Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.804
Like
14.556
Πόντοι
3.656
Εκε φαίνεται η αδικία κατα των αντρών.. Όλοι θα γαμαγανε μια μουνιτσα, και άνεργη και φτωχή να είναι στα αρχιδια τους, άμα ομως ο άλλος είναι άντρας και ανεργος τη γαμησε?
Κατηγόρησε τη Βιολογία τύπε. Η Γυναίκα μπορεί να φέρει σε πέρας ένα τοκετό το χρόνο, ενώ ένας άντρας μπορεί ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ να γκαστρώσει 365 μέρες μέσα σε ένα χρόνο
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
Κατηγόρησε τη Βιολογία τύπε. Η Γυναίκα μπορεί να φέρει σε πέρας ένα τοκετό το χρόνο, ενώ ένας άντρας μπορεί ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ να γκαστρώσει 365 μέρες μέσα σε ένα χρόνο
Δώσε μερικά ρεπό ρε Γιάννη, δεν πληρωνόμαστε κιόλας :confused:
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206

@ρχιδι

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
36
Πόντοι
0
Τι κάνει νιάου νιάου στα κεραμίδια?
Εσύ είσαι της γνώμης (από αυτά που γράφεις) ότι μόνο οι εμφανίσιμοι, αυτοί που επενδύουν σε ντύσιμο και που γυμνάζονται θα γαμήσουν; Οι υπόλοιποι δηλαδή πρέπει να βολευόμαστε με κάτι σαύρες ή να αυτοκτονήσουμε;
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.960
Like
11.934
Πόντοι
3.556
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Εσύ είσαι της γνώμης (από αυτά που γράφεις) ότι μόνο οι εμφανίσιμοι, αυτοί που επενδύουν σε ντύσιμο και που γυμνάζονται θα γαμήσουν; Οι υπόλοιποι δηλαδή πρέπει να βολευόμαστε με κάτι σαύρες ή να αυτοκτονήσουμε;
Όχι,δεν είμαι αυτής της γνώμης.

Όμως όταν κάτι σαντ και έμπερορ κλπ γράφουν συνέχεια για κουασιμόδους που γαμάνε μουνάρες,και ότι οι εμφανίσιμοι μένουν με το πουλί στο χέρι,κοινώς γράφουν μπούρδες καταλαβαίνεις τι παίζει πάνω κάτω.
Γράφουν σενάρια επιστημονικής φαντασίας για να νιώσουν οι ίδιοι καλά.

Και ναι φίλε,όπως ο άντρας κοιτάζει την εμφάνιση της γυναίκας (και καλά κάνει),έτσι πράττει και η γυναίκα.Δεν είπα ποτέ ότι μόνο με looks,muscles,style θα γαμάς αβέρτα αλλά σίγουρα θα χεις πιο πολλές πιθανότητες για ωραίες γυναίκες από ότι αν είσαι λέτσος σε όλα σου.Αυτό δεν μπορείτε να καταλάβετε κάποιοι,ή μάλλον δεν θέλετε να το αποδεχθείτε.Γιατί ποθείτε ενδόμυχα να αλλάξει τροχιά το σύμπαν και να γίνει πραγματικότητα η επιθυμία σας.
Θες να στο κάνω ακόμη πιο λιανά?Αν περιμένει κανείς ως αγύμναστος,λαπάς,χαλιαμούτρας να του κάθονται μουνάρες για πλάκα και χωρίς να έχει να προσφέρει κάτι ως αντίτιμο,τότε ας παίξει τζόκερ ή ας προσευχηθεί στον Κθούλου για κανένα θαύμα.
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Οχι, ειναι πιο πολυ ακομα
Ε ναι,είχε δώσει δείγματα της μαλακιάρας που τον βαράει όταν έγραψε για την κοπέλα στην Φολέγανδρο ''καλά να πάθει'',όπως και ότι ο ίδιος την έβρισκε με σκηνή βιασμού
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Εσύ είσαι της γνώμης (από αυτά που γράφεις) ότι μόνο οι εμφανίσιμοι, αυτοί που επενδύουν σε ντύσιμο και που γυμνάζονται θα γαμήσουν; Οι υπόλοιποι δηλαδή πρέπει να βολευόμαστε με κάτι σαύρες ή να αυτοκτονήσουμε;
Τι να γινει ρε φιλε, αν εισαι χοντρος, ασχημος, αμορφωτος, αδεκαρος, βρωμας, ντυνεσαι σαν λετσος, μιλας σαν καφρος, με σαυρα θα βολευτεις. Και πολυ σου ειναι δηλαδη. Κατι δεν πρεπει να δει και αυτη η αμοιρη γκομενα για να γυρισει να σε κοιταξει? Οκ, εισαι ασχημος, αγυμναστος και με ασχημα ρουχα, προσπαθησε να αναδειξεις κατι αλλο τουλαχιστον, το να σου φταιει η κακουργα η κοινωνια δεν λεει τιποτα
 

@ρχιδι

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
36
Πόντοι
0
Αν περιμένει κανείς ως αγύμναστος,λαπάς,χαλιαμούτρας να του κάθονται μουνάρες για πλάκα και χωρίς να έχει να προσφέρει κάτι ως αντίτιμο,τότε ας παίξει τζόκερ ή ας προσευχηθεί στον Κθούλου για κανένα θαύμα.
Έχω και εγώ δει καταστάσεις άσχημος-μέτριος αντρας/όμορφη γυναίκα. Αυτοί που τα λένε αυτά δεν πέφτουν τελείως έξω (εκτός αν παίζει χρήμα ή επάγγελμα ή παρέες για την επιλογή σε αυτές τις περιπτώσεις). Επίσης έχω ρίξει ωραίες ξένες και μάλιστα σε μια-δυο περιπτώσεις μου την έπεσαν αυτές πρώτες, παρόλο που είμαι μέτριος εμφανισιακά και κοντός. Με Ελεεινίδες ποτέ δεν στάθηκα τυχερός (τυχερός;).
 

@ρχιδι

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
36
Πόντοι
0
Τι να γινει ρε φιλε, αν εισαι χοντρος, ασχημος, αμορφωτος, αδεκαρος, βρωμας, ντυνεσαι σαν λετσος, μιλας σαν καφρος, με σαυρα θα βολευτεις. Και πολυ σου ειναι δηλαδη
Μήπως την έχεις δει κάπως κύριε δικηγόρε; Τι ανάγκη έχεις εσύ; Λές "Δικηγόρος" και τα πόδια ανοίγουν... Επίσης δεν μου φταίει η κοινωνία, αλλά η νοοτροπία των Ελεεινίδων.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Μήπως την έχεις δει κάπως κύριε δικηγόρε; Τι ανάγκη έχεις εσύ; Λές "Δικηγόρος" και τα πόδια ανοίγουν... Επίσης δεν μου φταίει η κοινωνία, αλλά η νοοτροπία των Ελεεινίδων.
Εισαι ενηλικος πια.
Καποια στιγμη να συνειδητοποιησεις ότι για οσα ασχημα μας συμβαινουν ή για οσα καλα δεν μας συμβαινουν, φταιμε πρωτα απο ολα εμεις.
Ούτε η κοινωνια, ουτε οι ελληνιδες, ούτε ο Μητσοτακης, ουτε ο Χατζηπετρής.
Εχω βαρεθει ανθρωπους που για ολα τούς φταινε παντα οι αλλοι και καποια περιεργη "νοοτροπια".
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Έχω και εγώ δει καταστάσεις άσχημος-μέτριος αντρας/όμορφη γυναίκα. Αυτοί που τα λένε αυτά δεν πέφτουν τελείως έξω (εκτός αν παίζει χρήμα ή επάγγελμα ή παρέες για την επιλογή σε αυτές τις περιπτώσεις). Επίσης έχω ρίξει ωραίες ξένες και μάλιστα σε μια-δυο περιπτώσεις μου την έπεσαν αυτές πρώτες, παρόλο που είμαι μέτριος εμφανισιακά και κοντός. Με Ελεεινίδες ποτέ δεν στάθηκα τυχερός (τυχερός;).
Αυτές οι περιπτώσεις όμως ΔΕΝ ειναι ο κανόνας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εισαι ενηλικος πια.
Καποια στιγμη να συνειδητοποιησεις ότι για οσα ασχημα μας συμβαινουν ή για οσα καλα δεν μας συμβαινουν, φταιμε πρωτα απο ολα εμεις.
Ούτε η κοινωνια, ουτε οι ελληνιδες, ούτε ο Μητσοτακης, ουτε ο Χατζηπετρής.
Εχω βαρεθει ανθρωπους που για ολα τούς φταινε παντα οι αλλοι και καποια περιεργη "νοοτροπια".
Έλα μωρέ μαλάκα κι εσύ,αφού βλέπεις ότι διαβάζει και λέει όσα τον συμφέρουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.476
Πόντοι
8.006
Αυτές οι περιπτώσεις όμως ΔΕΝ ειναι ο κανόνας.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Έλα μωρέ μαλάκα κι εσύ,αφού βλέπεις ότι διαβάζει και λέει όσα τον συμφέρουν.
Τι τον "συμφέρει" δηλαδη? Ούτε αυτο το καταλαβαινω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom