Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Και όμως φίλε σε σχέση με τη Δυτική Ευρώπη που έχω ζήσει κάποια χρόνια,το παίζουν μυξοπαρθένες οι περισσότερες.Μπορεί ενώ γουστάρουν κατά βάθος,να το παίζουν δύσκολες,μην τυχόν και η παρωχημένη ελληνική νοοτροπία τις χαρακτηρίσει τσούλες.Δε λέω να πάμε στο άλλο άκρο και να δέχονται τα καφριλίκια,αλλά αντιδρούν δύσκολα στις δικές μας πρωτοβουλίες.Τωρα εσύ αν τις συγκρίνεις με τις χώρες του Ισλάμ,είναι πολύ απελευθερωμένες

Το παίζουν μυξοπαρθένες μόνο στους άγνωστους.Και μια χαρά δέχονται τα καφριλίκια απ'αυτούς που γουστάρουν.
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.048
Like
6.625
Πόντοι
1.056
ειναι οι πιο αγαμητες,και οι πιο θεατρινες στο να το κρυβουν

Και που τις γαμας..(αυτο το μυνημα κρυβει πολλα, αλλα δεν μπορω να γραφω..)

Μετα ανναρωτιεσαι μετα απο ολο αυτο που περασες, αν αξιζε αυτο που πηρες..

(δεν ισχυει για ολες, αλλα για τις περισσοτερες)
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Όσο και αν έχει ξεχαρβαλωθει η Επιθεώρηση Εργασίας κάτι θα μπορεί να κάνει...ούτε δώρα δεν σας δίνουν;
κινειται στα ορια του νομου, πολυ προσεκτικα και οταν πιανεται αδιαβαστος, βρισκει συνηθως τροπους να το διορθωσει, με τις ευλογιες παντα του κρατους που αφηνει παραθυρακια.
μιας και ανεφερες επιθεωρηση, να σου πω ποσο γελοιοι ειναι.

μια μερα σηκωνω γραμμη(θα μπορουσα να ειμαι οποιοςδηποτε στην εταιρια, απο τον τελευταιο υπαλληλο μεχρι τον ιδιοκτητη. δε με ρωτησε ποτε)
και μου λεει "μας εχει γινει μια καταγγελια απο εναν εργαζομενο σας. ειμαι σιγουρη οτι εχει γινει καποια παρεξηγηση και σας καλεσα για να τη λυσουμε". τα συμπερασματα δικα σας.
αν μαθευτηκε και ποιος την εκανε, αν και ανωνυμα, καταλαβαινεις.

και αλλη μια φορα, μας κανουν ντου και μας βρισκουν μετα το ωραριο σχεδον ολους. 15κ το προστιμο που δεν πληρωθηκε ποτε αφου τοτε ανακαλυψαμε την υπερεργασια. το καλυτερο ομως ειναι οτι ειχε και αναδρομικη ισχυ απο τοτε που δηλωθηκε.
ασε που βρηκαμε τροπο να ειμαστε και καλλυμενοι για το μελλον. :wink:
 
Τελευταία τροποποίηση:

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Δε ξερω καν ποσα ζητάει.. Αλλά έτσι από περίεργεια μπορεί να το κάνω καμια φορα έτσι να δω ποιο το όφελος
εβαλα 2-3 φορες το μαξ, πλατινουμ το λενε αν θυμαμαι καλα και δεν εχει αλλαξει.
εχει μεγαλη διαφορα αντικειμενικα αλλα και επειδη σε πριμοδοτει για να σε εχει πελατη.
δινει δωρο κι ενα μισαωρο μπουστ, που αν το χρησιμοποιησεις καλη ωρα και σε καλο μερος, σε κανει ψιλοφριμα:wink:
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Μπορώ να πω με σιγουριά ότι από το τέλος του 2019 από την στιγμή που σκάει το πρώτο lockdown έχει γαμηθεί η προσωπική-ερωτική μου ζωή. Έχασα (από δικές μου μαλακίες) φίλους. Έμεινα με έναν φίλο και στο θέμα γκόμενα φλερτ τίποτα η απόλυτη γκαντεμιά ξεκινάμε κουβέντα και στην πορεία χαλάει. Πλήρη απογοήτευση η τελική απόφαση εγκαταλείπω το άθλημα του φλερτ και ασχολούμαι αποκλειστικά με τον αγοραίο έρωτα και πουτάνες.
μυστη, αν μου επιτρεπεις, ειναι καλο που καταλαβες τα λαθη σου.
ξεκινα φτιαχνοντας τη σχση με τους φιλους και αυτο θα σου δωσει ωθηση και ψυχολογια σταδιακα.
ολοι εχουμε κανει λαθη με φιλους αλλα 1-2-3 καλοι, συγχωρουν και μενουν αν το θελουμε.
ζησε την εμπειρια του αγοραιου ερωτα, αν αυτο νιωθεις οτι χρειαζεσαι αλλα μην εγκλωβιστεις γιατι ειναι μεγα λαθος.
συνεχισε παραλληλα το φλερτ και θα φτιαξει αργα η γρηγορα. θα βοηθησει στην ψυχολογια σου και το ξεμπουκωμα, η αισθηση πληροτητας σε αυτο το τομεα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Ε, δεν γίνονται αυτά. Πάντως, σε σχέση με άλλες εθνικότητες, οι ελληνίδες είναι πολύ πίσω στην πρωτοβουλία κινήσεων ενώ την ίδια ώρα κατηγορούν εμάς ότι "δεν το έχουμε" με το φλερτ.
στο φλερτ το εχουμε ελα ομως που καθε φορα που τη πεφτεις σε ελλεηνιδα ειναι λες και πας να ανοιξεις τραπεζικο λογαριασμο,σου ζητανε ολα τα απαραιτητα δικαιολογητικα και σφραγιδα απο το κεπ οτι θες σχεση-γαμο-παιδια-εγγονια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γνησιο υπογραφης
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Προσωπικά και πιστεύω οι περισσότεροι δεν έχουμε την απαίτηση απ' την γυναίκα να πάρει την πρωτοβουλία. Τα καφριλίκια εννοείται ότι είναι απαράδεκτα. Όμως η πραγματικότητα είναι ότι οι ελληνίδες γενικά απορρίπτουν πολύ εύκολα, ακόμα και αν (μια καλοπροαίρετη πρωτοβουλία) ενός άντρα θεωρηθεί κάπως "άγαρμπη", η μέση ελληνίδα δεν θα το συγχωρήσει αυτό.
εχω φαει ακυρο στο τιντερ για ενα και μονο ορθογραφικο λαθος. (μου το ειπε η ιδια)
υ.γ. ηταν χοντρο λαθος απο βιασυνη, στην πρωτη χαιρετουρα.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.037
Κριτικές
20
Like
27.135
Πόντοι
8.346
εχω φαει ακυρο στο τιντερ για ενα και μονο ορθογραφικο λαθος. (μου το ειπε η ιδια)
υ.γ. ηταν χοντρο λαθος απο βιασυνη, στην πρωτη χαιρετουρα.
Οι τυπισσες δν εχουν τν Θεό τους. Εδω σε ματσαρουν στα dating apps και μετα οταν τους στελνεις δεν σ μιλανε ή τα μασανε. Δλδ τι περιμενες οτι θα γινει σε τέτοια εφαρμογή αν κανεις ματς με τον αλλον
Δν λεω οτι συμβαινει παντα,αλλα συμβαίνει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
εχω φαει ακυρο στο τιντερ για ενα και μονο ορθογραφικο λαθος. (μου το ειπε η ιδια)
υ.γ. ηταν χοντρο λαθος απο βιασυνη, στην πρωτη χαιρετουρα.
θα νομιζε οτι της εγραψε ο τζιμακος
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Οι τυπισσες δν εχουν τν Θεό τους. Εδω σε ματσαρουν στα dating apps και μετα οταν τους στελνεις δεν σ μιλανε ή τα μασανε. Δλδ τι περιμενες οτι θα γινει σε τέτοια εφαρμογή αν κανεις ματς με τον αλλον
Δν λεω οτι συμβαινει παντα,αλλα συμβαίνει
προσωπικα μου συνεβη αρκετες φορες.

εν τω μεταξυ τρελαθηκα με την αλλη με το ορθογραφικο γιατι θεωρω οτι ειμαι αρκετα καλος στην ορθογραφια αλλα ηταν ανενδοτη αφου το σφαλμα μου ηταν τεραστιο.:headbang:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
προσωπικα μου συνεβη αρκετες φορες.

εν τω μεταξυ τρελαθηκα με την αλλη με το ορθογραφικο γιατι θεωρω οτι ειμαι αρκετα καλος στην ορθογραφια αλλα ηταν ανενδοτη αφου το σφαλμα μου ηταν τεραστιο.:headbang:
Έπρεπε να την προκαλέσεις σε τεστ ορθογραφίας με δύσκολες λέξεις.Αλλά υπάρχει και το auto correct
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Έπρεπε να την προκαλέσεις σε τεστ ορθογραφίας με δύσκολες λέξεις.Αλλά υπάρχει και το auto correct
ρε δε μου αφησε καν περιθωρια λεμε. "αμαν ρε ...... με το καλημαιρα" και τελος.
εμεινα κοκκαλο.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
ρε δε μου αφησε καν περιθωρια λεμε. "αμαν ρε ...... με το καλημαιρα" και τελος.
εμεινα κοκκαλο.
Καλά δεν ψιλιάστηκε ότι το έκανες από βιασύνη;Το «καλημέρα» και ένα παιδάκι πρώτης δημοτικού θα το έγραφε σωστά
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οι τυπισσες δν εχουν τν Θεό τους. Εδω σε ματσαρουν στα dating apps και μετα οταν τους στελνεις δεν σ μιλανε ή τα μασανε. Δλδ τι περιμενες οτι θα γινει σε τέτοια εφαρμογή αν κανεις ματς με τον αλλον
Δν λεω οτι συμβαινει παντα,αλλα συμβαίνει
αυτο τυπε συμβαινει για 2 λογους...η γιατι εχουν βρει καποιον καλυτερο απο σενα και καυλαντιζουν,η γιατι συνηθως το ματσ γινεται με τη φωτο προφιλ και μπηκανε ειδανε τις αλλες και δεν γουστάρανε...στο λεω γιατι και σε μενα μια φορα μια γκομενα μου ειπε "αυτη τη φωτο που εισαι εκει και κανεις αυτο,βγαλτη σου χαλαει ολο το προφιλ"
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Καλά δεν ψιλιάστηκε ότι το έκανες από βιασύνη;Το «καλημέρα» και ένα παιδάκι πρώτης δημοτικού θα το έγραφε σωστά
εσυ καλα τα λες αλλα οταν δεχεσαι 5-10 προτασεις την ημερα,(ισως λεω και λιγες) δε μπαινεις στον κοπο να κανεις τετοιες αναλυσεις.
tyn που λεει και το γκρουπακι.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
αυτο τυπε συμβαινει για 2 λογους...η γιατι εχουν βρει καποιον καλυτερο απο σενα και καυλαντιζουν,η γιατι συνηθως το ματσ γινεται με τη φωτο προφιλ και μπηκανε ειδανε τις αλλες και δεν γουστάρανε...στο λεω γιατι και σε μενα μια φορα μια γκομενα μου ειπε "αυτη τη φωτο που εισαι εκει και κανεις αυτο,βγαλτη σου χαλαει ολο το προφιλ"
σωστος και στα 2. φιλη της δικιας μου, δεχεται 10αδες μηνυματα καθε μερα και κραταει χαλαρη επαφη σχεδον με ολους.
μολις βρει κατι που της αρεσει, παγωνει τους αλλους μεχρι νεωτερας. πρεπει να βγαινει 3-4 ραντεβου την εβδομαδα.
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456
σωστος και στα 2. φιλη της δικιας μου, δεχεται 10αδες μηνυματα καθε μερα και κραταει χαλαρη επαφη σχεδον με ολους.
μολις βρει κατι που της αρεσει, παγωνει τους αλλους μεχρι νεωτερας. πρεπει να βγαινει 3-4 ραντεβου την εβδομαδα.
Οπότε η θεωρία μας επιβεβαιώνεται γαι πολλοστή φορά.

ΠΥΡΦΟΡΟΙ γαμάτε γιατί σας γαμάνε αλλιώς :woldman:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
σωστος και στα 2. φιλη της δικιας μου, δεχεται 10αδες μηνυματα καθε μερα και κραταει χαλαρη επαφη σχεδον με ολους.
μολις βρει κατι που της αρεσει, παγωνει τους αλλους μεχρι νεωτερας. πρεπει να βγαινει 3-4 ραντεβου την εβδομαδα.
για αυτο πρεπει να γαμας το γρηγοροτερο γιατι περιμενουν και αλλοι στη σειρα
 

Begood

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2014
Μηνύματα
1.681
Like
2.357
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom