Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
φυσικα τα πιο "γατονια" φιλοι μου την εκαναν για εξω,αλλα εχε χαρη που ειχα το σκυλο και δεν μπορουσα να φυγω και γω για κανα 2μηνο-3μηνο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Badoo δεν ξερω ακόμα,θα δω.
το badoo ειναι κατι σαν φυλης σε συνδιασμο με δαφνι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τί εννοείς πιο λυσσάρες?
οτι θα ηταν περισσοτερο "αγριεμενες" μετα τη κλεισουρα
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
283 σχόλια μέχρι στιγμής στο post για τους έλληνες άντρες στο r/greece :rockon: Το ξέχεσμα απ' τις ελληνίδες πάει σύννεφο :rockon::rockon::rockon:
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
283 σχόλια μέχρι στιγμής στο post για τους έλληνες άντρες στο r/greece :rockon: Το ξέχεσμα απ' τις ελληνίδες πάει σύννεφο :rockon::rockon::rockon:
για στειλε link
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ας μπουν εδω μεσα να παιξουμε ενα debate...τις προκαλω
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Οτι θα του την επεφταν χωρις να κουνησει το δαχτυλακι του, ακομη και σε αυτον
Ε, δεν γίνονται αυτά. Πάντως, σε σχέση με άλλες εθνικότητες, οι ελληνίδες είναι πολύ πίσω στην πρωτοβουλία κινήσεων ενώ την ίδια ώρα κατηγορούν εμάς ότι "δεν το έχουμε" με το φλερτ.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.475
Πόντοι
8.006
Ε, δεν γίνονται αυτά. Πάντως, σε σχέση με άλλες εθνικότητες, οι ελληνίδες είναι πολύ πίσω στην πρωτοβουλία κινήσεων ενώ την ίδια ώρα κατηγορούν εμάς ότι "δεν το έχουμε" με το φλερτ.
Aν θελεις τη γνωμη μου, το ζητημα δεν ειναι να αναλαμβανουν εκεινες την πρωτοβουλία. Αλλά το πώς αντιδρούν στις δικές μας. Και θεωρω οτι δεν ειναι απο τις πιο αρνητικες στον κοσμο σε αυτο. Άλλο τωρα αν καποιοι θεωρουν οτι θα πουν ενα καφριλικι και οφειλει η γυναικα να πεσει ξερη απο επιθυμια
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.163
Κριτικές
5
Like
12.731
Πόντοι
3.786
Aν θελεις τη γνωμη μου, το ζητημα δεν ειναι να αναλαμβανουν εκεινες την πρωτοβουλία. Αλλά το πώς αντιδρούν στις δικές μας. Και θεωρω οτι δεν ειναι απο τις πιο αρνητικες στον κοσμο σε αυτο. Άλλο τωρα αν καποιοι θεωρουν οτι θα πουν ενα καφριλικι και οφειλει η γυναικα να πεσει ξερη απο επιθυμια
Και όμως φίλε σε σχέση με τη Δυτική Ευρώπη που έχω ζήσει κάποια χρόνια,το παίζουν μυξοπαρθένες οι περισσότερες.Μπορεί ενώ γουστάρουν κατά βάθος,να το παίζουν δύσκολες,μην τυχόν και η παρωχημένη ελληνική νοοτροπία τις χαρακτηρίσει τσούλες.Δε λέω να πάμε στο άλλο άκρο και να δέχονται τα καφριλίκια,αλλά αντιδρούν δύσκολα στις δικές μας πρωτοβουλίες.Τωρα εσύ αν τις συγκρίνεις με τις χώρες του Ισλάμ,είναι πολύ απελευθερωμένες
 

Jim85

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2008
Μηνύματα
1.258
Like
1.630
Πόντοι
216
Aν θελεις τη γνωμη μου, το ζητημα δεν ειναι να αναλαμβανουν εκεινες την πρωτοβουλία. Αλλά το πώς αντιδρούν στις δικές μας. Και θεωρω οτι δεν ειναι απο τις πιο αρνητικες στον κοσμο σε αυτο. Άλλο τωρα αν καποιοι θεωρουν οτι θα πουν ενα καφριλικι και οφειλει η γυναικα να πεσει ξερη απο επιθυμια
Προσωπικά και πιστεύω οι περισσότεροι δεν έχουμε την απαίτηση απ' την γυναίκα να πάρει την πρωτοβουλία. Τα καφριλίκια εννοείται ότι είναι απαράδεκτα. Όμως η πραγματικότητα είναι ότι οι ελληνίδες γενικά απορρίπτουν πολύ εύκολα, ακόμα και αν (μια καλοπροαίρετη πρωτοβουλία) ενός άντρα θεωρηθεί κάπως "άγαρμπη", η μέση ελληνίδα δεν θα το συγχωρήσει αυτό.
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.037
Κριτικές
20
Like
27.135
Πόντοι
8.346
Οι γκόμενες δεν ειναι ανοιχτές στο φλερτ εξω στα μαγαζιά. Και οι περισσότεροι μετά απο 1-2-5-10 ακυρα σταματησαν να ασχολούνται. Δεν μπορώ να μιλήσω εξ ονόματος ολων, αλλα τουλάχιστον εγω προσωπικά καφρος δν ειμαι. Οποτε ας αραξουν εκει με τα κινητά τους να ανεβάζουν stories τυπου "τα Σάββατα μας" "τριαδα φωτια" και φωτογραφίες π φασωνονται με τις κολλητουλες τους για λαικς. Ειναι τοσο εξαρτημενες πλεον απο τα σοσιαλ μιντια που αν τους πάρεις το κινητό απο τα χερια θα κανουν οπως τα τζανκις όταν κόβουν την πρεζα
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.204
Like
3.447
Πόντοι
456
Μπήκα και το είδα. Αν δεν ήταν φυλακή θα ορκιζόμουν πως πάνω από τα μισά σχόλια τα έχουν γράψει η Πισπιρίγκου και η βιτριολίστρια η Καρκαράντζουλα.

Πάντως σε κάτι twitter κτλ έχω παρατηρήσει πως τις πιο τοξικές απόψεις τις έχουν κάτι σκυλομητέρες, γατομητέρες, vegan sapiosexual κτλ που έχουν μείνει χρόνια στο ράφι. Δυστηχώς αυτές κάνουν και πολύ θόρυβο επειδή προσπαθούν να κάνουν και τις υπόλοιπες γυναίκες σαν τα μούτρα τους.

Από την άλλη πλευρά με νέες κοπέλες, γυναίκες που δουλεύουν σε μια φυσιολογική δουλειά ή ακόμα και με μητέρες παιδιών και όχι τετράποδων χαίρεσαι να μιλάς και να ανταλάσεις απόψεις. Δυστηχώς όμως αυτές δεν ακούγονται όσο οι άλλες. Έχουν και μια ζωή να ζήσουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom