Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (4 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

makis254

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2010
Μηνύματα
168
Κριτικές
8
Like
472
Πόντοι
301
Ποιο καμάκι,δεν υπάρχει καμάκι εδώ.

Και ξεβράκωτες να'ναι οι άλλες,αν πας να την πέσεις,παγώνουν.

Αν σου μιλήσει πρώτη καμία,μόνο έτσι.
Χάθηκε η θυληκοτιτα απ τις Ελληνίδες ....Κάποτε κάναμε ωραίο καμάκι,με σχετικά καλά αποτελέσματα..τώρα φοβασε μη σε καταγγιλουν για σεξουαλικη παρενόχληση...Θέλει να το ψυχολογισεις πρώτα ,και αφού δεις ότι σε πέρνει , τότε περνεις πρωτοβουλία...Αλλάξανε πολύ οι εποχές παιδιά ...παλιότερα ήταν όντος ποιο απλά τα πραγματα.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
φιλε μου σε ευχαριστω αλλα ειμαι κατα 99% βεβαιος γι αυτο που σου λεω.
μεχρι σημερα, δεν εμαθα για καμια μου σχεση οτι μου τα φορεσε. το τονιζω, δεν εμαθα.
αφηνω 1% για κατι που δεν εμαθα.
Τυπε δε λεω οτι στα φόρεσε κάποια, λέω ότι να μην εισαι τόσο σίγουρος ότι μια γυναίκα που έχετε σχέση δε μιλάει και με άλλους. Εγώ απλά σου βάζω μια μικρή έως μεγάλη πιθανότητα μέσα. Ανάλογα τη γυναίκα
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Τυπε δε λεω οτι στα φόρεσε κάποια, λέω ότι να μην εισαι τόσο σίγουρος ότι μια γυναίκα που έχετε σχέση δε μιλάει και με άλλους. Εγώ απλά σου βάζω μια μικρή έως μεγάλη πιθανότητα μέσα. Ανάλογα τη γυναίκα
σεβαστη η αποψη σου αλλα θεωρω οτι κι αυτο το απαιτεις η ακομα καλυτερα το κερδιζεις στην πορεια.
υπαρχουν καποια βλεμματα που λαμβανεις απο μια γυναικα, τα οποια ειναι πολυ πιο σημαντικα απ τα λογια και σε διαβεβαιωνουν οτι δεν εχει ματια για αλλον. τλχ ετσι το κρινω με βαση τις δικες μου εμπειριες.
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.469
Πόντοι
3.296
Σ ευχαριστώ για την υποστήριξει αλλά δεν ξέρω είμαι 34 μέτριος εμφανισιακά δεν είμαι χάλια νορμάλ στα κιλά μου αλλά το σκατό πάει σύννεφο τόση γκαντεμιά χρόνια είχα να δω ούτε μια γνωριμία δεν ξέρω τι φταίει η απόλυτη απογοήτευση τουλάχιστον υπάρχουν πουτάνες και ξεκαυλώνουμε
Γεια σου φιλε μου.
Αυτο σου συνεβαινε παντα η τον τελευταιο καιρο της επιδημιας;
Θα σου πω τη δικη μου γνωμη βασισμενη στην πειρα μου.
Οσο πιο πολυ βαρος εδινα σε μια γνωριμια με γυναικα τοσο ευκολοτερα την εχανα.
Λες και το καντεμιαζα ενα πραγμα
Μου χει τυχει μιλαμε να χαλασει η φαση ενω ολα πηγαιναν ρολοι
Κι οχι μονο μια φορα
Συνεχεια
Γι αυτο και υιοθετησα μια σειρα απο "κανονες"
1.Οτι μπορεις κανε επι τοπου με τη γκομενα.Δηλαδη μην πονταρεις ποτε σε επομενη συναντηση
Αντι να ανταλλαξεις τηλεφωνα σε ενα καμακι πχ προτεινε να πατε επι τοπου για καφε.
Και εκει παιξε μπαλα και δημιουργησε συνθηκες να την ξεμοναχιασεις χωρις ωστοσο να φανεις πιεστικος.
Πχ μετα το καφε ζητα ευγενικα να πατε βολτα καπου με ωραια θεα ξερω γω
2.Σε ενα πρωτο ραντεβου απεφυγε να εισαι ο καληνυχτακιας της υποθεσης.
Κι εκει παιξε επιθετικα και προσκαλεσε την να "δειτε ταινια σπιτι σου" μετα τον καφε η κατα προτιμηση μετα το ποτο
Οταν μια γκομενα δε θελει ποτο αλλα καφε σημαινει πως δεν ειναι ετοιμη να πεσει ακομη αλλα εσυ παρ ολα αυτα παιξε επιθετικα
3.Μην εχεις μονο ενα στοχο αλλα παιξε μπαλα σε δυο η και τρια ταμπλο
Ετσι θα σου βγαινει μια ανεση στα ραντεβου σου
4.Οκ εκανες ολα αυτα και παλι η γκομενα πηγε πασο,ξενερωσε,παγωσε κτλ
Μη μασας.Νοιωσε ηρεμια μεσα σου γιατι εκανες οτι μπορουσες.Τι αλλο να κανεις;
Ενταξει δε θα σκασουμε κιολας οσο κι αν ηταν μουναρα η τυπισσα που μολις χασαμε
Σου αξιζει τοτε μια επιβραβευση να πας με ελαφρα συνειδηση σε ενα ωραιο μασαζ η στουντιο η να κλεισεις με καμμια call girl να γαμησεις να περασεις ωραια
5.Κανε προπονηση στο σοσιαλ με τις πορνες.Δηλαδη φερσου φυσικα μαζι τους κανε ενα στοιχειωδη διαλογο με χιουμορακι και φλερτ μαζι τους
Θα σε κανει να λυθεις και με τις κανονικες γκομενες.Ας μη ξεχνανε πως ολες γυναικες ειναι κι εχουν παρομοιους κωδικες επικοινωνιας.

Παντως ακρη σε γενικες γραμμες με τις γυναικες μην ελπιζεις να βγαλεις
Εχουν αλλους κωδικες αυτες.
Καμμια σχεση με αντιληψη δικαιοσυνης η εκτιμησης.
Επισης μη δινεις βαση στα λεγομενα τους.
Αλλα λενε,αλλα σκεφτονται και σιγουρα αλλα πραττουν
Εσυ σταθερα κυνηγος κοιτα να γαμησεις οτι πεσει στα διχτυα σου
Και μην ξεχνας
Του κυνηγου το πιατο 9 φορες ειν αδειανο και μια φορα γεματο
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
βοηθαει πολυ να πλησιασεις με αυτοπεποιθηση και αποφασιστικοτητα. αν σου ριξει 1-2 ματιες, χαμογελο και εφυγες.
δεν θελει πολυ αναμονη γιατι κρυωνει το πραγμα.

και κατι αλλο...οποιος θελει προσβαση σε πολλες γκομενες. γραψου σε μια σχολη λατιν και θα με θυμηθεις.
ξεκινα να πηγαινεις στα παρτυ τους και σε αλλα και σε πολυ λιγο καιρο οι επιλογες θα ειναι παρα πολλες.
βασικη προυποθεση? δειξε οτι σε ενδιαφερει ο χορος και δεν πηγες γιατι εισαι λιγουρης.
εχεμυθεια για οτι κανεις στο χωρο, μην βγει βρωμα, και καλο βολι.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Γεια σου φιλε μου.
Αυτο σου συνεβαινε παντα η τον τελευταιο καιρο της επιδημιας;
Θα σου πω τη δικη μου γνωμη βασισμενη στην πειρα μου.
Οσο πιο πολυ βαρος εδινα σε μια γνωριμια με γυναικα τοσο ευκολοτερα την εχανα.
Λες και το καντεμιαζα ενα πραγμα
Μου χει τυχει μιλαμε να χαλασει η φαση ενω ολα πηγαιναν ρολοι
Κι οχι μονο μια φορα
Συνεχεια
Γι αυτο και υιοθετησα μια σειρα απο "κανονες"
1.Οτι μπορεις κανε επι τοπου με τη γκομενα.Δηλαδη μην πονταρεις ποτε σε επομενη συναντηση
Αντι να ανταλλαξεις τηλεφωνα σε ενα καμακι πχ προτεινε να πατε επι τοπου για καφε.
Και εκει παιξε μπαλα και δημιουργησε συνθηκες να την ξεμοναχιασεις χωρις ωστοσο να φανεις πιεστικος.
Πχ μετα το καφε ζητα ευγενικα να πατε βολτα καπου με ωραια θεα ξερω γω
2.Σε ενα πρωτο ραντεβου απεφυγε να εισαι ο καληνυχτακιας της υποθεσης.
Κι εκει παιξε επιθετικα και προσκαλεσε την να "δειτε ταινια σπιτι σου" μετα τον καφε η κατα προτιμηση μετα το ποτο
Οταν μια γκομενα δε θελει ποτο αλλα καφε σημαινει πως δεν ειναι ετοιμη να πεσει ακομη αλλα εσυ παρ ολα αυτα παιξε επιθετικα
3.Μην εχεις μονο ενα στοχο αλλα παιξε μπαλα σε δυο η και τρια ταμπλο
Ετσι θα σου βγαινει μια ανεση στα ραντεβου σου
4.Οκ εκανες ολα αυτα και παλι η γκομενα πηγε πασο,ξενερωσε,παγωσε κτλ
Μη μασας.Νοιωσε ηρεμια μεσα σου γιατι εκανες οτι μπορουσες.Τι αλλο να κανεις;
Ενταξει δε θα σκασουμε κιολας οσο κι αν ηταν μουναρα η τυπισσα που μολις χασαμε
Σου αξιζει τοτε μια επιβραβευση να πας με ελαφρα συνειδηση σε ενα ωραιο μασαζ η στουντιο η να κλεισεις με καμμια call girl να γαμησεις να περασεις ωραια
5.Κανε προπονηση στο σοσιαλ με τις πορνες.Δηλαδη φερσου φυσικα μαζι τους κανε ενα στοιχειωδη διαλογο με χιουμορακι και φλερτ μαζι τους
Θα σε κανει να λυθεις και με τις κανονικες γκομενες.Ας μη ξεχνανε πως ολες γυναικες ειναι κι εχουν παρομοιους κωδικες επικοινωνιας.

Παντως ακρη σε γενικες γραμμες με τις γυναικες μην ελπιζεις να βγαλεις
Εχουν αλλους κωδικες αυτες.
Καμμια σχεση με αντιληψη δικαιοσυνης η εκτιμησης.
Επισης μη δινεις βαση στα λεγομενα τους.
Αλλα λενε,αλλα σκεφτονται και σιγουρα αλλα πραττουν
Εσυ σταθερα κυνηγος κοιτα να γαμησεις οτι πεσει στα διχτυα σου
Και μην ξεχνας
Του κυνηγου το πιατο 9 φορες ειν αδειανο και μια φορα γεματο
συμφωνω σε γενικες γραμμες αλλα διαφωνω στο κομματι της πιεσης, βιασυνης γιατι φαινεσαι λιγουρης.
δειξε οτι περνας καλα και μαζι της αλλα και γενικα στη ζωη σου και δεν κρεμιεσαι απο πανω της. αυτο ισχυει και στην πορεια της σχεσης.
θελουν αντρες με προσωπικοτητα και ασχολιες-στοχους κτλ.
σου αρεσει μεν αλλα δεν καιγεσαι να κανεις κατι μαζι της γιατι εχεις κι αλλες επιλογες. (ολο το μυστικο ειναι....αυτα δεν τα λες αλλα με μαεστρια, την αφηνεις να τα υποθεσει.) η εναλλαγη ζεστη-κρυο, τις τρελαινει.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
Και ο σεβασμός χωρίς όρια γίνεται εκμετάλλευση οπότε προσοχή στις λεπτές γραμμές.
θεωρω τα ορια τους ευδιακριτα αλλα οκ ας μην παιζουμε με τις λεξεις.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
υπαρχουν καποια βλεμματα που λαμβανεις απο μια γυναικα, τα οποια ειναι πολυ πιο σημαντικα απ τα λογια και σε διαβεβαιωνουν οτι δεν εχει ματια για αλλον. τλχ ετσι το κρινω με βαση τις δικες μου εμπειριες.
οτι νομιζεις....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
στο ασχετο εξω, αν δεν πας συστημενος, πρεπει να εχεις ωραιο τροπο και να την πετυχεις σε καλη στιγμη και διαθεση.

τιπ...βοηθαει πολυ, το να σε εχει προσεξει απο πριν με παρεα, να χαμογελας και να περνας ομορφα.

οχι μιζερια και απογνωση

Με ότι τρόπο και να πας,παίρνεις τ'αρχίδια σου

Μόνο αν είσαι κάτω των 25 φοιτητής κλπ σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη,μπορεί να γνωρίσεις καμία συνομήλικη έτσι.Σε μεγαλύτερες ηλικίες παίζει η αγαμία της αγαμίας για όποιον δεν έχει σχέση
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
να στο πω κι αλλιως. προτιμω να σκεφτομαι ετσι, και αν την πατησω την πατησα.
λιγο πολυ, ολα στη ζωη ρισκο ειναι. οποτε επιλεγω να βλεπω την θετικη πλευρα στα πραγματα.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
πηγαινε σε ενα μπουρδελο και δες με τι ματια θα σε κοιταξει μια πουτανα...σαν να νομιζεις οτι δε θα μπει αλλος πελατης μεσα
μου εχουν ριξει ματιες και κοριτσια του χωρου. καθολου απιθανο να σε γουσταρει και μια τετοια γκομενα η απλα να σε βλεπει σαν πιο ευχαριστη συναντηση σε σχεση με αλλους. αυτο ομως δεν εχει σχεση με μια κοπελα που γνωριζεις και θελετε περιπου τα ιδια πραγμτατα.
μια κοπελα του χωρου μπορει να μην θελει καν να αλλαξει ζωη για χψ λογους.
 

arwstaki10

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2021
Μηνύματα
633
Κριτικές
14
Like
1.231
Πόντοι
376
πηγαινε σε ενα μπουρδελο και δες με τι ματια θα σε κοιταξει μια πουτανα...σαν να νομιζεις οτι δε θα μπει αλλος πελατης μεσα
και στο κατω κατω, εχουμε δημιουργησει και μια παραδοση στο να συμφωνουμε οτι διαφωνουμε. :grin:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Με ότι τρόπο και να πας,παίρνεις τ'αρχίδια σου

Μόνο αν είσαι κάτω των 25 φοιτητής κλπ σε Αθήνα-Θεσσαλονίκη,μπορεί να γνωρίσεις καμία συνομήλικη έτσι.Σε μεγαλύτερες ηλικίες παίζει η αγαμία της αγαμίας για όποιον δεν έχει σχέση
Πολυ τα γενίκευεις τα πράγματα παντα σε σχέση με τον εαυτό σου. Είναι σα να λέω εγώ εφόσον εγώ δε γαμαω, τέλος δε γαμαει κανεις... Για κάτσε...
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.977
Πόντοι
1.056
μπορει να εβραζαν απο αγαμια οντως μετα το λοκνταουν αλλα θα σου ριξει ακυρο ετσι γιατι....ειναι ελλεηνιδα
οχι γιατι ειναι ελληνιδα..... γιατι απλα δε σε/με/μας γουσταρουν. μολις ανοιξε η ελευθερη κυκλοφορια, ξανα βρεθηκαν μαυτους που γαμιουντε παντα...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
να στο πω κι αλλιως. προτιμω να σκεφτομαι ετσι, και αν την πατησω την πατησα.
λιγο πολυ, ολα στη ζωη ρισκο ειναι. οποτε επιλεγω να βλεπω την θετικη πλευρα στα πραγματα.
Αν είναι έτσι πάω πασσο
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.771
Like
6.977
Πόντοι
1.056
Ε, δεν γίνονται αυτά. Πάντως, σε σχέση με άλλες εθνικότητες, οι ελληνίδες είναι πολύ πίσω στην πρωτοβουλία κινήσεων ενώ την ίδια ώρα κατηγορούν εμάς ότι "δεν το έχουμε" με το φλερτ.
κατηγορουν αυτους που γουσταρουν. γιατι μονοι αυτοι θελουν να τις τη πεφτουν. οι υπολοιποι ειμαστε αορατοι... γιαυτες χρησημευουμε μονο για να παιρνουν επιβεβαιωση ειτε απο πεσιματα εξω, ειτε απο μηνυματα, ειτε απο like και σχολια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
κατηγορουν αυτους που γουσταρουν. γιατι μονοι αυτοι θελουν να τις τη πεφτουν. οι υπολοιποι ειμαστε αορατοι... γιαυτες χρησημευουμε μονο για να παιρνουν επιβεβαιωση ειτε απο πεσιματα εξω, ειτε απο μηνυματα, ειτε απο like και σχολια.
Τότε γιατί τα κάνεις?
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.795
Like
747
Πόντοι
96
Πολυ τα γενίκευεις τα πράγματα παντα σε σχέση με τον εαυτό σου. Είναι σα να λέω εγώ εφόσον εγώ δε γαμαω, τέλος δε γαμαει κανεις... Για κάτσε...
τολμας να αμφισβητησεις τον Δασκαλο? :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom