Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τί κίνηση να κάνεις;Για να κάνεις κίνηση,πρέπει να παίρνεις κι ένα πράσινο φως,ματιές κλπ.Βλέπεις έξω καμία να κοιτάει;Όλες σ'ένα κινητό είναι,πάλι τα ίδια να λέμε;

Παρέα-δουλειά,μόνο εκεί μπορεί να μιλήσεις σε γυναίκες
Ναι ρε,κοιτάνε όσους τις αρέσουν
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Γενικά αυτά τα κινητά έχουν χαζεψει τον κοσμάκη..

Όλες με το κινητό ή το σκυλί στο χέρι..

Πνευματική κατάσταση μηδέν..
 
Τελευταία τροποποίηση:

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.951
Πόντοι
1.056
Κι ο Zuck ιντερνετικός πλανητάρχης είναι, αλλά με μία ασχημούλα από τα φοιτητικά του χρόνια γύρναγε την οποία παντρεύτηκε κιόλας.
ο ζουκ μπορει να ειχε χομπυ και παθος μονο τα κομπιουτερ. απο γυναικες μπορει να ηθελε μια εκει να ειναι μαζι απλα....
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Γενικά αυτά τα κινητά έχουν χαζεψει τον κοσμάκη..

Όλες με το κινητό ή το σκυλί στο χέρι..

Πνευματική κατάσταση μηδέν..

Αυτές που θέλουν να'χουν κάτι άλλο στο χέρι,είναι λίγες και πάντα πιασμένες
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.951
Πόντοι
1.056
κοιτα εδω ελλαδα στο ντουγρου κίνηση δεν εχει και τεράστια απόδοση σε σχέση με το εξωτερικο που δεν ειναι τοσο ανασφαλΉς και κομπλεξικές.Αυτα που λενε εδω μεσα για παρεες και παρεες,εν μερη δεν ειναι λάθος αλλα δεν το θεωρω και ΝΟΜΟ.
ρε παιδια δεν ειναι ολες ιδιες. εχει και κομπλεξικες ξυνομουνες εχει και κοινωνικες ευχαριστες, εχει και μαλακισμενες καριολες σπασαρχιδες. το θεμα ειναι να ψαχνεσαι και οτι κατσει (βεβαια να ειναι μεσα στα ορια του γουστου σου). και αποκλειται να μη βρεις καποια να πηδιεστε, για ολους εχει. εκτος απο τους μιζερους και κλαψες φυσικα. οι αμερικανοι τα ιδια λενε για τις δικες τους, οτι ειναι ακραια φιλοχρηματες κτλ
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Αυτές που θέλουν να'χουν κάτι άλλο στο χέρι,είναι λίγες και πάντα πιασμένες

Φιλε εχω παει με αρκετες, και πιστεψε με, και αυτες οι περισσοτερες σε ξενερωνουν..

Οταν περιμενεις τον ιπποτη η τον βασιλια η τον πλουσιο κ.ο.κ, ο χρονος περναει, με αποτελεσμα να μην εχουν εμπειριες απο την ζωη και να ειναι ξενερωτες..
 

ftoxos ergatis

Σεβαστός
Εγγρ.
3 Ιαν 2020
Μηνύματα
1.770
Like
6.951
Πόντοι
1.056
Οταν περιμενεις τον ιπποτη η τον βασιλια η τον πλουσιο κ.ο.κ, ο χρονος περναει, με αποτελεσμα να μην εχουν εμπειριες απο την ζωη και να ειναι ξενερωτες..
μπορει να περιμενουν οτι περιμενουν τελοςπαντων, αλλα μεεεεχρι να το βρουν, μια χαρα ζουν. και τις διακοπες-εκδρομες τους, και τις εξοδους τους, και τα σεξακια τους απο τις καβατζες τους. εγω προσωπικα δεν εχω δει καποια απο τις γνωστες μου μεσα σε ενα χρονο πχ, να καθεται στο ιδιο μερος δλδ εκει που μενει, και να μιζεριαζει. ολα αυτα που προανεφερα, τα κανουν και φυσικα τα δειχνουν ολα στα στορυ στο ινσταγραμ. εκτος απτα σεξακια φυσικα :tooth:
 
  • Like
Αντιδράσεις: M40

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Δίκιο έχει...όταν λέει "παρέες" δεν εννοεί ένα διαδικτυακό πανηγύρι με γυναικείες φωτογραφίες...εννοεί να τις έχεις μπροστά σου σε πραγματικό χρόνο όπως στο σχολείο η στην σχολή.Αυτο είναι ο κύκλος όχι μια συλλογή με φωτογραφίες στο κινητό η σε Η/Υ.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
11.998
Πόντοι
2.256
κοιτα εδω ελλαδα στο ντουγρου κίνηση δεν εχει και τεράστια απόδοση σε σχέση με το εξωτερικο που δεν ειναι τοσο ανασφαλΉς και κομπλεξικές.Αυτα που λενε εδω μεσα για παρεες και παρεες,εν μερη δεν ειναι λάθος αλλα δεν το θεωρω και ΝΟΜΟ.
Συμφωνώ εν μέρει.Όταν παίζεις ματιές στο φανάρι με γκόμενα,της δινεις το κινητό σου,σε παιρνει και μετα απο 1 εβδομάδα περνάτε καλά και οι 2,δεν θεωρείται ντουγρού κίνηση ;Εννοείται πως στατιστικά έχει μεγάλες πιθανότητες κάποιος που λόγω δουλειάς κινείται έξω και ξέρει κόσμο
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
11.998
Πόντοι
2.256
μπορει να περιμενουν οτι περιμενουν τελοςπαντων, αλλα μεεεεχρι να το βρουν, μια χαρα ζουν. και τις διακοπες-εκδρομες τους, και τις εξοδους τους, και τα σεξακια τους απο τις καβατζες τους. εγω προσωπικα δεν εχω δει καποια απο τις γνωστες μου μεσα σε ενα χρονο πχ, να καθεται στο ιδιο μερος δλδ εκει που μενει, και να μιζεριαζει. ολα αυτα που προανεφερα, τα κανουν και φυσικα τα δειχνουν ολα στα στορυ στο ινσταγραμ. εκτος απτα σεξακια φυσικα :tooth:

Ακριβώς έτσι,μέχρι να βρούν αυτόν που έχει όλα το πακέτο (λ7 και διαχειρίσιμος) πέφτουν μανίκια με τις καβάτζες τους και ότι τους τύχει και γουστάρουν
 

Le Blanc

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Νοε 2018
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
27
Like
4.296
Πόντοι
1.446
Όλες οι περσόνες τους τα ίδια έλεγαν...τουλάχιστον ειχαν και πιο πλάκα πσλιοτερα...
Κανε ενα crowdfunding να πανε να αδειασουν σε κανα μπουρδελο στην Μπουγατσουπολη να ησυχασουμε
 

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
μπορει να περιμενουν οτι περιμενουν τελοςπαντων, αλλα μεεεεχρι να το βρουν, μια χαρα ζουν

Φιλε μου δεν μιλαω για εμπειριες του δειχνεσθαι..

Μιλαω για εμπειριες για την εξελιξη της πνευματικης τους καταστασης..

Να μπορεις να επικοινωνισεις..να μπορεις να κοιταχτεις στα ματια και να διαβασει ο ενας τον αλλον..να σου πει κατι στο αυτι και να θες να την παρεις επιτοπου..

Μιλαω για τετοιες εμπειριες..ελπιζω να το εχεις ζησει..αν το εχεις ζησει θα με καταλαβεις τι θελω να πω..
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.841
Κριτικές
21
Like
10.955
Πόντοι
4.546
Φιλε μου δεν μιλαω για εμπειριες του δειχνεσθαι..

Μιλαω για εμπειριες για την εξελιξη της πνευματικης τους καταστασης..

Να μπορεις να επικοινωνισεις..να μπορεις να κοιταχτεις στα ματια και να διαβασει ο ενας τον αλλον..να σου πει κατι στο αυτι και να θες να την παρεις επιτοπου..

Μιλαω για τετοιες εμπειριες..ελπιζω να το εχεις ζησει..αν το εχεις ζησει θα με καταλαβεις τι θελω να πω..
Φαντάζομαι ξεχωρίζεις την επιφάνεια με το εις βάθος.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Περιστέρι πήγαινες σχολείο;
Οχι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έτσι που μας τα λες δεν πρόκειται να βρεις ποτέ γκόμενα. Και γιατί μένεις στην Ελλάδα τότε; Πολλοί συμπατριώτες σου έχουν πάει Ιταλία, θα το ξέρεις...
Εσύ γιατί μένεις Γαλλία? Τράβα στο χωριό σου
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
κοιτα εδω ελλαδα στο ντουγρου κίνηση δεν εχει και τεράστια απόδοση σε σχέση με το εξωτερικο που δεν ειναι τοσο ανασφαλΉς και κομπλεξικές.Αυτα που λενε εδω μεσα για παρεες και παρεες,εν μερη δεν ειναι λάθος αλλα δεν το θεωρω και ΝΟΜΟ.
Τώρα γιατί τα λες ωραία? ?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Οι πιο ακομπλεξάριστες είναι οι Αμερικανίδες.Στη Νέα Υόρκη και το Λος Άντζελες σου την πέφτουν και οι ίδιες στο μπαρ.Πέσιμο κανονικό όμως,με άνοιγμα κουβέντας,όχι ματιές και να έρχονται με τρόπο αλλά επιτηδευμένα δίπλα σου μόνο
Ο βανταμ πάντως έλεγε ότι δεν γαμ
επειδη ομως βλέπω οτι ανήκεις και συ στο κλαμπ με τις "παρεες" θα σου δωσω μια εναλλακτικη λύση.Οι γκόμενες εδω γουστάρουν το κλειστο παιχνιδι,δηλ ειτε παρεες,ειτε χομπι,ειτε δουλεια...οποτε αν δεν εχεις παρεες κοιτα να καβατζωθεις απο τα αλλα 2. Βρες ενα χομπι,εγω σε οσα εκανα παρατήρησα οτι οι γκόμενες μονο για το χομπι δεν πηγαίνανε :tooth:
Τι χόμπι να βρούμε? γυμναστήριο πάντως δεν γουσταρουν οι ελλεινιδες
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Φιλε εχω παει με αρκετες, και πιστεψε με, και αυτες οι περισσοτερες σε ξενερωνουν..

Οταν περιμενεις τον ιπποτη η τον βασιλια η τον πλουσιο κ.ο.κ, ο χρονος περναει, με αποτελεσμα να μην εχουν εμπειριες απο την ζωη και να ειναι ξενερωτες..
Εσένα περιμένανε τυπε οι ελλεινιδες για να αποκτήσουν εμπειρισ?.. Θα βρουν τρόπο να βρεξουν το μουνακι τους και χωρίς εσένα, για εσένα να ανησηχεις..
 
  • Like
Αντιδράσεις: tony1

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.039
Like
6.577
Πόντοι
1.056
Εγω δεν ανυσηχω για μενα φιλε μου γιατι ξερω να ελεγχω τον εαυτο μου..:sunglasses:

Για τις γυναικες ανυσηχω για το πως εξελισσονται.. :zombie:
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Οι ελλεινιδες ξέρουν ότι το μουνι τους έχει ζητιση και θα βρούνε πουτσα οπότε αφτες θέλουν.. Αφού το ξέρουν Αφου το ξέρουνε Αφτο, δεν εχουν ανχος όπως εμεις.. Σου λέει ένα πουτσο θα βρω να φάω,ότι και να γίνει..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom