Νέα

Τί τρέχει επιτέλους με αυτές τις ελλεηνίδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα freddie krueger
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 189K
  • Εμφανίσεις 7M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (4 μέλη και 25 επισκέπτες)

Που οφειλεται που η ελληνιδα ζηταει τον ουρανο με τ αστρα?

  • αυτο εχει μαθει απο την μανα της

    Ψήφοι: 868 29,4%
  • υπερπροστατευτικη οικογενεια

    Ψήφοι: 173 5,9%
  • δεν ξερει τι της γινεται

    Ψήφοι: 510 17,3%
  • καλα να παθει ας μεινει στο ραφι

    Ψήφοι: 321 10,9%
  • χεστην ,δεν ασχολουμαι με ελλεεινιδες

    Ψήφοι: 319 10,8%
  • καλα κανει,ετσι πρεπει

    Ψήφοι: 100 3,4%
  • αφου κι ετσι παλι τρεχουμε απο πισω της

    Ψήφοι: 575 19,5%
  • αλλο

    Ψήφοι: 90 3,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    2.956

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.148
Like
871
Πόντοι
96
Τότε γιατί γαμάει αβέρτα ο Μασαζονομάχος που περιποιείται την εικόνα του,ασχέτως κύκλου και όχι ο σαντ και ο εμπερορ που δεν βλέπονται?

Ε??????

Σαντ στο ξαναλέω.
Μπες από το κανονικό σου προφίλ.
Τον έχεις δει εσύ να γαμαει το. Τύπο? ?.. Όλο στα μπουρδελα πάει.. Με τα λόγια χτίζω και εγώ πολικατικιες..και σιγά τους ωραίους που γαμανε στην Ελλάδα και πιθξκια βλέπω με μ9υνιτσες, να μου λεγες για Ολλανδυς Γερμανούς που έχω δει, νΙ, είναι ωραίοι Αντρέ, ψηλοί, ξανθοί, γυμνασμένοι.. Στην Ελλάδα αν δεν είχαν φράγκα και παρέες όλοι αυτοί, ούτε τη χούφτα τους δεν θα γαμαγανε?Και δεν ξέρω ποιος είναι αυτός ο Σαντ που μου πες συνέχεια..
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
Τον έχεις δει εσύ να γαμαει το. Τύπο? ?.. Όλο στα μπουρδελα πάει.. Με τα λόγια χτίζω και εγώ πολικατικιες..και σιγά τους ωραίους που γαμανε στην Ελλάδα και πιθξκια βλέπω με μ9υνιτσες, να μου λεγες για Ολλανδυς Γερμανούς που έχω δει, νΙ, είναι ωραίοι Αντρέ, ψηλοί, ξανθοί, γυμνασμένοι.. Στην Ελλάδα αν δεν είχαν φράγκα και παρέες όλοι αυτοί, ούτε τη χούφτα τους δεν θα γαμαγανε?Και δεν ξέρω ποιος είναι αυτός ο Σαντ που μου πες συνέχεια..
πάντως εγω σας εχω δείξει live στοιχεια για το πως μου μιλάνε οι γκόμενες..οχι οτι το παιζω ιστορία τωρα,αλλα οτι εχω πει γύρω απο ξενες και ελλεηνίδες ειναι καθαρα εμπειρία
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
5.944
Like
7.693
Πόντοι
2.356
γενικως δε πιστευω οτι μια γυναικα της αρκει ο αντρας απλα να ειναι ωραιος εκτος και αν μιλαμε για πιτσιρίκες..τα εχω σκατώσει πολλες φορες στη ζωη μου και ημουν (και σχετικα ειμαι θα ελεγα) εμφανίσιμος..οποτε οτι συμπερασμα εχω βγάλει ειναι καθαρα μεσα απο μενα και καποια απο φίλους (οχι τοσο ωραιους αλλα ειχανε διαφορετικες εμπειριες με γυναικες)
 

No Respect

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2020
Μηνύματα
152
Like
259
Πόντοι
21
Εκε φαίνεται η αδικία κατα των αντρών.. Όλοι θα γαμαγανε μια μουνιτσα, και άνεργη και φτωχή να είναι στα αρχιδια τους, άμα ομως ο άλλος είναι άντρας και ανεργος τη γαμησε?
Εδώ είναι η παρέα που χτυπάει φτωχές, άνεργες κοπέλες και δεν τους κάθονται?
 
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Τον έχεις δει εσύ να γαμαει το. Τύπο? ?.. Όλο στα μπουρδελα πάει.. Με τα λόγια χτίζω και εγώ πολικατικιες..και σιγά τους ωραίους που γαμανε στην Ελλάδα και πιθξκια βλέπω με μ9υνιτσες, να μου λεγες για Ολλανδυς Γερμανούς που έχω δει, νΙ, είναι ωραίοι Αντρέ, ψηλοί, ξανθοί, γυμνασμένοι.. Στην Ελλάδα αν δεν είχαν φράγκα και παρέες όλοι αυτοί, ούτε τη χούφτα τους δεν θα γαμαγανε?Και δεν ξέρω ποιος είναι αυτός ο Σαντ που μου πες συνέχεια..
Βέβαια τα λόγια ενός άσχημου θα τα πίστευες γιατί έτσι σε συμφέρει.

Ποιός είναι ο Σαντ?
Ένας κλαψιάρης είναι μωρέ,που επειδή είναι μίζερος,άσχημος,αγυμναστος κλπ ψάχνει ηλιθιες δικαιολογίες.Χωρια που έλεγε για θύματα γυναικοκτονιών "καλά να πάθουν",την έβρισκε με σκηνή βιασμού.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Βέβαια τα λόγια ενός άσχημου θα τα πίστευες γιατί έτσι σε συμφέρει.

Ποιός είναι ο Σαντ?
Ένας κλαψιάρης είναι μωρέ,που επειδή είναι μίζερος,άσχημος,αγυμναστος κλπ ψάχνει ηλιθιες δικαιολογίες.Χωρια που έλεγε για θύματα γυναικοκτονιών "καλά να πάθουν",την έβρισκε με σκηνή βιασμού.
Σαντ αποφάσισε να αλλάξει ζωή, έγινε φεμιναζί και έκανε εγγραφή στο σάιτ του κοσμοπόλιταν... :confused: :confused: :confused:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Τον έχεις δει εσύ να γαμαει το. Τύπο? ?.. Όλο στα μπουρδελα πάει.. Με τα λόγια χτίζω και εγώ πολικατικιες..και σιγά τους ωραίους που γαμανε στην Ελλάδα και πιθξκια βλέπω με μ9υνιτσες, να μου λεγες για Ολλανδυς Γερμανούς που έχω δει, νΙ, είναι ωραίοι Αντρέ, ψηλοί, ξανθοί, γυμνασμένοι.. Στην Ελλάδα αν δεν είχαν φράγκα και παρέες όλοι αυτοί, ούτε τη χούφτα τους δεν θα γαμαγανε?Και δεν ξέρω ποιος είναι αυτός ο Σαντ που μου πες συνέχεια..
Τύπε δεν ξέρω τι χτίζεις στα λόγια, αλλά αν μιλάς όπως γράφεις, με τα αλβανοελληνικά σου, είσαι σαν τον διάολο ανάποδα εμφανισιακά και έχεις 2 ευρώ στην τσέπη, περιμένεις να σου κάτσει και γκόμενα? Γιατί τόσες απαιτη΄σεις ρε τύπε? Τι έχεις να προσφέρεις στο μουνέτο? Εμφάνιση 0, οικονομική επιφάνεια 0, κοινωνικά αμόρφωτος - ναυάγιο... θέλεις να γαμάς κιόλας :confused:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.585
Κριτικές
62
Like
45.298
Πόντοι
9.297
Τύπε δεν ξέρω τι χτίζεις στα λόγια, αλλά αν μιλάς όπως γράφεις, με τα αλβανοελληνικά σου, είσαι σαν τον διάολο ανάποδα εμφανισιακά και έχεις 2 ευρώ στην τσέπη, περιμένεις να σου κάτσει και γκόμενα? Γιατί τόσες απαιτη΄σεις ρε τύπε? Τι έχεις να προσφέρεις στο μουνέτο? Εμφάνιση 0, οικονομική επιφάνεια 0, κοινωνικά αμόρφωτος - ναυάγιο... θέλεις να γαμάς κιόλας :confused:
Γιατί να μην ελπίζει το παιδί...
Μπορεί κάποιες να γουστάρουν αυτό το σετακι.....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.585
Κριτικές
62
Like
45.298
Πόντοι
9.297
Μα άδικο έχω.;...άλλοι που τα έχουν όλα πέφτουν σε κομπλεξαρες μικροκοινωνιων και αυτός που δεν τα έχει αυτά γιατί να μην ελπίζει ότι κάποια θα εντυπωσιαστεί από τα δικά του προσόντα;
Υπάρχει ελπίς για όλους....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.585
Κριτικές
62
Like
45.298
Πόντοι
9.297
Ο αγών συνεχίζεται μέχρι τελευταίας ρανιδος σπέρματος..... :worship: :erection::wanker::cum:
 

Cantfindname

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
590
Like
902
Πόντοι
86
Μα άδικο έχω.;...άλλοι που τα έχουν όλα πέφτουν σε κομπλεξαρες μικροκοινωνιων και αυτός που δεν τα έχει αυτά γιατί να μην ελπίζει ότι κάποια θα εντυπωσιαστεί από τα δικά του προσόντα;
Υπάρχει ελπίς για όλους....
Μέχρι στιγμής μάλλον δεν έχει αποτέλεσμα :confused:
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Τώρα αν αυτός ο μισανδρισμός οφείλεται στην αγαμία ή σε κάποιον πρώην τους,δεν ξέρω.
η αγαμία προέρχεται από τον μίσανδρισμο ο οποίος προωθείται στη δύση, ερωτήσεις του τύπου πώς την παλεύουν οι γυναίκες θα ακουγόντουσαν τρολάρισμα ή απορίες ανόητων αν κάποιος δεν λαμβάνε υπόψη του πως οι νεότερες γενιές αντρών στην Δύση έχουν μεγαλώσει με κείμενα για τη γυναικεία κλειτορίδα και το σημείο g και πως πρέπει να ψάξουν να το βρουν γιατί οι γυναίκες είναι πολύ σεξιυαλικα όντα σαν τους άντρες και σουπαμουπες οπότε απορούν που η πραγματικότητα διαφέρει από αυτά που τους είπανε οι κωστοπουλοι
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Στην ελληνίδα δεν αρκει απλα να εισαι ωραιος...αυτο το λεω καθαρα μεσα απο τα σωστα μου και απο τα λάθη μου..

Να είσαι ωραίος,αλλά για τα δικά τους γούστα.

Για την ελλεεινίδα,ωραίος δεν είναι πχ ο Τομ Κρουζ αλλά ο μελαχρινός με μούσια.Αυτό το στυλ καυλώνει τις περισσότερες,από πιτσιρίκες μέχρι μιλφ,και τις πιο πολλές καλές τις βλέπεις με τέτοιους.Ένας αντικειμενικά όμορφος αλλά με πιο 'ήρεμα' χαρακτηριστικά,ξυρισμένος κλπ στην Ελλάδα παίρνει τ'αρχίδια του,ενώ στο εξωτερικό θα μπορούσε να γαμάει μουνάρες.
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Όντως σλαβικές χώρες και Γερμανία σπανια βλέπεις μουσατους με σοβαρες γκόμενες. Βλέπεις ομως σβερκους και τυπους dresiarz με μουναρες που Ελλάδα δεν παίζει.
Βέβαια βλέπεις και baby face με μουναρες.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.837
Like
17.892
Πόντοι
3.656
Όντως σλαβικές χώρες και Γερμανία σπανια βλέπεις μουσατους με σοβαρες γκόμενες. Βλέπεις ομως σβερκους και τυπους dresiarz με μουναρες που Ελλάδα δεν παίζει.

Σβέρκοι γαμάνε και δέρνουν στο σλαβικό κόσμο

Κι αυτές που σπονσοράρεις,οι σβέρκοι τζάμπα τις πηδάνε
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.433
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Να είσαι ωραίος,αλλά για τα δικά τους γούστα.

Για την ελλεεινίδα,ωραίος δεν είναι πχ ο Τομ Κρουζ αλλά ο μελαχρινός με μούσια.Αυτό το στυλ καυλώνει τις περισσότερες,από πιτσιρίκες μέχρι μιλφ,και τις πιο πολλές καλές τις βλέπεις με τέτοιους.Ένας αντικειμενικά όμορφος αλλά με πιο 'ήρεμα' χαρακτηριστικά,ξυρισμένος κλπ στην Ελλάδα παίρνει τ'αρχίδια του,ενώ στο εξωτερικό θα μπορούσε να γαμάει μουνάρες.
Καλά τα λες ρε Σαντ.
Για την ωραία Ελληνίδα,ο ωραίος είναι κάτι μεταξύ Ζακ Γαλιφιανάκη,Μάρκου Σεφερλή,Φρόντο Μπάγκινς και Σμίγκολ.

Και εννοείται πως οι αντικειμενικά όμορφοι δε γαμάνε.Μονο οι μέτριοι και οι άσχημοι φορτώνουν αβέρτα μουνάρες. ......
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κι ο Σαντ τέτοιους γουστάρει... :confused: :confused: :confused:
Πιπέρι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σαντ αποφάσισε να αλλάξει ζωή, έγινε φεμιναζί και έκανε εγγραφή στο σάιτ του κοσμοπόλιταν... :confused: :confused: :confused:
Πιπέρι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom