Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Mαλακιες....αν περιμένεις από άλλους να σε τραβήξουν από το χεράκι την πουτσισες και θα παραμένεις αιώνιο θύμα αιδοιοδουλιασης ...εγώ έχασα την παρθενιά μου σε κυριλέ διαμέρισμα Θεσσαλονίκης βρίσκοντας αγγελία από εφημερίδα στα 19 μου.Εσκασα 20.000 δρχ αλλά το ευχαριστήθηκα....από τότε δεν ασχολούμαι με απλά προγράμματα και ξεν-ερωτα σκηνικά.Θα σκάσω κάτι παραπάνω επενδύοντας στην ποιότητα....

Αν το είχες κάνει όμως απ'τα 14-15,τουλάχιστον στο λύκειο θα γαμούσες.Και δε θα'βλεπες τις συμμαθήτριες να σε αγνοούν και να πηδιούνται με τους περπατημένους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Αν το είχες κάνει όμως απ'τα 14-15,τουλάχιστον στο λύκειο θα γαμούσες.Και δε θα'βλεπες τις συμμαθήτριες να σε αγνοούν και να πηδιούνται με τους περπατημένους.
Σε χωριό ήμουν, δεν βιαζοντουσαν τότε τα πιτσιρίκια να μεγαλώσουν....η τωρινή αποβλακωση δεν υπήρχε τον προηγούμενο αιώνα .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στα 14-15 δεν είχαμε τόσα λεφτά ρε....εννοείται αυτό!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
ο πικερ ομως με τον νομο του εδωσε την λυση σε αυτο φιλε σαντμαν

μερα παρα-μερα το 10ρικακι στην τσεπη και μεταξο-μπουρδελα μεχρι τα 85 ετη λεει ετσι θα εχει ξεπερασει και τα παντρεμενα λαμογια σε γαμησια

βεβαια δεν θα του σηκωνεται ο πουτσος μεχρι τοτε θα μου πεις...δεν βαριεσαι η προσπαθεια μετραει μαλλον :undecided:
Το να ξοδεύεις δεκαρικα σε αυτήν την σκατοτρυπα είναι σαν να τρως φθηνά πατατάκια για να χορτάσεις αντί για φαγητό μαγειρευτό.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.226
Like
24.141
Πόντοι
6.056
Το να ξοδεύεις δεκαρικα σε αυτήν την σκατοτρυπα είναι σαν να τρως φθηνά πατατάκια για να χορτάσεις αντί για φαγητό μαγειρευτό.
και λιγα λες

αλλα δεν του βγαινει αλλιως να προφτασει τους αλλους :undecided:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Σε χωριό ήμουν, δεν βιαζοντουσαν τότε τα πιτσιρίκια να μεγαλώσουν....η τωρινή αποβλακωση δεν υπήρχε τον προηγούμενο αιώνα .
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Στα 14-15 δεν είχαμε τόσα λεφτά ρε....εννοείται αυτό!

Τύπε εσύ δεν είχες γιαγιάδες,παππούδες,νονούς κλπ;Σε κάθε γιορτές γεμίζαμε πεντοχίλιαρα τότε.Αλλά τα δίναμε σε μαλακίες,playstation κλπ :headbang:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Τύπε εσύ δεν είχες γιαγιάδες,παππούδες,νονούς κλπ;Σε κάθε γιορτές γεμίζαμε πεντοχίλιαρα τότε.Αλλά τα δίναμε σε μαλακίες,playstation κλπ :headbang:
Τα τρώγαμε σε ηλεκτρονικά!Με λεβιέ ,κέρματα μέσα( insert coin-credit one) και κουμπιά ,όχι οι σημερινές παπαριες με πληκτρολόγιο....
Όπως είπα τότε τους τα παιδιά ήταν παιδιά....όχι μαλακισμένα που νομίζουν ότι μεγαλώσανε όπως τώρα!
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Τα τρώγαμε σε ηλεκτρονικά!Με λεβιέ ,κέρματα μέσα( insert coin-credit one) και κουμπιά ,όχι οι σημερινές παπαριες με πληκτρολόγιο....
Όπως είπα τότε τους τα παιδιά ήταν παιδιά....όχι μαλακισμένα που νομίζουν ότι μεγαλώσανε όπως τώρα!

Άλλοι τα τρώγαν απο τότε στα μπουρδέλα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Άλλοι τα τρώγαν απο τότε στα μπουρδέλα
Όποιος τα ακουμπάει εκεί από τόσο νωρίς χωρίς να ξέρει τι έχει στα βρακιά του δεν σημαίνει ότι γίνεται πιο μάγκας ...όλα θα κριθούν πολύ αργότερα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Όποιος τα ακουμπάει εκεί από τόσο νωρίς χωρίς να ξέρει τι έχει στα βρακιά του δεν σημαίνει ότι γίνεται πιο μάγκας ...όλα θα κριθούν πολύ αργότερα.

Μα αυτό είναι το θέμα,κάποιοι καταλαβαίνουν νωρίτερα τί έχουν στα βρακιά τους,και γι'αυτό αποκτούν εμπειρίες όσο οι άλλοι...παίζουν playstation.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Μα αυτό είναι το θέμα,κάποιοι καταλαβαίνουν νωρίτερα τί έχουν στα βρακιά τους,και γι'αυτό αποκτούν εμπειρίες όσο οι άλλοι...παίζουν playstation.
Το θέμα είναι να έχεις και τύχη και σωστό timing...αν πήγανε κάποιος με 4.000η 5.000 δρχ στον Βαρδάρη ίσως να έπεφτε σε φόλα κάτι που μπορεί να τον σημάδευε αρνητικά .
Εγώ πήγα σε άλλο περιβάλλον ,χωρίς να με αποπροσανατολίζει κανένας άλλος και είχα άνεση χρόνου για να βγάλω γούστα.Κατι μυρωδιαδες που μόνο ζμπρωχνουν φυσικά και δεν έχουν περιθώριο επενδύσεως στην ποιότητα καθώς προτιμούν την ποσότητα...ανάλογης ποιότητας θα ήταν η πρώτη τους φορά για να μένουν σε αυτόν τον τρόπο ικανοποιήσεως.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Φυσικά πήρα και κωλο με το εικοσαχιλιαρο που έσκασα.Οταν ξεκινάς με ποιοτικη εμπειρία την καριέρα σου δεν συμβιβάζεσαι με μετριότητες...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Την ελληνιδα την ταϊζει η μανα της μεχρι να την κανει φακλανα...μετα θα την μεταβιβαση σε καποιον ελληνα ο οποιος θα πρεπει να φορτωθει τα ψυχολογικα της και να συνεχιζει να την ταϊζει(κρεας,ψαρι,λουκανικα,μαγειρίτσα,κοτοσουπα,χοιρινο,λαζανια,σουφλε,καρμποναρες,ντολμαδακια,γιουβαρλακια,κρέπες,παγωτα),να τον υποβαθμισει σε ενα στυλ "Τσάκωνα"( ηθοποιος), επισης πρεπει να ανεχτει την μουνιλα της,και δεν ξερω και γω τι αλλους μυκητες κουβαλαει μεσα της.
Καλά λένε ότι ο έρωτας περνάει από το στομάχι....
 

Andrius

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2022
Μηνύματα
13
Like
15
Πόντοι
0
Φίλε μου δεν προσπάθησω να βάλω σε κουτάκια κανέναν. Είπα την γνώμη μου και εσύ ή ο οποιοσδήποτε την δικιά του . Το να διαφωνούμε δεν σημαίνει ότι πρέπει και να βριστούμε όπως έκανε ο πιτσιρίκος κρυμένος πίσω την κάλυψη του πληκτρολόγιου. Γι αυτό δεν πρόκειται να του απαντήσω πάλι. Ούτε είπα ότι στα 23 πρέπει να έχεις κάνεις σεξ με Χ γυναικες και στα σαράντα με Ψ γυναίκες. Μου φάνηκε περίεργο που μετράει πόσες φορές έχει κάνει σεξ στα 23 του. Πιστεύω ότι σε αυτή την ηλικία θες συνέχεια σεξ. Με την φιλενάδα σου ή επί πληρωμή. Ακόμα και με τους γονείς σου να μένεις θα κάνεις σεξ στο αυτοκίνητο. Θα το βρεις το μέρος . Δεν έχεις γκόμενα θα πας επί πληρωμή, λεφτα θα βρεις αν δουλεύεις.Δεν είπα να πας σε μασάζ και να δίνεις 100 την φορά. Το να μην συμβαίνει ούτε το ένα ούτε το άλλο δεν μου φαίνεται φυσιολογικό. Όπως δεν θα μου φαινόταν φυσιολογικό να μου πει κάποιος ότι τρώει κρέας μια φορά τον μήνα. Μόνο εάν ήταν άστεγος ή ήταν οικογένεια με 10 άτομα και δούλευε μόνο ο πατέρας. Αυτό θα ήταν όμως η εξαίρεση και όχι ο κανόνας. Το ότι οι γυναίκες σήμερα δεν είναι όπως παλιά θα συμφωνήσω. Το ότι βάλαμε όμως και εμείς το χεράκι μας για να έχουν αυτή την συμπεριφορά κανείς δεν το λέει. Όταν μια μέτρια γκόμενα προς μπάζο, κάθε μέρα βρίσκει 15 μηνύματα που τις λένε πόσο γκομενάρα είναι και την παρακαλάνε να βγουν δεν θα νομίσει ότι είναι γκομενάρα; Δεν θα κάνει επιλογή τον ομορφότερο ή τον πιο λεφτά; Δεν είναι χαζή.Φαντάσου η όμορφη πόσα μηνύματα παίρνει. Εσύ ή εγώ αντίστοιχα εάν μας έστελναν 15 γκόμενες μήνυμα και σου έλεγαν τι ωραίος είσαι και να βγείτε δεν θα σου άρεσε; Στην αρχή μπορεί να πήγαινες με όποια ναναι αλλά αργότερα θα κοίταζες να πάς με την πιο μουνάρα. Ή μουνάρα και πλούσια μαζί. Ετσι είναι τα πράγματα. Υπάρχει προσφορά και ζήτηση. Αν όλοι οι σαλιάρηδες στέλνουν καθημερινά μηνύματα σε όλες τις σαύρες και τους λένε πόσο γκομενάρες είναι, φυσιολογικό είναι να πάρουν ψηλά τον αμανέ. Επίσης ίσως να ξέρεις ότι στην δεκετία του 80 οι ελληνίδες το παίζαν δύσκολες και όλοι γαμούσαν τις τουρίστριες που το έδιναν απλόχερα. Μέχρι που κατάλαβαν ότι με αυτή την συμπεριφορά δεν βγαίνει και άλλαξαν τροπάρι. Άρχισαν να προσέχουν τον εαυτό τους και να μην το παίζουν μυξοπαρθένες. Αν δείς πενηντάρα του 80 φαίνεται θείτσα ενώ μια πενηντάρα σημερινή είναι πολύ καλύτερη. Ετσι είναι οι εποχές δυστυχώς. Κάθε γνώμη λοιπον δεκτή. Αλλού συμφωνούμε και αλλού διαφωνούμε . Το να βρίζουμε όμως επειδή ο άλλος έχει άλλη γνωμη δεν είναι ωραίο.

Εφόσον σε πρόσβαλε κύριε, αυτό είναι απλός απαράδεκτο. Είναι σίγουρο ότι το έχασα αυτό το σημείο. Στα άλλα που έθεσες μπορεί απλά να είναι ο πιτσιρικάς η εξαίρεση, μπορεί και όχι.

Όσον αφορά το ότι οι Gen Z και Millennials άνδρες έριξαν τον πήχη τους χαμηλά (όσον αφορά τις γυναίκες) σε σύγκριση με τις προηγούμενες γενιές, αυτό είναι αδιαμφισβήτητο! Κατά εμε!

Σόρρυ νέες γενιές αλλά στην εποχή μου/μας όσον αφορά τον συνομιλητή μου τώρα δεν υπήρχε η λέξη Simp για να περιγράψει έναν άνδρα χωρίς standarts! Είναι ότι είναι!

Χαίρομαι που στο κομμάτι Social Media και πως επηρέασαν τις γυναίκες συμφωνούμε απόλυτα. Χαίρομαι που συμφωνούμε επίσης ότι κάποιοι άνδρες πάταγαν like ενώ δεν είχαν standarts και τώρα την πληρώνουμε όλοι οι άνδρες. Το ίδιο πιστεύω και εγώ.
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
Αν πάει σε μπουρδέλο και γαμήσει πριν τα 15 τουλάχιστον,μπορεί να το καταφέρει.Εκεί πρέπει όμως να τον σπρώξει κάποιος,είτε ο πατέρας,είτε κανας φίλος του που ήδη πηγαίνει.Δυστυχώς πολλοί χάνουν αυτές τις ηλικίες παρθένοι,ντροπαλοί κλπ και μετά πρέπει να καλύψουν χαμένο έδαφος.
Το πρόβλημα δεν είναι αν θα γαμήσεις ή όχι.
Στην Ελλάδα γαμάς φθηνά, ειδικά στα αστικά κέντρα.

Το πρόβλημα είναι ότι κάποιοι αδυνατούν να συνάψουν στοιχειώδεις προσωπικές σχέσεις,
με αποτέλεσμα να στερούνται πολύ περισσότερα από το σεξ.
Και αντί να δουλέψουν προς αυτή την κατεύθυνση, διακατέχονται από μίσος ,
κλείνονται στον εαυτό τους και το ρίχνουν σε σολο πουτανιλίκι ή αυνανιλίκι...

Ο πληρωμένος έρωτας θα έπρεπε να είναι, κατά καιρούς, μία πρόσθετη δραστηριότητα
στην σεξουαλική ζωή ενός άντρας και όχι η μοναδική του σεξουαλική δραστηριότητα.

Οι νόμοι του Πίκερ και οι μαλακίες τύπου:"Παίζω το πουλί μου ή γαμάω μόνο πουτάνες και το δηλώνω,
για να τιμωρήσω τις γυναίκες γιατί είναι ΟΛΕΣ πουτάνες"
είναι επιχειρήματα 14χρονων με καυλόσπυρα,όχι επιχειρήματα ενηλίκων.

Όποιος νομίζει ότι το σόλο πουτανιλίκι δεν έχει συνέπειες μπορούμε να μιλήσουμε με επιστημονικούς όρους όπως τις οργανικές ουσίες της οικογένειας κατεχολαμινών ή για ακόμη πιο σπιριτουέλ καταστάσεις,
τι συμβαίνει στο εσωτερικό σου παιδί όταν το αναγκάζεις να κυλιέται σε πακοχυμένα σεντόνια
και να πρέπει να οπλίσει και να πυροβολήσει μέσα σε 10λεπτά...Επί χρόνια...
Ακόμη και μόνο σίτι τουρς να γαμάς, υπάρχει τρομερή σωματική και ψυχική φθορά,
που ο πουτανιάρης βλέπει τις συνέπειες τους, αλλά δεν τις συνδέει με τις πραγματικές αιτίες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Το πρόβλημα δεν είναι αν θα γαμήσεις ή όχι.
Στην Ελλάδα γαμάς φθηνά, ειδικά στα αστικά κέντρα.

Το πρόβλημα είναι ότι κάποιοι αδυνατούν να συνάψουν στοιχειώδεις προσωπικές σχέσεις,
με αποτέλεσμα να στερούνται πολύ περισσότερα από το σεξ.
Και αντί να δουλέψουν προς αυτή την κατεύθυνση, διακατέχονται από μίσος ,
κλείνονται στον εαυτό τους και το ρίχνουν σε σολο πουτανιλίκι ή αυνανιλίκι...

Ο πληρωμένος έρωτας θα έπρεπε να είναι, κατά καιρούς, μία πρόσθετη δραστηριότητα
στην σεξουαλική ζωή ενός άντρας και όχι η μοναδική του σεξουαλική δραστηριότητα.

Οι νόμοι του Πίκερ και οι μαλακίες τύπου:"Παίζω το πουλί μου ή γαμάω μόνο πουτάνες και το δηλώνω,
για να τιμωρήσω τις γυναίκες γιατί είναι ΟΛΕΣ πουτάνες"
είναι επιχειρήματα 14χρονων με καυλόσπυρα,όχι επιχειρήματα ενηλίκων.

Όποιος νομίζει ότι το σόλο πουτανιλίκι δεν έχει συνέπειες μπορούμε να μιλήσουμε με επιστημονικούς όρους όπως τις οργανικές ουσίες της οικογένειας κατεχολαμινών ή για ακόμη πιο σπιριτουέλ καταστάσεις,
τι συμβαίνει στο εσωτερικό σου παιδί όταν το αναγκάζεις να κυλιέται σε πακοχυμένα σεντόνια
και να πρέπει να οπλίσει και να πυροβολήσει μέσα σε 10λεπτά...Επί χρόνια...
Ακόμη και μόνο σίτι τουρς να γαμάς, υπάρχει τρομερή σωματική και ψυχική φθορά,
που ο πουτανιάρης βλέπει τις συνέπειες τους, αλλά δεν τις συνδέει με τις πραγματικές αιτίες.

Είμαι ο πρώτος που λέει ότι το μπουρδέλο πρέπει να'ναι συμπλήρωμα της σεξουαλικής ζωής και όχι μονόδρομος.Αλλά...μην ξεχνάμε και σε τί χώρα ζούμε και με τι γυναίκες.

Και κακά τα ψέματα,ένα σεβαστό ποσοστό αντρών σ'αυτή τη χώρα,αδυνατούν να συνάψουν σχέσεις με ελλεεινίδες,και όχι γιατί δεν θέλουν.Ούτε γιατί είναι προβληματικοί,άσχημοι,ψυχοπαθείς,και δεν ξέρω κι εγώ τι.Αλλά γιατί...δεν βρίσκουν.Γιατί πέφτουν στις παράλογες απαιτήσεις των ελλεεινίδων.Γιατί και να κάνουν σχέση,η ελλεεινίδα θέλει να τους έχει του χεριού της,αφού απο μικρή είναι μαθημένη να την υπηρετούν.Φυσικά πολλοί υποκύπτουν λόγω μπακουρίας και μουνοδουλείας και προσφέρουν τ'αρχίδια τους κατευθείαν σ'αυτές.

Με δυο λόγια,όταν δεν υπάρχουν επιλογές,δεν έχεις γύρω σου κάποια διαθέσιμη,φλερτάρεις και τρως χυλόπιτες,ή δεν θες να γίνεις μπαζογάμης,τί άλλες επιλογές υπάρχουν πλην των μπουρδέλων;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Είμαι ο πρώτος που λέει ότι το μπουρδέλο πρέπει να'ναι συμπλήρωμα της σεξουαλικής ζωής και όχι μονόδρομος.Αλλά...μην ξεχνάμε και σε τί χώρα ζούμε και με τι γυναίκες.

Και κακά τα ψέματα,ένα σεβαστό ποσοστό αντρών σ'αυτή τη χώρα,αδυνατούν να συνάψουν σχέσεις με ελλεεινίδες,και όχι γιατί δεν θέλουν.Ούτε γιατί είναι προβληματικοί,άσχημοι,ψυχοπαθείς,και δεν ξέρω κι εγώ τι.Αλλά γιατί...δεν βρίσκουν.Γιατί πέφτουν στις παράλογες απαιτήσεις των ελλεεινίδων.Γιατί και να κάνουν σχέση,η ελλεεινίδα θέλει να τους έχει του χεριού της,αφού απο μικρή είναι μαθημένη να την υπηρετούν.Φυσικά πολλοί υποκύπτουν λόγω μπακουρίας και μουνοδουλείας και προσφέρουν τ'αρχίδια τους κατευθείαν σ'αυτές.

Με δυο λόγια,όταν δεν υπάρχουν επιλογές,δεν έχεις γύρω σου κάποια διαθέσιμη,φλερτάρεις και τρως χυλόπιτες,ή δεν θες να γίνεις μπαζογάμης,τί άλλες επιλογές υπάρχουν πλην των μπουρδέλων;
Είναι η μόνη επιλογή για να μην γίνουμε ασεξουαλ η γκεουλες.....
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
684
Κριτικές
1
Like
1.317
Πόντοι
206
Να κάνω μια ερώτηση; Καλά τα γαμήσια, οι Ελλεηνίδες και οι τρύπες να την βάζουμε μέσα αλλά όταν ένας άνθρωπος θέλει να κάνει παιδί τότε δεν πρέπει να βρει μια Ελληνίδα και αν πάει η σχέση καλά να παντρευτεί; Κακία έχουν όλοι γιατί οι γυναίκες δεν τους θέλουν αφού δεν υπάρχει σοβαρή προοπτική μαζί τους λόγω αφραγκίας. Και όταν κάποιος αισθάνεται ο ίδιος ελλιπής ή αδύναμος είναι πολύ εύκολο να δείχνει την άλλη με το δάχτυλο και να λέει ''αυτή φταίει'' για να μην αισθάνεται ο ίδιος κατώτερος. Οι Ελληνίδες πλέον ξεπουλάνε τα νιάτα τους και την ομορφιά τους σε μεγαλύτερους που μπορεί να έχουν έναν καλό μισθό, ένα αυτοκίνητο και ένα σπίτι, μήπως και κάνουν ένα παιδί, γιατί με τα 450 ευρώ που παίρνουν οι συνομήλικοι τους όχι παιδί να κάνουν, ούτε κουτάβι από pet shop δεν μπορούν να αγοράσουνε και να συντηρήσουν. Σε κανέναν δεν αρέσει η απόρριψη, σε κανέναν δεν αρέσει να αισθάνεται λίγος, αλλά πρέπει κάποτε σαν φυλή να γίνουμε πιο ρεαλιστές και να μάθουμε να κοιτάζουμε το πρόβλημα κατάματα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Μόλις αποσυρθεί ο χρηματοδότης τους θα είναι διαθέσιμες για εμάς....αρκεί να είμαστε εντός του κοινωνικού/ επαγγελματικού τους κύκλου.Αλλιως ΔΕΝ....
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.200
Like
3.434
Πόντοι
456
Νέα γενιά τύποι, νέα γενιά...

A47.jpg
Άλλη μια απόδειξη πως η συντριπτική πλειοψηφία από τις κάμπιες που γνωρίζεις στα social και στα dating apps είναι είτε περισεύματα είτε έχουν καμμένη φλάντζα.
Πάντως αν η lemonpie βλέπονταν ή ήταν καμια καταξιωμένη γυναίκα δεν θα ψάρευε γκόμενους από εφαρμογές. Βρωμάει από μακριά πως επειδή δεν ασχολούνται μαζί της αυτοί που θέλει βγάζει το άχτι της σε φουκαριάρηδες πυρφόρους.

Αν δεν γράφει φιδιές θα ήθελα να γνωρίσω τους τύπους που λέει πως βγήκε. Έπειτα θα άνοιγα λήμμα Πυρφόρος στη wikipedia προκειμένου να δείξω πως όντως ζουν ανάμεσα μας και σε κατάσταση χειρότερη από ότι πιστεύεται.

Η πλάκα είναι πως το βούρλο little που ρωτάει για συμβουλές το φίδι lemonpie μπορεί να πέσει σε κανένα γύπα και θα έχουμε μαλιοτραβήγματα μετά :cheesy:
 
Εγγρ.
6 Ιουν 2022
Μηνύματα
271
Like
400
Πόντοι
21
Καλά λένε ότι ο έρωτας περνάει από το στομάχι....
Να προσθεσω και καποια φαγητα ακομα στο μενου της Ελληνιδας: αμεπλοφάσουλα,γεμιστά,μουσακας,παστιτσιο,κατσικι κοκκινιστο με πατατες τηγανιτες,μακαρόνια κόκορα,κολλιο πλακί στο φουρνο,τυροπιτα,σπανακοπιτα,κοκορετσι,σπληναντερο,γαρδουμπες,γόπα τηγανιτη,κουνελι στιφαδο,αρακα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom