Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

τοκος

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
83
Like
83
Πόντοι
0
δεν πειραζει...κονομησαν καλα το περασμενο 2μηνο..

τωρα ας πληρωσουν το λογαριασμο....:jerking2: πραγματικα μονο τους εστιατορες λυπαμαι! αυτοι τηρουσαν πιο πολυ τα μετρα
Η εστιαση ειναι πολυ αδικημενη με τις καραντινες καθε τοσο.
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Το μετανιώνω που δεν το έκανα πιο νεος,στα 20-25

Τώρα που παω 40,μου φαίνεται πολύ δύσκολο.Πώς θα οργανωθείς,πώς θα φτιάξεις κοινωνική ζωή,πώς θα την παλέψεις με τη μοναξιά.Εσύ τα περιγράφεις εύκολα,αλλά δε νομίζω να'ναι έτσι.
Ειχα συναδελφο που το εκανε στα 59
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Που πήγε,Ταυλάνδη;
Αγγλια. Και εκανε ζωη εφηβου. Μετα τη δουλεια μπυρονια, ποδηλασιες, καγιακ, πεζοποριες σε βουνα, κλπ Και ειχε βγαλει και γκομενα συμπατρωτισα του
Βεβαια ειχε μεγαλα παιδια, οποτε δεν ειχε εγνοιες για παντρειες, κλπ
Μετα απο εκει πηγε Ολλανδια σε μεγαλυτερη εταιρια με σχεδον διπλασια λεφτα
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Το μετανιώνω που δεν το έκανα πιο νεος,στα 20-25

Τώρα που παω 40,μου φαίνεται πολύ δύσκολο.Πώς θα οργανωθείς,πώς θα φτιάξεις κοινωνική ζωή,πώς θα την παλέψεις με τη μοναξιά.Εσύ τα περιγράφεις εύκολα,αλλά δε νομίζω να'ναι έτσι.
3-4 καλους φίλους θες, μια δουλεια και κανα δυο χόμπι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
3-4 καλους φίλους θες, μια δουλεια και κανα δυο χόμπι

Πού να τους βρεις τους φίλους στην ηλικία μας;Και έναν να έχεις να βγαίνεις που και που,λες ευχαριστώ.Όλοι είναι σε μουντ οικογένεια,παιδιά,μωρά.Κι εδώ που τα λέμε,σ'αυτή την ηλικία κι εμεις έτσι έπρεπε να'μασταν αλλά...
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Πού να τους βρεις τους φίλους στην ηλικία μας;Και έναν να έχεις να βγαίνεις που και που,λες ευχαριστώ.Όλοι είναι σε μουντ οικογένεια,παιδιά,μωρά.Κι εδώ που τα λέμε,σ'αυτή την ηλικία κι εμεις έτσι έπρεπε να'μασταν αλλά...
Ε δυσκολο ναι.. Εγώ είχα ευκαιρίες για κάτι σοβαρό αλλά μέχρι τα 35 όσες καλές περιπτώσεις γνώρισα τις έκαψα.. Δεν ημουν ουτε για καλημέρα που λένε... Εξαφανίζομουν για πλάκα. (Κακώς μετά που το ξανάσκεφτηκα αλλά... Αυτός ημουν αυτά τα μυαλά είχα)
 

flyman29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.204
Like
3.447
Πόντοι
456
Πού να τους βρεις τους φίλους στην ηλικία μας;Και έναν να έχεις να βγαίνεις που και που,λες ευχαριστώ.Όλοι είναι σε μουντ οικογένεια,παιδιά,μωρά.Κι εδώ που τα λέμε,σ'αυτή την ηλικία κι εμεις έτσι έπρεπε να'μασταν αλλά...
Πως βλέπεις τον εαυτό σου σε 10 χρόνια από τώρα :think:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Εγώ πχ θα παω για ψάρεμα... Η ψαροντούφεκο.. Μόνος και απομερα και δε με χαλάει που ειμαι μόνος εκείνη τη στιγμή. Απεναντίας μαρεσει

Κι εγώ έχω χόμπι αλλά έχω κι ένα κακό.Βαριέμαι πάρα πολύ γρήγορα όταν είμαι μόνος.Πάω να τρέξω,σε λίγο έχω βαρεθεί.Πάω για μπάνιο το καλοκαίρι,αν δεν είμαι με κανέναν,μπορεί στο μισάωρο να την κάνω.Γι'αυτό λέω ότι πάντα χρειάζεται ένα γκομενάκι για να σου δίνει μια έξτρα ενέργεια που μόνος δεν την βρίσκεις (με την προυπόθεση βέβαια να μην είναι κάποια που σπάει αρχίδια)
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Κι εγώ έχω χόμπι αλλά έχω κι ένα κακό.Βαριέμαι πάρα πολύ γρήγορα όταν είμαι μόνος.Πάω να τρέξω,σε λίγο έχω βαρεθεί.Πάω για μπάνιο το καλοκαίρι,αν δεν είμαι με κανέναν,μπορεί στο μισάωρο να την κάνω.Γι'αυτό λέω ότι πάντα χρειάζεται ένα γκομενάκι για να σου δίνει μια έξτρα ενέργεια που μόνος δεν την βρίσκεις (με την προυπόθεση βέβαια να μην είναι κάποια που σπάει αρχίδια)
Εδώ έχω φίλο που ταξιδευει μόνος Ρωσία Ουκρανία εκεί γυρω.. Βγαίνει στα κλαμπ μόνος. Τι να κάνει? Γαμαει οκ αλλά όπως και γω έχω χομπι που πολλοί δε γουστάρουν. Τι να κάνω? Το κάνω μόνος. Ασε που στο ψαροντούφεκο έναν έφερα και πήγε να με καθαρίσει
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Μια φορά είχα πάρει μαζί μου μια γκομενα εγώ πηγα για ψαροντούφεκο και αυτή πλατσουριζε εκεί γυρω. Όταν βγήκα εξω με ένα χταποδι και ψάρι μου έσπασε τα αρχίδια να τα αφήσω μέσα :confused:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Μια φορά είχα πάρει μαζί μου μια γκομενα εγώ πηγα για ψαροντούφεκο και αυτή πλατσουριζε εκεί γυρω. Όταν βγήκα εξω με ένα χταποδι και ψάρι μου έσπασε τα αρχίδια να τα αφήσω μέσα :confused:

Εντάξει,ψαροντούφεκο δεν είναι και συνηθισμένο χόμπι για την πλειοψηφία.Αλλά να πας για μπάνιο ή να βγαίνεις στην αγορά ή ακόμα και ταξίδι να κάνεις,θες ένα θηλυκό όταν είσαι στην ηλικία μας.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Πού να τους βρεις τους φίλους στην ηλικία μας;Και έναν να έχεις να βγαίνεις που και που,λες ευχαριστώ.Όλοι είναι σε μουντ οικογένεια,παιδιά,μωρά.Κι εδώ που τα λέμε,σ'αυτή την ηλικία κι εμεις έτσι έπρεπε να'μασταν αλλά...
Εσύ πούλαγες δίχως δεύτερη σκέψη τους πάντες,ακόμη και για μπάζο γκόμενα που θα σε σέρνει από τη μύτη.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
αυτο που λες πιο πολυ για τις αλβανιδες ισχυει παντως,ιδιως τις μικρες.

εκτος αλβανικου κυκλου δεν ξανοιγονται πολυ -πολυ

...σε σνομπαρουν και αυτες?:think::think::think:
Οί αλβανιδες, αν δεν εισαι μαλακας ανοίγονται πιο εύκολα από τις ελλεινιδες.. Αυτά με κύκλους κοινές παρέες οι ελλεινιδες τα κάνουνε.. Αν τα κάνει αλβανιδα θα έχει πάθει σίγουρα ελλεινιδιαση?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom