Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (0 μέλη και 21 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 574 19,4%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.955

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
χαχα ρε φιλε πραγματικα μερικες φορες ειναι για γελιο με αυτα που διαβαζω..

Θα σου δωσω μια φιλικη συμβουλη που βοηθησε εμενα αλλα και πολλους αλλους..

Οσο πιο γρηγορα σταματησεις να κατηγορεις διαφορες καταστασεις-γεγονοτα-ανθρωπους για το τι σου συμβαινει στην ζωη, και κοιταξεις τι μπορεις να κανεις εσυ ο ιδιος και μονο εσυ, τοσο πιο γρηγορα θα αρχισεις να αντιλαμβανεσαι διαφορετικα τα πραγματα και να πετυχαινεις αποτελεσματα!!
Σα ψυχολόγος τα λες τυπε.. Ρετσετα που λέει και ο τζιμακος
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Αυτό λέω,αφου έτσι κι αλλιώς να γνωρίσεις δεν μπορείς,να βγαίνεις με άλλα 2 μπακούρια και να κλαίτε τη μοίρα σας;Ή να βγαίνεις με τον άλλο που σου φέρνει συνέχεια τη γκόμενά του και δεν μπορείς να μιλήσεις;Να πά να γαμηθούνε

Ή θα'σαι κι εσύ με γκόμενα ή πίνεις τα ουίσκια σου στο σπίτι,βάζεις και τη μουσική που γουστάρεις,βάζεις και το μπου και άντε γεια
Έτσι είναι εγώ σε γουστάρω να βγαίνω γιατί ενώ ξέρω ότι είναι μπακούρια θα αρχίσουν να μου ελεν παραμιθια του Αισώπου όταν βγαίνουμε, ότι γαμησανε 3,γαμησανε 4 ελλεινιδες, σαν καια υτα που λέει ο βλαδιμιρος?.. Οπότε λέω άστο να μην τσακωθω τώρα τους αφήνω να λένε τις ιστορίες τους.. Οι τυποι μπακούρια εντελώς και δεν ξέρουν καν να την πέσουν σε γκόμενά, και καθοντε να λεεν παραμιθια, πόσο πολύ γαμανε?.. Πιο πολύ τις διώχνουν τις γκόμενές αυτοί, όταν βγαίνεις για καφέ.. Πιο καλα είναι να βγεις μόνος σου..
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
χαχα ρε φιλε πραγματικα μερικες φορες ειναι για γελιο με αυτα που διαβαζω..

Θα σου δωσω μια φιλικη συμβουλη που βοηθησε εμενα αλλα και πολλους αλλους..

Οσο πιο γρηγορα σταματησεις να κατηγορεις διαφορες καταστασεις-γεγονοτα-ανθρωπους για το τι σου συμβαινει στην ζωη, και κοιταξεις τι μπορεις να κανεις εσυ ο ιδιος και μονο εσυ, τοσο πιο γρηγορα θα αρχισεις να αντιλαμβανεσαι διαφορετικα τα πραγματα και να πετυχαινεις αποτελεσματα!!
Πολύ σωστα του τα λες ο Έλβις και ο σαμπζερο όλο λένε τα ίδια παρέες με μουνάκια,όλες βρίσκουν εκτός από εμάς,με κούρασαν και οι 2 που τα λένε συνέχεια όλα αυτά,κακό στη ψυχολογία τους κάνουν να τα επαναλαμβάνουν συνέχεια και αποτέλεσμα δε θα πετύχουν με το να λένε όλο τα ίδια.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Εγώ αδελφέ 31 είμαι αλλά τις βλέπω τις 30αρες και λέω δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις άμα δεν έχει κύκλο από πριν.. Πχ σχολείο, πανεπιστήμιο.. Φανταζομε όσο μεγαλώνει ένας άντρας τόσο χειρότερα ειναι τα πράγματα για αφτον, άμα δενε χει παρέες με μουνια.. ?
:jerking:
 

jimakos900

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.346
Like
1.023
Πόντοι
96
Έτσι είναι εγώ σε γουστάρω να βγαίνω γιατί ενώ ξέρω ότι είναι μπακούρια θα αρχίσουν να μου ελεν παραμιθια του Αισώπου όταν βγαίνουμε, ότι γαμησανε 3,γαμησανε 4 ελλεινιδες, σαν καια υτα που λέει ο βλαδιμιρος?.. Οπότε λέω άστο να μην τσακωθω τώρα τους αφήνω να λένε τις ιστορίες τους.. Οι τυποι μπακούρια εντελώς και δεν ξέρουν καν να την πέσουν σε γκόμενά, και καθοντε να λεεν παραμιθια, πόσο πολύ γαμανε?.. Πιο πολύ τις διώχνουν τις γκόμενές αυτοί, όταν βγαίνεις για καφέ.. Πιο καλα είναι να βγεις μόνος σου..
εδώ συμφωνώ φουλ μαζί σου άπειροι άντρες λένε παραμύθια στο γκομενικο τομέα και δε καταλαβαίνω και το λόγο,σκέψου ο κολλητός μου έλεγε είχε κάνει σεξ με μια σε πάρτι και είχε φιληθεί με μια τουρίστρια και τελικά μετά που μου είπε τη αλήθεια δε είχε κάνει τίποτα από αυτα,πολλοί λένε παραμύθια είναι γεγονός.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
ελβις...σε καταλαβαίνω, με εχεις παρει με κακο ματι.Ομως ελα στη θέση μου.Δεν βλεπεις και συ οτι το ποτήρι εχει ξεχειλίσει με τις μαλακίες που λες? ποσο ευγενικός να ειμαι ποια?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
ελβις...σε καταλαβαίνω, με εχεις παρει με κακο ματι.Ομως ελα στη θέση μου.Δεν βλεπεις και συ οτι το ποτήρι εχει ξεχειλίσει με τις μαλακίες που λες? ποσο ευγενικός να ειμαι ποια?
δεν σε εχω παρει με κακο ματι,λαθος κανεις..απλα εσυ το λες με το ταξι δεν βρισκεις τιποτα και ψαχνεις απο τιντερ..αμα οι ελλεινιδες ειναι τοσο καλες,οσο λετε εσυ και ο αλεκ και μερικοι αλλοι,λογικα δεν θα εβρικες πολλες γκομενες απο το ταξι?μονος σου ακιρωνεις τη θεωρια σας με αφτα που λες..
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
εδώ συμφωνώ φουλ μαζί σου άπειροι άντρες λένε παραμύθια στο γκομενικο τομέα και δε καταλαβαίνω και το λόγο,σκέψου ο κολλητός μου έλεγε είχε κάνει σεξ με μια σε πάρτι και είχε φιληθεί με μια τουρίστρια και τελικά μετά που μου είπε τη αλήθεια δε είχε κάνει τίποτα από αυτα,πολλοί λένε παραμύθια είναι γεγονός.
τα πιο πολλα που λενε παραμυθια ειναι..βεβεα οι ελλεινιδες με τοσα παραμυθια γινοντε ακομα χειροτερες..οι πολλοι αντρες στην ελλαδα ειναι μπακουρια,αντε στγη καλυτρεη να βρουνε εκει μια απο κοινη παρεα,κοινου γνωστους και να την εχουνε καμαι 20αρια χρονια..πολλοι μλιστα παντρεονται την πρωτη γυναικα που βρισκουν στη χωη τους..ξερω συμμαθητη μου που παντρευτηκε μια συμμαθητρια μας απο το λυκειο,φαντασου χωρα δηλαδη,ουτε στην αφρικη δε γινοντε αφτα..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
δεν σε εχω παρει με κακο ματι,λαθος κανεις..απλα εσυ το λες με το ταξι δεν βρισκεις τιποτα και ψαχνεις απο τιντερ..αμα οι ελλεινιδες ειναι τοσο καλες,οσο λετε εσυ και ο αλεκ και μερικοι αλλοι,λογικα δεν θα εβρικες πολλες γκομενες απο το ταξι?μονος σου ακιρωνεις τη θεωρια σας με αφτα που λες..
Ποτε είπα εγώ ότι είναι καλές?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Ποτε είπα εγώ ότι είναι καλές?
Εγώ έφτιαξα θέμα προχθές με τίτλο γιατί η ζωή είναι πιο εύκολη για τις ελλεινιδες και το καταβασανε μετα από λίγο.. Γενικά εδώ μέσα υπάρχει η αντίληψη Να μην πούμε κάτι Κακο Για τις ελλεινιδες..
 

Πράκτωρ Θου Βου

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2022
Μηνύματα
237
Κριτικές
6
Like
1.394
Πόντοι
481
τα πιο πολλα που λενε παραμυθια ειναι..βεβεα οι ελλεινιδες με τοσα παραμυθια γινοντε ακομα χειροτερες..οι πολλοι αντρες στην ελλαδα ειναι μπακουρια,αντε στγη καλυτρεη να βρουνε εκει μια απο κοινη παρεα,κοινου γνωστους και να την εχουνε καμαι 20αρια χρονια..πολλοι μλιστα παντρεονται την πρωτη γυναικα που βρισκουν στη χωη τους..ξερω συμμαθητη μου που παντρευτηκε μια συμμαθητρια μας απο το λυκειο,φαντασου χωρα δηλαδη,ουτε στην αφρικη δε γινοντε αφτα..
Περιστέρι πήγαινες σχολείο;
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.218
Like
3.492
Πόντοι
1.706
τα πιο πολλα που λενε παραμυθια ειναι..βεβεα οι ελλεινιδες με τοσα παραμυθια γινοντε ακομα χειροτερες..οι πολλοι αντρες στην ελλαδα ειναι μπακουρια,αντε στγη καλυτρεη να βρουνε εκει μια απο κοινη παρεα,κοινου γνωστους και να την εχουνε καμαι 20αρια χρονια..πολλοι μλιστα παντρεονται την πρωτη γυναικα που βρισκουν στη χωη τους..ξερω συμμαθητη μου που παντρευτηκε μια συμμαθητρια μας απο το λυκειο,φαντασου χωρα δηλαδη,ουτε στην αφρικη δε γινοντε αφτα..
Έτσι που μας τα λες δεν πρόκειται να βρεις ποτέ γκόμενα. Και γιατί μένεις στην Ελλάδα τότε; Πολλοί συμπατριώτες σου έχουν πάει Ιταλία, θα το ξέρεις...
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
5
Like
12.604
Πόντοι
3.786
Έτσι που μας τα λες δεν πρόκειται να βρεις ποτέ γκόμενα. Και γιατί μένεις στην Ελλάδα τότε; Πολλοί συμπατριώτες σου έχουν πάει Ιταλία, θα το ξέρεις...
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν προσπαθεί με Αλβανίδες,από τη στιγμή που συνήθως είναι πιο προσγειωμένες.Υπάρχουν αρκετές ακόμα εδώ.Εγώ που είμαι Έλληνας δε θα είχα κανένα πρόβλημα να κάνω κατάσταση με Αλβανίδα
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.218
Like
3.492
Πόντοι
1.706
Εγώ δεν καταλαβαίνω γιατί δεν προσπαθεί με Αλβανίδες,από τη στιγμή που συνήθως είναι πιο προσγειωμένες.Υπάρχουν αρκετές ακόμα εδώ.Εγώ που είμαι Έλληνας δε θα είχα κανένα πρόβλημα να κάνω κατάσταση με Αλβανίδα
Γιατί, από ό,τι φαίνεται, δεν το έχει γενικώς με τις γυναίκες, μαν. Κακά τα ψέμματα, σε μερικούς τομείς, είτε άντρες είτε γυναίκες, λόγω εγωισμού δεν το παραδεχόμαστε ότι δεν τα καταφέρνουμε. Νομίζουμε ότι το να το παραδεχτούμε θα μας εκμηδενίσει σαν προσωπικότητα.

Κι όμως δεν πρόκειται παρά για ένα social skill που μπορεί να καλλιεργηθεί. Μπορεί να είσαι καλός σε άλλους τομείς και σε αυτόν να μην είσαι. Κι ο Zuck ιντερνετικός πλανητάρχης είναι, αλλά με μία ασχημούλα από τα φοιτητικά του χρόνια γύρναγε την οποία παντρεύτηκε κιόλας.

Το καλύτερο που έχει να κάνει κανείς είναι να παραδεχτεί ότι δεν τα καταφέρνει και να ζητήσει συμβουλές, από αυτούς που τα καταφέρνουν καλύτερα. Δεν είναι ντροπή.
Αλλά βλέπεις ο εγωισμός. Προτιμάει ο άλλος να κρύβεται πίσω από ένα σωρό δικαιολογίες και να αφήνει το πρόβλημα να χρονίζει. Έτσι περνάνε όλα σου τα χρόνια και χάνεις τη ζωή σου.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.139
Κριτικές
5
Like
12.604
Πόντοι
3.786
Γιατί, από ό,τι φαίνεται, δεν το έχει γενικώς με τις γυναίκες, μαν. Κακά τα ψέμματα, σε μερικούς τομείς, είτε άντρες είτε γυναίκες, λόγω εγωισμού δεν το παραδεχόμαστε ότι δεν τα καταφέρνουμε. Νομίζουμε ότι το να το παραδεχτούμε θα μας εκμηδενίσει σαν προσωπικότητα.

Κι όμως δεν πρόκειται παρά για ένα social skill που μπορεί να καλλιεργηθεί. Μπορεί να είσαι καλός σε άλλους τομείς και σε αυτόν να μην είσαι. Κι ο Zuck ιντερνετικός πλανητάρχης είναι, αλλά με μία ασχημούλα από τα φοιτητικά του χρόνια γύρναγε την οποία παντρεύτηκε κιόλας.

Το καλύτερο που έχει να κάνει κανείς είναι να παραδεχτεί ότι δεν τα καταφέρνει και να ζητήσει συμβουλές, από αυτούς που τα καταφέρνουν καλύτερα. Δεν είναι ντροπή.
Αλλά βλέπεις ο εγωισμός. Προτιμάει ο άλλος να κρύβεται πίσω από ένα σωρό δικαιολογίες και να αφήνει το πρόβλημα να χρονίζει. Έτσι περνάνε όλα σου τα χρόνια και χάνεις τη ζωή σου.
Πόσο δίκιο έχεις!Ο εγωισμός είναι η λέξη κλειδί.Μόλις τον παραμερίσει κάποιος,βελτιώνεται και σε αυτόν τον τομέα.Χτίζονται σιγά σιγά τα social skills.Δε θα γίνει από τη μία μέρα στην άλλη,υπομονή και επιμονή θέλει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Γιατί, από ό,τι φαίνεται, δεν το έχει γενικώς με τις γυναίκες, μαν. Κακά τα ψέμματα, σε μερικούς τομείς, είτε άντρες είτε γυναίκες, λόγω εγωισμού δεν το παραδεχόμαστε ότι δεν τα καταφέρνουμε. Νομίζουμε ότι το να το παραδεχτούμε θα μας εκμηδενίσει σαν προσωπικότητα.

Κι όμως δεν πρόκειται παρά για ένα social skill που μπορεί να καλλιεργηθεί. Μπορεί να είσαι καλός σε άλλους τομείς και σε αυτόν να μην είσαι. Κι ο Zuck ιντερνετικός πλανητάρχης είναι, αλλά με μία ασχημούλα από τα φοιτητικά του χρόνια γύρναγε την οποία παντρεύτηκε κιόλας.

Το καλύτερο που έχει να κάνει κανείς είναι να παραδεχτεί ότι δεν τα καταφέρνει και να ζητήσει συμβουλές, από αυτούς που τα καταφέρνουν καλύτερα. Δεν είναι ντροπή.
Αλλά βλέπεις ο εγωισμός. Προτιμάει ο άλλος να κρύβεται πίσω από ένα σωρό δικαιολογίες και να αφήνει το πρόβλημα να χρονίζει. Έτσι περνάνε όλα σου τα χρόνια και χάνεις τη ζωή σου.
Πολλοι δεν το εχουν με τις γυναίκες,και φταίνε κατα βάση οι γυναικες.Χωρις να θέλω να υπονοήσω οτι δεν φταινε και οι γυναικες.
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πόσο δίκιο έχεις!Ο εγωισμός είναι η λέξη κλειδί.Μόλις τον παραμερίσει κάποιος,βελτιώνεται και σε αυτόν τον τομέα.Χτίζονται σιγά σιγά τα social skills.Δε θα γίνει από τη μία μέρα στην άλλη,υπομονή και επιμονή θέλει
δεν ειναι μονο η ελλειψη εγωισμού που θα σε πάει μπροστα αλλα και η αυτοπαρατήρηση.
 

M40

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Αυγ 2020
Μηνύματα
1.033
Like
12.006
Πόντοι
2.256
Οι πιο πολλοι δεν αντεχουν την απορριψη και για αυτο δεν κανουν κινηση,με αποτελεσμα 100% αποτυχια. Παιζει τεραστιο ρολο η αυτοπεποιθηση και να μην τρεμουν τα ποδια σου,οταν θα κανεις τη κινηση να μιλησεις και εννοειται να εισαι νορμαλ εμφανισιακα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom