Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Τετοιοι αρχιδοπρήχτες που ειστε μερικοι, αναρωτιεμαι πώς θα σας αντεξει γυναικα πανω απο μια εβδομαδα. Αν κανει καποια το λαθος και στραβωθει και μπλεξει μαζι σας.
Χαχα άμα της λένε τα ίδια και τα ίδια θα κουραστεί και αυτή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εισαι 100% αντρας? ηηη...εε? μη με παρεξηγησεις ομως το λεω ηρεμα.
100 τοις εκατό αλλά προς τι η ερώτηση?
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.951
Πόντοι
1.056
Καποια θεματα μεσα του ο ανδρας πρεπει να τα λυνει, το αργοτερο ως τα 17-18 του. Αν τα αφησει άλυτα, η καταντια ειναι αυτη που βλεπεις. Ανθρωποι 30 και 35 χρονων, με εντελως ανωριμη και κουραστικη σκεψη, να τους φταινε παντα οι αλλοι και να ανακυκλωνουν τα ιδια και τα ιδια. Και το χειροτερο, να μην αποδεχονται οτι εχουν προβλημα, ωστε να απευθυνθουν σε καποιον ειδικο.
εγω προτεινω να μη τους απαντατε καθολου εδω μεσα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Χαχα άμα της λένε τα ίδια και τα ίδια θα κουραστεί και αυτή.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


100 τοις εκατό αλλά προς τι η ερώτηση?
τίποτα οκ...με κάλυψες. Απλα νιωθω οτι τα λες λιγο περιεργα ωρες ωρες...και επειδη εδω μεσα καταλαβαίνεις η ανωμαλια παει συννεφο. :tooth:
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
τίποτα οκ...με κάλυψες. Απλα νιωθω οτι τα λες λιγο περιεργα ωρες ωρες...και επειδη εδω μεσα καταλαβαίνεις η ανωμαλια παει συννεφο. :tooth:
Όχι όχι μπρο απλά γελάω μερικές φορές όπως τα λες αυτό είναι όλο,100 τοις εκατό άντρας μη πω 200 με καυλώνουν μονο οι γυναίκες.
 

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
745
Πόντοι
96
Φίλε εγώ έχω βαρεθεί και με τους 2 έχουν πολύ κουραστική και πολύπλοκη σκέψη ωραία ρε γαμωτο δε βρίσκουν και οι 2 πρέπει να λένε ένα κάρο κουραστικά πράγματα κάθε μέρα?ας αποδεχτούν ότι δε μπορούν όλοι να βρουν και ας προχωράνε χωρίς να γκρινιάζουν κάθε μέρα,τις τους ενδιαφέρει και τους 2 αν βρίσκουν οι γκόμενες οι ομορφες η όχι?
μην στεναχωριεσαι τοσο,γιαυτο ειναι ενας ο Δασκαλος και για αυτο σας τα αναλυει :rockon: :rockon: :rockon:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
επειδη εχω καταλαβει που ζεις,μεχρι νεωτερας η καλυτερη περιπτωση θα ηταν να βρεις καμια ανυπατρη θειτσα.


να σε τσιμπουκωνει και να σε χαρτζιλικωνει. στην επαρχια κατι τετοιες λυσσανε. σκεψου οτι ισως σου μαγειρευει κιολας,ετσι θα εχεις μια βαση στο δικο της σπιτι.

παραλληλα,οταν κατεβαινεις τα σ/κ Γεννιτσαρονικη,χτυπα καμια βλαχοπιτσιρικα απο κεντροδυτικα-καμια Αλβανιδα-καμια φοιτητρια.

να γευεσαι και φρεσκο κρεατακι σε περιπτωση που βαρεθεις με τη θειτσα! το ιδανικο θα ειναι η πιτσιρικα να ειναι ΒΛΗΜΑ,επομενως να μη σε απασχολει η βαθυτερη επικοινωνια μαζι της κλπ κλπ

η κατηγορια αυτη ειναι κορασιδες χωρις απαιτησεις και τουπε.

ιδιως στα φοιτητικα γλεντια-στεκια θα βρεις τετοιες ακομα πιο ευκολα

αυτοσυστησου ως αιωνιος φοιτητης αφησε λιγο μουσι-φορα καρο πουκαμισακι σαν τον πορνομεταναστη οταν πηγαινει Ρωσια :coffee: :grin::thumbsup:
Να κυκλοφορεί και με κανένα μπλουζάκι με τον ΤσεΓκεβαρα και μόλις περάσει την Πλ.Ναυαρινου αν πέσει σε τίποτα αστυνομικούς θα δοκιμάσει την φυσική του κατάσταση με σπριντ στα στενά της γύρω περιοχής ...ονειρεμένο σκηνικό!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
Εχεις καμία όμορφη γνωστή τυπε? στείλε μου τηλέφωνο να τη βγάλω ραντεβου
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Γιατί ρε μαν η Θεσσαλονίκη δενε χει μπουρδελα? ?
Δεν έχει μπουρδέλα...παλάτια έχει...τριτοκοσμική καφριλα και μαύρους να κατουράνε μέρα μεσημέρι κσλοκαιριατικα έξω από μπουρδέλα για να υπάρχει αυτή η ηδονιστική εσανς κατουρλιλας μόνο στην Αθήνα υπάρχει μαζί με κίνδυνο να πατήσεις καμμία σύριγγα.Η Θεσσαλονίκη είναι σποστειρωμενη για κάποιους άρα λιγότερο διαθέσιμη για συγκινήσεις....
 

anton0606

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2007
Μηνύματα
28
Like
22
Πόντοι
0
Το χαλάσαμε το θρεντ
Για Ελληνίδες μιλαμε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.969
Πόντοι
9.297
επειδη εχω καταλαβει που ζεις,μεχρι νεωτερας η καλυτερη περιπτωση θα ηταν να βρεις καμια ανυπατρη θειτσα.


να σε τσιμπουκωνει και να σε χαρτζιλικωνει. στην επαρχια κατι τετοιες λυσσανε. σκεψου οτι ισως σου μαγειρευει κιολας,ετσι θα εχεις μια βαση στο δικο της σπιτι.

παραλληλα,οταν κατεβαινεις τα σ/κ Γεννιτσαρονικη,χτυπα καμια βλαχοπιτσιρικα απο κεντροδυτικα-καμια Αλβανιδα-καμια φοιτητρια.

να γευεσαι και φρεσκο κρεατακι σε περιπτωση που βαρεθεις με τη θειτσα! το ιδανικο θα ειναι η πιτσιρικα να ειναι ΒΛΗΜΑ,επομενως να μη σε απασχολει η βαθυτερη επικοινωνια μαζι της κλπ κλπ

η κατηγορια αυτη ειναι κορασιδες χωρις απαιτησεις και τουπε.

ιδιως στα φοιτητικα γλεντια-στεκια θα βρεις τετοιες ακομα πιο ευκολα

αυτοσυστησου ως αιωνιος φοιτητης αφησε λιγο μουσι-φορα καρο πουκαμισακι σαν τον πορνομεταναστη οταν πηγαινει Ρωσια :coffee: :grin::thumbsup:
Στην επαρχία τέτοιες θειτσες έχουν αποσυρθεί ...ούτε στο "Μικρό σπίτι στο λιβάδι" δεν έχει τέτοιες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
μην στεναχωριεσαι τοσο,γιαυτο ειναι ενας ο Δασκαλος και για αυτο σας τα αναλυει :rockon: :rockon: :rockon:
συγγνωμη κυριε εμπερορ δε θα ξαναστεναχωρηθουμε τοσο,παιδια γραψτε 100 φορες δε θα ξαναστεναρηθουμε που τα αναλυει ο δασκαλος.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εγώ είναι εβγενικος πάντα.. Θέλω να φτάσω 1000 μεσεντζερια να πάρω δώρο το emoji με τα χισια να τα πετάω στους πιρφορους?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εγώ ένα θα πω μονο.. Απο τη κάθε μέρα επαφή σε βενζινάδικα πλιτιριο αυτοκινήτων κτλ.. Μας βλέπει πολύς κόσμος.. Ο κόσμος να ξέρεις Σαντ σιμώνει μαζί μας.. Δεν έχω πει φυσικά ότι γράφω εδώ.. Αλλα ένα θα πω.. Κάτι αλεξ Βλαδίμηρος κάτι λαντγκαρ.. Θα παθεναν μεγάλη έκπληξη αν μάθαιναν τι λενε οι άντρες για τις ελλεινιδες...δε μπορώ να πω περισσότερα μη καρφωθω γιατί σιζιταω με άλλους για το θέμα στο δρόμο στα μαγαζια
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγώ ένα θα πω μονο.. Απο τη κάθε μέρα επαφή σε βενζινάδικα πλιτιριο αυτοκινήτων κτλ.. Μας βλέπει πολύς κόσμος.. Ο κόσμος να ξέρεις Σαντ σιμώνει μαζί μας.. Δεν έχω πει φυσικά ότι γράφω εδώ.. Αλλα ένα θα πω.. Κάτι αλεξ Βλαδίμηρος κάτι λαντγκαρ.. Θα παθεναν μεγάλη έκπληξη αν μάθαιναν τι λενε οι άντρες για τις ελλεινιδες...δε μπορώ να πω περισσότερα μη καρφωθω γιατί σιζιταω με άλλους για το θέμα στο δρόμο στα μαγαζια
θα σου απαντουσα αν καταλάβαινα τι εγραφες :confused: ...μας βλέπει κόσμος λες..και λοιπόν?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
θα σου απαντουσα αν καταλάβαινα τι εγραφες :confused: ...μας βλέπει κόσμος λες..και λοιπόν?
Λέω ότι στα βενζινάδικα που κουβεντιαζουμε για τις ελλεινιδες οι εργαζόμενοι εκεί,και σου μιλάω τώρα ηλικίες από 20 μέχρι και 50,τα ιδια λένε πάνω κάτω με αφτα που λέω εγώ και ο Σαντ για τις ελλεινιδες.. Ειδικά οι μικρές ηλικίες που βράζει το αίμα τους λενε και πολύ χειρότερα.. Τι πουτανες τις λεεν τι ότι γαμιουντε μόνο για λεφτά, και λενε και για γαμησια από κοινές παρέες.. Ο αλεξ νομίζει τώρα ότι είμαστε 5 τρελοί που τα λέμε ενώ οι πιο πολλοί άντρες αφτα λένε.. Είναι πχ σαν τον κουλή που τα γκαλοπ τον βγάζουν πρώτο με 20 μονάδες διαφορά και ο τύπος δεν μπορεί να βγει έξω από το σπίτι από τα γαμιεσε και τα βρισίδια που ακούει.. ?
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Λέω ότι στα βενζινάδικα που κουβεντιαζουμε για τις ελλεινιδες οι εργαζόμενοι εκεί,και σου μιλάω τώρα ηλικίες από 20 μέχρι και 50,τα ιδια λένε πάνω κάτω με αφτα που λέω εγώ και ο Σαντ για τις ελλεινιδες.. Ειδικά οι μικρές ηλικίες που βράζει το αίμα τους λενε και πολύ χειρότερα.. Τι πουτανες τις λεεν τι ότι γαμιουντε μόνο για λεφτά, και λενε και για γαμησια από κοινές παρέες.. Ο αλεξ νομίζει τώρα ότι είμαστε 5 τρελοί που τα λέμε ενώ οι πιο πολλοί άντρες αφτα λένε.. Είναι πχ σαν τον κουλή που τα γκαλοπ τον βγάζουν πρώτο με 20 μονάδες διαφορά και ο τύπος δεν μπορεί να βγει έξω από το σπίτι από τα γαμιεσε και τα βρισίδια που ακούει.. ?
ακου φιλε οι γκομενες οι περισσοτερες δεν εχουν καλο χαρακτηρα γιατι το 80 τοις εκατο ολο και καποιον μπορει να βρει εκτος απο ενα 20 τοις εκατο το οποιο ειναι σα τη θεια μου και δε προκειται να βρει ποτέ,και οπως καταλαβαινεις εφοσον το 80 τοις εκατο ολο και καποιον μπορει να βρει σου λεει με το που κανει ο αλλος βλακεια φευγω γιατι εξαλλου μπορω να βρω αλλου,ενα 20 τοις εκατο που ειναι σα τη θεια μου ομως δε το λεει αυτο και δε φευγει με το παραμικρο γιατι ξερει πως δε θα βρει αλλου επειδη αυτο το 20 τοις εκατο εχει αρκετα κουσουρια δλδ δεν ειναι ομορφες κοπελες αυτο το 20 τα 100 και δεν εχουν τραβηχτικο στιλ(δλδ αυτοπεποιθηση και να μην γερονοτοκοριζουν),αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι το 80 τοις εκατο σαπιες,μονο ενα 20 ειναι νορμαλ(που δεν εχει ουτε εμφανηση και γεροντοκοριζει,αυτες που εχουν και τα 2 αυτα που δε θελουν οι αντρες δε θα της πλησιασει κανεις καθολου ευκολα αρα και αυτες θα ειναι καλες και δε θα φευγουν επιτοπου)αλλα τι να κανουμε τωρα ετσι ειναι η κοινωνια γιαυτο και εγω ειμαι πολυ επιλεκτικος και βλεπω το 80 τοις εκατο μονο ως κρεας και μονο το 20 θεωρω σοβαρο και θελω να του δωθω για σχεση,το 80 τοις εκατο μονο ξεπετα τιποτα αλλο,αλλα με το να τα λες συνεχεια αυτα δε καταφερνεις κατι το 80 τοις εκατο παντα ετσι θα ειναι μονο το 20 θα ειναι λογικο και νορμαλ σε συμπεριφορα.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

emperor13

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.794
Like
745
Πόντοι
96
ακου φιλε οι γκομενες οι περισσοτερες δεν εχουν καλο χαρακτηρα γιατι το 80 τοις εκατο ολο και καποιον μπορει να βρει εκτος απο ενα 20 τοις εκατο το οποιο ειναι σα τη θεια μου και δε προκειται να βρει ποτέ,και οπως καταλαβαινεις εφοσον το 80 τοις εκατο ολο και καποιον μπορει να βρει σου λεει με το που κανει ο αλλος βλακεια φευγω γιατι εξαλλου μπορω να βρω αλλου,ενα 20 τοις εκατο που ειναι σα τη θεια μου ομως δε το λεει αυτο και δε φευγει με το παραμικρο γιατι ξερεις πως δε θα βρει αλλου επειδη εχει αρκετα κουσουρια δλδ δεν ειναι ομορφες και δεν εχουν τραβηχτικο στιλ(δλδ αυτοπεποιθηση και να μην γερονοτοκοριζουν),αλλα τι να κανουμε ετσι ειναι το 80 τοις εκατο σαπιες,μονο ενα 20 ειναι νορμαλ(που δεν εχει ουτε εμφανηση και γεροντοκοριζει,αυτες που εχουν και τα 2 αυτα που δε θελουν οι αντρες δε θα της πλησιασει κανεις καθολου ευκολα αρα και αυτες θα ειναι καλες και δε θα φευγουν επιτοπου)αλλα τι να κανουμε τωρα ετσι ειναι η κοινωνια γιαυτο και εγω ειμαι πολυ επιλεκτικος και βλεπω το 80 τοις εκατο μονο ως κρεας και μονο το 20 θεωρω σοβαρο και θελω να του δωθω για σχεση,το 80 τοις εκατο μονο ξεπετα τιποτα αλλο,αλλα με το να τα λες συνεχεια αυτα δε καταφερνεις κατι το 80 τοις εκατο παντα ετσι θα ειναι μονο το 20 θα ειναι λογικο και νορμαλ σε συμπεριφορα.
γραφετε και γραφετε και γραφετε

και ερχεται ο Δασκαλος και σας δινει συμπηκνωμενη σοφια σε 2-3 γραμμες,γιαυτο σου λεω σαν καλος μαθητης να ακους τον Δασκαλο :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom