Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (2 μέλη και 10 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
πολλοι βεβαια νομιζουν πως ανα ξεκινανε να γαμανε μια απο τιντερ και ας πουμε "ξεκινανε κατι σα σχεση" οτι η αλλη δε συνεχιζει να μιλαει με αλλους...με αυτο το πλευρο κοιμουνται
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
πολλοι βεβαια νομιζουν πως ανα ξεκινανε να γαμανε μια απο τιντερ και ας πουμε "ξεκινανε κατι σα σχεση" οτι η αλλη δε συνεχιζει να μιλαει με αλλους...με αυτο το πλευρο κοιμουνται
Γι αυτό φτάσαμε εδώ που έιμαστε τύπε μου. Τα πολλά μελό και τα δήθεν δεν χωράνε εδώ. Μας πήραν χαμπάρι οι γυναίκες και κάνουν παιχνίδι.
Ο άντρας πρέπει να επικεντρώνεται στην προσωπική του ανάπτυξη όχι στο κάθε ξέκωλο που την είδε μοντελάκι λόγω κοινωνικής μηχανικής.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Γι αυτό φτάσαμε εδώ που έιμαστε τύπε μου. Τα πολλά μελό και τα δήθεν δεν χωράνε εδώ. Μας πήραν χαμπάρι οι γυναίκες και κάνουν παιχνίδι.
Ο άντρας πρέπει να επικεντρώνεται στην προσωπική του ανάπτυξη όχι στο κάθε ξέκωλο που την είδε μοντελάκι λόγω κοινωνικής μηχανικής.
:wanker:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Οπότε η θεωρία μας επιβεβαιώνεται γαι πολλοστή φορά.

ΠΥΡΦΟΡΟΙ γαμάτε γιατί σας γαμάνε αλλιώς :woldman:
δεν ξερω την θεωρια σας ακριβως αλλα ετσι δεν κανουμε κι εμεις?
παιζουμε με οσες επιλογες εχουμε κατα καιρους και οταν βρουμε κατι που μας κανει, παγωνουμε τα υπολοιπα.
φυσιολογικο μου φαινεται η τλχ ρεαλιστικο.

υ.γ. καποιοι μαλιστα, συνεχιζουν και αφου εχουν βρει κατι που τους κανει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
πολλοι βεβαια νομιζουν πως ανα ξεκινανε να γαμανε μια απο τιντερ και ας πουμε "ξεκινανε κατι σα σχεση" οτι η αλλη δε συνεχιζει να μιλαει με αλλους...με αυτο το πλευρο κοιμουνται

Αν το τίντερ είναι η μόνη σου επιλογή να γνωρίσεις γκόμενα στην Ελλάδα,γαμα τα με κεφαλαία γράμματα

Θα πεις αν δεν έχεις γκόμενες στον κύκλο ή τη δουλειά σου,πώς αλλιώς να γνωρίσεις;Όποιος είναι ήδη μπακούρι και αγάμητος,οτιδήποτε του κάτσει θα κοιτάξει να το πάει για σχέση.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
για αυτο πρεπει να γαμας το γρηγοροτερο γιατι περιμενουν και αλλοι στη σειρα
αν αυτος ειναι ο σκοπος σου, τοτε ναι σωστα τα λες.
ετσι ομως περνας και το αναλογο μηνυμα :wink:
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
δεν ξερω την θεωρι σας ακριβως αλλα ετσι δεν κανουμε κι εμεις?
παιζουμε με οσες επιλογες εχουμε κατα καιρους και οταν βρουμε κατι που μας κανει, παγωνουμε τα υπολοιπα.
φυσιολογικο μου φαινεται η τλχ ρεαλιστικο.

υ.γ. καποιοι μαλιστα, συνεχιζουν και αφου εχουν βρει κατι που τους κανει.
Νομίζω οι περισσότεροι είναι αγαπάκηδες με όλες γι αυτο οι περισσότερες νιώθουν και σημαντικές και χάνουν την μπάλα.

Δεν μπορείς να κάνεις ένα γάδαρο άλογο της κούρσας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Αν το τίντερ είναι η μόνη σου επιλογή να γνωρίσεις γκόμενα στην Ελλάδα,γαμα τα με κεφαλαία γράμματα

Θα πεις αν δεν έχεις γκόμενες στον κύκλο ή τη δουλειά σου,πώς αλλιώς να γνωρίσεις;Όποιος είναι ήδη μπακούρι και αγάμητος,οτιδήποτε του κάτσει θα κοιτάξει να το πάει για σχέση.
Ξεκινάμε με τα βασικά :sunglasses:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
πολλοι βεβαια νομιζουν πως ανα ξεκινανε να γαμανε μια απο τιντερ και ας πουμε "ξεκινανε κατι σα σχεση" οτι η αλλη δε συνεχιζει να μιλαει με αλλους...με αυτο το πλευρο κοιμουνται
αυτο το διεκδικεις στην πορεια η ακομα καλυτερα το κερδιζεις. σιγουρα οχι αμεσως μολις ξεκινησετε.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αν το τίντερ είναι η μόνη σου επιλογή να γνωρίσεις γκόμενα στην Ελλάδα,γαμα τα με κεφαλαία γράμματα

Θα πεις αν δεν έχεις γκόμενες στον κύκλο ή τη δουλειά σου,πώς αλλιώς να γνωρίσεις;Όποιος είναι ήδη μπακούρι και αγάμητος,οτιδήποτε του κάτσει θα κοιτάξει να το πάει για σχέση.
η μονη οχι...αλλα χωρις badoo-tinder δε θα ειχα "τριφτει" με πολλα πραγματα,γιατι εκει ειχα (και σχεδον εχω ακομα) την επιλογη να βγαινω και να κουτουπωνω μια τη βδομαδα σχεδον..πιστευεις οτι με το καμακι εδω στην ελλαδα εχεις αυτη τη δυνατοτητα και τη συχνοητητα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αυτο το διεκδικεις στην πορεια η ακομα καλυτερα το κερδιζεις. σιγουρα οχι αμεσως μολις ξεκινησετε.
αυτη την ιδεα για το δικο σου το καλο ,σε συμβουλευω να τη βγαλεις απο το κεφαλι σου...
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Γι αυτό φτάσαμε εδώ που έιμαστε τύπε μου. Τα πολλά μελό και τα δήθεν δεν χωράνε εδώ. Μας πήραν χαμπάρι οι γυναίκες και κάνουν παιχνίδι.
Ο άντρας πρέπει να επικεντρώνεται στην προσωπική του ανάπτυξη όχι στο κάθε ξέκωλο που την είδε μοντελάκι λόγω κοινωνικής μηχανικής.
σεβασμος σε ολες θα πω εγω αλλα αξια μονο σε αυτες που την κερδισαν. αλλιως σε καβαλανε και μετα ξενερωνουν κιολας.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
σεβασμος σε ολες θα πω εγω αλλα αξια μονο σε αυτες που την κερδισαν. αλλιως σε καβαλανε και μετα ξενερωνουν κιολας.
Άλλο σεβασμός και άλλο αγαπάκης μουνόδουλος
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.037
Κριτικές
20
Like
27.135
Πόντοι
8.346
σωστος και στα 2. φιλη της δικιας μου, δεχεται 10αδες μηνυματα καθε μερα και κραταει χαλαρη επαφη σχεδον με ολους.
μολις βρει κατι που της αρεσει, παγωνει τους αλλους μεχρι νεωτερας. πρεπει να βγαινει 3-4 ραντεβου την εβδομαδα.

3-4 ραντεβού την βδομάδα. Κατα 80% κινηση να πληρώσει δεν θα κάνει. Μια χαρα την βγάλαμε κ αυτή την βδομάδα
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
η μονη οχι...αλλα χωρις badoo-tinder δε θα ειχα "τριφτει" με πολλα πραγματα,γιατι εκει ειχα (και σχεδον εχω ακομα) την επιλογη να βγαινω και να κουτουπωνω μια τη βδομαδα σχεδον..πιστευεις οτι με το καμακι εδω στην ελλαδα εχεις αυτη τη δυνατοτητα και τη συχνοητητα?
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


αυτη την ιδεα για το δικο σου το καλο ,σε συμβουλευω να τη βγαλεις απο το κεφαλι σου...
φιλε μου σε ευχαριστω αλλα ειμαι κατα 99% βεβαιος γι αυτο που σου λεω.
μεχρι σημερα, δεν εμαθα για καμια μου σχεση οτι μου τα φορεσε. το τονιζω, δεν εμαθα.
αφηνω 1% για κατι που δεν εμαθα.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
η μονη οχι...αλλα χωρις badoo-tinder δε θα ειχα "τριφτει" με πολλα πραγματα,γιατι εκει ειχα (και σχεδον εχω ακομα) την επιλογη να βγαινω και να κουτουπωνω μια τη βδομαδα σχεδον..πιστευεις οτι με το καμακι εδω στην ελλαδα εχεις αυτη τη δυνατοτητα και τη συχνοητητα?

Ποιο καμάκι,δεν υπάρχει καμάκι εδώ.

Και ξεβράκωτες να'ναι οι άλλες,αν πας να την πέσεις,παγώνουν.

Αν σου μιλήσει πρώτη καμία,μόνο έτσι.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
3-4 ραντεβού την βδομάδα. Κατα 80% κινηση να πληρώσει δεν θα κάνει. Μια χαρα την βγάλαμε κ αυτή την βδομάδα
για την ακριβεια δεν πληρωνει ποτε και το καμαρωνει κιολας.
ασε που ψαχνει γκομενο με καλυτερη δουλεια και καλυτερο αμαξι απο εκεινη.
ολα αυτα βεβαια μεχρι που τη δαγκωσε με εναν τυπο μαγκα.
την ετρεχε, την ειχε σουζα και σε αναμμενα καρβουνα, μεχρι που τον πληρωνε κιολασ σε καποιο βαθμο.
την παρατησε σε 1-2 μηνες και τον κλαιει ακομα.

αρα παμε παλι. σεβασμος σε ολες αλλα αξια μονο εκει που αξιζει.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.037
Κριτικές
20
Like
27.135
Πόντοι
8.346
για την ακριβεια δεν πληρωνει ποτε και το καμαρωνει κιολας.
ασε που ψαχνει γκομενο με καλυτερη δουλεια και καλυτερο αμαξι απο εκεινη.
ολα αυτα βεβαια μεχρι που τη δαγκωσε με εναν τυπο μαγκα.
την ετρεχε, την ειχε σουζα και σε αναμμενα καρβουνα, μεχρι που τον πληρωνε κιολασ σε καποιο βαθμο.
την παρατησε σε 1-2 μηνες και τον κλαιει ακομα.

αρα παμε παλι. σεβασμος σε ολες αλλα αξια μονο εκει που αξιζει.
Κλασική περίπτωση βλάβης.
Χαζογκομενα 101
Τι στο διαολο απο γραμμή παραγωγής τις βγάζουν ολες.

Ολες θελω το ενα θελω το αλλο,μεχρι να ρθει ο "μαλακας" να τις κανει ξεφτιλα κ μετα οταν τις παρατάνε κλαινε
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Ποιο καμάκι,δεν υπάρχει καμάκι εδώ.

Και ξεβράκωτες να'ναι οι άλλες,αν πας να την πέσεις,παγώνουν.

Αν σου μιλήσει πρώτη καμία,μόνο έτσι.
στο ασχετο εξω, αν δεν πας συστημενος, πρεπει να εχεις ωραιο τροπο και να την πετυχεις σε καλη στιγμη και διαθεση.

τιπ...βοηθαει πολυ, το να σε εχει προσεξει απο πριν με παρεα, να χαμογελας και να περνας ομορφα.

οχι μιζερια και απογνωση
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Κλασική περίπτωση βλάβης.
Χαζογκομενα 101
Τι στο διαολο απο γραμμή παραγωγής τις βγάζουν ολες.

Ολες θελω το ενα θελω το αλλο,μεχρι να ρθει ο "μαλακας" να τις κανει ξεφτιλα κ μετα οταν τις παρατάνε κλαινε
ακριβως αυτο, μεχρι ωριμασουν και να μαθουν τι θελουν, αν γινει ποτε δλδ.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.037
Κριτικές
20
Like
27.135
Πόντοι
8.346
ακριβως αυτο, μεχρι ωριμασουν και να μαθουν τι θελουν, αν γινει ποτε δλδ.
Εε μετα περνανε την φαση που κλαίγονται στις κολλητες aka εχω τον μαλακομαγνητη ρε κολλητη, που ειναι ολα τα καλα παιδια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom