Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 190K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Τα γούστα διαφέρουν στις γκόμενες.Αλλες γουσταρουν αρρενωπους άλλες baby face,άλλες τριχωτους και άλλες αποτριχωμενους άλλες βλεπεις με μαλλιάδες και άλλες με καράφλες,άλλες πάνε με μουσατους και αλλες γουσταρουν το καθαρό look.Υπάρχει κοινό για όλες.
Και αν μία πάει με μουσατο δε σημαίνει οτι αποκλείεται να αλλάξει γούστα και να τη γαμησει σπανός.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Σβέρκοι γαμάνε και δέρνουν στο σλαβικό κόσμο

Κι αυτές που σπονσοράρεις,οι σβέρκοι τζάμπα τις πηδάνε

Υπάρχει ένα ποσοστό απο Σλαβες που έλκονται απο σβερκους.Για αυτό και βλέπεις τόσους πολλούς φουσκωτους Πολωνία κτλ.Ειναι φυσική επιλογή.Οι Ελληνιδες δε θα πήγαιναν με τέτοιους τύπους.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Τύπε δεν ξέρω τι χτίζεις στα λόγια, αλλά αν μιλάς όπως γράφεις, με τα αλβανοελληνικά σου, είσαι σαν τον διάολο ανάποδα εμφανισιακά και έχεις 2 ευρώ στην τσέπη, περιμένεις να σου κάτσει και γκόμενα? Γιατί τόσες απαιτη΄σεις ρε τύπε? Τι έχεις να προσφέρεις στο μουνέτο? Εμφάνιση 0, οικονομική επιφάνεια 0, κοινωνικά αμόρφωτος - ναυάγιο... θέλεις να γαμάς κιόλας :confused:
Εσύ πάλι ποιανού κλωνος είσαι είπαμε?? ??
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
πάντως εγω σας εχω δείξει live στοιχεια για το πως μου μιλάνε οι γκόμενες..οχι οτι το παιζω ιστορία τωρα,αλλα οτι εχω πει γύρω απο ξενες και ελλεηνίδες ειναι καθαρα εμπειρία
Ε καλά δεν είναι δύσκολο και αυτό, κανείς 2 προφίλ στο μεσεντζερ βάζεις μια ψεύτικη φώτο γκόμενά και μιλάς με τον εαυτό σου??.. Δεν είπα ότι το κάνεις εσύ, αΛλα πολλοί εκεί έξω το. Κάνουν για να δείχνουνε και αυτοί ότι γαμανε??
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Το μοναδικό μου account είναι αυτό κακομοίρη
Τυπε κοίτα τι μου έγραψες.. Μου έβγαλες μια λίστα από απαιτήσεις ότι πρέπει να είμαι μποντομλολντερας, να έχω πτυχίο από αερικά ικο πανεπιστήμιο να έχω εκατομμύρια και όλα αυτά απλά για να έχω μια μέτρια ελλεινιδα γκομενιτσα..και ρωτάω.. Σε. Μια ελλεινιδα θα τα έγραφες όλα αυτά, θα είχες δηλαδή ολες αυτές τις απαιτήσεις, απλά και μόνο για να βρεί ένα γκομενο?? ?Αν αυτό δεν είναι ρατσιστικό κατά των αντρών, τότε τι είναι?? Και αν τα είχα αλλά αυτά που λες,σοβαρά τώρα, για πιο λόγο να κυνηγάω τις πατσαβουρες τις ελλεινιδες τυπε??
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Να είσαι ωραίος,αλλά για τα δικά τους γούστα.

Για την ελλεεινίδα,ωραίος δεν είναι πχ ο Τομ Κρουζ αλλά ο μελαχρινός με μούσια.Αυτό το στυλ καυλώνει τις περισσότερες,από πιτσιρίκες μέχρι μιλφ,και τις πιο πολλές καλές τις βλέπεις με τέτοιους.Ένας αντικειμενικά όμορφος αλλά με πιο 'ήρεμα' χαρακτηριστικά,ξυρισμένος κλπ στην Ελλάδα παίρνει τ'αρχίδια του,ενώ στο εξωτερικό θα μπορούσε να γαμάει μουνάρες.
Δες έξω τυπε στο κόσμο. Όλες είναι φοβισμένα κοριτσάκια που μου την έχουν δει ιστορία. Όλοι και όλες μαγκιά κλανια είναι αυτός ο λαός. Γεμίσαμε με μαλακες με μουσια και πουτανιτσες που πίνουν όλη μέρα βότκα
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Τυπε κοίτα τι μου έγραψες.. Μου έβγαλες μια λίστα από απαιτήσεις ότι πρέπει να είμαι μποντομλολντερας, να έχω πτυχίο από αερικά ικο πανεπιστήμιο να έχω εκατομμύρια και όλα αυτά απλά για να έχω μια μέτρια ελλεινιδα γκομενιτσα..και ρωτάω.. Σε. Μια ελλεινιδα θα τα έγραφες όλα αυτά, θα είχες δηλαδή ολες αυτές τις απαιτήσεις, απλά και μόνο για να βρεί ένα γκομενο?? ?Αν αυτό δεν είναι ρατσιστικό κατά των αντρών, τότε τι είναι?? Και αν τα είχα αλλά αυτά που λες,σοβαρά τώρα, για πιο λόγο να κυνηγάω τις πατσαβουρες τις ελλεινιδες τυπε??
Εγώ ξέρω τι σου έγραψα, εσύ το διάβασες και κατάλαβες ότι σου είπα να είσαι/έχεις αυτά που αναφέρεις?
Στα αρχίδια μου τι απαιτήσεις μπορεί να έχει η κάθε γκόμενα. Αυτό είναι δικό τους θέμα. Εμένα με ενδιαφέρει τι μπορώ να κάνω εγώ για τον εαυτό μου. Το τι πουτσοαπαιτήσεις έχουν τις γνωρίζουμε μπλα μπλα μπλα... ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.. Πάρτο χαμπάρι. "Λογικές", "παράλογες" έτσι είναι.
Όπως και εγώ θέλω να έχω δίπλα μου ένα μουνάκι ωραίο, "σωστό" (με τα δικά μου κριτήρια), έτσι και αυτές κάτι θέλουν.
Αν δεν καταλαβαίνεις τι σου γράφω άστο γάμησέ το
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Δες έξω τυπε στο κόσμο. Όλες είναι φοβισμένα κοριτσάκια που μου την έχουν δει ιστορία. Όλοι και όλες μαγκιά κλανια είναι αυτός ο λαός. Γεμίσαμε με μαλακες με μουσια και πουτανιτσες που πίνουν όλη μέρα βότκα
Εγώ άμα την πέσω σε καμία ελλεινιδα στο δρόμο βλέπω στην αρχή που με κοροϊδεύει αμα είναι μαζί με τις φιλενάδες.. Εγώ όμως ψιλονευριαζω και της λέω μαλακίες γισιτ γελάς γιατί δε μου μιλάς, δε με γουστάρεις, εκεί τις βλέπεις πως μαζεύονται Σα βρεγμένα γατάκια, δε μιλά ε καθόλου το βλεμμα κάτω και όπου φύγει φύγει.. Θρασυδειλες είναι οι ελλεινιδες.. Καντο αυτό στο ταξι να σπάσεις πλάκα χεζονται πάνω τους???
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Εγώ ξέρω τι σου έγραψα, εσύ το διάβασες και κατάλαβες ότι σου είπα να είσαι/έχεις αυτά που αναφέρεις?
Στα αρχίδια μου τι απαιτήσεις μπορεί να έχει η κάθε γκόμενα. Αυτό είναι δικό τους θέμα. Εμένα με ενδιαφέρει τι μπορώ να κάνω εγώ για τον εαυτό μου. Το τι πουτσοαπαιτήσεις έχουν τις γνωρίζουμε μπλα μπλα μπλα... ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.. Πάρτο χαμπάρι. "Λογικές", "παράλογες" έτσι είναι.
Όπως και εγώ θέλω να έχω δίπλα μου ένα μουνάκι ωραίο, "σωστό" (με τα δικά μου κριτήρια), έτσι και αυτές κάτι θέλουν.
Αν δεν καταλαβαίνεις τι σου γράφω άστο γάμησέ τοω τυπε χαλάς. Πολλή ενεργδια

Εγώ ξέρω τι σου έγραψα, εσύ το διάβασες και κατάλαβες ότι σου είπα να είσαι/έχεις αυτά που αναφέρεις?
Στα αρχίδια μου τι απαιτήσεις μπορεί να έχει η κάθε γκόμενα. Αυτό είναι δικό τους θέμα. Εμένα με ενδιαφέρει τι μπορώ να κάνω εγώ για τον εαυτό μου. Το τι πουτσοαπαιτήσεις έχουν τις γνωρίζουμε μπλα μπλα μπλα... ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ.. Πάρτο χαμπάρι. "Λογικές", "παράλογες" έτσι είναι.
Όπως και εγώ θέλω να έχω δίπλα μου ένα μουνάκι ωραίο, "σωστό" (με τα δικά μου κριτήρια), έτσι και αυτές κάτι θέλουν.
Αν δεν καταλαβαίνεις τι σου γράφω άστο γάμησέ το
Xαλας πολλή ενέργεια για το τι θέλουν οι ελλεεινίδες.. Δε θα μπω εγώ στο τριπακο τις κάθε καταπιολας.. Αυτός είμαι.
Στη τελική άντρας εαο, ανώτερος από αυτές, κα ονικα θα έπρεπε εις να τις επιλέγουμε γιατί είμαστε το ανώτερο φυλο✌️
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Xαλας πολλή ενέργεια για το τι θέλουν οι ελλεεινίδες.. Δε θα μπω εγώ στο τριπακο τις κάθε καταπιολας.. Αυτός είμαι.
Στη τελική άντρας εαο, ανώτερος από αυτές, κα ονικα θα έπρεπε εις να τις επιλέγουμε γιατί είμαστε το ανώτερο φυλο✌️
Ναι άπειρη ενέργεια χαλάω. Με το ζόρι σηκώνομαι από το κρεβάτι
Και εννοείται ΕΣΥ ειδικά είσαι ανώτερος. Θα έπρεπε να σου ανοίγουν πόδια και να σου δίνουν και σούφρα μόνο και μόνο λόγο της ανωτερότητας σου
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Ναι άπειρη ενέργεια χαλάω. Με το ζόρι σηκώνομαι από το κρεβάτι
Και εννοείται ΕΣΥ ειδικά είσαι ανώτερος. Θα έπρεπε να σου ανοίγουν πόδια και να σου δίνουν και σούφρα μόνο και μόνο λόγο της ανωτερότητας σου
Τεςπαντων άμα πιστεύεις τόσο καλά πράγματα για τις ελλεεινίδες δενε χει νόημα να το συζητάμε άλλο.. Αφού είναι τόσο καλές, γιατί η Ελλάδα έχει ρεκόρ υπογενητικοτητας παγκοσμίως τυπε??.. Δεν θα έπρεπε να είχε γεμίσει ο δρόμος μωρά αφού έχουμε τόσο καλές γυναίκες στο ελλαντα?? ?
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Τεςπαντων άμα πιστεύεις τόσο καλά πράγματα για τις ελλεεινίδες δενε χει νόημα να το συζητάμε άλλο.. Αφού είναι τόσο καλές, γιατί η Ελλάδα έχει ρεκόρ υπογενητικοτητας παγκοσμίως τυπε??.. Δεν θα έπρεπε να είχε γεμίσει ο δρόμος μωρά αφού έχουμε τόσο καλές γυναίκες στο ελλαντα?? ?
Σίγουρα δεν έχει νόημα αλλά όχι για τον λόγο που νομίζεις. Εγκωμίασα εγώ τις Ελληνίδες? Είδες πουθενά να τις επικροτώ? Ούτε τις Ελληνίδες, ούτε κάποια άλλη εθνικότητα γυναικών.
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Σε λίγο οι πυρφορουλιδες θα μας πούνε ότι πρέπει να έχουμε πτυχίο από το Stanford για να βγάλουμε γκόμενά ελεεινιδα τη σούλα από το Κερατσίνι 80 κιλά.?. Ρε πυρφορουληδες, την παλεύετε καθόλου?? ?
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Δες έξω τυπε στο κόσμο. Όλες είναι φοβισμένα κοριτσάκια που μου την έχουν δει ιστορία. Όλοι και όλες μαγκιά κλανια είναι αυτός ο λαός. Γεμίσαμε με μαλακες με μουσια και πουτανιτσες που πίνουν όλη μέρα βότκα

Ποιες πίνουν ρε τύπε,μακάρι να πίνανε
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Υπάρχει ένα ποσοστό απο Σλαβες που έλκονται απο σβερκους.Για αυτό και βλέπεις τόσους πολλούς φουσκωτους Πολωνία κτλ.Ειναι φυσική επιλογή.Οι Ελληνιδες δε θα πήγαιναν με τέτοιους τύπους.

Ε ναι,γιατί οι ελλεεινίδες έχουν μάθει στα πιρφοράκια που τα κάνουν ότι θέλουν.Στους σβέρκους δεν περνάνε αυτά.Οι Σλάβες μόνο μ'αυτούς καυλώνουν,με όλους τους άλλους πάνε μόνο για τα λεφτά.
 

@ρχιδι

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2020
Μηνύματα
37
Like
36
Πόντοι
0

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom