωσοουκρανη πλεον, και παλι στο προτεινω. Υπο προϋποθεσεις, παντα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Όχι,σχέση με κάποια που δε σ'αρέσει είναι απελπισία.Αυτό το κάνεις πιτσιρικάς για απόκτηση εμπειριών.

Αν είναι να κάνεις σχέση,κανε με κάποια που και θα σου αρέσει και θα περνάτε και καλά.Εγώ αυτό εννοώ ότι είναι καλύτερο απ'το μπουρδέλο.Δεν υπάρχει σύγκριση,οι γαμησάρες που ρίχνεις με κάποια που τη γουστάρεις και σε γουστάρει δεν συγκρίνονται με καμια πουτάνα.Τουλάχιστον στην αρχή.Και όπως έχω ξαναπεί,μετά απο μια ηλικία που χάνεις φίλους,παρέες κλπ,χωρίς σχέση κινδυνεύεις με περιθωριοποίηση.

Γι'αυτό που λες στο τέλος,δυστυχώς οι πιο πολλοί με ελλεεινίδες έχουμε να κάνουμε.Και αναγκαστικά ψάχνουμε για διαμάντι στα σκατά.Πού να τις βρούμε τις ξένες όσοι δεν ζούμε σε μέρη με τουρισμό;
Όσοι ζουν σε μέρη ευνοημένα από την γεωγραφία η είναι γενικά ευνοημένοι οι ίδιοι γελάνε τώρα...η αλήθεια όμως είναι όπως την περιγράφεις.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Σίγουρα όλοι μπήκατε στο νήμα 3.000μχ....η κάτι είδατε στις ειδήσεις η στο ίντερνετ....γυναίκα δείχνει και μάλλον είναι ελλλεινιδα
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.179
Like
1.694
Πόντοι
216
Νέα γενιά τύποι, νέα γενιά...

A47.jpg
Ποια νέα γενιά, η τύπισσα που γράφει είναι min. 35, χοντρή, άχυτη με καυλόσπυρα και ψυχολογικά :confused:
 

crsweber

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
506
Like
957
Πόντοι
86
Το πρόβλημα δεν είναι αν θα γαμήσεις ή όχι.
Στην Ελλάδα γαμάς φθηνά, ειδικά στα αστικά κέντρα.

Το πρόβλημα είναι ότι κάποιοι αδυνατούν να συνάψουν στοιχειώδεις προσωπικές σχέσεις,
με αποτέλεσμα να στερούνται πολύ περισσότερα από το σεξ.
Και αντί να δουλέψουν προς αυτή την κατεύθυνση, διακατέχονται από μίσος ,
κλείνονται στον εαυτό τους και το ρίχνουν σε σολο πουτανιλίκι ή αυνανιλίκι...

Ο πληρωμένος έρωτας θα έπρεπε να είναι, κατά καιρούς, μία πρόσθετη δραστηριότητα
στην σεξουαλική ζωή ενός άντρας και όχι η μοναδική του σεξουαλική δραστηριότητα.

Οι νόμοι του Πίκερ και οι μαλακίες τύπου:"Παίζω το πουλί μου ή γαμάω μόνο πουτάνες και το δηλώνω,
για να τιμωρήσω τις γυναίκες γιατί είναι ΟΛΕΣ πουτάνες"
είναι επιχειρήματα 14χρονων με καυλόσπυρα,όχι επιχειρήματα ενηλίκων.

Όποιος νομίζει ότι το σόλο πουτανιλίκι δεν έχει συνέπειες μπορούμε να μιλήσουμε με επιστημονικούς όρους όπως τις οργανικές ουσίες της οικογένειας κατεχολαμινών ή για ακόμη πιο σπιριτουέλ καταστάσεις,
τι συμβαίνει στο εσωτερικό σου παιδί όταν το αναγκάζεις να κυλιέται σε πακοχυμένα σεντόνια
και να πρέπει να οπλίσει και να πυροβολήσει μέσα σε 10λεπτά...Επί χρόνια...
Ακόμη και μόνο σίτι τουρς να γαμάς, υπάρχει τρομερή σωματική και ψυχική φθορά,
που ο πουτανιάρης βλέπει τις συνέπειες τους, αλλά δεν τις συνδέει με τις πραγματικές αιτίες.
εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που γραφεις, καποιος που ειναι νεαρος και δεν βρισκει εξω γκομενες, αντε πες να παει στα μπουρδελα 3-5 χρονια, αν δεν βρει εξω γκομενα, ολο αυτο θα τον ριξει ψυχολογικα και στο τελος θα καταληγει να τρωει οτι λεφτα βγαζει στα μπουρδελα για να μην νιωθει μονος. δεν ειναι λυση να πηγαινει καποιος μονο στα μπουρδελα. ειναι κατι το συμπληρωματικο ή κατι που θα το κανεις για λιγα χρονια, και δεν μιλαω για τα μπουρδελα συγκεκριμενα αλλα γενικα για τον πληρωμενο ερωτα. θα καθεσαι μια ζωη να βρισκεις ακυρες γκομενες να τις δινεις τα λεφτα και να σου λεει η αλλη αντε εχεις τοσο χρονο μαζι μου.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που γραφεις, καποιος που ειναι νεαρος και δεν βρισκει εξω γκομενες, αντε πες να παει στα μπουρδελα 3-5 χρονια, αν δεν βρει εξω γκομενα, ολο αυτο θα τον ριξει ψυχολογικα και στο τελος θα καταληγει να τρωει οτι λεφτα βγαζει στα μπουρδελα για να μην νιωθει μονος. δεν ειναι λυση να πηγαινει καποιος μονο στα μπουρδελα. ειναι κατι το συμπληρωματικο ή κατι που θα το κανεις για λιγα χρονια, και δεν μιλαω για τα μπουρδελα συγκεκριμενα αλλα γενικα για τον πληρωμενο ερωτα. θα καθεσαι μια ζωη να βρισκεις ακυρες γκομενες να τις δινεις τα λεφτα και να σου λεει η αλλη αντε εχεις τοσο χρονο μαζι μου.
Σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα είναι ένα πολύ πιθανό σενάριο...εκτός μεγάλων πόλεων και ιδίως αν είναι σε μικρό πενταψηφιο πληθυσμό ( κάτω των 50.000 κατοίκων,μη τουριστικό μέρος και χωρίς φοιτητες)είναι σχεδόν ανέφικτο αν δεν έχεις προσβάσεις στην τοπική κοινωνία.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
εχεις απολυτο δικιο σε αυτα που γραφεις, καποιος που ειναι νεαρος και δεν βρισκει εξω γκομενες, αντε πες να παει στα μπουρδελα 3-5 χρονια, αν δεν βρει εξω γκομενα, ολο αυτο θα τον ριξει ψυχολογικα και στο τελος θα καταληγει να τρωει οτι λεφτα βγαζει στα μπουρδελα για να μην νιωθει μονος. δεν ειναι λυση να πηγαινει καποιος μονο στα μπουρδελα. ειναι κατι το συμπληρωματικο ή κατι που θα το κανεις για λιγα χρονια, και δεν μιλαω για τα μπουρδελα συγκεκριμενα αλλα γενικα για τον πληρωμενο ερωτα. θα καθεσαι μια ζωη να βρισκεις ακυρες γκομενες να τις δινεις τα λεφτα και να σου λεει η αλλη αντε εχεις τοσο χρονο μαζι μου.

Αν τρώει τα λεφτά στα μπουρδέλα,πάλι καλά.Αν τον ρίξει όμως...εντελώς,τότε θα ζει ένα φαύλο κύκλο μοναξιάς.Και παίζει να ζητάει αγκαλιές απ'τις πουτάνες...
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.077
Κριτικές
49
Like
5.276
Πόντοι
2.846
Ο πληρωμένος έρωτας θα έπρεπε να είναι, κατά καιρούς, μία πρόσθετη δραστηριότητα
στην σεξουαλική ζωή ενός άντρας και όχι η μοναδική του σεξουαλική δραστηριότητα.

Ακόμη και μόνο σίτι τουρς να γαμάς, υπάρχει τρομερή σωματική και ψυχική φθορά,
που ο πουτανιάρης βλέπει τις συνέπειες τους, αλλά δεν τις συνδέει με τις πραγματικές αιτίες.
πολύ καλά τα λες, ΟΜΩΣ:
- σε κάποιες περιπτώσεις όπως παντρεμένοι που δεν έχουν πλέον σεξουαλική ζωή με τη σύζυγο ή μπάκουροι που δεν τους κάθεται γκόμενα για κάποιο χρονικό διάστημα, οι επαγγελματίες είναι η μόνη διαθέσιμη επιλογή για σεξ
- ναι μεν όταν η κοπέλα σε αποχαιρετάει μετά το 10λεπτο σεξ στο δωμάτιο μπορεί να νιώσεις ένα ψυχικό κενό (προσωπικά μου συμβαίνει) όμως είναι πολύ μεγαλύτερη η ψυχική φθορά από τις χυλόπιτες του τύπου "σε βλέπω σαν φίλο" και "είσαι καλό παιδί αλλά..." που τις έχουμε χορτάσει από τις γκόμενες
- μπορεί πολύ απλά κάποιος να πει άει στο διάολο πια που θα κυνηγάω την κάθε ψωνισμένη που έχει ένα εγώ μέχρι τον ουρανό. Κι όσο τις κυνηγάμε τόσο τροφοδοτούμε τον ναρκισσισμό τους.
Προσωπικά είναι στον χώρο του πληρωμένου σεξ μόλις 14 μήνες και πραγματικά δεν έχω καμιά όρεξη να κυνηγάω την κάθε επηρμένη. Προτιμώ να συνεισφέρω στο μεροκάματο της σεξεργάτριας. Αν μου προκύψει κάτι κατά τύχη τότε οκ, δεν θα πω όχι. Αλλά κάθε πότε συμβαίνει κάτι τέτοιο;
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.077
Κριτικές
49
Like
5.276
Πόντοι
2.846
Αυτό που λένε κάποιοι ότι το μόνο που αξίζει στον γάμο είναι τα παιδιά πως το βλέπεις;Ισχύει;
αν κάποιος θέλει παιδιά και οικογένεια ναι.
Από την άλλη τα παιδιά είναι μεγάλη δέσμευση. Χρόνος, χρήμα κ.λπ. Δεν μπορείς να κάνεις παιδί και μετά να το αφήσεις στην τύχη του.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
αν κάποιος θέλει παιδιά και οικογένεια ναι.
Από την άλλη τα παιδιά είναι μεγάλη δέσμευση. Χρόνος, χρήμα κ.λπ. Δεν μπορείς να κάνεις παιδί και μετά να το αφήσεις στην τύχη του.
Σωστά.
 

Johnstef

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Απρ 2022
Μηνύματα
1.077
Κριτικές
49
Like
5.276
Πόντοι
2.846
Είμαι ο πρώτος που λέει ότι το μπουρδέλο πρέπει να'ναι συμπλήρωμα της σεξουαλικής ζωής και όχι μονόδρομος.Αλλά...μην ξεχνάμε και σε τί χώρα ζούμε και με τι γυναίκες.

Και κακά τα ψέματα,ένα σεβαστό ποσοστό αντρών σ'αυτή τη χώρα,αδυνατούν να συνάψουν σχέσεις με ελλεεινίδες,και όχι γιατί δεν θέλουν.Ούτε γιατί είναι προβληματικοί,άσχημοι,ψυχοπαθείς,και δεν ξέρω κι εγώ τι.Αλλά γιατί...δεν βρίσκουν.Γιατί πέφτουν στις παράλογες απαιτήσεις των ελλεεινίδων.Γιατί και να κάνουν σχέση,η ελλεεινίδα θέλει να τους έχει του χεριού της,αφού απο μικρή είναι μαθημένη να την υπηρετούν.Φυσικά πολλοί υποκύπτουν λόγω μπακουρίας και μουνοδουλείας και προσφέρουν τ'αρχίδια τους κατευθείαν σ'αυτές.

Με δυο λόγια,όταν δεν υπάρχουν επιλογές,δεν έχεις γύρω σου κάποια διαθέσιμη,φλερτάρεις και τρως χυλόπιτες,ή δεν θες να γίνεις μπαζογάμης,τί άλλες επιλογές υπάρχουν πλην των μπουρδέλων;
συμφωνώ κι επαυξάνω. Δεν δυσκολεύονται μόνο οι άσχημοι, προβληματικοί, μπατίρηδες κ.λπ. να βρουν γκόμενα. Ακόμα και φυσιολογικοί άνθρωποι μέσης εμφάνισης, κοινωνικοί και συμπαθείς μπορεί να περνάνε μεγάλα διαστήματα μπακουρίασης. Το αντίθετο, βλέπεις πιθηκομούρη με φράγκα να πηδάει γυναίκα που σου γυρίζει το μάτι.
Ακόμα και μπαζογάμης να θέλει να γίνει κανείς, δεν σημαίνει ότι θα βρει εύκολο σεξ. Ακόμα και τα μπάζα έχουν έπαρση, διότι καμιά δεν θέλει να παραδεχτεί ότι είναι τόσο μπάζο ώστε να γίνει "εύκολη".
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
συμφωνώ κι επαυξάνω. Δεν δυσκολεύονται μόνο οι άσχημοι, προβληματικοί, μπατίρηδες κ.λπ. να βρουν γκόμενα. Ακόμα και φυσιολογικοί άνθρωποι μέσης εμφάνισης, κοινωνικοί και συμπαθείς μπορεί να περνάνε μεγάλα διαστήματα μπακουρίασης. Το αντίθετο, βλέπεις πιθηκομούρη με φράγκα να πηδάει γυναίκα που σου γυρίζει το μάτι.
Ακόμα και μπαζογάμης να θέλει να γίνει κανείς, δεν σημαίνει ότι θα βρει εύκολο σεξ. Ακόμα και τα μπάζα έχουν έπαρση, διότι καμιά δεν θέλει να παραδεχτεί ότι είναι τόσο μπάζο ώστε να γίνει "εύκολη".

Τις προάλλες πέτυχα ζευγάρι έναν τύπο πάνω απο 1.80 λεπτό,χέρι-χέρι με μια κοντόχοντρη.Αν έβγαζα φωτο,θα γελούσαμε.Όταν τα μπάζα βρίσκουν τέτοιους,πώς να μην έχουν έπαρση;

Πάντως αν είναι να κυκλοφορείς τέτοιες,καλύτερα μπακουρίαση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom