Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
γραφετε και γραφετε και γραφετε

και ερχεται ο Δασκαλος και σας δινει συμπηκνωμενη σοφια σε 2-3 γραμμες,γιαυτο σου λεω σαν καλος μαθητης να ακους τον Δασκαλο :rockon: :rockon: :rockon:
χαχαχα ενταξει εμπερορ θα τον ακουω χααχχααχ.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Σωστά τα λες τζιμακο και να είσαι καλά (έτσι όπως υπάρχουν παλιοχαρακτηρες ένα πολύ μεγάλο ποσοστό στις γυναίκες όπως το λες στο παράδειγμα έτσι επίσης είναι και στους άντρες .).Το συμφέρον παντού .
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Σωστά τα λες τζιμακο και να είσαι καλά (έτσι όπως υπάρχουν παλιοχαρακτηρες ένα πολύ μεγάλο ποσοστό στις γυναίκες όπως το λες στο παράδειγμα έτσι επίσης είναι και στους άντρες .).Το συμφέρον παντού .
το ξερω αδερφε και εσυ να εισαι παντα καλα επισης καποιοι αξιζουν συμπεριφορα χωρις μπεσα απο γυναικες εγω ομως δε μου αξιζε που βιωσα τετοιες συμπεριφορες σε ραντεβου χωρις μπεσα μονο και μονο επειδη εκανα γκαφες λογο αμηχανιας και τη κοπανησαν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ακου φιλε οι γκομενες οι περισσοτερες δεν εχουν καλο χαρακτηρα γιατι το 80 τοις εκατο ολο και καποιον μπορει να βρει εκτος απο ενα 20 τοις εκατο το οποιο ειναι σα τη θεια μου και δε προκειται να βρει ποτέ,και οπως καταλαβαινεις εφοσον το 80 τοις εκατο ολο και καποιον μπορει να βρει σου λεει με το που κανει ο αλλος βλακεια φευγω γιατι εξαλλου μπορω να βρω αλλου,ενα 20 τοις εκατο που ειναι σα τη θεια μου ομως δε το λεει αυτο και δε φευγει με το παραμικρο γιατι ξερει πως δε θα βρει αλλου επειδη αυτο το 20 τοις εκατο εχει αρκετα κουσουρια δλδ δεν ειναι ομορφες κοπελες αυτο το 20 τα 100 και δεν εχουν τραβηχτικο στιλ(δλδ αυτοπεποιθηση και να μην γερονοτοκοριζουν),αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι το 80 τοις εκατο σαπιες,μονο ενα 20 ειναι νορμαλ(που δεν εχει ουτε εμφανηση και γεροντοκοριζει,αυτες που εχουν και τα 2 αυτα που δε θελουν οι αντρες δε θα της πλησιασει κανεις καθολου ευκολα αρα και αυτες θα ειναι καλες και δε θα φευγουν επιτοπου)αλλα τι να κανουμε τωρα ετσι ειναι η κοινωνια γιαυτο και εγω ειμαι πολυ επιλεκτικος και βλεπω το 80 τοις εκατο μονο ως κρεας και μονο το 20 θεωρω σοβαρο και θελω να του δωθω για σχεση,το 80 τοις εκατο μονο ξεπετα τιποτα αλλο,αλλα με το να τα λες συνεχεια αυτα δε καταφερνεις κατι το 80 τοις εκατο παντα ετσι θα ειναι μονο το 20 θα ειναι λογικο και νορμαλ σε συμπεριφορα.
θέλω αυτογραφο απο τη θεια σου :confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
το ξερω αδερφε και εσυ να εισαι παντα καλα επισης καποιοι αξιζουν συμπεριφορα χωρις μπεσα απο γυναικες εγω ομως δε μου αξιζε που βιωσα τετοιες συμπεριφορες σε ραντεβου χωρις μπεσα μονο και μονο επειδη εκανα γκαφες λογο αμηχανιας και τη κοπανησαν.
μάντεψε...σου αξίζει δεν σου αξίζει..θα τα φάς στη μάπα.Ειπαμε οι γυναίκες δεν ειναι δίκαιες και δεν υπάρχει "μου αξιζει-δε μου αξίζει " σε αυτα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Σωστά τα λες τζιμακο και να είσαι καλά (έτσι όπως υπάρχουν παλιοχαρακτηρες ένα πολύ μεγάλο ποσοστό στις γυναίκες όπως το λες στο παράδειγμα έτσι επίσης είναι και στους άντρες .).Το συμφέρον παντού .
μέχρι να στρωσει θα μενει με την απορία το μπουμπουκι μας :think: :think: ....μα γιατι σε μενα θα λεει??? τι εκανα?? αφου ειμαι καλο παιδι!!εχω και καλη θεια:confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
γραφετε και γραφετε και γραφετε

και ερχεται ο Δασκαλος και σας δινει συμπηκνωμενη σοφια σε 2-3 γραμμες,γιαυτο σου λεω σαν καλος μαθητης να ακους τον Δασκαλο :rockon: :rockon: :rockon:
συμπυκνωμενη επαναλαμβανόμενη σοφία:tooth:
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
μάντεψε...σου αξίζει δεν σου αξίζει..θα τα φάς στη μάπα.Ειπαμε οι γυναίκες δεν ειναι δίκαιες και δεν υπάρχει "μου αξιζει-δε μου αξίζει " σε αυτα
Το ξέρω αδερφέ μου το ξέρω.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
μέχρι να στρωσει θα μενει με την απορία το μπουμπουκι μας :think: :think: ....μα γιατι σε μενα θα λεει??? τι εκανα?? αφου ειμαι καλο παιδι!!εχω και καλη θεια:confused:
Ξέρω βλαδίμηρε τι σκατα που είναι οι περισσότερες άσε έχεις δίκιο κακά τα ψέματα.
 

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.227
Κριτικές
81
Like
7.955
Πόντοι
7.865
Τι σημαίνει σου αξίζει κάποιος;Απο τι;Λάθος τρόπος σκέψης αυτός.Αν στην ζωή μας παίρναμε όσα αξίζαμε,πολλοί θα είχαν άλλοι ζωή και κάποιοι "πετυχημένοι" του σήμερα θα μάζευαν νάρκες στο DΜΖ της Κορεατικής χερσονήσου.Σημασία έχει τι μπόρεσες να παρεις.Για να το κάνεις αυτό,όμως,πρέπει να ξέρεις τι έχεις να δώσεις για να μπορείς να ζητήσεις.Για παράδειγμα αν είναι 40,χοντρός,φτωχός,απεριποίητος,άξεστος,χωρίς κανένα μέλλον,λυπάμαι,αλλά δεν θα έρθει κάποια μοντέλα πελούσια και μορφωμένη.Αντίστοιχα αν είσαι 25 βρωμάς τσιγαρίλα,βρίζεις σαν νταλικέρης,είσαι άξεστη και αμόρφωτη,με κυταρίττιδα και άλλα τέτοια,δεν θα σου έρθει και ο Ρίτς.Να έχουμε πάντα κάποια στάνταρντς συμφωνα με τα χαρακτηριστικά μας.Απο εκεί και πέρα στοχεύεις και προσπαθείς για το καλύτερο.Οι γυναίκες έχουν καταφέρει να επιβάλλουν τα δικά τους θέλω,οπότε βλέπεις κάτι κουρούνες ψυχή τε και σώματι με ωραίους άντρες και κάτι μπακαλιάρους orcωτούς με γκομενάρες.Τώρα υπο ποιές συνθήκες είναι άλλο καπέλο και αυτά είναι λατα περίπτωση.Απο εκεί και πέρα είναι και θέμα στάσης ζωής.Αν είσαι πίρφορος και αγαπούλας,δεδομένος και beta μην περιμένετε τίποτε καλό.Δεν είπαμε να είμαστε σατράπηδες,αλλά alpha αρσενικά που δεν σηκώνουν μαλακίες.Αν δεν.... άντε γειά,είτε ο ένας είτε ο άλλος,Δεν μπορούν να ταιριάζουν όλοι με όλους.Όμως πάνω απο όλα να μην γίνεστε χαλάκια της κάθε μιας,καθώς όσο καλό και να είναι το άτομο απέναντί σας,θα σας πατήσει.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
ακου το παλιο που ειναι και ταρίφας και τα ξέρει ολα.. :confused:
Οντως ξέρεις πάντως,είχες απόλυτο δίκιο ότι στη Ελλάδα άμα.δε έχεις παρέες η δε μιλάς καμάκι συχνά σε τρώει η μαρμάγκα,ενώ στο εξωτερικό δε θα φάει κάποιον η μαρμάγκα γιατί φλερτάρουν και οι ξένες και δε το περιμένουν έτοιμο από παρέες ή πχ να της μιλησει κάποιος,ξέρεις πράγματα περί της ζωής φιλε.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
επειδη εχω καταλαβει που ζεις,μεχρι νεωτερας η καλυτερη περιπτωση θα ηταν να βρεις καμια ανυπατρη θειτσα.


να σε τσιμπουκωνει και να σε χαρτζιλικωνει. στην επαρχια κατι τετοιες λυσσανε. σκεψου οτι ισως σου μαγειρευει κιολας,ετσι θα εχεις μια βαση στο δικο της σπιτι.

παραλληλα,οταν κατεβαινεις τα σ/κ Γεννιτσαρονικη,χτυπα καμια βλαχοπιτσιρικα απο κεντροδυτικα-καμια Αλβανιδα-καμια φοιτητρια.

να γευεσαι και φρεσκο κρεατακι σε περιπτωση που βαρεθεις με τη θειτσα! το ιδανικο θα ειναι η πιτσιρικα να ειναι ΒΛΗΜΑ,επομενως να μη σε απασχολει η βαθυτερη επικοινωνια μαζι της κλπ κλπ

η κατηγορια αυτη ειναι κορασιδες χωρις απαιτησεις και τουπε.

ιδιως στα φοιτητικα γλεντια-στεκια θα βρεις τετοιες ακομα πιο ευκολα

αυτοσυστησου ως αιωνιος φοιτητης αφησε λιγο μουσι-φορα καρο πουκαμισακι σαν τον πορνομεταναστη οταν πηγαινει Ρωσια :coffee: :grin::thumbsup:

Δεν υπάρχουν θείτσες τύπε.Επαρχία ή έχεις μόνιμη γκόμενα ή δε γαμάς τίποτα.Αυτός είναι ο κανόνας.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οντως ξέρεις πάντως,είχες απόλυτο δίκιο ότι στη Ελλάδα άμα.δε έχεις παρέες η δε μιλάς καμάκι συχνά σε τρώει η μαρμάγκα,ενώ στο εξωτερικό δε θα φάει κάποιον η μαρμάγκα γιατί φλερτάρουν και οι ξένες και δε το περιμένουν έτοιμο από παρέες ή πχ να της μιλησει κάποιος,ξέρεις πράγματα περί της ζωής φιλε.
Οχι... Δεν είπα αυτό. Αυτά τα λένε άλλοι. Πάμε άλλη μια.. Ξανά δωσε
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Οχι... Δεν είπα αυτό. Αυτά τα λένε άλλοι. Πάμε άλλη μια.. Ξανά δωσε
Είπες ότι σε τρώει η μαρμάγκα άμα δεν είσαι ενεργός δλδ λόγω ντροπαλότητας να μη κάνεις καμάκι,ενώ στο εξωτερικό και να μη είσαι ενεργός δε σε τρώει η μαρμάγκα γιατί οι ξένες σου μιλάνε από μόνες τους δε είναι σα εδώ που πάνε και γατζωνονται μόνο σε αυτούς που μιλάνε πρώτοι γιατί εκείνες δε μιλάνε πρώτες εδω αυτό είπες και έχεις δίκιο ενώ οι ξένες είναι πιο δίκαιες γατζωνονται σε όλους και στο ντροπαλό και σε όποιον θες,οι Ελληνίδες είναι άδικες γιατί γατζωνονται μόνο σε εκείνον που κάνει το πρώτο βήμα γιατί εκείνες δε το κάνουν ποτέ.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom