Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 24 άτομα (0 μέλη και 24 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Είπες ότι σε τρώει η μαρμάγκα άμα δεν είσαι ενεργός δλδ λόγω ντροπαλότητας να μη κάνεις καμάκι,ενώ στο εξωτερικό και να μη είσαι ενεργός δε σε τρώει η μαρμάγκα γιατί οι ξένες σου μιλάνε από μόνες τους δε είναι σα εδώ που πάνε και γατζωνονται μόνο σε αυτούς που μιλάνε πρώτοι γιατί εκείνες δε μιλάνε πρώτες εδω αυτό είπες και έχεις δίκιο ενώ οι ξένες είναι πιο δίκαιες γατζωνονται σε όλους και στο ντροπαλό και σε όποιον θες,οι Ελληνίδες είναι άδικες γιατί γατζωνονται μόνο σε εκείνον που κάνει το πρώτο βήμα γιατί εκείνες δε το κάνουν ποτέ.
ναι αλλα δεν ειπα για παρεες...αυτα τα λετε εσεις.Εγω ειπα για κλειστου τύπου παιχνιδι,που δεν γίνεται απαραίτητα μεσα απο παρεες
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
ναι αλλα δεν ειπα για παρεες...αυτα τα λετε εσεις.Εγω ειπα για κλειστου τύπου παιχνιδι,που δεν γίνεται απαραίτητα μεσα απο παρεες
Εντάξει βγάλε τις παρέες αδερφέ,εννοώ ότι τελώς πάντων εδώ άμα είσαι ντροπαλός σε τρώει η μαρμάγκα γιατί οι γυναίκες δε κάνουν το πρώτο βήμα ενώ στο εξωτερικό επειδή το κάνουν δε τον τρώει το ντροπαλό η μαρμάγκα,και έχεις απόλυτο δίκιο φίλε.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εντάξει βγάλε τις παρέες αδερφέ,εννοώ ότι τελώς πάντων εδώ άμα είσαι ντροπαλός σε τρώει η μαρμάγκα γιατί οι γυναίκες δε κάνουν το πρώτο βήμα ενώ στο εξωτερικό επειδή το κάνουν δε τον τρώει το ντροπαλό η μαρμάγκα,και έχεις απόλυτο δίκιο φίλε.
εδω το παιχνιδι παιζεται μεσα απο μια δημιουργία "κλειστης κοινωνιας" ειτε ειναι γνωστοι,ειτε απο καποιο χομπι ειτε απο περιβάλλον εργασιας.Παντου στο κόσμο γίνονται αυτα απλα στη ελλαδα ειναι ο πιο "ασφαλης" τρόπος για να γίνει πιο προσιτή μια γυναίκα.Καμάκι στο άσχετο,πολυ δυσκολο...μονο εξω αυτα.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
εδω το παιχνιδι παιζεται μεσα απο μια δημιουργία "κλειστης κοινωνιας" ειτε ειναι γνωστοι,ειτε απο καποιο χομπι ειτε απο περιβάλλον εργασιας.Παντου στο κόσμο γίνονται αυτα απλα στη ελλαδα ειναι ο πιο "ασφαλης" τρόπος για να γίνει πιο προσιτή μια γυναίκα.Καμάκι στο άσχετο,πολυ δυσκολο...μονο εξω αυτα.
εχεις απολυτο δικιο φιλε,καλα τα λες και τα ξερεις.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
έτοιμη γνώση πέρνεις εδω μεσα μικρε.Εγω στα 22 έπρεπε να τα μάθω ολα μονος,δεν υπηρχε και γνώση απο το ιντερνετ τοτε.
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
έτοιμη γνώση πέρνεις εδω μεσα μικρε.Εγω στα 22 έπρεπε να τα μάθω ολα μονος,δεν υπηρχε και γνώση απο το ιντερνετ τοτε.
καλα δε τα εχω μαθει και ολα απο εδω μεσα μερικοι δεν ξερουν τιποτα απολυτως και χειροτερα σε μπερδευουν,εσυ δε ανηκεις σε αυτη τη κατηγορια να μη ξερεις και να μπερδευεις.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936
Ελεεινίδες..
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (7).jpeg
    αρχείο λήψης (7).jpeg
    9,7 KB · Εμφανίσεις: 33

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
Δεν υπάρχουν θείτσες τύπε.Επαρχία ή έχεις μόνιμη γκόμενα ή δε γαμάς τίποτα.Αυτός είναι ο κανόνας.

:jerking::jerking::jerking::jerking: ρε φιλε μονο αμα μενεις σε κουτσοχωρι 500 κατοικων ισχυουν αυτα που λες.

σε κωμοπολεις της Κεντρικης Μακεδονιας υπαρχει παιχνιδι....ψαξου..:cool2:

Βεροια Κιλκις Σερρες Κατερινη ειναι τιγκα στα πουταναρια .... ιδιως Βεροια και Κατερινη :hi:

εχω φαει μια Χαλκιδικιωτισσα νοσηλευτρια οταν διατηρουσα το ψευτοπροφιλ στο fb....ειχε μακροχρονιο δεσμο και τη γαμησα λιγο πριν παντρευτει! μεσω ινμποξ ξεκινησαν ολα, μεχρι που με προσκαλεσε στα μερη της.

δουλευε σε Κεντρο Υγειας μεταξυ δευτερου και τριτου ποδιου και εν τελει τη γαμησα σε μια εφημερια που δεν ειχε ψυχη.

μετα μου βρηκε ενοικιαζομενο δωματιο γιατι δεν ηξερα την...τυφλα μου απο εκεινα τα μερη!

απο τις μεγαλυτερες βυζαρες που εχω δει ποτε η συγκεκριμενη.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
:jerking::jerking::jerking::jerking: ρε φιλε μονο αμα μενεις σε κουτσοχωρι 500 κατοικων ισχυουν αυτα που λες.

σε κωμοπολεις της Κεντρικης Μακεδονιας υπαρχει παιχνιδι....ψαξου..:cool2:

Βεροια Κιλκις Σερρες Κατερινη ειναι τιγκα στα πουταναρια .... ιδιως Βεροια και Κατερινη :hi:

εχω φαει μια Χαλκιδικιωτισσα νοσηλευτρια οταν διατηρουσα το ψευτοπροφιλ στο fb....ειχε μακροχρονιο δεσμο και τη γαμησα λιγο πριν παντρευτει! μεσω ινμποξ ξεκινησαν ολα, μεχρι που με προσκαλεσε στα μερη της.

δουλευε σε Κεντρο Υγειας μεταξυ δευτερου και τριτου ποδιου και εν τελει τη γαμησα σε μια εφημερια που δεν ειχε ψυχη.

μετα μου βρηκε ενοικιαζομενο δωματιο γιατι δεν ηξερα την...τυφλα μου απο εκεινα τα μερη!

απο τις μεγαλυτερες βυζαρες που εχω δει ποτε η συγκεκριμενη.
Εγώ τόσες φορές του έχω δώσει λυση αλλά με γράφει στα αρχιδια του. Ας μπουκάρει εκει σε ένα κοπαδι με πρόβατα να ξεμπερδευουμε.
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.308
Like
2.967
Πόντοι
456
.Αν είσαι πίρφορος και αγαπούλας,δεδομένος και beta μην περιμένετε τίποτε καλό.Δεν είπαμε να είμαστε σατράπηδες,αλλά alpha αρσενικά που δεν σηκώνουν μαλακίες.Αν δεν.... άντε γειά,είτε ο ένας είτε ο άλλος,Δεν μπορούν να ταιριάζουν όλοι με όλους.Όμως πάνω απο όλα να μην γίνεστε χαλάκια της κάθε μιας,καθώς όσο καλό και να είναι το άτομο απέναντί σας,θα σας πατήσει.

αυτο ειναι το ρεζουμε. εχω υπαρξει μια φορα τετοιος και μεχρι σημερα το φυσαω και δεν ..κρυωνει.
ακομη δε μπορω να αποδεχθω εκεινη την ηττα μου. εχω αναφερει πολλες φορες την περιπτωση.
η συγκεκριμενη καριολα ειχε καταφερει υποσυνειδητα και τελειως χειριστικα να με μετατρεψει τουλαχιστον για μισο χρονο απο αλφα male σε ωμεγα male .
απο περηφανο γυπαετο σε ενα απαθες-ευαισθητο-πονοψυχο-φοβικο- αμπαλο-ανασφαλες ανθρωπακι. ναι σε ολα!

την πατησα ακριβως γιατι τη θεωρουσα ΕΞΑΙΡΕΣΗ του κανονα και υπερβολικα καλη-ευγενη-αθωα κοπελα.
ελα ομως που οι μεγαλυτερες καριολες δεν ειναι τα ξεκωλα, αλλα τα σιγανα ποταμακια.
+οτι ξερασε απιστευτη σκατοψυχια μεταγενεστερα οταν (ευτυχως) χωρισαμε.
ουαι και αλιμονο αν αυτη πεσει μελλοντικα σε καποιον ψυχακια:confused::confused::confused: θα εχουν τηλεθεαση για πολυ καιρο τα καναλια.

μεγαλωνοντας παντως,καταλαβα οτι το να γινεσαι χαλακι ειναι λαθος τακτικη γενικοτερα,οχι μονο με τις γκομενες.
λιγοι σεβονται-ακομα λιγοτεροι εκτιμουν.
η λυση προφανως δεν ειναι να γινεις αντικοινωνικος-τραμπουκος-σατραπης-ψυχακιας-ακραιος παρτακιας
ο σταρχιδισμος βοηθαει τις περισσοτερες φορες. και η ψυχροτητα.
να ξερεις ποιος εισαι-ποιον η ποια εχεις απεναντι-τι ζητας-αν μπορεις να παρεις αυτο που ζητας. δε χρειαζεται να σκας.

χαλακι νομιμοποιεισαι να γινεσαι μονο οταν υπαρχει συμφερον-δουλεια-προαγωγη κλπ
ποτε σε κοινωνικες συναναστροφες. το ατομο που εχεις απεναντι πρεπει να εχει περιοπτη θεση στην καρδια και το μυαλο σου για να συρθεις οικειοθελως.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
:jerking::jerking::jerking::jerking: ρε φιλε μονο αμα μενεις σε κουτσοχωρι 500 κατοικων ισχυουν αυτα που λες.

σε κωμοπολεις της Κεντρικης Μακεδονιας υπαρχει παιχνιδι....ψαξου..:cool2:

Βεροια Κιλκις Σερρες Κατερινη ειναι τιγκα στα πουταναρια .... ιδιως Βεροια και Κατερινη :hi:

εχω φαει μια Χαλκιδικιωτισσα νοσηλευτρια οταν διατηρουσα το ψευτοπροφιλ στο fb....ειχε μακροχρονιο δεσμο και τη γαμησα λιγο πριν παντρευτει! μεσω ινμποξ ξεκινησαν ολα, μεχρι που με προσκαλεσε στα μερη της.

δουλευε σε Κεντρο Υγειας μεταξυ δευτερου και τριτου ποδιου και εν τελει τη γαμησα σε μια εφημερια που δεν ειχε ψυχη.

μετα μου βρηκε ενοικιαζομενο δωματιο γιατι δεν ηξερα την...τυφλα μου απο εκεινα τα μερη!

απο τις μεγαλυτερες βυζαρες που εχω δει ποτε η συγκεκριμενη.
Ρε παικτη αν είσαι γιατρός η έστω νοσηλευτής πάντα έχεις πρόσβαση σε γυναίκες του υγειονομικού χώρου.
Αν δεν είχες εκείνο το προφίλ και την πετυχαίνες τυχαία στον δρόμο τι θα γινόταν άραγε;Θα προέκυπτε τίποτα;
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
:jerking::jerking::jerking::jerking: ρε φιλε μονο αμα μενεις σε κουτσοχωρι 500 κατοικων ισχυουν αυτα που λες.

σε κωμοπολεις της Κεντρικης Μακεδονιας υπαρχει παιχνιδι....ψαξου..:cool2:

Βεροια Κιλκις Σερρες Κατερινη ειναι τιγκα στα πουταναρια .... ιδιως Βεροια και Κατερινη :hi:

εχω φαει μια Χαλκιδικιωτισσα νοσηλευτρια οταν διατηρουσα το ψευτοπροφιλ στο fb....ειχε μακροχρονιο δεσμο και τη γαμησα λιγο πριν παντρευτει! μεσω ινμποξ ξεκινησαν ολα, μεχρι που με προσκαλεσε στα μερη της.

δουλευε σε Κεντρο Υγειας μεταξυ δευτερου και τριτου ποδιου και εν τελει τη γαμησα σε μια εφημερια που δεν ειχε ψυχη.

μετα μου βρηκε ενοικιαζομενο δωματιο γιατι δεν ηξερα την...τυφλα μου απο εκεινα τα μερη!

απο τις μεγαλυτερες βυζαρες που εχω δει ποτε η συγκεκριμενη.

Στα ψευτοπροφιλ βάζεις άλλο όνομα και δουλειά ότι να'ναι; :think:

Και άμα συναντηθείτε,συστήνεσαι με το ψευδώνυμο;Δηλαδή σε λένε πχ Γιώργο κι αυτή σε φωνάζει Γιάννη;Πλάκα έχει :grin:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Στα ψευτοπροφιλ βάζεις άλλο όνομα και δουλειά ότι να'ναι; :think:

Και άμα συναντηθείτε,συστήνεσαι με το ψευδώνυμο;Δηλαδή σε λένε πχ Γιώργο κι αυτή σε φωνάζει Γιάννη;Πλάκα έχει :grin:
Εγώ τόσα χρόνια γαμαω με ψευτικο επάγγελμα εκεί θα σκαλωσουμε τώρα?
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.233
Πόντοι
1.056
Εγώ τόσα χρόνια γαμαω με ψευτικο επάγγελμα εκεί θα σκαλωσουμε τώρα?

Τι εννοείς γαμάς με ψεύτικο επάγγελμα? Οταν γνωρίζεις καινούργιο μ@υνι, ενώ είσαι πχ ασφαλιστής, της λες "είμαι διευθυντής καρδιοχειρουργικής στο Ωνασειο" ?
.....και αυτή το τρώει?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Έλα όμως που οι πιο πολλοί παντρεύονται Ελληνίδες άρα το μνημόσυνο γίνεται πολύ πιθανό ακόμα και για ηλικίες 20-50....
Τι εννοείς γαμάς με ψεύτικο επάγγελμα? Οταν γνωρίζεις καινούργιο μ@υνι, ενώ είσαι πχ ασφαλιστής, της λες "είμαι διευθυντής καρδιοχειρουργικής στο Ωνασειο" ?
.....και αυτή το τρώει?
Φυσικά...στην Ελλάδα και όχι μόνο εδώ..."ο,τι δηλώσεις είσαι!".Ακόμα και αν η φάτσα σου είναι λες και το έσκασες από κανένα άσυλο πάντα υπάρχει η πιθανότητα να έχεις μια δουλειά που εμπνέει αν μη τι άλλο.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Εδώ πέρα υπάρχουν πολλοί Ρομά που κάνουν ότι είναι προσωπικό της Δ.Ε.Η :headbang: η της Εφοριας:headbang::confused: για να κάνουν την δουλειά τους, να μην δηλώσει κάτι πιο γκλαμουρατο ένας για να ζμπρωξει;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom