Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οι πιο πολλοι δεν αντεχουν την απορριψη και για αυτο δεν κανουν κινηση,με αποτελεσμα 100% αποτυχια. Παιζει τεραστιο ρολο η αυτοπεποιθηση και να μην τρεμουν τα ποδια σου,οταν θα κανεις τη κινηση να μιλησεις και εννοειται να εισαι νορμαλ εμφανισιακα
κοιτα εδω ελλαδα στο ντουγρου κίνηση δεν εχει και τεράστια απόδοση σε σχέση με το εξωτερικο που δεν ειναι τοσο ανασφαλΉς και κομπλεξικές.Αυτα που λενε εδω μεσα για παρεες και παρεες,εν μερη δεν ειναι λάθος αλλα δεν το θεωρω και ΝΟΜΟ.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
5
Like
12.604
Πόντοι
3.786
κοιτα εδω ελλαδα στο ντουγρου κίνηση δεν εχει και τεράστια απόδοση σε σχέση με το εξωτερικο που δεν ειναι τοσο ανασφαλΉς και κομπλεξικές.Αυτα που λενε εδω μεσα για παρεες και παρεες,εν μερη δεν ειναι λάθος αλλα δεν το θεωρω και ΝΟΜΟ.
Οι πιο ακομπλεξάριστες είναι οι Αμερικανίδες.Στη Νέα Υόρκη και το Λος Άντζελες σου την πέφτουν και οι ίδιες στο μπαρ.Πέσιμο κανονικό όμως,με άνοιγμα κουβέντας,όχι ματιές και να έρχονται με τρόπο αλλά επιτηδευμένα δίπλα σου μόνο
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Οι πιο ακομπλεξάριστες είναι οι Αμερικανίδες.Στη Νέα Υόρκη και το Λος Άντζελες σου την πέφτουν και οι ίδιες στο μπαρ.Πέσιμο κανονικό όμως,με άνοιγμα κουβέντας,όχι ματιές και να έρχονται με τρόπο αλλά επιτηδευμένα δίπλα σου μόνο
δεν εχω πάει αμερικη αλλα απο φίλους που εχουν πάει,μου εχουν πει οτι εχει μπαζα ρε γμτ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αλλα ναι ειναι πιο ανετες.Εδω ειμαστε στο στόμα του λύκου να πουμε
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
τα πιο πολλα που λενε παραμυθια ειναι..βεβεα οι ελλεινιδες με τοσα παραμυθια γινοντε ακομα χειροτερες..οι πολλοι αντρες στην ελλαδα ειναι μπακουρια,αντε στγη καλυτρεη να βρουνε εκει μια απο κοινη παρεα,κοινου γνωστους και να την εχουνε καμαι 20αρια χρονια..πολλοι μλιστα παντρεονται την πρωτη γυναικα που βρισκουν στη χωη τους..ξερω συμμαθητη μου που παντρευτηκε μια συμμαθητρια μας απο το λυκειο,φαντασου χωρα δηλαδη,ουτε στην αφρικη δε γινοντε αφτα..
Πιστεύω πως έχει αρκετούς που δε μπορούν να βρουν ένα 6 στα 10 αλλά οι υπόλοιποι ένα 4 στα 10 πιστεύω βρίσκει και αυτοί είναι εκείνοι που μιλάνε κάθε μέρα με καμάκι ή έχουν τις άπειρες παρέες,οι υπόλοιποι λίγα πράγματα να έχουν κάνει που δε μιλάνε συχνά σε γκόμενες ή δε έχουν τις άπειρες παρέες.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
5
Like
12.604
Πόντοι
3.786
δεν εχω πάει αμερικη αλλα απο φίλους που εχουν πάει,μου εχουν πει οτι εχει μπαζα ρε γμτ
Έχει και καλές.Απλά οι περισσότερες είναι χοντρές επειδή ζούνε στην πρωτεύουσα-χώρα του junk food
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
δεν εχω πάει αμερικη αλλα απο φίλους που εχουν πάει,μου εχουν πει οτι εχει μπαζα ρε γμτ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αλλα ναι ειναι πιο ανετες.Εδω ειμαστε στο στόμα του λύκου να πουμε
Πολύ σωστά τα λες βλαβιμηρε οι Ελληνίδες είναι χαζές νομίζουν ότι αυτός που έχει παρέες ή μιλάει κάθε μέρα είναι και ο σωστός και κολλάνε πάνω του ενώ υπάρχουν καλά παιδιά τα οποία επειδή δε έχουν παρέες πολλές και δε μιλάνε συχνά μένουν στη απέξω,τι να κάνουμε έτσι είναι οι Ελληνίδες,όλους αυτούς που βλέπω με γκόμενες είναι κάτι κρυοκωλοι τελείως που επειδή μιλάνε κάθε μέρα ή έχουν πολλές παρέες,νομίζουν οι ηλίθιες ότι αυτοί είναι οι σωστοί και κολλάνε πάνω τους και είναι οι πιο λάθος τύποι να πούμε,δυστυχώς οι Ελληνίδες έτσι είναι άμα δε ανοιχτεί κάνεις είτε να μιλήσει είτε να έχει παρέες δε θα λυπηθούν κανέναν που είναι σωστό παιδι ώστε να πάνε μαζί μου,θα πάνε μόνο άμα κάποιος μιλάει συχνά η έχει παρέες.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πολύ σωστά τα λες βλαβιμηρε οι Ελληνίδες είναι χαζές νομίζουν ότι αυτός που έχει παρέες ή μιλάει κάθε μέρα είναι και ο σωστός και κολλάνε πάνω του ενώ υπάρχουν καλά παιδιά τα οποία επειδή δε έχουν παρέες πολλές και δε μιλάνε συχνά μένουν στη απέξω,τι να κάνουν έτσι είναι οι Ελληνίδες.
πολλους τους τρώει η μαρμάγκα τυπε τζιμακο.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
επειδη ομως βλέπω οτι ανήκεις και συ στο κλαμπ με τις "παρεες" θα σου δωσω μια εναλλακτικη λύση.Οι γκόμενες εδω γουστάρουν το κλειστο παιχνιδι,δηλ ειτε παρεες,ειτε χομπι,ειτε δουλεια...οποτε αν δεν εχεις παρεες κοιτα να καβατζωθεις απο τα αλλα 2. Βρες ενα χομπι,εγω σε οσα εκανα παρατήρησα οτι οι γκόμενες μονο για το χομπι δεν πηγαίνανε :tooth:
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
πολλους τους τρώει η μαρμάγκα τυπε τζιμακο.
Αυτό ρε αδερφέ μου αυτό και είναι τόσο άδικο ειλικρινά να επιπλέουν οι κόπανοι και οι σωστοί να μένουν στο περιθώριο από τις καθυστερημένες.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
επειδη ομως βλέπω οτι ανήκεις και συ στο κλαμπ με τις "παρεες" θα σου δωσω μια εναλλακτικη λύση.Οι γκόμενες εδω γουστάρουν το κλειστο παιχνιδι,δηλ ειτε παρεες,ειτε χομπι,ειτε δουλεια...οποτε αν δεν εχεις παρεες κοιτα να καβατζωθεις απο τα αλλα 2. Βρες ενα χομπι,εγω σε οσα εκανα παρατήρησα οτι οι γκόμενες μονο για το χομπι δεν πηγαίνανε :tooth:
Πραγματικά χαρά στο κουράγιο σου
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
επειδη ομως βλέπω οτι ανήκεις και συ στο κλαμπ με τις "παρεες" θα σου δωσω μια εναλλακτικη λύση.Οι γκόμενες εδω γουστάρουν το κλειστο παιχνιδι,δηλ ειτε παρεες,ειτε χομπι,ειτε δουλεια...οποτε αν δεν εχεις παρεες κοιτα να καβατζωθεις απο τα αλλα 2. Βρες ενα χομπι,εγω σε οσα εκανα παρατήρησα οτι οι γκόμενες μονο για το χομπι δεν πηγαίνανε :tooth:
Το ξέρω αδερφέ μου θα το έχω στο νου μου και σε ευχαριστώ για τη συμβουλή.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Αυτό ρε αδερφέ μου αυτό και είναι τόσο άδικο ειλικρινά να επιπλέουν οι κόπανοι και οι σωστοί να μένουν στο περιθώριο από τις καθυστερημένες.
ετσι ειναι εδω η νοοτροπια σε πολλα οχι μονο σε γκόμενες. και σε δουλειες τα ιδια ισχυουν
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Πραγματικά χαρά στο κουράγιο σου
Άσε μας μωρέ τοξικέ εγώ μια χαρά το συμπαθώ το Βλαδίμηρο,μια χαρά άνθρωπος είναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ετσι ειναι εδω η νοοτροπια σε πολλα οχι μονο σε γκόμενες. και σε δουλειες τα ιδια ισχυουν
Ασε αδερφέ.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
εχω ενα κενο και βαριεμαι τωρα...ειμαι και λιγο αυπνος για να βγω εξω οποτε λεω καμια μαλακια εδω.Μετα αν δεν βγω με μια τιντερου ισως βγω για δουλεια.
Εννοώ χαρά στο κουράγιο σου που ασχολείσαι ακόμη με Ελβις,Σαντ και τα άλλα παιδιά
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
βλεπουν και αλλοι αυτα που γράφω οποτε αν δεν βάλουν μυαλο αυτοι που απευθύνομαι,ε ας βάλουν οι αλλοι που απλα διαβάζουν
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656
Οι πιο πολλοι δεν αντεχουν την απορριψη και για αυτο δεν κανουν κινηση,με αποτελεσμα 100% αποτυχια. Παιζει τεραστιο ρολο η αυτοπεποιθηση και να μην τρεμουν τα ποδια σου,οταν θα κανεις τη κινηση να μιλησεις και εννοειται να εισαι νορμαλ εμφανισιακα

Τί κίνηση να κάνεις;Για να κάνεις κίνηση,πρέπει να παίρνεις κι ένα πράσινο φως,ματιές κλπ.Βλέπεις έξω καμία να κοιτάει;Όλες σ'ένα κινητό είναι,πάλι τα ίδια να λέμε;

Παρέα-δουλειά,μόνο εκεί μπορεί να μιλήσεις σε γυναίκες
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom